Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Harpagan 56 2018

Organizer PKO Harpagan
Place woj. pomorskie - Kwidzyn
Date 19 - 20 oct 2018
Headquarter
Web page http://www.harpagan.pl
Regualation
Description HARPAGAN to impreza z prawie 30-letnią tradycją. Po raz pierwszy zorganizowany został w 1989 roku
All participants count 719
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
Oct. 19, 2018, 11 p.m.
Limit time
24
PK count
21
Runners count
189
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team103.00
2159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team95.02
3186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin88.91
45402Nowak Krzysztof ---83.08
51504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki79.95
6347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-79.77
7236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails76.03
84137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!75.21
9890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-75.21
104138Boguta Mateusz --Rita74.98
112539Głód Michał ---74.98
122541Pallach Piotr ---74.98
135413Burzyński Tomasz ---74.31
14141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team66.45
15103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight66.45
165424Gołąb Mateusz ---64.51
172542Kłaczkowski Kamil ---64.42
182123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa64.22
195081Gwadera Kamil -Warszawa-64.21
20703Korpula Grzegorz -Piekoszów-61.36
214141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat59.30
222098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki59.00
235257Masiulaniec Agata -Gdańsk-58.99
244140Szwed Paweł --Biegowy Świat58.98
253445Walczak Jędrzej ---58.78
265457Głowala Marek ---58.78
275460Chernysh Sergii ---58.43
28309Heitzman Tomasz -KaliszWSO57.94
29730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki57.93
30800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team57.92
312557Grochowski Michał ---57.12
32801Kluska Wojciech -ToruńMKS SKARMAT56.85
333496Januszewski Maciej ---56.61
345466Nagórski Robert ---56.60
353160Stencel Joanna ---55.32
365475Władziński Adam Juliusz ---55.31
375476Wasiak Michał ---54.89
381191Skotnicki Jakub -Koszalin-54.89
395403Szarawara Łukasz ---54.89
405405Basek Maciej ---54.83
415404Lizakowski Dariusz ---54.83
422564Pacześny Miłosz ---54.16
432563Zacharek Jacek ---54.15
442552Malinowski Marek ---54.01
45811Sawaniewski Rafał -Malbork-54.00
461382Budnarowski Piotr -Kościerzynafizjokoscierzyna.pl53.70
471524Nankiewicz Krzysztof ---53.62
485483Wałdoch Andrzej ---53.48
492781Nicoś Adrian ---53.35
501523Jabłoński Krzysztof ---53.20
511521Bowszys Maciej ---53.19
521530Kraciuk Piotr ---53.19
533928Stelmach Ferdynand ---53.19
545487Kokosza Aleksander ---53.19
552547Hubert Jakub ---53.18
565406Jachymiak Joanna ---52.88
575407Wiatrzyk Bartosz ---52.88
585256Pawelec Michał -Gdańsk-52.58
594168Angielski Artur --I`ll be back52.19
605193Pawłowski Dominik ---51.86
615261Mazurczak Robert -Gdansk-51.79
622562Ossowski Artur ---51.69
635492Zimny Jakub ---51.59
645493Zimna Anna ---51.58
655494Zimny Radosław ---51.58
66260Wojtczak Szymon -SzczecinInit51.47
675495Jopek Ewa ---51.47
685496Koziol Marcin ---51.47
695497Czekalski Tadeusz ---51.32
702570Zglejc Piotr ---51.32
712772Tymiński Andrzej ---50.93
722051Zając Marcin -Warszawa-50.78
732037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie50.78
742571Florek Tomasz ---50.75
753868Górecki Marcin -Łódź-50.75
765502Wójcik Jan ---50.74
772545Jasiński Marcin ---50.74
78276Ścioch Leszek -Warszawa-50.73
795503Głowacki Robert ---50.62
804159Król Jakub --No Excuses Team49.79
