Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Harpagan 58 2019

Organizer PKO Harpagan
Place woj. pomorskie - Bożepole Wielkie
Date 18 - 19 oct 2019
Headquarter Bożepole Wielkie
Web page http://www.harpagan.pl/rajd
Regualation https://www.harpagan.pl/rajd/strefa-uczestnika/regulamin/
Description Najstarsza i największa cykliczna impreza na orientację w Polsce. Do Pucharu Pieszego liczy się trasa TP100 oraz trasa TP50 - nocna. Do Pucharu Rowerowego liczy się trasa TR200 i trasa TR100
All participants count 531

Results

Route TP100

Start time
Oct. 18, 2019, 11 p.m.
Limit time
24
PK count
20
Runners count
142
Unofficial results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin2215:55:26103.00
24137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!2216:19:1499.57
3159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team2216:28:3897.64
4236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails2217:57:3488.67
54091Kaseja Janek --Niezła Korba2217:58:0988.62
6131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team2219:26:3581.90
71359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER2221:01:1275.76
82559Jaworski Jarosław ---2221:26:2574.27
92558Lisowski Andrzej ---2221:26:2974.27
104466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-2221:34:1173.83
1110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo2221:34:2473.81
12320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-2221:46:5273.11
13316Krasowski Tomasz -Wrocław-2221:46:5473.11
14141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team2221:46:5773.10
152541Pallach Piotr ---2221:47:1473.09
16890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-2221:47:1773.09
172539Głód Michał ---2221:47:1973.08
184138Boguta Mateusz --Rita2221:47:2773.08
191436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO2221:48:5473.00
202557Grochowski Michał ---2222:16:5171.47
211524Nankiewicz Krzysztof ---2222:29:2670.80
224139Kopczyński Adrian ---2222:36:3670.43
232546Rosińska Patrycja 🥈---2223:38:0267.38
242547Hubert Jakub ---2223:38:0667.37
25731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.2223:41:3967.21
262098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki2223:41:4367.20
272542Kłaczkowski Kamil ---2223:49:4266.83
282564Pacześny Miłosz ---2223:55:0366.58
292563Zacharek Jacek ---2223:55:0566.58
304140Szwed Paweł --Biegowy Świat2023:21:4760.52
314141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat2023:21:5160.52
32103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight2023:30:2460.15
33279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-2023:31:1060.12
34811Sawaniewski Rafał -Malbork-1820:17:1654.11
351514Pawlak Paweł ---1821:03:3552.13
364142Prokopiuk Bartłomiej --Prokopy1720:33:2449.23
37276Ścioch Leszek -Warszawa-1720:33:2749.23
382570Zglejc Piotr ---1618:53:1746.33
392575Talaśka Daniel ---1619:15:2345.45
402574Wlazłowski Radosław ---1619:15:3145.44
414143Warżała Rafał --Nordland1619:35:2044.68
42730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki1619:35:2744.67
432552Malinowski Marek ---1515:50:3241.88
444144Kwidziński Krzysztof --Purtki1515:50:5041.87
454145Stefanek Łukasz ---1515:50:5741.86
462554Popek Marcin ---1517:09:3638.66
47183Ścibisz Jerzy -Szczecin-1517:30:5937.88
48284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT1517:31:2537.86
49867Mazurek Krzysztof -WarszawaSKPB Warszawa1519:39:4233.74
50758Lisak Krzysztof 🥇-OtwockOtwock1409:00:5931.49
512037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie1416:12:4817.51
522051Zając Marcin -Warszawa-1416:14:0217.49
534146Wilma Paweł --Krwiożercze Borsuki1416:49:0916.88
544147Kajzer Piotr --Krwiożercze Borsuki1416:54:0716.80
554148Borowiak Radosław Michał ---1416:55:3816.78
564149Cichosz Remigiusz --MADESIRE1416:56:2016.76
574150Dobkiewicz Filip ---1416:56:5716.75
584151Wyrwał Krzysztof --"""Krzysztof WYRWAŁ DailyVlog"""1416:57:0416.75
594152Jaszewski Marek --KOLEKTYW1416:57:0816.75
