Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Harpagan 59 2020

Organizer PKO Harpagan
Place woj. pomorskie - Porzecze
Date 16 - 17 oct 2020
Headquarter
Web page http://www.harpagan.pl/rajd
Regualation https://www.harpagan.pl/rajd/strefa-uczestnika/regulamin/
Description Najstarsza i największa cykliczna impreza na orientację w Polsce. Do Pucharu Pieszego liczy się trasa TP100 oraz trasa TP50 - dzienna. Do Pucharu Rowerowego liczy się trasa TR200 i trasa TR100
All participants count 446
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
Oct. 16, 2020, 9 p.m.
Limit time
24
PK count
20
Runners count
102
PositionIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team6016:18:46103.00
25093Kopacz Piotr -Gdynia-6016:33:28100.52
3155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team6016:37:2299.14
4186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin6018:52:0386.46
53789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-6019:08:0185.26
6236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails6019:15:0184.74
751Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK6022:07:5473.71
82558Lisowski Andrzej ---6022:49:4171.46
94165Osielski Maciej --Lufthansa Systems Poland Active!6022:50:0171.44
10279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-6022:58:3970.99
11183Ścibisz Jerzy -Szczecin-6023:13:2170.25
125143Holdakowski Wojciech ---6023:13:2370.24
132557Grochowski Michał ---6023:14:5370.17
142547Hubert Jakub ---6023:30:2369.40
151504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki6023:33:1769.25
165254Brechelke Sławomir -Kosakowo-6023:38:4968.98
175255Brechelke Szymon -Reda-6023:38:5568.98
182541Pallach Piotr ---6023:46:0768.63
192539Głód Michał ---6023:46:1168.63
204138Boguta Mateusz --Rita6023:46:1368.63
215256Pawelec Michał -Gdańsk-6023:54:5168.21
222546Rosińska Patrycja 🥈---6024:00:0067.97
235257Masiulaniec Agata -Gdańsk-5423:55:4161.17
244141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat5423:55:5561.16
254140Szwed Paweł --Biegowy Świat5423:55:5761.16
261521Bowszys Maciej ---4722:25:5853.23
27730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki4621:04:1852.10
285258Szulc Adam -Władysławowo-4519:14:3650.97
295259Jagoda Anna -Rumia-4521:10:2546.32
305260Rzechowski Filip -Gdynia-4521:10:2746.32
312037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie4521:18:5946.01
325261Mazurczak Robert -Gdansk-4521:21:1645.93
335081Gwadera Kamil -Warszawa-4521:22:4645.88
342542Kłaczkowski Kamil ---4418:15:5844.86
355262Kabuła Ziemowit -Gdańsk-4217:14:2142.82
365263Marcinkowski Mateusz -Sadlinki-4217:14:2542.81
375264Gawryszewski Arek -czymanowo-4222:36:0032.66
385265Miler Jakub -Gdynia-4222:48:2432.36
39316Krasowski Tomasz -Wrocław-4015:25:5630.82
401424Paszyn Maciej -Warszawa7. batalion kawalerii powietrznej3819:15:1029.28
414993Sowa Marcin ---3717:04:1928.51
42875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage3717:04:2028.51
432098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki3224:27:3624.66
445082Olszewski Kamil -Warszawa-3010:16:4723.12
455266Pomagruk Łukasz -Gdańsk-3012:27:5619.06
461534Famulski Mariusz ---3013:01:4518.24
475267Rudzewicz Marta -Goldap-3013:01:5118.24
481655Ciszkowski Jacek ---3013:02:2618.22
491654Wielgosz Tomasz ---3013:02:3218.22
502554Popek Marcin -Borkowo-3013:11:4918.01
512574Wlazłowski Radosław ---3013:37:1417.45
522575Talaśka Daniel ---3013:37:2517.44
532051Zając Marcin -Warszawa-3014:40:0216.20
54794Chojnowski Tomasz -ToruńBanda Łysego3015:07:1315.72
555268Nolka-Wisniewski Karol -Toruń-3015:07:2415.71
562563Zacharek Jacek ---3015:09:5415.67
575023Wawrzyniak Michał -Tczew-3015:09:5815.67
584142Prokopiuk Bartłomiej --Prokopy3015:15:0315.58
592569Jaskulski Karol ---3015:28:1915.36
602566Maraszek Robert ---3015:28:2515.36