811514Pawlak Paweł ---49.69
825519Dranicki Łukasz ---49.69
834257Dąbrowski Zbigniew ---47.43
845544Jagielski Aleksander ---47.43
855408Kubasiewicz Paweł ---47.08
865547Suder Michał ---47.07
875548Górzyński Piotr ---47.05
882569Jaskulski Karol ---44.81
892568Złoch Piotr ---44.81
904170Skibiński Robert ---44.21
915588Krawczyk Krzysztof ---43.97
925589Gulajew Michał ---43.96
93165Kujawski Robert -Siemirowice-35.17
941196Niemczyk Michał -Kolonia Kotków-35.17
955598Włodarczyk Kamil ---32.97
965599Krzak Witosław ---32.92
975409Ludwicki Michał ---30.72
984160Pękała Paweł --czahadymi27.88
995262Kabuła Ziemowit -Gdańsk-25.89
1005605Marcinkowski Mateusz Franciszek ---25.87
1012970Kaszuba Marek ---22.07
1022611Zalewski Marcin ---22.00
1035172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża22.00
1042567Kowalewski Paweł ---18.94
1052616Boguta Dariusz ---16.78
1062617Hys Jolanta ---16.78
1075619Adrych Dawid ---15.49
1085620Czajkowski Piotr ---15.49
1095621Rybczyński Tomasz ---15.48
1104161Piechowski Piotr --P&P Team15.01
1115626Perłowski Witold ---14.53
1125628Borowiak Radosław ---14.50
1134149Cichosz Remigiusz --MADESIRE14.49
1144150Dobkiewicz Filip ---14.49
1155631Pękal Artur ---13.28
1161526Oleksiak Włodzimierz ---10.31
1175637Michna Daniel ---10.19
1185638Spadik Mateusz ---10.19
1195641Gadka Paweł ---9.60
1205642Gadka Piotr ---9.60
1212574Wlazłowski Radosław ---9.52
1222575Talaśka Daniel ---9.52
1234198Podjaski Andrzej ---9.50
1245646Chwasta Paweł ---9.17
1255650Głowala Piotr ---9.09
1265651Oberland Konrad ---9.09
1275652Skalski Daniel ---9.09
1285623Król Zbigniew ---8.99
129796Wiechecki Maciej -Smardzew-8.78
1305654Iwiński Marcin ---8.47
1315655Papke Arek ---8.47
1325656Galanciak Kamil Damian ---8.39
1335657Wilhelmi Marcin ---8.13
1345634Szymczak Piotr ---7.76
1355661Walbrecht Wojciech ---7.53
1365663Markiewicz Katarzyna ---7.23
1375664Szpakowska Agnieszka ---7.23
1385665Sobstyl Jacek ---7.22
1392830Benedyk Mateusz ---7.19
1402829Sikorski Robert ---7.18
1412534Cybruch Jacek ---7.18
1425666Pronobis Wojciech ---7.04
1435667Bąk Piotr ---7.04
1445668Kukier Kacper ---6.95
1455669Kukier Tymon ---6.95
1465670Kwieciński Patryk ---6.95
1475672Wiśniewski Maciej ---6.91
1485673Piotrowska Magdalena ---6.91
1495674Romanowski Krzysztof ---6.91
1505636Kowalewska Bożena ---6.40
1515679Szulawa Arek ---6.34
1525680Pawlak Bartłomiej Piotr ---6.34
1535681Zupnik Łukasz ---6.34
1545682Ogar Krystian ---6.34
1554179Bujalski Michał --Dziki w jarzębinie6.31
1564172Tołoczko Łukasz --Dziki w jarzębinie6.31
1575683Pobikrowski Mirosław ---6.23
1585684Mierzejewski Krzysztof ---6.23
1595685Kijo Krzysztof ---5.81
1605686Barej Jacek ---5.81
1615688Pilimon Piotr ---5.66
1625689Raszkiewicz Rafał ---5.66
1635694Pałasz Paweł ---5.14
1645695Przepiórka Rafał ---5.14
165729Kulik Wojciech -Piaseczno-4.12
1665706Wołoszyk Kamil ---4.01
1675737Serocki Wojciech ---3.01
1685272Gębalska Agnieszka -Warszawa-2.97
1695653Zieliński Krzysztof ---2.97
1705761Lorenc Jarosław ---1.76
1715762Helios Bartosz ---1.76
1725766Bober Sebastian ---1.47
1735767Skolimowski Wiktor Paweł ---1.47
1743593Zawada Paweł ---1.18
1752628Sopata Mateusz ---1.16
1762629Okoński Marcin ---1.16
1775692Wasilewski Tomasz ---1.16
1785691Hildebrand Paweł ---1.16
1795775Zacharek Piotr ---1.07
1805776Bartczak Wojciech ---1.04
1815777Bartczak Patrycja ---1.04
1825801Klima Krzysztof ---0.52
1835802Kołelis Szymon ---0.48
1845829Smoleńska Elwira ---0.21
1855830Tkaczyk Igor ---0.21
1862556Kozłowski Jan ---0.11
1875848Świderska-Tyszka Ela ---0.05
1885849Kowalczyk Krzysztof ---0.05
1895850Strzemieczny Andrzej ---0.05

Route TR200

Start time
Oct. 20, 2018, 8:30 a.m.