604153Paszkiewicz Krzysztof ---1417:19:1616.39
614154Tomicz Jakub --Crex1417:31:2016.21
624155Wiśniewski Szymon --Crex1417:31:3816.20
634156Glock Marcin ---1417:57:2815.81
644157Stankiewicz Mikołaj --KOLEKTYW1418:57:2114.98
654158Król Joanna --No Excuses Team1419:18:1414.71
664159Król Jakub --No Excuses Team1419:18:1714.71
674160Pękała Paweł --czahadymi1419:19:5414.69
684161Piechowski Piotr --P&P Team1419:27:0214.60
693512Sternicki Piotr ---1314:43:0513.56
702585Szyc Marek ---1318:04:0611.04
713789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-1211:16:3310.19
724162Zacharek Piotr Karol --P&P Team1213:53:488.27
734163Baranow Tomasz --O 1 krok za daleko1108:38:037.58
744164Zajk Rafał --Crist S.A.1109:23:386.97
754165Osielski Maciej --Lufthansa Systems Poland Active!1109:47:236.69
763643Rekowski Karol ---1110:28:176.25
773496Januszewski Maciej ---1111:44:225.58
784166Mucha Jarosław ---1111:45:225.57
794167Prokopiuk Szymon --Prokopy1112:49:105.11
804168Angielski Artur --I`ll be back1112:51:235.09
812589Łangowski Damian ---1113:27:354.86
823928Stelmach Ferdynand ---1113:30:194.85
834169Michałowy Dariusz ---1113:30:244.85
842578Górski Maciej ---1113:55:004.70
854170Skibiński Robert ---1113:55:094.70
864171Jarzębowski Piotr ---1114:04:064.65
873160Stencel Joanna ---1115:16:154.29
883599Skorowski Piotr ---1115:16:184.29
894172Tołoczko Łukasz --Dziki w jarzębinie1115:33:244.21
90228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team1115:40:094.18
914173Poniatowski Tomasz --Ślepe Kociaki Team1115:40:174.18
924174Dziennik Marcin --AKT GDAKK1115:59:224.09
934175Birbach Rafał --Jak wygramy to stawiamy1116:00:444.09
944176Piłat Paweł --Jak wygramy to stawiamy1116:00:484.09
954177Malinowski Sławek --Heavy Metal Team1116:26:343.98
961709Bodetko Bogdan ---1116:26:383.98
974178Klawikowska Karolina --Dziki w jarzębinie1116:33:183.95
984179Bujalski Michał --Dziki w jarzębinie1116:33:273.95
994469Nowak Antoni -ZakrzewoSTN 'Raider' Poznań1116:43:413.91
1004468Nowak Tomasz -ZakrzewoSTN 'Raider' Poznań1116:43:433.91
1012970Kaszuba Marek ---1117:48:153.68
1022772Tymiński Andrzej ---1118:48:183.48
1032556Kozłowski Jan ---1118:55:433.46
1044182Krawczyk Alan --Avanport1119:00:323.44
1054183Rutkowski Paweł --Avanport1119:01:033.44
1064184Iwanicki Mateusz --Avanport1119:01:163.44
1074185Jarosz Marcin --MECHANICZNY909:33:182.82
1084186Koralewski Jędrzej --MECHANICZNY909:33:252.82
1094187Drzymała Przemysław --KOLEKTYW909:43:552.76
1104188Falitarski Piotr ---911:12:372.40
1114189Milka Dawid ---911:35:532.32
1124190Majkowski Robert ---911:35:572.32
1134191Kryszajtys Adam ---914:36:121.84
1144192Witka Maciej ---914:37:041.84
1154193Krenc Daniel ---914:38:361.84
1164194Maciejak Małgorzata ---914:38:461.84
1174195Dziąbkowski Andrzej ---914:38:501.84
1184196Jar Katarzyna ---914:43:581.83
1194197Szwacz Jakub ---914:44:041.83
1204198Podjaski Andrzej ---808:52:031.62
1214199Klewek Andrzej --Zbieracze Złomu809:45:141.48
1224200Bejrowski Piotr --SKRZAT TEAM809:45:201.48
1234201Żółtowski Piotr --Tintech709:58:201.29
1244202Paduch Tomasz --LPP Team610:00:261.11
1254203Jonaczyk Marek --LPP Team611:00:241.01
1264204Rogala Marek --LPP Team611:00:301.01
1274205Jurzysta Marcin --Dream Team Malbork612:44:271.00
1284206Nowalińska Aleksandra --Dream Team Malbork612:44:311.00
1294207Suszek Mikołaj ---406:24:251.00
1304208Suszek Marcin ---406:24:311.00
1314209Naganowska Justyna --STN RAIDER407:00:391.00
1324210Frącala Adam --STN RAIDER POZNAŃ407:00:461.00
1334211Ostrowski Łukasz --TIGER BONZO407:32:011.00
1344212Woźniak Łukasz --TIGER BONZO407:32:091.00
1354213Sztyburski Tomasz --TIGER BONZO407:32:151.00
1364214Sztyburski Piotr --TIGER BONZO407:32:191.00
1372569Jaskulski Karol ---305:50:411.00
1382568Złoch Piotr ---305:50:551.00
1394215Laddach Robert ---203:50:411.00
1404216Gładecki Bartosz ---100:43:211.00
1412571Florek Tomasz ---100:44:001.00
1424217Szatkowski Tomasz ---100:44:081.00

Route TR200

Start time
Oct. 19, 2019, 8:30 a.m.