612568Złoch Piotr ---3015:28:2815.36
622580Plackowski Piotr ---3015:41:2215.15
634153Paszkiewicz Krzysztof ---3015:45:0815.09
645269Daniluk Natalia -Mosty-3015:57:1114.90
652466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-3015:57:1414.90
662571Florek Tomasz ---3016:08:0114.73
662570Zglejc Piotr ---3016:08:0114.73
682578Górski Maciej ---3017:10:2113.84
695270Harasim Tomasz -Słupsk-2716:50:2812.45
705271Kosińska Joanna -Warszawa-2716:50:3212.45
715272Gębalska Agnieszka -Warszawa-2716:50:3512.45
724144Kwidziński Krzysztof --Purtki2612:18:2411.99
733512Sternicki Piotr ---2612:39:2811.66
742616Boguta Dariusz ---2520:52:5411.21
752617Hys Jolanta ---2520:52:5611.21
762552Malinowski Marek ---2413:09:2910.76
775273Zielinski Krzysztof -Zielona Góra-2413:52:4310.20
783151Dereniowski Dariusz ---2110:30:128.93
792506Block Wojciech -Gniewino-2111:34:118.11
802581Struk Joanna ---2111:34:208.10
812579Jastrzębska Dorota ---2111:34:248.10
825274Dudzik Krzysztof -Warszawa-2012:36:387.72
835275Tomaszewski Adrian -Wrocław-2014:17:446.81
842556Kozłowski Jan ---1918:29:166.47
855276Przytarski Mariusz -Lubań-1815:16:446.13
865277Rembalska Grażyna -Brusy-1815:16:466.13
875278Janus Dawid -Świecie-1715:31:275.79
885279Pyrka Radosław -Świecie-1715:31:295.79
895280Skibski Maciej -Świecie-1715:31:335.79
902970Kaszuba Marek ---1717:21:445.17
91811Sawaniewski Rafał -Malbork-1609:21:484.87
925281Gryczka Wojciech -Kisielice-1513:18:164.56
935282Dębski Tomasz -Gdańsk-1513:18:194.56
945283Szutkowska Agnieszka -Pogórze-1513:18:224.56
954146Wilma Paweł --Krwiożercze Borsuki1324:46:173.96
961508Pomianek Mateusz ---1324:46:213.96
971509Duda Marcin ---1324:46:233.96
984167Prokopiuk Szymon --Prokopy1204:17:483.65
995284Olesiński Gniewosz -Gdańsk-1212:36:191.24
1005285Olesińska Edyta -Gdańsk-1212:36:201.24
1015286Szok Sebastian -Olsztyn-1112:36:321.14
-308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica--25:07:07-

Route TR200

Start time
Oct. 17, 2020, 6:30 a.m.
Limit time
14
PK count
24
Runners count
93
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal timePoints
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-184713:03:15100.00
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure256011:28:01100.00
2-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl256011:28:03100.00
-23219Kreft Mirka --RKS MotylaNoga163712:57:3978.72
3-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp256012:31:5191.51
-34259Romanowska Agnieszka --MajBike Team143613:39:4376.60
4-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF256012:31:5491.50
-43157Dunowska Ilona --MTB4FUN143113:06:4265.96
5-4123Pachulski Leszek -Sopot-256012:31:5591.50
-55163Romanik Aneta --NaOliwiony133010:20:3363.83
6-3091Różak Marcin ---256012:42:4790.20
-62507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team122913:24:3661.70
7-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk256012:50:5889.24
8-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team256013:10:4987.00
9-3093Potocki Mirosław ---256013:18:3086.16
10-3097Potocki Robert ---256013:18:3486.16
11-3094Waliński Mikołaj ---256013:18:3586.15
12-3099Szumański Jakub ---256013:24:2685.53
13-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team256013:34:0084.52
14-3195Sosna Paweł ---256013:51:4982.71
15-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos245713:54:4778.58
16-4307Buczko Dariusz --Tripaka Przechlewo225113:33:4170.31
17-4309Rutkowski Wojciech --Tripaka Przechlewo225113:33:4970.29
18-4311Czarnowski Łukasz --Tripaka przechlweo225113:33:5670.28
19-3090Piwakowski Wojciech ---215113:12:0469.63
20-4267Deja Dominik --KulawiKrulowie215113:58:0065.82
21-1392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-215113:58:0265.81
22-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-205113:46:0265.17