Limit time
14
PK count
24
Runners count
113
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
-2323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin92.98
2-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure99.51
3-3094Waliński Mikołaj ---98.81
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina92.97
4-3093Potocki Mirosław ---98.81
-41818Kosiorek Małgorzata --daleko jeszcze?87.71
-53157Dunowska Ilona --MTB4FUN73.67
5-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°96.24
-611305Zielińska Jadwiga ---73.67
6-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl94.94
-72507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team71.92
7-783Zawadzki Artur -Marki-93.50
8-11342Banasik Sławomir ---89.91
-84991Marcinkowska Magdalena -Poznań-63.15
-911314Niziołek Anna ---50.87
9-11343Gruszecki Damian ---89.88
10-4091Kaseja Janek --Niezła Korba89.88
11-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF88.50
12-4123Pachulski Leszek -Sopot-88.49
13-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team88.18
14-4262Przybysz Piotr --MajBike Team88.16
15-11345Skowroński Jacek ---88.14
16-3090Piwakowski Wojciech ---86.72
17-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team84.07
18-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań83.98
19-1325Halamus Robert -Poznań-83.95
20-1326Jakubik Piotr -Poznań31BLT83.94
21-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage79.63
22-3095Żmuda-Trzebiatowski Andrzej ---79.63
23-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL77.33
24-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK77.33
25-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-74.99
26-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT74.98
27-3099Szumański Jakub ---74.59
28-4264Cygan Szymon ---72.72
29-4116Złomańczuk Michał -Straszyn-72.21
30-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-72.21
31-2548Żywno Jacek ---71.45
32-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team70.26
33-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team69.07
34-11351Marciniuk Rafał ---69.07
35-5254Brechelke Sławomir -Kosakowo-67.69
36-3184Wylężek Jacek --CUMULUS sleeping bags67.09
37-3195Sosna Paweł ---65.94
38-3175Dzich Andrzej --Alive!65.93
39-3102Korsak Dariusz ---65.92
40-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-64.76
41-11354Daszczyński Bartosz ---63.61
42-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy62.26
43-3201Rutka Radosław ---60.38
44-3165Tusiński Radosław --VELMAR TEAM59.29
45-3200Sielski Karol ---58.74
46-693Smejda Andrzej -Warszawa-57.65
47-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin57.06
48-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina57.06
49-11360Romanowski Artur ---55.98
50-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat55.14
51-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-54.08
52-3254Mejka Michał ---53.55
53-3256Mejka Bartłomiej ---53.55
54-3257Wilma Marcin ---53.53
55-3255Ostrowski Maciej ---53.53
56-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team52.48
57-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?51.94
58-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl50.90
59-772Papis Leszek -SłupskTroll Team49.87
60-3108Piątkowski Zbigniew ---49.85
61-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team49.80
62-3104Szymanek Dawid ---48.76
63-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN47.12
64-3173Kauss Dawid ---46.11
65-3172Cenkier Julian --SISU OWB Team46.11
66-5201Szkudlarz Maciej ---41.78
67-3212Golembka Karol --KaroLTaam-Narty@Rower41.77
68-3206Koropecki Juliusz ---41.32
69-3189Kryszewski Wojciech --K241.32
70-4871Świderski Bartosz -wrocławBSS Wrocław39.56
71-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team38.70
72-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl38.29
73-3289Legat Leszek --Pekabex37.44
74-3298Bowar Piotr --Pekabex37.40
75-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy35.08
76-4388Woźniak Jacek --struchole33.49
77-3196Wanat Rafał --MTB4FUN29.52
78-3185Dunowski Przemysław --MTB4FUN29.51
79-3186Jaś Piotr ---28.81
80-11420Kalar Karel ---28.79
81-3188Florek Przemysław ---28.78
82-3190Wodziński Marek --mamy.to28.08
83-3198Kurzyński Krystian ---27.86
84-4279Plecke Piotr ---27.16
85-11441Niedbalski Daniel ---25.07
86-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan23.68
87-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski22.98
88-3191Kuczkowski Bartosz ---22.29
89-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie22.29
90-3193Kilian Marek ---22.28
91-11449Glaas Bartłomiej ---20.89
92-11450Szulin Paweł ---20.19
93-11451Winek Tomasz ---20.19
94-5200Sprutta Damian ---18.79
95-3343Sudolski Wojciech ---18.79
96-3345Puka Kamil --KaroLTaam-Narty@Rower18.79
97-795Adkonis Konrad -Slupsk-17.83
98-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace15.85
99-3991Jankowski Tomasz ---13.21
100-169Czubalski Rafał -PruszkówAndrzej Czubalski7.89
101-4287Celejewski Filip ---6.71
102-4288Celejewski Sebastian ---6.70
103-3424Wąchnicki Marcin ---6.31
104-3423Furman Tomasz ---5.91

Route TR100

Start time
Oct. 20, 2018, 10:30 a.m.