Limit time
14
PK count
24
Runners count
117
Unofficial results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal timePoints
1-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-246009:42:58100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp246009:42:58100.00
-1323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin195313:23:24100.00
-21818Kosiorek Małgorzata --daleko jeszcze?153910:34:0873.58
-33678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja ---143911:32:4572.58
3-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°246009:43:4799.86
-44259Romanowska Agnieszka --MajBike Team153413:04:1063.27
4-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure246009:44:4999.68
5-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl246010:31:3892.30
-53221Klocek Monika --SKPB Warszawa123413:28:0260.51
6-3091Różak Marcin ---246010:50:5489.56
-62889Zając Anna ---123413:28:0460.51
7-3097Potocki Robert ---246011:05:0687.65
-74260Stabeusz Katarzyna --SKPB Warszawa123413:28:0460.51
8-3094Waliński Mikołaj ---246011:05:0787.65
-83158Urban Izabela --Połamańcy133311:41:5758.73
9-3093Potocki Mirosław ---246011:05:1187.64
10-776Wesołowski Stefan 🥈-KolobrzegCobra Rajd Team246011:07:0287.40
11-3092Pachulski Leszek ---246011:33:5484.01
12-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF246011:33:5584.01
13-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team246011:34:0084.00
14-3195Sosna Paweł ---246012:10:0579.85
15-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia246012:10:2579.81
16-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-246012:10:2779.81
17-3184Wylężek Jacek --CUMULUS sleeping bags246012:12:5979.53
18-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk246012:14:4979.33
19-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat246012:14:5279.33
20-3099Szumański Jakub ---246012:28:4977.85
21-3162Jędrusik Rafał ---246012:32:0477.52
22-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki246012:51:0275.61
23-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos246013:11:1173.68
24-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team246013:19:4472.90
25-3163Bagiński Olgierd --NORDA Active Team246013:40:5571.01
26-4262Przybysz Piotr --MajBike Team246013:40:5671.01
27-4263Cyman Tomasz --Majbike246013:40:5971.01
28-865Popczyk Tomasz -Rumia-235913:57:3469.82
29-4264Cygan Szymon ---235713:39:0667.46
30-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI205312:52:1262.72
31-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin195313:23:2662.08
32-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team195313:55:4959.68
33-1994Lipiński Tomasz ---195112:43:4257.43
34-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-185013:40:3156.30
35-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL194812:20:2154.05
36-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN164813:37:3052.22
37-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl164813:37:3152.22
38-3256Mejka Bartłomiej ---194713:36:5051.13
39-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-194713:36:5351.13
40-3254Mejka Michał ---194713:36:5651.13
41-4265Modrzyński Dawid --TEAM Żanklod194713:37:0051.12
42-4266Stefaniak Wojciech --Kwidzyn Biega/ KP PSP Kwidzyn194713:58:0149.84
43-3104Szymanek Dawid ---184713:55:0949.30
44-3103Wejher Sławomir ---184713:55:1449.30
45-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl194611:56:1248.25
46-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy184511:37:3847.20