23-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl194812:04:2161.34
24-5164Jas Peter --Bytów Browar Kaszubski194813:23:1355.32
25-5165Florek Przemysław --Bytów Browar Kaszubski194813:23:2855.30
26-783Zawadzki Artur -Marki-194813:30:2054.83
27-893Gębarowski Piotr -Warszawa-194813:30:2354.83
28-4116Złomańczuk Michał -Straszyn-204713:40:4853.69
29-4265Modrzyński Dawid --TEAM Żanklod204713:40:5353.68
30-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-204713:40:5653.68
31-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl184713:12:2452.56
32-4475Podleś Rafał -Szczecin-184713:12:3152.55
33-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN184713:12:3552.55
34-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI184612:52:1451.43
35-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team174613:59:1850.84
36-3566Żbik Krzysztof ---194313:15:0647.53
37-1393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN194313:15:0847.53
38-3103Wejher Sławomir ---184313:44:2547.01
39-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-164113:44:1444.83
40-865Popczyk Tomasz -Rumia-164013:15:5643.73
41-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-164013:42:1242.34
42-3105Luks Krzysztof ---164013:42:2042.33
43-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet164013:51:1641.88
44-1364Ciesielski Witold -GdanskMR163711:30:0338.73
45-5166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą163712:09:1936.65
46-3263Trętowski Krzysztof --RKS MotylaNoga163712:57:4134.37
47-3200Sielski Karol ---153612:27:2433.44
48-4345Żanecki Tadeusz --Skurcze & Zakwasy143612:43:5432.98
49-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace133613:56:1532.50
50-5167Goździewicz Paweł --Biegamyrazem Gdynia143313:36:0129.79
51-693Smejda Andrzej -Warszawa-123311:41:3028.89
52-3185Dunowski Przemysław --MTB4FUN143113:06:3727.13
53-3199Wodziński Grzegorz --mamy.to133113:47:1426.74
54-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA133007:24:4825.87
55-3196Wanat Rafał --MTB4FUN133008:25:1622.78
56-5168Dąbski Sławomir ---133009:19:4420.56
57-2523Górecki Marcin ---133009:47:0019.61
58-5169Miller Jan --NaOliwiony133010:20:3618.54
59-3451Veith Piotr ---133011:22:3416.86
60-4495Kokłowski Daniel -GdyniaTerytorials133012:18:1815.59
61-5170Smola Marcin --MTB 4 FUN123008:25:3215.34
62-3175Dzich Andrzej --Alive!123009:31:0513.58
63-597Zwolinski Kuba -PoznańSNOW.DOG Adventure123009:55:4513.02
64-4310Frączyk Bogusław --Tripaka Przechlew123010:44:4512.03
65-3174Gałaguz Jacek --Maturzyści123010:54:2511.85
66-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-132813:16:1411.06
67-3206Koropecki Juliusz ---112809:58:3610.70
68-3189Kryszewski Wojciech --K2142614:09:249.93
69-3275Maliszewski Marek --MM`s122610:04:559.63
70-4363Chudzik Emil ---122610:05:089.63
71-3117Benasiewicz Marek ---112610:13:449.46
72-3190Wodziński Marek --mamy.to112613:22:237.24
73-3197Skolimowski Waldemar --MH Automatyka112510:36:186.96
74-4277Ziaja Adam ---112510:36:476.95
75-1598Paszkiewicz Arkadiusz ---112510:37:416.94
76-5171Rutka Radosław --KTS- IRONMAN112510:41:356.90
77-2611Zalewski Marcin ---102111:03:095.80
78-5172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża102111:03:155.80
79-5173Stubiński Piotr --Kozacy z Wybrzeża102111:03:225.80
80-5174Jasinski Arkadiusz --Rnew.pl MTB Team82110:56:035.54
81-5175Śpiewak Marcin ---92012:26:325.28
82-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM181914:22:385.01
83-533Pyta Krzysiek -Bytomciecierzyca wełnowiec181914:22:455.01
84-5176Mazurek Szymon ---91812:26:394.75
--3108Piątkowski Zbigniew ---8-15:40:45-
--3202Napiórkowski Sławomir --Tripaka Przechlewo24-16:55:44-
--3203Ławecki Darek --TRIPAKA24-16:55:47-

Route TP50

Start time
Oct. 17, 2020, 7:30 a.m.