Limit time
10
PK count
16
Runners count
243
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-12510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka50.00
1-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos50.00
2-3162Jędrusik Rafał ---47.17
-267Konieczna Krystyna -Lipka-49.99
3-11357Niebielski Bartosz -Warszawa-45.97
-311304Jarosiewicz Małgorzata ---48.39
4-3097Potocki Robert ---44.29
-44290Ślósarczyk Dominika --TrolInO47.84
-511315Miller Joanna ---45.91
5-3239Drabik Jacek ---43.52
6-3098Block Daniel ---43.31
-611317Pogorzelska Aleksandra -NowinkaTEAM NOWINKA43.61
-711319Kacprzyk Agnieszka ---42.63
7-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl42.98
-811321Kolka Katarzyna , Dorota ---41.51
8-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki42.52
-911322Babich Anna ---40.53
9-11372Mydlarski Jarosław ---41.68
-1011323Omieczyńska Anna ---38.34
10-11373Gheorghiu Nicu ---41.68
-1111324Dansk Bogusia ---37.77
11-11374Szymborski Tomek ---41.67
12-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu41.58
-123236Worotyńska Kamilla --ArkaSasino35.61
-1311325Wypych Malwina Katarzyna ---35.61
13-3241Megger Sławek ---41.58
-1411326Kowalak Katarzyna ---34.53
14-3240Burchard Marcin --KALISKA41.41
15-11350Orzoł Piotr -Olsztyn-41.18
-153233Maciejewska Małgorzata --Pędzący Pędzel32.37
-1611311Olszewska Barbara ---31.86
16-3100Ballerstadt Łukasz ---39.91
17-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-39.91
-1711328Roziewska Ewelina ---28.67
18-4301Mańka Adam --Bikenow Beer Later39.89
-184293Skowyra Monika --PEKABEX28.67
-1911329Kubiś Aleksandra ---27.61
19-11377Kuliga Mariusz ---39.88
20-4269Bojdecki Filip ---37.59
-201373Beiger Karolina -Kolbudy-25.48
21-11386Gabryś Bartłomiej ---37.49
-2111313Synakowska Monika ---23.82
22-4303Usowski Marcin --Trzydziestkapiątka36.50
-225001Barnik Edyta -Grzybowo-23.33
23-4302Kokociński Tomasz --Trzydziestkapiątka36.50
-2311333Kraska-Lewandowska Agata ---22.36
24-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad36.49
-243234Lewandowska Monika --Pędzące Żółwie22.31
25-3261Tumiński Maciej --ITS36.49
-2511334Koczwara Katarzyna ---22.28
-264297Gralak Aleksandra --TruchłoKomturaTeam20.34
26-3262Radzki Rafał --ITS36.49
27-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka36.12
-2711318Marcinkiewicz Alicja ---13.56
28-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-36.00
29-4404Dobrzański Piotr ---35.94
30-4304Tężycki Jarosław --Siemano Bike Team35.93
31-4314Grundkowski Jacek ---35.66
32-4360Grundkowski Lesław ---35.63
33-3105Luks Krzysztof ---35.56
34-11390Dalasinski Andrzej ---35.26
35-861Priebe Jakub -Wierzchucino-35.25
36-3251Ciupa Marcin --SNG Wild Dukcks/Orientuś35.22
37-865Popczyk Tomasz -Rumia-35.20
38-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA34.93
39-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia34.93
40-3243Semsch Artur --KS Pidrina34.92
41-3322Skalski Marcin ---34.83
42-1655Ciszkowski Jacek ---34.70
43-6209Lipiński Marcin ---34.70
44-11394Prazanowski Mariusz ---34.08
45-1784Budnik Sławomir --Jw 4808 Gołdap34.01
46-4371Kuniszyk Piotr --15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY34.01
47-3306Karaś Tomasz --Akwaryści33.76
48-11395Krauze Maciej ---33.75
49-3129Redlarski Marek ---33.43
50-1598Paszkiewicz Arkadiusz ---33.41
