Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Harpagan 54 2017

Organizer PKO Harpagan
Place woj. pomorskie - Szemud
Date 20 - 21 oct 2017
Headquarter Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Szkolna 4, 84-217 Szemud
Web page http://www.harpagan.pl/rajd/
Regualation
Description None
All participants count 553
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
161
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team103.00
22539Głód Michał ---94.28
24137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!94.28
45093Kopacz Piotr -Gdynia-86.58
53491Wyganowski Konrad ---83.70
6236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails81.46
76336Sikora Łukasz ---81.45
84138Boguta Mateusz --Rita79.82
9131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team73.39
10999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy72.61
10554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy72.61
126330Bruch Mateusz ---71.17
13103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight70.98
14355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy70.97
15141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team70.97
164466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-69.80
172123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa69.80
18347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-69.52
195257Masiulaniec Agata -Gdańsk-67.43
204141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat67.42
214140Szwed Paweł --Biegowy Świat67.42
221504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki64.99
236363Moll Bartosz ---55.26
246364Wróblewski Sylwester ---55.25
252540Władziński Adam ---49.98
265193Pawłowski Dominik ---47.47
272098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki45.27
286417Roman Krzysztof ---44.28
292546Rosińska Patrycja 🥈---44.27
302547Hubert Jakub ---44.19
315403Szarawara Łukasz ---41.91
321191Skotnicki Jakub -Koszalin-41.91
336421Pachulski Aleksander ---40.65
345413Burzyński Tomasz ---38.39
352537Okrój Piotr ---28.52
36165Kujawski Robert -Siemirowice-28.52
37101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)27.04
38102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)27.04
39308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-26.43
406440Brzeziński Michał ---25.94
415448Jędrychowski Michał ---24.22
426419Kawalec Dominik ---20.79
431196Niemczyk Michał -Kolonia Kotków-17.40
442556Kozłowski Jan ---15.84
451533Pakuła Paweł 🥉---15.12
466430Grzechulski Piotr ---14.56
472557Grochowski Michał ---14.11
482541Pallach Piotr ---13.92
495260Rzechowski Filip -Gdynia-13.91
506476Miszke Michał ---13.23
515421Zamojski Paweł ---13.23
526479Jodko-Narkiewicz Adam ---12.23
536355Tanan Adam ---12.15
544267Deja Dominik --KulawiKrulowie12.15
556480Zakrzewski Maciej ---12.06
566481Wojtowicz Marcin ---12.05
575423Dera Aleksander ---12.01
582575Talaśka Daniel ---12.01
596482Pior Radosław ---12.00
605615Wróbel Daniel ---11.56
616490Gosieniecki Sebastian ---11.54
62731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.11.47
634139Kopczyński Adrian ---11.44
642563Zacharek Jacek ---11.38
652564Pacześny Miłosz ---11.36
666491Pacześny Marcin ---11.36
676475Różański Dariusz ---10.99
685449Knyżewski Karol ---10.98
695625Myrta Mariola ---10.98
70271Wierszyło Miłosz -GdańskAMW10.98
71274Kęsicki Daniel -GdyniaAMW10.98
722552Malinowski Marek ---10.95
73811Sawaniewski Rafał -Malbork-10.95
742560Wróbel Marcin ---10.49
754161Piechowski Piotr --P&P Team10.02
763496Januszewski Maciej ---10.02
776493Leśniewski Wojciech ---10.02
785775Zacharek Piotr ---10.02
796494Grajczyk Radosław ---9.85
804225Socha Tadeusz ---9.58
815616Świrydczuk Jerzy ---9.53
826432Garniewski Marcin ---9.46
836511Fabianowski Krzysztof ---7.09