Limit time
12
PK count
16
Runners count
91
PositionIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
13491Wyganowski Konrad ---4007:14:0553.00
23774Żak Paweł -GdańskBrowery Team4008:49:0543.02
3347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-4009:02:5440.98
45287Skupin Grzegorz ---4009:12:5739.25
53499Ciszewski Michał ---4009:14:1139.16
6335Zawadka Sebastian -Gdynia-4011:24:3631.70
73577Borkiewicz Piotr ---3711:32:2827.88
82530Tarkowski Krzysztof ---3711:32:4427.87
93515Lange Marek ---3511:56:1126.37
93516Langhamer Asia ---3511:56:1126.37
111281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia3311:39:0724.86
125288Kierchner Cezary ---3311:50:3924.46
133528Sroka Bartłomiej ---3211:01:5023.72
133533Filbrandt Jakub ---3211:01:5023.72
153496Januszewski Maciej ---3211:37:2422.51
163505Adamski Maciej ---3112:08:3021.80
171523Jabłoński Krzysztof ---3009:25:4521.10
185289Gokiert-Skrentna Justyna ---3010:59:2818.10
195290Jęsiek-Barabasz Agnieszka ---3010:59:2918.10
205291Banach Dawid ---2910:06:0717.50
215292Hoppe Radosław ---2910:06:0817.50
225293Hoppe Justyna ---2910:06:0917.50
235294Milewski Łukasz ---2911:27:0215.44
245295Dul Agata ---2911:27:0315.44
255296Zelmański Mateusz ---2810:18:3314.90
265297Jędrzejewski Mikołaj ---2810:18:4314.90
275298Sviatenko Vitali ---2810:46:3214.26
285299Kubuszewski Michał ---2810:46:3314.26
295300Rymon Lipinski Artur ---2810:57:5714.01
305301Gostomczyk Krzysztof ---2810:58:0114.01
315302Adamczyk Artur ---2711:30:2313.51
325303Adamczyk Piotr ---2711:30:3413.51
335304Rumak Izabela ---2711:30:3613.51
345306Strychalska-Nowak Judyta ---2611:49:3913.00
345305Nowak Jakub ---2611:49:3913.00
365307Maryks Krzysztof ---2611:57:3412.86
373160Stencel Joanna ---2510:46:3712.37
383616Balcerak Aleksandra ---2511:38:4811.44
383617Plenzler Agnieszka ---2511:38:4811.44
405308Kierchner Anna ---2409:13:3510.99
415310Koralewski Arkadiusz ---2411:57:478.47
423514Mikołajczyk Paweł ---2411:59:198.45
435309Kierzk Dawid ---2411:59:258.45
445315Tomaszewski Marek ---2309:43:498.10
455311Kowalska Marzena ---2310:22:367.60
465313Ossowicki Wojciech ---2311:21:496.94
465312Drewek-Ossowicka Anna ---2311:21:496.94
485314Wasiniewski Dawid ---2311:22:376.93
495316Redas Michał ---2212:14:526.63
50504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy2108:30:216.33
513563Kaczmarek Mateusz -Ostrów Wielkopolski-2109:42:395.54
523613Ilnicka Aleksandra ---2011:24:595.28
533615Jaroszewski Adam ---2011:25:025.28
545317Modzelewski Krzysztof ---2011:25:035.28
553614Górski Przemysław ---2011:25:065.28
565318Zoruk Piotr Tomasz ---2011:27:095.26
575319Dąbrowski Jan ---2011:27:205.26
585320Ossowski Jacek ---1910:25:325.00
595321Daszkiewicz Jakub ---1910:25:345.00
605322Metelski Marek ---1809:39:124.73
615323Piątkowski Jakub ---1809:39:134.73
623602Bartkowski Marcin ---1709:02:464.47
633601Żabiński Krzysztof ---1709:02:484.47
645324Zarańska Agata ---1711:41:403.46
655327Rzewuski Paweł Seweryn ---1509:42:523.05
665328Prabucki Rafał ---1509:42:553.05
675329Orzech Łukasz ---1509:42:573.05
685325Łaszewski Paweł Roman ---1512:03:022.46
695326Musial Marek ---1512:03:072.46
703568Szymański Krzysztof ---1409:29:032.30
715330Burdyńska Katarzyna ---1412:04:451.80