47-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?184511:37:4247.20
48-3178Nycz Bartłomiej ---184513:42:4040.03
49-4267Deja Dominik --KulawiKrulowie174412:58:3339.14
50-3424Wąchnicki Marcin ---234314:12:4838.25
51-3205Sosna Rafał ---174313:15:2636.01
52-4268Laskowski Michał ---174213:42:4635.17
53-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-164213:33:5234.74
54-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team144213:40:3533.83
55-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace134213:30:4933.33
56-3174Gałaguz Jacek --Maturzyści174112:43:0132.54
57-3203Ławecki Darek --TRIPAKA164113:33:4932.14
58-3175Dzich Andrzej --Alive!154113:15:4131.73
59-3102Korsak Dariusz ---154113:15:4431.73
60-4269Bojdecki Filip ---174013:36:1530.96
61-3187Hala Karel ---154013:32:2130.19
62-3186Jaś Piotr ---154013:32:2230.19
63-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy153910:34:0229.44
64-3111Nikonowicz Adrian ---143911:32:3729.03
65-3662Tiszbein Piotr -SOPOT-143911:32:4729.03
66-3128Świetlik Krzysztof ---133812:40:1928.28
67-3108Piątkowski Zbigniew ---133812:40:2028.28
68-772Papis Leszek -SłupskTroll Team133812:40:3128.27
69-3180Kijak Przemysław --Coolarze163713:37:4027.53
70-4271Kaliszczak Łukasz --Coolarze163713:37:5027.52
71-3179Skrzypiński Tomasz ---163713:37:5327.52
72-3189Kryszewski Wojciech --K2163614:05:5326.78
73-4272Piotrowicz Przemysław ---143508:42:4626.03
74-4273Witaszewski Krzysztof ---143511:20:3420.00
75-3191Kuczkowski Bartosz ---143513:28:2616.84
76-4274Kowalczyk Aleksander --VeloGD/Babskie Kręcenie153413:06:0216.35
77-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem133409:46:3315.89
78-4275Dworski Adrian ---133411:18:0713.75
79-4276Sioch Radosław --PZU Sport Team133411:18:1313.74
80-3197Skolimowski Waldemar --MH Automatyka133412:32:2112.39
81-4277Ziaja Adam ---133412:32:3112.39
82-1598Paszkiewicz Arkadiusz ---133412:33:2612.37
83-4278Przemyski Kacper --SKPB Warszawa123413:27:5812.18
84-3190Wodziński Marek --mamy.to113412:59:0811.97
85-3206Koropecki Juliusz ---163314:08:0811.61
86-3194Urban Mateusz --Połamańcy133311:41:5711.14
87-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie123311:53:2110.96
88-3423Furman Tomasz ---123007:24:309.97
89-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-123010:12:197.24
90-3202Napiórkowski Sławomir --Tripaka Przechlewo123013:33:455.44
91-3193Kilian Marek ---123013:56:195.30
92-3199Wodziński Grzegorz --mamy.to122912:26:565.12
93-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan92913:28:564.83
94-4279Plecke Piotr ---112813:48:314.67
95-4280Alicki Marcin --Starostwo Powiatowe w Pucku92712:34:584.50
96-4281Matejewski Marek --Starostwo Powiatowe w Pucku92712:35:094.50
97-4282Torzecki Łukasz --GCN CYCLING CLUB102512:48:594.17
98-4283Kędzierski Maciej ---102412:14:184.00
99-795Adkonis Konrad -Slupsk-102412:14:304.00
100-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine102412:22:023.96
101-3877Wojciechowski Michał ---102312:20:193.79
102-4284Kaczyński Tomasz --EPO Adventure Race Team92213:13:193.63
103-3268Stanisławski Filip --EPO Adventure Race Team92213:13:243.63
104-3198Kurzyński Krystian ---82012:42:473.30
105-4285Majkowski Daniel --MajBike Team82012:42:493.30
106-4286Koszyk Tomasz ---81806:59:562.97
107-4287Celejewski Filip ---51311:59:252.14
108-4288Celejewski Sebastian ---51312:02:312.13
109-4289Krasodomski Maciej --Rowerek3908:56:381.48

Route TP50

Start time
Oct. 19, 2019, 9:30 a.m.