51-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun33.40
52-1378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga33.37
53-3993Florkiewicz Marcin ---33.35
54-5191Chrościcki Michał ---33.05
55-5190Maziarz Michał ---33.05
56-11398Stencel Krystian ---32.72
57-3114Mechliński Mateusz ---32.56
58-3103Wejher Sławomir ---32.55
59-3113Kuprian Szymon ---32.55
60-3681Morawski Piotr --brak32.34
61-4330Kummer Adam --GRBS32.30
62-4325Musielski Kamil --GRBS32.30
63-4326Olczak Marcin --GRBS32.30
64-4331Jarecki Mariusz --GRBS32.29
65-5208Golofit Maciej --GRBS32.29
66-4328Popek Marcin --GRBS32.29
67-11399Pejas Maciej ---32.27
68-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team32.12
69-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team32.12
70-3115Roszkowski Michał ---32.08
71-8880Pszczoliński Michał ---32.02
72-3116Ferdek Przemek ---32.02
73-11400Wodtke Michał ---32.01
74-4208Suszek Marcin ---31.98
75-3295Nowisz Jarosław --Pięty Szalonego Gnoma i Spółka31.93
76-3334Kuczyński Jerzy --Lipno team31.82
77-5232Springer Robert ---31.82
78-11339Wołodźko Dominik ---31.82
79-3335Kozłowski Jan ---31.82
80-5218Grodecki Filip --Gryź Poduchę31.80
81-11401Stawowski Piotr ---31.72
82-11355Rusztecki Łukasz ---31.72
83-11363Ławecki Jakub ---31.66
84-11402Nowiński Andrzej ---31.66
85-4284Kaczyński Tomasz --EPO Adventure Race Team31.66
86-5217Girjat Jakub --Gryź Poduchę31.63
87-11404Szurała Robert ---31.62
88-3107Cisoń Mateusz ---31.58
89-3324Stępień Jarosław --Slimaki31.58
90-3325Roszman Michał --Ślimaki31.58
91-11405Wojciuk Kamil ---31.58
92-11338Jarosiewicz Radosław ---31.54
93-11406Kunstetter Andrzej ---31.52
94-5150Gruda Konrad ---31.49
95-3101Polewko Waldemar ---31.45
96-3935Kulwikowski Michał ---31.27
97-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO31.23
98-3110Jakubowski Jarosław ---31.22
99-11366Kwarciany Rafał ---31.19
100-3379Jankowski Mariusz --Masterlease Team30.35
101-5239Durajewski Michał --BMI 28 :)30.34
102-3272Rosiek Jędrzej ---30.34
103-1332Szyszlak Marcin -GdańskThe Flaf Team30.33
104-5103Koperski Piotr -braktańczący z kompasem30.29
105-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem30.28
106-5169Miller Jan --NaOliwiony30.03
107-3333Kuczyński Adam --Lipno Team29.99
108-11415Binkowski Tomasz ---29.90
109-3992Chmielewski Marcin --Lost29.74
110-11416Lewandowski Dawid ---29.74
111-11417Ciszak Dominik ---29.72
112-11418Pogorzelski Tomek ---29.71
113-3270Dadasiewicz Adam ---28.23
114-4317Szyngwelski Krzysztof --Samotny Wojownik Romana27.86
115-11423Ropel Sebastian Jakub ---27.86
116-4351Frymark Marcin --Norda Active Team27.85
117-4350Ropel Patryk ---27.85
118-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-27.71
119-11428Rokicki Jacek ---26.82
120-11429Owsik Damian ---26.82
121-11430Pogorzelski Wojciech ---26.79
122-5451Konopski Piotr ---26.77
123-5454Rogowski Patryk ---26.77
124-11431Sobieniak Wojciech ---26.76
125-11432Pączkowski Paweł ---26.54
126-11434Grzesik Karol ---26.16
127-11435Skoneczny Kamil ---26.15
128-11436Marczewski Zbigniew ---26.15
129-11437Rutkowski Jakub ---26.14
130-3249Ćwikliński Grzegorz ---25.94
131-11438Bieniek Krzysztof ---25.94
132-3248Formela Krzysztof ---25.93
133-4265Modrzyński Dawid --TEAM Żanklod25.93
134-4346Mazurek Piotr --Skurcze & Zakwasy25.90