842506Block Wojciech -Gniewino-5.07
852580Plackowski Piotr ---5.07
864136Czerniawski Piotr -Warszawa-4.55
876530Hensler Grzegorz ---4.40
883239Drabik Jacek ---4.40
896531Falkiewicz Łukasz ---4.37
906535Karwowski Radosław ---3.75
912601Plackowski Mateusz ---2.82
92344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy2.05
936575Majkowski Marcin ---2.05
941524Nankiewicz Krzysztof ---1.83
955453Lewandowski Tomasz ---1.71
965452Kujawa Alina ---1.71
972568Złoch Piotr ---1.66
982566Maraszek Robert ---1.66
992781Nicoś Adrian ---1.38
1003523Janiszewski Przemysław ---1.18
1016593Rogaczewski Filip ---0.95
1021520Milczarek Dorota 🥉---0.91
1036599Manista Paweł ---0.91
1046600Charytoniuk Piotr ---0.91
1055593Bubel Alina ---0.91
1066617Wodyk Mateusz ---0.69
1076618Wronka Tymoteusz ---0.69
1083603Palach Mateusz ---0.65
1096619Bachnij Szymon ---0.64
1106620Kula Patryk ---0.64
1115663Markiewicz Katarzyna ---0.61
1125665Sobstyl Jacek ---0.61
1136621Dużyński Dawid ---0.61
1144170Skibiński Robert ---0.61
1156601Tucholski Zbigniew ---0.60
1166602Czapska Joanna ---0.59
1172571Florek Tomasz ---0.59
1182570Zglejc Piotr ---0.59
1196626Wasilewski Paweł ---0.54
1206627Antonowicz Paweł ---0.54
1216628Stencel Jakub ---0.54
1226629Kajnath Mateusz ---0.54
1236630Cichowski Grzegorz ---0.54
1246631Cichowska Joanna ---0.54
1256632Ołdakowski Marcin ---0.54
1266633Perucka Anna ---0.54
1276634Jurkiewicz Paweł ---0.54
1286635Szulc Aleksander ---0.54
1296651Lenart Arkadiusz ---0.33
1306659Wawrzonowski Tomasz ---0.32
1316664Kamrowski Dawid ---0.30
1326665Broński-Jankowski Jacek ---0.30
1336591Bajek Maciej ---0.30
1346666Siatka Marcin ---0.30
1356667Siatka Radosław ---0.30
1365770Brzezińska Beata ---0.28
1376676Sikorski Grzegorz ---0.28
1386677Dopke Kamil ---0.28
1393445Walczak Jędrzej ---0.23
1403766Jaroszewska Monika ---0.23
1411514Pawlak Paweł ---0.23
1426683Wysocki Jakub ---0.23
1436684Chmara Magdalena ---0.23
1446685Formella Juliusz ---0.20
1456686Gleinert Szymon ---0.20
1463322Skalski Marcin ---0.20
1475851Miś Karol ---0.20
1483323Rybak Wawrzyniec --Biegający Tczew0.20
1492051Zając Marcin -Warszawa-0.20
1506687Kaniewski Maciej ---0.20
1516688Kaszewski Marek ---0.20
1526637Kosińska Katarzyna ---0.20
1532037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie0.20
1546477Żurek Maria ---0.20
155449Januszkiewicz Kornelia -BydgoszczHDR Wataha Bydgoszcz0.19
1566689Krutul Maciej ---0.19
1576713Strusiński Marcin ---0.07
1585282Dębski Tomasz -Gdańsk-0.07
1596715Dąbrowski Tomasz ---0.04
1606716Seta Anna ---0.04
1616233Gełej Marcin ---0.04

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
101
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-3093Potocki Mirosław ---100.00
1-3094Waliński Mikołaj ---100.00
-14991Marcinkowska Magdalena -Poznań-100.00
-2945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina89.74
3-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl98.86
-311305Zielińska Jadwiga ---74.36
-43157Dunowska Ilona --MTB4FUN74.36
4-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team97.21
5-3139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów93.91
-53089Stanek Asia 🥇---71.79
6-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp90.65
-62507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team69.23
7-11582Kwapisiewicz Piotr ---89.06
-711552Lasocka Elżbieta ---43.59
8-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°87.17
-85104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA41.02
9-3090Piwakowski Wojciech ---84.06
-911559Szeliga Joanna ---35.90
10-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team82.51
-1011561Wróbel Anna ---35.89
11-11351Marciniuk Rafał ---82.51
-1111562Rodzicz Wioletta ---33.32