Limit time
12
PK count
16
Runners count
54
Unofficial results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
1632Moszkowicz Paweł -Kraków-4006:20:3253.00
2165Kujawski Robert -Siemirowice-4007:41:0543.27
31196Niemczyk Michał -Kolonia Kotków-4007:41:0842.26
4121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team4008:26:4437.55
54218Bartczak Jarosław --UMKS Orkan Ostróda4009:03:4334.99
61546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team4009:44:0932.57
74219Zakrzewski Rafał --KS Bednarska4011:10:1928.38
84220Dębiński Robert --DRobi Toruń4013:26:3423.59
9801Kluska Wojciech -ToruńMKS SKARMAT4013:26:3723.59
104221Frozyna Michał --Szydercy4013:34:0423.37
114222Frozyna Igor --Szydercy4013:34:0623.37
124223Herzke Olka --Ekoton4013:36:3023.30
134224Plutowski Wojti --Ekoton4013:36:3323.30
144225Socha Tadeusz ---4013:36:4123.30
154226Polewacz Pawel --KLUB4013:48:1422.97
164227Gawin Marek --klub4013:48:1922.97
174228Brzozowski Sławomir --klub4013:48:2222.97
183498Duda Patryk ---4013:50:1922.91
194229Kil Sylwester --Vector3013:12:1917.19
204230Bukowski Bartosz --Vector3013:29:4416.82
212616Boguta Dariusz ---3013:56:3516.28
222617Hys Jolanta ---3013:56:3616.28
234231Warmbier Patryk --Vector2713:20:1614.65
244238Olender Sebastian ---2713:31:2414.45
254239Olender Agata ---2713:31:2514.45
262609Kallas Paweł ---2713:31:2714.45
274232Więcielewska Joanna --BigYellowFoot Adventure Team2713:31:2914.45
284233Urbanska Ramona --BigYellowFoot2713:31:3214.45
294234Masa Magdalena ---2713:31:3614.44
304235Piwowarczyk Anna Maria --BigYellowFoot Adventure Team2713:31:4214.44
314236Kotłowski Marcin --BigYellowFoot Adventure Team2713:32:3714.43
324237Radzieńska Kamila --BigYellowFoot Adventure Team2713:32:3914.43
334240Pacyński Wilkan --JiW2613:56:2113.89
344241Radkiewicz Dominik --Speednet2514:00:4113.36
354242Abryszyński Krzysztof --Speednet2514:00:4313.36
364243Anuszkiewicz Marzena ---2514:00:4713.36
372610Koziara Maciej ---2412:50:2012.82
384244Monsiorski Michał --klub1609:28:458.55
394119Kruszek Małgorzata -WarszawaWydry1209:51:096.41
404120Rogóż Kamil -WarszawaWydry1209:51:216.41
414245Kolasa Damian Arkadiusz --"16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas909:23:224.81
424246Masztalerz Karol --"16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas909:23:294.81
434247Masztalerz Cezary --"16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas909:23:324.80
444248Pawlicki Dominik --"16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas910:23:254.34
454249Rosa Adam --"16 GDH im. Andrzeja Małkowskiego ""Czarna Szesnas910:23:274.34
464250Chmielewski Wojciech ---912:38:013.57
474251Stabiński Maciej ---912:38:023.57
484252Rzeźnik Michał ---612:22:352.38
494253Zajk Damian --Dzicz509:16:251.98
504254Kalaczyński Bartosz --Dzicz509:16:261.98
514255Pabis Paweł --Dzicz509:16:441.98
524256Makowiecki Marek --Leśne Bożki114:41:071.00
534257Dąbrowski Zbigniew ---114:41:091.00
544258Chojka Oskar --Leśne Bożki114:41:131.00

Route TR100

Start time
Oct. 19, 2019, 10:30 a.m.
Limit time
10
PK count
16
Runners count
218
Unofficial results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal timePoints
1-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań164006:20:4745.00
-13220Jarosiewicz Gosia --BIKE NOW BEER LATER164008:29:3945.00
-23219Kreft Mirka --RKS MotylaNoga164008:46:5243.53
2-3098Block Daniel ---164007:02:3440.55
-33231Lila Patrycja --pożeracze ciastkuff!164008:51:2143.16
3-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl164007:03:3040.46
4-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka164007:16:2439.27
-44290Ślósarczyk Dominika --TrolInO164009:25:4440.54
-567Konieczna Krystyna -Lipka-143709:25:2037.50
5-3109Polasz Jacek ---164007:38:0837.40