135-5211Klain Jan -BydgoszczKlan Klainów25.22
136-3350Gizela Michał ---22.97
137-11443Kolka Łukasz, Michał ---22.92
138-11403Janulewicz Karol ---22.38
139-11370Rynkiewicz Aleksander ---22.37
140-11368Krzemiński Michał ---22.37
141-11448Liszka Tomasz ---21.16
142-5215Kurek Wojciech --ETT20.89
143-8881Wasilczuk Michał ---20.60
144-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.19.92
145-11455Skórski Michał ---18.54
146-11456Szuca Zbigniew ---18.54
147-11457Skórski Wojciech ---18.53
148-11458Szuca Wiktor ---18.53
149-4369Szymkun Dariusz ---18.35
150-11379Szymkun Marcin ---18.35
151-3364Ceier Grzegorz --Rowerek18.11
152-3301Klain Zbigniew -BydgoszczKlan Klainów18.10
153-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek18.10
154-3303Obertyński Olgierd ---18.09
155-11421Młyński Mariusz ---18.01
156-3363Jankowski Maciej --GR3miasto17.74
157-11461Puchalski Marek ---17.34
158-3130Sitek Tomasz ---17.10
159-4390Chylak Paweł --Archeo17.10
160-5205Reszka Witold --IronTeam3City17.09
161-3351Glaser Jakub --Archeo17.09
162-11462Jeliński Arkadiusz ---17.09
163-11463Tymiński Piotr ---16.92
164-3323Rybak Wawrzyniec --Biegający Tczew16.91
165-11465Ciesielski Kamil ---16.79
166-4399Ogrodnik Przemysław --House&Property16.31
167-3119Morawski Mikołaj ---16.31
168-1222Matuszczyk Maciej -KatowiceCZPTychy.pl15.83
169-11472Westfal Dariusz ---15.19
170-3316Worotyński Arkadiusz --ArkaSasino15.18
171-11478Kowalak Paweł ---14.72
172-3329Prażyński Tymon --Zielonka14.27
173-3330Prażyński Michał --Zielonka14.26
174-11483Pawlak Sebastian ---14.02
175-3311Manista Paweł ---13.58
176-3312Soroka Adam ---13.58
177-11491Górski Andrzej ---13.10
178-11495Winnicki Konrad ---12.53
179-11497Zdobylak Krzysztof ---12.39
180-11498Kasprzycki Piotr ---12.38
181-3319Sawicki Krzysztof ---11.99
182-3320Kałka Tadeusz ---11.98
183-3365Świtoń Łukasz --Pędzący Pędzel11.97
184-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje11.78
185-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje11.78
186-3360Wenta Marek --szweje11.76
187-11501Duras Włodzimierz ---10.97
188-3356Mikołajczyk Przemysław --BYSEWO TEAM10.58
189-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM10.57
190-3355Michniewicz Łukasz --Bysewo Team10.56
191-3354Sosin Tomasz --BYSEWO TEAM10.55
192-3299Wójcik Marcin ---10.16
193-3384Borek Paweł ---10.15
194-11504Piekaraki Grzegorz ---9.76
195-3362Gatzke Mateusz --Stojące Wentyle9.76
196-3369Czerny Rafał --Stojące Wentyle9.76
197-3376Trzynski Marek --Stojące Wentyle9.75
198-3375Trzciński Dawid --Stojące Wentyle9.74
199-3378Trzciński Tomasz --Stojące Wentyle9.74
200-1355Beiger Karol -Kolbudy-9.35
201-3352Wrześniewski Waldemar ---8.36
202-11388Oglęcki Michał ---8.01
203-11519Kraska Łukasz ---4.84
204-11520Michalski Grzegorz Jakub ---4.84
205-11521Włodarczyk Piotr Jacek ---4.84
206-3373Lewandowski Rafał --Pędzące źółwie4.84
207-3528Sroka Bartłomiej ---4.63
208-3533Filbrandt Jakub ---4.62
209-4394Gralak Grzegorz --TruchłoKomturaTeam4.41
210-893Gębarowski Piotr -Warszawa-3.15
211-11525Nurzyński Leszek ---2.39
212-11526Wenta Maciej ---2.27
213-4334Kowalewski Tomasz --Vector1.51
214-4337Sieńko Jarosław --Vector1.51
215-4230Bukowski Bartosz --Vector1.51
216-3140Marcinkiewicz Grzegorz --Nasz BIKE Team1.19

Route TP50

Start time
Oct. 20, 2018, 9:30 a.m.