12-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team82.50
13-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure79.44
14-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet73.33
15-11591Brechelke Sławek ---70.28
16-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI68.64
17-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage61.18
18-11580Walter Maciej ---61.17
19-693Smejda Andrzej -Warszawa-58.68
20-3186Jaś Piotr ---55.82
21-4264Cygan Szymon ---54.64
22-11595Januszewski Maciej -GdańskDwóch Takich53.90
23-3200Sielski Karol ---53.89
24-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy52.17
25-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-50.84
26-3184Wylężek Jacek --CUMULUS sleeping bags50.14
27-3207Buczek Rafał --CUMULUS sleeping bags50.14
28-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-48.82
29-4123Pachulski Leszek -Sopot-47.50
30-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF47.49
31-3189Kryszewski Wojciech --K243.39
32-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina42.75
33-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN40.38
34-5602Chorąży Adam ---38.00
35-11617Piotrowski Paweł ---38.00
36-1646Duszyński Jacek ---37.98
37-3201Rutka Radosław ---37.38
38-3273Marcinkiewicz Mariusz ---35.98
39-3108Piątkowski Zbigniew ---35.98
40-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie34.86
41-2611Zalewski Marcin ---33.01
42-5172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża33.01
43-11632Olszewski Karol ---32.99
44-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl31.93
45-11652Malinowski Marek. ---28.56
46-3162Jędrusik Rafał ---28.44
47-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL28.21
48-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK28.20
49-198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska26.44
50-2163Domachowski Szymon ---21.46
51-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy21.09
52-11673Tysarczyk Jacek ---20.38
53-3256Mejka Bartłomiej ---20.38
54-3102Korsak Dariusz ---20.03
55-3175Dzich Andrzej --Alive!20.03
56-3185Dunowski Przemysław --MTB4FUN15.75
57-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-15.21
58-3196Wanat Rafał --MTB4FUN14.92
59-5900Stankiewicz Piotr ---14.55
60-11688Kulesza Jarosław ---14.54
61-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace14.24
62-4276Sioch Radosław --PZU Sport Team13.73
63-3190Wodziński Marek --mamy.to13.19
64-2508Zachara Stefan -Sopot-12.70
65-3191Kuczkowski Bartosz ---12.46
66-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine11.98
67-11618Błajet Kuba ---11.50
68-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team7.85
69-3309Górski Bartosz --T-Mobile Sport Team7.85
70-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl7.52
71-4273Witaszewski Krzysztof ---7.36
72-4314Grundkowski Jacek ---5.51
73-11721Łuczak Waldemar ---5.27
74-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem5.03
75-5103Koperski Piotr -braktańczący z kompasem5.02
76-4277Ziaja Adam ---4.55
77-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-4.07
78-1137Warmowski Łukasz -JuszkowoWARMA TEAM3.83
79-3199Wodziński Grzegorz --mamy.to3.35
80-14677Wróbel Dariusz -Różanki-3.12
81-11732Lenckowski Rafał ---3.12
82-11733Piaskowski Michał ---2.90
83-11734Napieraj Paweł ---2.88
84-11735Bossy Paweł ---2.88
85-11433Rybiński Łukasz ---2.44
86-11341Warda Jarosław ---1.99
87-4287Celejewski Filip ---1.55
88-4288Celejewski Sebastian ---1.55
89-14676Dąbrowski Jarosław -Ząbki-1.33
90-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-1.11

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
127
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team53.00
2186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin49.47