6-4300Padzik Rafał ---164007:51:1536.36
-63236Worotyńska Kamilla --ArkaSasino143309:47:0633.44
7-3100Ballerstadt Łukasz ---164007:51:1936.36
-74291Szymirska-Kowalska Karina ---143309:47:1333.44
8-3105Luks Krzysztof ---164007:51:3236.34
-83237Wypych Malwina ---143309:47:1633.44
9-3096Dargacz Waldemar ---164007:51:3836.33
-94292Hruszka Wiktoria ---133309:44:4532.94
10-3245Olbryś Marek ---164007:55:4336.02
-104293Skowyra Monika --PEKABEX112909:25:3528.95
-114294Jażdżewska Julita --Pędzące Maliny92409:08:0523.96
11-3935Kulwikowski Michał ---164008:29:1133.65
-124295Lewandowska Aleksandra --Bunaekipa92309:27:2522.96
12-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-164008:29:1933.64
13-3101Polewko Waldemar ---164008:29:2033.64
-134296Siłkowska Monika --Upgrade82307:00:2922.43
14-3107Cisoń Mateusz ---164008:29:3133.63
-144297Gralak Aleksandra --TruchłoKomturaTeam82208:48:4021.45
-154298Kolka Katarzyna --TANDEM Racing team72109:19:3020.48
15-3269Jarosiewicz Radek --BIKE NOW BEER LATER164008:29:4733.61
16-4301Mańka Adam --Bikenow Beer Later164008:29:5133.61
-161373Beiger Karolina -Kolbudy-61708:03:0116.58
-174026Biolik Agnieszka --UNTS Warszawa71604:55:1315.60
17-3169Maciaszczyk Radosław ---164008:38:5233.02
-184299Myślak Barbara --Kulawi Krulowie71608:06:479.46
18-4302Kokociński Tomasz --Trzydziestkapiątka164008:38:5333.02
19-4303Usowski Marcin --Trzydziestkapiątka164008:38:5633.02
20-4304Tężycki Jarosław --Siemano Bike Team164008:38:5933.02
21-4305Wawrzyniak Tomek ---164008:39:0233.01
22-3275Maliszewski Marek --MM`s164008:42:1532.81
23-3117Benasiewicz Marek ---164008:46:3632.54
24-3263Trętowski Krzysztof --RKS MotylaNoga164008:46:5432.52
25-3349Lila Michał --Pożeracze Ciastkuff!164008:51:1632.25
26-4306Hołod Matt ---164008:53:1832.13
27-4307Buczko Dariusz --Tripaka Przechlewo164009:02:1831.60
28-4308Buczko Krzysztof --Tripaka Przechlewo164009:02:2131.59
29-4309Rutkowski Wojciech --Tripaka Przechlewo164009:02:2231.59
30-4310Frączyk Bogusław --Tripaka Przechlew164009:02:2431.59
31-4311Czarnowski Łukasz --Tripaka przechlweo164009:02:4731.57
32-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO164009:25:4630.29
33-3181Drozdowski Piotr ---164009:33:2129.89
34-3287Woss Tomasz ---164009:33:3329.88
35-3288Zajk Michał ---164009:33:4129.87
36-4313Kruszyński Marcin --Adva164009:44:3129.32
37-4314Grundkowski Jacek ---164009:44:3629.31
38-4315Rogalewski Remigiusz --Facebook: Turystyka na Co dzień164009:50:5729.00
39-4316Tafelski Przemek ---164009:51:0028.99
40-3371Diering Przemysław --Systemtourguide.com164009:51:3528.97
41-4317Szyngwelski Krzysztof --Samotny Wojownik Romana164009:51:4028.96
42-4318Antoniuk Michał ---164009:53:0828.89
43-3379Jankowski Mariusz --Masterlease Team164009:57:5528.66
44-4319Surdykowski Michał ---164009:58:1328.64
45-4320Letniowski Maciej ---164009:58:1928.64
46-3273Marcinkiewicz Mariusz ---163910:00:2727.92
47-3274Strachota Dariusz ---163910:00:3227.92
48-4321Grabowski Łukasz ---153909:39:1227.56
49-4322Pawlewski Igor --Diagnostic153909:48:4027.12
50-3364Ceier Grzegorz --Rowerek153809:41:2226.42
51-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek153809:41:4626.40
52-4323Stolc Dawid Robert ---153809:41:4826.40
53-3363Jankowski Maciej --GR3miasto153809:41:5126.40
54-1654Wielgosz Tomasz ---143809:57:5126.04
55-4324Golder Arkadiusz Mateusz --15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY143809:58:0826.03
56-4325Musielski Kamil --GRBS143709:02:0425.34
57-4326Olczak Marcin --GRBS143709:02:0725.34
58-4327Gołofit Maciej --GBRS143709:02:0925.34
59-4328Popek Marcin.. --GRBS143709:02:1425.33
60-4329Ustianowski Przemko --GRBS143709:02:1625.33
61-4330Kummer Adam --GRBS143709:02:1725.33
62-4331Jarecki Mariusz --GRBS143709:02:4325.31