725331Kurek Beata ---1307:47:491.67
735332Kamińska Magdalena ---1308:06:491.61
745333Soboczyńska Justyna ---1308:06:511.61
755334Dziedzic Małgorzata ---1308:36:521.51
765335Derkiewicz Zbigniew ---1309:30:011.37
775336Ciemoszewski Michał ---1309:30:031.37
785338Krywko Martyna ---1208:21:361.27
795339Kowalczyk Piotr ---1208:21:371.27
805337Walczak Małgorzata ---1212:06:481.00
815340Bulwan Mateusz ---1112:07:091.00
825341Miazga Karolina ---1112:07:221.00
835343Kaniowski Artur ---1009:47:231.00
845344Mirowicz Piotr ---1009:47:291.00
855342Podlewski Marcin ---1012:07:231.00
865346Kaliszczyk Marcin ---905:56:031.00
873549Szczęsny Tadeusz ---907:24:341.00
885345Dąbrowski Marcin ---910:08:271.00
895347Micinski Jakub ---512:11:391.00
-5348Mućko Filip ----12:37:52-
-3609Pacek Łukasz ----12:37:51-

Route TR100

Start time
Oct. 17, 2020, 8:30 a.m.
Limit time
10
PK count
16
Runners count
160
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal timePoints
1-3098Block Daniel ---164008:09:2945.00
-13220Jarosiewicz Gosia --BIKE NOW BEER LATER164009:05:2845.00
2-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl164008:10:2444.92
-25104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA163710:02:0441.62
3-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa164008:29:4343.21
-34290Ślósarczyk Dominika --TrolInO143110:04:4234.88
4-3100Ballerstadt Łukasz ---164009:05:1340.40
-45393Czeczott Małgorzata -WarszawaSnowdog TrailTeam133110:01:1634.36
5-3269Jarosiewicz Radek --BIKE NOW BEER LATER164009:05:3440.37
-55177Polewko Agata ---102709:19:4829.93
6-5186Grada Karol ---164009:05:4040.37
-65178Skrzycka Monika ---102709:55:0928.15
-74298Kolka Katarzyna --TANDEM Racing team82209:16:1422.94
7-5187Poźniak Szymon --BIKE NOW BEER LATER164009:05:4540.36
-85179Modzelewska Milena --BigYellowFoot Adventure Team82209:57:0321.37
8-3241Megger Sławek ---164009:25:1138.97
9-4314Grundkowski Jacek ---164009:42:3737.81
-95180Szymanowska Agata ---71909:51:1218.46
-105181Kraska Lewandowska Agata --Pędzące Żółwie61809:51:5617.48
10-5188Klucznik Jarek ---164009:52:1937.19
11-4322Pawlewski Igor --Diagnostic153808:34:4135.33
-113234Lewandowska Monika --Pędzące Żółwie61809:52:0617.48
-125182Karpińska Zuzanna --FIFY61710:00:5816.51
12-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA163710:02:0734.40
13-3248Formela Krzysztof ---143709:52:1333.49
-1314483Koźbiał Katarzyna -Kraków-61310:01:2012.62
-1414482Rogała Klaudia -Skała-61310:01:5912.61
14-4346Mazurek Piotr --Skurcze & Zakwasy143709:52:1833.49
15-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team143709:52:2233.48
-155185Biedrzycka Natalia ---41209:09:3111.64
16-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu153609:43:3132.58
17-5189Jabłoński Rafał --ITS143609:29:4732.13
18-3261Tumiński Maciej --ITS143609:29:4932.13
19-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad143609:29:5332.13
20-3262Radzki Rafał --ITS143609:29:5632.12
21-5148Stolc Dawid --Norda Active TEAM143509:59:0131.23
22-3328Lipiński Tomasz -GdyniaLipiński Mosty133508:29:3830.77
23-5190Maziarz Michał ---133409:52:3829.89
24-5191Chrościcki Michał ---133409:53:0429.87
25-4339Skowronek Rafał ---153310:03:3228.99
26-4316Tafelski Przemek ---143309:38:0428.59