31546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team40.61
410Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo39.22
53789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-37.89
66743Chyczewski Piotr 🥈---37.63
76746Bogusz Tomasz ---35.96
8123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy34.91
9110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS34.68
101106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins34.53
11307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk32.59
126733Klimczak Paweł ---32.01
132728Brzeski Marcin ---31.73
145905Olechnowicz Emilia ---31.67
155967Gajcy Tomasz ---31.67
166752Szarejko Maciej ---31.15
176753Biały Paweł ---31.12
18785Warchoł Andrzej -ŚwiecieThe Runners Świecie30.31
19157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise28.11
206773Rogoża Piotr ---27.35
215880Kowalkowski Krzysztof ---27.35
22108Jendrzejewski Robert -SzczecinSkraj Bagna27.22
23196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna27.22
24173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna27.21
255494Zimny Radosław ---27.02
265492Zimny Jakub ---27.02
273925Żychliński Mateusz ---26.73
285864Piórkowski Piotr ---26.73
293447Bacławska Magdalena ---26.72
305502Wójcik Jan ---26.56
31125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie26.52
326741Maciejewicz Krzysztof ---25.77
336742Maciejewicz Michał ---25.74
34290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad25.62
34302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad25.62
362559Jaworski Jarosław ---25.61
375859Paruszewski Marek ---25.56
385861Długosz Tomasz ---24.86
39185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-24.17
404190Majkowski Robert ---23.65
414189Milka Dawid ---23.57
426798Bulman Dawid ---23.49
426799Lewna Nikodem ---23.49
44974Kucharczyk Radosław -Warszawa-23.29
454402Milka Adam --Akademia Parkour Wejherowo23.24
464006Zielonka Michał ---22.93
475300Rymon Lipinski Artur ---22.92
485884Beraś Maciek ---22.90
495621Rybczyński Tomasz ---22.87
506808Fałtynowicz Szymon ---22.87
505620Czajkowski Piotr ---22.87
526809Pilarska Anna ---22.82
533509Chróścicki Wawrzyniec ---22.82
544007Zielonka Rafał ---22.78
554165Osielski Maciej --Lufthansa Systems Poland Active!22.61
563550Wierzbicki Krzysztof ---22.00
576815Kołakowski Mikołaj ---22.00
583599Skorowski Piotr ---21.81
596736Kowalska Magdalena ---21.67
602889Zając Anna ---21.64
616762Hinz Adrian ---21.48
626824Ptaszyński Wojciech ---20.29
634231Warmbier Patryk --Vector20.01
641282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia19.18
651281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia19.17
66519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team18.51
676851Narloch Monika ---18.36
683502Ratajczak Krzysztof ---17.75
693501Ścisłowska Kamila ---17.73
703548Lichs Jarosław ---11.35
716825Rak Jakub ---11.34
726829Szczęsna Magdalena ---11.31
733549Szczęsny Tadeusz ---11.31
746924Łosiński Piotr ---11.27
756925Krut Marcin ---11.27
763562Sawicz Małgorzata ---10.58
773576Sułkowski Piotr ---10.58
786046Maniecki Wojciech ---10.51
796947Klofczyński Piotr ---10.17
796008Michta Maciej ---10.17
816948Kropisz Marcin ---10.17
826816Staśkiewicz Aleksander ---9.43
831979Pyssa Robert ---9.42
846958Ulański Łukasz ---9.42
856959Dyktyński Jakub ---9.42
866960Kijewski Marek ---9.42
876965Krupa Konrad ---9.08
886966Wasyl Marek ---9.08
892294Zelewski Paweł ---9.04
906204Jońca Damian ---9.04
913578Dawidziak Tomasz ---9.04
926968Szymońska Karolina ---8.82
936969Żochowski Marcin ---8.82
946970Grube Bartosz ---8.79
956971Grande Piotr ---8.79
966978Bauer Rafał ---8.61
976979Kucharski Łukasz ---8.61
986208Krzowski Łukasz ---8.43
996205Szpejna Krzysztof ---8.42