63-4332Szopa Krzysztof --SISU OWB-TEMA153609:29:3424.63
64-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team153609:29:3624.63
65-3241Megger Sławek ---153609:49:1023.81
66-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu153609:49:1223.81
67-3218Mucha Bartosz ---153609:58:0223.45
68-3110Jakubowski Jarosław ---143608:30:4023.13
69-1354Kasprzyk Darek -Elbląg15pułk przeciwlotniczy133609:36:1222.79
70-3291Kasprzyk Grzegorz ---133609:36:2222.79
71-3129Redlarski Marek ---143509:52:1922.15
72-4333Kozdroń Arkadiusz ---133509:36:5021.83
73-4334Kowalewski Tomasz --Vector133509:54:2521.18
74-4335Popek Marcin. --Vector133509:54:2621.18
75-4336Rynkiewicz Roman --Vector133509:54:2921.18
76-4337Sieńko Jarosław --Vector133509:54:3821.17
77-4338Zielonka Paweł ---143408:47:0420.57
78-3278Wójcik Wojciech --Pancerne Rowery123409:25:4119.94
79-3277Surała Paweł --Pancerne Rowery123409:25:4819.94
80-3276Nawrocki Daniel --Pancerne rowery123409:25:5519.94
81-3325Roszman Michał --Ślimaki143309:32:5319.35
82-3324Stępień Jarosław --Slimaki143309:33:2819.33
83-3316Worotyński Arkadiusz --ArkaSasino143309:46:2118.91
84-4339Skowronek Rafał ---143309:47:0018.88
85-4340Pacholski Karol ---133309:20:0818.61
86-4341Gojtowski Tomasz --FreeRider133309:20:1818.60
87-4342Matuszczyk Mateusz ---133309:24:0318.48
88-3333Kuczyński Adam --Lipno Team133309:25:1418.44
89-3336Kletkiewicz Krzysztof Jan --Lipno Team133309:25:2018.44
90-3334Kuczyński Jerzy --Lipno team133309:25:2818.43
91-4343Kozłowski Jan. ---133309:25:3218.43
92-3176Szultka Szymon ---133309:44:3317.83
93-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun133309:44:3417.83
94-4344Hruszka Karol ---133309:44:4717.82
95-4345Żanecki Tadeusz --Skurcze & Zakwasy143209:38:0217.28
96-4346Mazurek Piotr --Skurcze & Zakwasy143209:38:0517.28
97-3248Formela Krzysztof ---143209:38:1117.28
98-4347Król Adrian --KING80143209:48:3016.98
99-4348Romanik Mariusz ---143209:48:4516.97
100-4349Budnik Bartosz ---133209:33:3716.72
101-3115Roszkowski Michał ---133209:59:3715.99
102-4350Ropel Patryk ---123209:19:4815.74
103-4351Frymark Marcin --Norda Active Team123209:20:1115.73
104-3329Prażyński Tymon --Zielonka123209:31:3415.42
105-3330Prażyński Michał --Zielonka123209:31:4315.41
106-4352Cichosz Julian --Zielonka123209:31:4715.41
107-4353Cichosz Jacek --Zielonka123209:31:5915.40
108-3319Sawicki Krzysztof ---113108:48:4514.92
109-3320Kałka Tadeusz ---113108:48:4914.92
110-3343Sudolski Wojciech ---113108:48:5814.92
111-4354Sprutta Damian ---113108:49:0114.92
112-3345Puka Kamil --KaroLTaam-Narty@Rower113108:49:0514.91
113-3679Siewert Janusz --Pancerne Rowery113109:02:2914.55
114-3389Skuczyński Robert --Pancerne Rowery113109:32:0413.79
115-4355Lao Krzysztof ---113109:41:2913.57
116-4356Maciaszek Piotr ---113109:41:3313.57
117-4357Głuchowski Jacek --Industria113109:41:4013.57
118-4358Mateńko Tadeusz ---113109:41:4213.56
119-3289Legat Leszek --Pekabex123009:07:4313.13
120-3292Duda Robert ---123009:11:3813.03
121-4359Nawrocki Tomasz --Buraki z Paki123009:11:4213.03
122-3370Tempczyk Jacek --Jo-Dziki103009:17:0912.57
123-4360Grundkowski Lesław ---122907:53:5412.15
124-4361Libera Dominik ---112909:25:3811.94
125-3298Bowar Piotr --Pekabex112909:25:5311.93
126-3322Skalski Marcin ---112909:29:4911.85
127-3323Rybak Wawrzyniec --Biegający Tczew112909:29:5211.85
128-4362Wulczyński Zbigniew ---122807:54:2111.44
129-4363Chudzik Emil ---122707:31:3911.03
130-3317Westfal Darek ---122708:53:379.34
131-4364Nadolny Wojciech --Speednet122710:00:098.30
132-4365Opałka Łukasz --Speednet122710:00:158.30
133-4366Będkowski Krzysztof --Speednet122710:00:188.30
134-4367Krawczenko Mariusz --Speednet122710:00:238.30
135-4368Ołubiec Paweł ---112708:05:448.16
136-3294Świątkiewicz Grzegorz ---112709:10:597.19