Limit time
12
PK count
16
Runners count
174
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
13491Wyganowski Konrad ---26.50
25934Szlaszyński Przemek ---25.33
33789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-23.17
4110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS21.98
55976Korabiewski Mikołaj Romuald ---21.67
610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo21.65
7668Poślednik Dariusz -ZłotnikiNapier...acze21.49
8564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-21.27
91485Florczak Maciej -Gorzów Wlkp.MUMIE MTB4FUN20.66
101393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN20.66
111545Ciarkowska Magdalena ---20.65
12194Rycerski Bogdan 🥇-IłowaSkyrunning Poland20.65
131498Siebert Mariusz -KłodawaMumiaki MTB4FUN20.06
141474Nowicki Robert -BaczynaMumiakiMtb4fun19.95
155993Wielbiński Grzegorz ---19.46
161546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team18.36
174780Szymkiewicz Daniel --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy18.34
186009Ewa Sieczkowska ---18.34
19344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy18.27
203925Żychliński Mateusz ---17.87
212559Jaworski Jarosław ---16.99
222558Lisowski Andrzej ---16.99
234165Osielski Maciej --Lufthansa Systems Poland Active!16.98
246017Piwowarski Paweł ---16.93
25206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU16.13
26205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU16.13
276035Droń Grzegorz ---15.97
28164Sawicki Jerzy -Ełk-15.51
2931Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 201915.42
306039Dziemidowicz Witold ---15.33
31335Zawadka Sebastian -Gdynia-15.16
323924Wiśniewski Łukasz ---14.80
33290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad14.56
34302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad14.56
356051Kochaniak Agnieszka ---14.47
363501Ścisłowska Kamila ---14.46
373502Ratajczak Krzysztof ---14.42
38504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy14.16
39157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise13.74
405861Długosz Tomasz ---13.73
414146Wilma Paweł --Krwiożercze Borsuki13.35
426058Kubkowski Bartosz ---13.35
431635Dzika Natalia ---13.28
446065Jaszewski Łukasz ---13.05
456066Dworakowski Tomasz ---13.03
465764Stefanowski Paweł ---12.87
475763Osiński Piotr ---12.83
486069Becker Krzysztof ---12.78
496070Rosa Stanisław ---12.76
503548Lichs Jarosław ---12.75
515871Ciara Bartosz ---12.75
523517Pałys Władysław ---12.74
531633Cherek Maciej ---12.74
543610Nadzieja Jakub ---12.67
55689Gordon Diana -WarszawaKU AZS WAT Warszawa12.64
56687Gędziorowski Maciej -WarszawaKU AZS WAT Warszawa12.64
573602Bartkowski Marcin ---12.61
583601Żabiński Krzysztof ---12.61
596073Gajewski Marek ---12.60
603631Rzepa Maciej ---12.57
616074Michnowicz Piotr ---12.53
626075Szufarski Przemysław ---12.48
633515Lange Marek ---12.48
643516Langhamer Asia ---12.47
656078Oczkowski Maciej ---12.46
664190Majkowski Robert ---12.45
674189Milka Dawid ---12.45
686079Krajewski Dariusz ---12.45
696080Reducha Wojciech ---12.45
705908Niedźwiecki Paweł ---12.45
713774Żak Paweł -GdańskBrowery Team12.42
726081Pieczonka Robert ---12.42
733581Rzążewska Klaudia ---12.40
743608Mućko Filip Zbigniew ---12.40
753609Pacek Łukasz ---12.40
766082Dorobisz Ania ---12.40
776083Sekreta Anna ---12.39