1006985Lepionka Tomasz ---8.42
1016116Mayonga Naomi ---8.39
1026117Siemieniec Robert ---8.39
1035870Czajkowski Marcin ---8.38
1046910Szczepaniec Paweł ---8.38
1056911Kwiecień Michał ---8.38
1066509Zakrzewski Łukasz ---8.07
1076510Zwaliński Kamil ---8.07
1086995Jasiewicz Karol ---8.02
1096998Kurek Maciej ---7.77
1105331Kurek Beata ---7.77
1116454Jendrzejewski Błażej ---7.54
1126453Szulc Paweł ---7.54
1137005Szczodrowski Krzysztof ---7.54
1147006Kołakowski Mariusz ---7.54
1155406Jachymiak Joanna ---7.41
1167008Szukalski Krzysztof ---7.38
1177009Podhorodecki Michał ---7.38
1187011Małecka Karolina ---7.34
1197012Celary Justyna ---7.34
1207018Aleksiuk Anna ---7.05
1206891Aleksiuk Sławek ---7.05
1227025Gruchała-Węsierski Dawid ---6.71
1236934Kapiszka Marcin ---3.71
1247118Koreike Błażej ---3.18
1257119Dobrzeniecki Adam ---3.18
1265927Glaza Robert ---2.12
1275928Czapiewski Jarosław ---2.12

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
164
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-111548Kozak Anna ---50.00
1-3140Marcinkiewicz Grzegorz --Nasz BIKE Team50.00
2-3097Potocki Robert ---47.67
-2689Gordon Diana -WarszawaKU AZS WAT Warszawa47.14
3-4116Złomańczuk Michał -Straszyn-45.96
-311304Jarosiewicz Małgorzata ---46.39
4-11604Groth Ryszard ---44.75
-42510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka42.18
5-3109Polasz Jacek ---44.57
-567Konieczna Krystyna -Lipka-42.17
-611554Strzelińska Agata ---40.76
6-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl42.68
-711318Marcinkiewicz Alicja ---36.54
7-3098Block Daniel ---42.68
-84290Ślósarczyk Dominika --TrolInO35.78
8-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat41.97
9-120Królikowski Roman -Modlniczka-40.28
-911328Roziewska Ewelina ---33.03
10-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka38.53
-1011567Wróblewska Anna ---32.34
11-3241Megger Sławek ---36.72
-1111311Olszewska Barbara ---30.99
12-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu36.72
-1211573Maleńska Magdalena ---22.91
13-11620Wylężek Zdzisław ---35.80
-1311575Czyż Judyta ---21.56
-1411576Czyż Renata ---21.56
14-3100Ballerstadt Łukasz ---33.08
-154297Gralak Aleksandra --TruchłoKomturaTeam17.52
15-3107Cisoń Mateusz ---32.79
16-3103Wejher Sławomir ---31.95
-1611577Polejowska Anna ---5.39
17-3114Mechliński Mateusz ---31.95
18-3113Kuprian Szymon ---31.94
19-11637Żadkowski Stanisław ---31.22
20-11638Żadkowski Marcin ---31.22
21-11639Szydłowski Andrzej ---31.19
22-11640Rybak Paweł ---31.19
23-5188Klucznik Jarek ---30.37
24-819Jaroszewski Wojciech -TryszczynDeep Forest29.55
25-3116Ferdek Przemek ---29.11
26-11650Roszkowski Michał ---29.11
27-11585Megier Łukasz ---28.30
28-8633Nawalaniec Wojciech ---28.29
29-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO27.48
30-865Popczyk Tomasz -Rumia-27.06
31-890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-27.06
32-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa26.66
33-11388Oglęcki Michał ---26.66
34-3292Duda Robert ---23.19
35-3345Puka Kamil --KaroLTaam-Narty@Rower22.51
36-5201Szkudlarz Maciej ---22.50
37-3211Radoła Błażej ---22.50
38-3212Golembka Karol --KaroLTaam-Narty@Rower22.50
39-11366Kwarciany Rafał ---22.24
40-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team22.21
41-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team22.21
42-687Gędziorowski Maciej -WarszawaKU AZS WAT Warszawa21.87
43-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-21.52
44-11338Jarosiewicz Radosław ---21.49
45-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-21.31
46-11671Jaroszewski Jan ---20.67
47-5225Matczuk Szymon --Łyse Charty19.99
48-11352Szubert Jan ---19.99
49-5224Wycichowski Wojciech --Łyse Charty19.61
50-11677Maciejewski Łukasz. ---19.61