137-3293Świątkiewicz Jerzy ---112709:11:037.19
138-4369Szymkun Dariusz ---112709:26:346.99
139-4370Szymkun Marek ---112709:26:366.99
140-4371Kuniszyk Piotr --15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY112709:41:256.81
141-4372Żynda Jakub Aleksander --15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY112709:41:356.81
142-4373Kudosz Andrzej --Wital Gołdap112709:41:426.81
143-3259Morzy Michał --Leśne Dzbany112709:42:026.81
144-4374Stadlewski Michał --Stadzio112709:42:166.80
145-3258Nielubszyc Michał --Leśne Dzbany112709:42:186.80
146-4375Sowinski Michał --"PPHU ""A. Kalarus"""102709:21:196.67
147-4376Mróz Kacper --"PPHU ""A. Kalarus"""102709:21:306.67
148-3284Gałczyński Karol --CharzySquad102709:35:226.51
149-4377Dalecki Mateusz --CharzySquad102709:35:286.51
150-3341Chrześciański Bartosz --Cycliści102709:41:366.44
151-3342Krankiewicz Jakub ---102709:41:526.44
152-4378Krankiewicz Przemysław ---102709:42:116.44
153-4379Wyganowski Adam ---112609:24:086.20
154-4380Michniewicz Dominik ---92609:35:005.95
155-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM92609:35:085.95
156-3354Sosin Tomasz --BYSEWO TEAM92609:35:195.95
157-3355Michniewicz Łukasz --Bysewo Team92609:35:195.95
158-4381Rapp Piotr ---102509:10:055.72
159-4382Brzozowski Andrzej ---102509:10:075.72
160-4383Czeszyński Michał ---92508:56:505.60
161-4384Niesiobędzki Michał --BARG92508:56:535.60
162-4385Ferdek Przemysław --QoS132410:07:445.38
163-3215Zieniuk Damian --Na ch... nam to było92408:49:085.00
164-4386Kawczak Mariusz ---92408:49:124.99
165-3214Gryszun Mariusz --Na ch... nam to było92408:49:204.99
166-3216Burzawa Rafał --Na ch... nam to było92409:05:474.84
167-4387Malinowski Bartosz --Pędzące Maliny92409:08:044.82
168-4388Woźniak Jacek --struchole92409:10:344.80
169-4389Sypuła Sławomir --UNTS Warszawa102307:34:474.60
170-3130Sitek Tomasz ---102309:35:133.64
171-4390Chylak Paweł --Archeo102309:35:153.64
172-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa92309:27:333.56
173-4392Malatynski Przemysław --Upgrade82307:00:253.48
174-3326Kaźmierczak Tomasz --mItO82308:18:152.94
175-3327Łuszczyk Mirosław --mItO82308:18:172.94
176-4393Sadowski Andrzej ---132210:06:562.81
177-3360Wenta Marek --szweje102209:20:262.66
178-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje102209:20:282.66
179-4394Gralak Grzegorz --TruchłoKomturaTeam82208:48:402.55
180-4395Sadowski Piotr ---132110:07:012.43
181-3351Glaser Jakub --Archeo92109:35:342.26
182-4396Nowak Jerzy --GPR82108:31:242.21
183-3936Kurkowski Ryszard ---72106:20:332.15
184-3350Gizela Michał ---72109:19:201.46
185-4397Kolka Łukasz --TANDEM Racing team72109:19:251.46
186-3380Zdancewicz Krzysztof --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy82007:38:391.39
187-4398Łapanowski Łukasz --Łapy Na Rowerach82008:19:441.28
188-4399Ogrodnik Przemysław --House&Property91909:29:411.21
189-3119Morawski Mikołaj ---91909:29:471.21
190-4400Wróblewski Tomasz ---151810:20:061.15
191-3340Nadolny Lech --ROWEREK71709:26:321.09
192-3106Bogucki Grzegorz ---61704:50:481.05
193-4401Milka Łukasz --Akademia Parkour Wejherowo61706:09:110.83
194-4402Milka Adam --Akademia Parkour Wejherowo61706:09:130.83
195-1355Beiger Karol -Kolbudy-61708:02:570.63
196-4403Pochwała Łukasz ---141610:20:030.60
197-4014Biolik Grzegorz --UNTS Warszawa71604:55:070.52
198-4404Dobrzański Piotr ---71604:58:000.51
199-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje10110:20:230.03
--4405Zieliński Grzegorz ---15-10:45:10-

Route TP25

Start time
Oct. 19, 2019, 11:30 a.m.
Limit time
8
PK count
12
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TP10

Start time
Oct. 19, 2019, 1:30 p.m.
Limit time
5
PK count
10
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date