786084Dymowski Marcin ---12.39
796086Ciecierski Mikołaj ---12.31
801652Cychosz Przemysław ---12.31
814240Pacyński Wilkan --JiW12.30
826089Rakiej Jacek ---12.26
835363Tamborski Łukasz -Bezrzecze-12.22
846090Tamborski Szymon ---12.22
852524Kałębasiak Justyna ---11.92
866095Jaskólska-Stypuła Anna ---11.91
876096Walczak Agata ---11.90
886097Kuźnicki Kuba ---11.90
892604Opanowicz Krzysztof ---11.29
902607Werengowski Mariusz ---11.29
913553Krzysztoforski Rafał ---11.26
926110Jędrzejewski Grzegorz ---11.22
936111Butkiewicz Jan ---11.22
945315Tomaszewski Marek ---11.14
956113Szudziński Piotr ---11.10
963497Jaworski Łukasz ---10.80
976167Panek Aneta ---8.42
986168Panek Andrzej ---8.42
993562Sawicz Małgorzata ---8.40
1005870Czajkowski Marcin ---8.40
1011282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia8.33
1021281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia8.33
1036169Zieba Natali ---8.33
1046170Kmieć Tomasz ---8.33
1051559Kujawski Edward ---8.31
1062889Zając Anna ---8.21
1073221Klocek Monika --SKPB Warszawa8.21
1086175Miszczak Remigiusz ---8.20
1093521Zwolińska Natalia ---8.19
1103522Osiak Karol ---8.19
1116176Kociszewski Marek ---8.18
1121368Mrozik Adam -BydgoszczGrot Woja/Forest Gang8.18
1136178Pieniążek Katarzyna ---8.15
1143527Baranowska Daina ---7.92
1153520Szaciłło Maciej ---7.92
1166188Fronczkowska Barbara ---7.72
1176189Para Jagoda ---7.72
118596Melnicki Tomasz -Szczecin-7.70
119617Cieściów Artur -Szczecin-7.70
1206191Chodziutko-Furso Beata ---7.50
1213518Herzke Aleksandra ---7.49
1226192Dulski Rafał ---7.46
1232294Zelewski Paweł ---7.27
1246204Jońca Damian ---7.27
1256205Szpejna Krzysztof ---7.26
1266206Borek Dominika ---7.26
1276207Żuk Monika ---7.26
1286208Krzowski Łukasz ---7.26
1296212Sadowski Michał ---7.05
1301838Truszczyński Krzysztof --PTTK Oddział Iława7.04
1316213Doroszkiewicz Paweł ---7.02
1326214Milanowski Kamil ---7.02
1336218Sławska Gabriela ---6.82
1343549Szczęsny Tadeusz ---6.81
1351494Zech Izabela -Bydgoszcz-6.79
1364437Podemska Patrycja ---6.79
1376233Gełej Marcin ---6.08
1385885Gasztold Łukasz ---6.04
1394459Nowachowicz Michał ---6.01
1406235Jaszczak Dawid ---6.01
1416240Sierpień Marek ---5.94
1426241Chojnacki Wojciech ---5.93
1431850Łukaszewicz Jerzy --PTTK Iława5.83
1446245Komorowska Gabriela ---5.53
1456246Komorowski Hubert ---5.53
1466247Oleksiak Sebastian ---5.51
1476251Żak Maja ---5.30
1486252Nogalski Szymon ---5.30
1496253Siemaszko Przemysław ---5.30
1505317Modzelewski Krzysztof ---5.30
1516254Gułajska Aleksandra ---5.29
1526255Kubiak Łukasz ---5.21
1536256Sitek Karol ---5.21
1543604Zinke Weronika ---5.01
1556262Tuńska-Półgęsek Beata ---5.01
1565970Borowiec Krystian ---4.81
1576265Ram Małgorzata ---4.81
1584414Waleryszak Natalia -Pobiedziska-4.39
1596274Andrzejewska Oliwia ---4.39
1606276Markowski Michał Maciej ---4.36
1616278Miechowiecki Jakub Bolesław ---4.21
1626279Sałek Agata ---4.18
1636280Halinska Paulina ---4.18
1646281Kobus Tomasz ---4.18
1656282Zając Michał ---4.18
1663300Kuster Maciej --Może teraz3.35
167615Kosior Anna -Warszawa-2.93
168613Roszkowska Sylwia -Łódź-2.72
1696305Stompe Katarzyna ---2.09
1706306Stompe Joerg ---2.09
1711653Harackiewicz Marek ---1.67
1721522Chrześcijański Andrzej ---1.05
1735335Derkiewicz Zbigniew ---0.63
1745336Ciemoszewski Michał ---0.63