51-11679Krzywda Michał ---18.99
52-11584Pieniążek Andrzej -Warszawaspróbuj sypciej18.99
53-11651Pieciukiewicz Paweł ---18.38
54-11680Wasilczyk Marcin ---18.07
55-3253Hołod Mateusz ---17.84
56-5169Miller Jan --NaOliwiony16.92
57-11594Białogrodzki Kuba ---16.78
58-4230Bukowski Bartosz --Vector16.68
59-4337Sieńko Jarosław --Vector16.68
60-4336Rynkiewicz Roman --Vector16.67
61-11682Dargacz Arkadiusz ---16.39
62-2554Popek Marcin -Borkowo-16.33
63-3129Redlarski Marek ---15.79
64-11685Manista Paweł. ---15.68
65-3312Soroka Adam ---15.68
66-3105Luks Krzysztof ---15.08
67-3305Burkiciak Marcin ---14.31
68-3101Polewko Waldemar ---14.04
69-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team13.55
70-5211Klain Jan -BydgoszczKlan Klainów13.32
71-3302Omieczyński Andrzej --Rowerek13.24
72-3364Ceier Grzegorz --Rowerek13.21
73-3340Nadolny Lech --ROWEREK13.17
74-3301Klain Zbigniew -BydgoszczKlan Klainów13.03
75-3289Legat Leszek --Pekabex12.75
76-3298Bowar Piotr --Pekabex12.75
77-3248Formela Krzysztof ---12.72
78-3249Ćwikliński Grzegorz ---12.71
79-4329Ustianowski Przemko --GRBS12.57
80-4326Olczak Marcin --GRBS12.55
81-4330Kummer Adam --GRBS12.49
82-4331Jarecki Mariusz --GRBS12.49
83-4328Popek Marcin --GRBS12.49
84-4325Musielski Kamil --GRBS12.49
85-11611Sawon Krzysztof ---12.04
86-4404Dobrzański Piotr ---11.59
87-11507Dąbrowski Jacek ---11.17
88-7202Cywiński Krzysztof ---10.86
89-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM10.26
90-12210Kotowski Marcin -GdańskKocur10.26
91-11702Mikołajczyk Mikołaj ---10.25
92-11703Plenikowski Paweł ---10.25
93-3356Mikołajczyk Przemysław --BYSEWO TEAM10.25
94-4265Modrzyński Dawid --TEAM Żanklod10.25
95-11514Puckowski Karol ---10.04
96-11704Dobek Łukasz ---10.04
97-11399Pejas Maciej ---10.01
98-3382Prażanowski Mariusz --CykloKwidzyn9.80
99-3306Karaś Tomasz --Akwaryści9.80
100-11706Skierka Tomasz ---9.44
101-3206Koropecki Juliusz ---9.22
102-11386Gabryś Bartłomiej ---8.79
103-3117Benasiewicz Marek ---8.31
104-3130Sitek Tomasz ---8.31
105-4390Chylak Paweł --Archeo8.30
106-3261Tumiński Maciej --ITS8.14
107-3260Grabowski Adam --IncaTerrorSquad8.14
108-11421Młyński Mariusz ---7.97
109-11715Galek Tomasz ---7.81
110-11716Galek Gustaw ---7.80
111-11425Pachulski Jarosław ---6.81
112-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun6.55
113-3286Miotk Szymon ---6.30
114-3119Morawski Mikołaj ---5.42
115-4321Grabowski Łukasz -Wrocław-5.20
116-4369Szymkun Dariusz ---5.02
117-4370Szymkun Marek ---5.02
118-11379Szymkun Marcin ---5.02
119-11722Czajkowski Michał ---5.01
120-3725Ciskowski Waldemar --Ciski4.73
121-8465Kochanowicz Krzysztof ---4.63
122-3724Ciskowski Piotr ---4.43
123-4275Dworski Adrian ---4.34
124-3251Ciupa Marcin --SNG Wild Dukcks/Orientuś4.30
125-5192Dalasiński Andrzej --Kuźnia Triathlonu4.30
126-11726Oss Mateusz ---4.20
127-11466Reszka Witek ---4.02
128-11727Pachulski Michał ---3.83
129-3376Trzynski Marek --Stojące Wentyle3.65
130-3375Trzciński Dawid --Stojące Wentyle3.65
131-3362Gatzke Mateusz --Stojące Wentyle3.65
132-3378Trzciński Tomasz --Stojące Wentyle3.65
133-3369Czerny Rafał --Stojące Wentyle3.65
134-169Czubalski Rafał -PruszkówAndrzej Czubalski3.56
135-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski3.56
136-11723Maciak Krzysztof ---3.50
137-11486Solecki Krzysztof ---3.15
138-11487Deja Dawid ---3.15
139-3319Sawicki Krzysztof ---2.83
140-3320Kałka Tadeusz ---2.83
141-11737Czyż Janusz ---2.51
142-11738Apollo Szymon ---2.26
143-3337Połczyński Przemysław ---2.10
144-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.2.04
145-4389Sypuła Sławomir --UNTS Warszawa1.78
146-11511Łaszkiewicz Marcin ---1.65
147-4394Gralak Grzegorz --TruchłoKomturaTeam1.04
--10801Grzenkowicz Karol ---0.96