27-1076Filipek Piotr -Poznań-143309:45:1528.24
28-3251Ciupa Marcin --SNG Wild Dukcks/Orientuś133309:42:3627.83
29-1767Kowalewski Dominik ---133309:42:4327.82
30-5192Dalasiński Andrzej --Kuźnia Triathlonu133309:42:4627.82
31-1480Gruhn Krzysztof -ZakrzewoOriento Expresso Team163210:07:2926.98
32-4359Nawrocki Tomasz -GdańskBuraki z Paki163210:07:3626.97
33-3259Morzy Michał --Leśne Dzbany123208:45:5425.46
34-4374Stadlewski Michał --Stadzio123208:46:0525.46
35-5193Pawłowski Dominik ---123209:42:4122.98
36-5194Ilek Sławomir ---123209:45:4222.86
37-4189Milka Dawid ---123209:57:2822.41
38-5195Milka Łukasz ---123209:57:3822.41
39-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO143110:04:2621.71
40-2604Opanowicz Krzysztof ---123109:15:3621.05
41-5196Rzetelny Adrian --Destylacja123109:15:4221.04
42-4348Romanik Mariusz ---113109:41:3920.68
43-5013Olesiński Piotr -Warszawa-123009:17:1920.01
44-5197Kotwa Maciej --S.G.A.WATAHA123009:59:2918.61
45-3106Bogucki Grzegorz ---113009:40:0418.29
46-5198Kowalski Bartosz --MARKOS SPORT TEAM122909:46:3117.68
47-5199Brzeski Łukasz --Markos Sport Team122909:46:3417.67
48-4390Chylak Paweł --Archeo112908:56:5017.37
49-3343Sudolski Wojciech ---112909:40:4816.05
50-5200Sprutta Damian ---112909:40:5616.05
51-5201Szkudlarz Maciej ---112909:41:0116.05
52-3345Puka Kamil --KaroLTaam-Narty@Rower112909:41:1016.04
53-3319Sawicki Krzysztof ---112909:41:2116.04
54-3320Kałka Tadeusz ---112909:41:4416.03
55-3365Świtoń Łukasz --Pędzący Pędzel112909:41:5516.02
56-3129Redlarski Marek ---102908:31:4715.72
57-4400Wróblewski Tomasz ---102908:31:5015.72
58-3291Kasprzyk Grzegorz ---112809:51:0515.18
59-3298Bowar Piotr --Pekabex112809:51:2215.17
60-3289Legat Leszek --Pekabex112809:51:2815.17
61-3936Kurkowski Ryszard ---112809:51:4315.16
62-1354Kasprzyk Darek -Elbląg15pułk przeciwlotniczy112809:51:4615.16
63-4360Grundkowski Lesław ---122708:30:2514.62
64-4331Jarecki Mariusz --GRBS112709:53:0214.37
65-5202Krajewski Michał ---102708:25:1214.10
66-5203Kocon Maciek --Polski Klub MTB102708:55:1713.30
67-4370Szymkun Marek ---102709:31:3312.46
68-4369Szymkun Dariusz ---102709:31:4112.46
69-5204Konkolewski Mariusz ---102709:55:1211.96
70-5205Reszka Witold --IronTeam3City92709:46:5111.71
71-5206Olszewski Piotr -LeźnoOKacq112608:29:0511.28
72-4336Rynkiewicz Roman --Vector112510:05:2510.85
73-4337Sieńko Jarosław --Vector112510:05:3010.85
74-4334Kowalewski Tomasz --Vector112510:05:3710.84
75-3292Duda Robert ---102509:54:4510.64
76-3363Jankowski Maciej --GR3miasto92407:33:5410.21
77-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-92409:19:038.29
78-3312Soroka Adam ---132310:09:507.95
79-5207Manista Paweł ---132310:09:577.95
80-3288Zajk Michał ---122310:06:357.82
81-5208Golofit Maciej --GRBS102308:06:167.54
82-5209Kaczmarski Mateusz --Gryź Poduchę92307:36:347.38
83-3329Prażyński Tymon --Zielonka92308:52:386.33
84-3330Prażyński Michał --Zielonka92308:52:456.33
85-4352Cichosz Julian --Zielonka92309:52:515.68
86-4353Cichosz Jacek --Zielonka92309:52:565.68
87-3278Wójcik Wojciech --Pancerne Rowery132210:08:355.44
88-5210Zahri Kamil --MSC Poland132210:10:085.42
89-5211Klain Jan -BydgoszczKlan Klainów92209:22:575.04
90-5033Kromer Marcin ---92209:56:404.75
