Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Regulamin serwisu PMnO

  1. Serwis PMnO jest w wersji beta i jest dostępny pod domeną pmno.pl.
  2. Administratorem danych osobowych jest sędzia główny Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na Orientację - Daniel Śmieja. Dostęp do danych posiada jeszcze twórca nowego serwisu Wojciech Zając.
  3. Dane można usunąć bezpośrednio w serwisie lub zgłaszając taką chęć poprzez wysłanie maila z prośbą o usunięcie danych na adres: maratony@home.pl lub pmno.admin@reu.pl
  4. Dane przechowywane są w serwisie i przetwarzane w celu rejestracji na zawody. Przekazywane są tylko wybranym przez Ciebie organizatorom zawodów, na które zapisujesz się przez ten serwis. W przypadku rejestracji na zawody, to dane udostępniane są organizatorowi zawodów, więc przed rejestracją na zawody należy zapoznać się z regulaminem podlinkowanym na stronie wybranych zawodów.
  5. Organizator może wymagać dodatkowych danych podczas rejestracji. Dane takie są przechowywane w serwisie i udostępnione tylko temu konkretnemu organizatorowi.
  6. Przetwarzane dane: Imię, Nazwisko, adres email, nick, numer telefonu, data urodzenia, miejscowość, adres, płeć, numer karty SI, nazwa klubu sportowego, adres bloga. Dodatkowe dane mogą być przechowywane jeżeli podasz je podczas rejestracji na wybrane zawody.
  7. W przypadku zapisania się na zawody, imię, nazwisko, miejscowość i płeć są dostępne na stronie dla każdego odwiedzającego serwis.
  8. Dane przechowywane są do czasu gdy ich nie usuniesz lub nie zostaną usunięte przez administratora danych osobowych lub do czasu usunięcia serwisu.