91-4397Kolka Łukasz --TANDEM Racing team82209:16:104.64
92-5212Brzozowski Dariusz --Gryf200082209:58:234.32
93-5213Brzozowski Eryk --Gryf200082209:58:264.32
94-3276Nawrocki Daniel --Pancerne rowery132110:09:084.12
95-3130Sitek Tomasz ---92108:24:273.83
96-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.92109:40:043.33
97-3295Nowisz Jarosław --Pięty Szalonego Gnoma i Spółka92109:40:063.33
98-3273Marcinkiewicz Mariusz ---82109:12:443.25
99-3274Strachota Dariusz ---82109:13:033.25
100-3352Wrześniewski Waldemar ---72105:58:453.16
101-3114Mechliński Mateusz ---152010:18:193.01
102-3113Kuprian Szymon ---152010:18:213.01
103-5215Kurek Wojciech --ETT82008:42:382.66
104-5216Pawlak Krzysztof --brak82009:38:092.40
105-5217Girjat Jakub --Gryź Poduchę131810:17:392.16
106-5218Grodecki Filip --Gryź Poduchę131810:17:452.16
107-14444Smolka Grzegorz -Ustka-71806:34:251.91
108-3372Michalski Grzegorz --Pędzące Żółwie61809:48:491.85
109-5220Szałucki Przemysław --Pędzące Żółwie61809:48:521.85
110-5221Lewandowski Rafał --Pędzące Żółwie61809:52:001.84
111-5222Jaroch Bolesław --Pędzące Żółwie61809:52:091.84
112-4318Antoniuk Michał ---151710:18:381.74
113-4300Padzik Rafał ---121710:12:351.66
114-5223Kurzyński Piotr --Łyse Charty61609:18:481.56
115-5224Wycichowski Wojciech --Łyse Charty61609:18:531.56
116-5225Matczuk Szymon --Łyse Charty61609:19:001.56
117-5226Jarosz Piotr --FIFY61610:01:011.45
118-3334Kuczyński Jerzy --Lipno team61509:26:271.36
119-5227Górczyński Andrzej ---61509:26:351.36
120-4399Ogrodnik Przemysław --House&Property51509:32:521.31
121-3119Morawski Mikołaj ---51509:32:561.31
122-3389Skuczyński Robert --Pancerne Rowery61409:50:061.23
123-5228Kuncewicz Adam --Szybcy Inaczej51307:18:241.14
124-3727Kuncewicz Piotr --Szybcy Inaczej51307:18:351.14
125-5229Brdys Karol --Szybcy Inaczej51307:19:201.14
126-5230Hirsz Tomasz --Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe61207:30:291.05
127-5231Molski Cezary ---41104:34:100.96
128-3109Polasz Jacek ---161010:29:190.87
129-5232Springer Robert ---31005:49:350.63
130-3335Kozłowski Jan ---31005:49:380.63
131-5233Świątek Dawid ---4906:17:090.56
132-5234Popek Marcin ---11410:22:570.25
133-3301Klain Zbigniew -BydgoszczKlan Klainów1403:57:340.15
134-5235Świątek Artur ---1406:17:180.10
--3277Surała Paweł --Pancerne Rowery13-10:43:00-
--3679Siewert Janusz --Pancerne Rowery13-10:42:43-
--4364Nadolny Wojciech --Speednet12-10:35:07-
--3360Wenta Marek --szweje8-11:08:26-
--3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje8-11:08:39-
--3358Banachewicz Dariusz --Szfeje8-11:08:33-
--5236Żabniak Maciej --SPEEDNET12-10:35:10-
--5237Olejarczyk Wojciech --#DlaMadziusi9-10:30:47-
--5238Dobek Paweł --Compare SE12-10:51:06-
--5239Durajewski Michał --BMI 28 :)12-10:51:16-
--5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot13-10:39:54-

Route TP50

Start time
Oct. 16, 2020, 10 p.m.
Limit time
12
PK count
16
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TP25

Start time
Oct. 17, 2020, 9:30 a.m.
Limit time
8
PK count
12
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TP10

Start time
Oct. 17, 2020, 11:30 a.m.
Limit time
5
PK count
10
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date