Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Harpagan 53 2017

Organizer PKO Harpagan
Place woj. pomorskie - Cewice
Date 21 - 22 apr 2017
Headquarter Zespół Szkół w Cewicach, ul. Witosa 65, 84-312 Cewice
Web page http://www.harpagan.pl/rajd/
Regualation
Description None
All participants count 502
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
165
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team103.00
25093Kopacz Piotr -Gdynia-100.39
3121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team95.57
4186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin93.84
56334Jasiński Rafał ---89.53
64137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!86.57
7347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-86.39
81393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN85.83
94138Boguta Mateusz --Rita82.46
102539Głód Michał ---82.45
111504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki80.92
122538Fudziński Krzysztof ---78.49
13141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team76.97
14316Krasowski Tomasz -Wrocław-76.97
155855Bolanowski Jan ---76.96
163789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-76.24
171524Nankiewicz Krzysztof ---76.00
185256Pawelec Michał -Gdańsk-75.91
194466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-75.01
202123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa75.01
21148Jurkowski Dariusz -Szczecin-74.88
226330Bruch Mateusz ---74.38
232546Rosińska Patrycja 🥈---74.31
242547Hubert Jakub ---74.22
25731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.67.47
26320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-67.33
272560Wróbel Marcin ---63.96
28101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)60.60
29102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)60.59
303640Zabrocki Szymon ---60.24
315437Witkowski Andrzej ---59.55
326361Mulewski Sebastian ---56.24
332098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki54.18
34308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-54.18
352542Kłaczkowski Kamil ---50.99
366415Wicher Lesław ---47.19
376355Tanan Adam ---47.16
386416Wladzinski Adam ---45.12
392541Pallach Piotr ---42.30
406418Gajowski Paweł Janusz ---42.26
411514Pawlak Paweł ---39.44
422556Kozłowski Jan ---36.33
435441Manthey Krzysztof -GdańskR3NO31.14
446433Burzyński Tomasz Jan ---28.54
456438Domostowicz Michał ---26.67
464267Deja Dominik --KulawiKrulowie24.87
476441Grabowski Wiktor ---24.87
486Hołdakowski Wojciech -Warszawa-24.03
496444Łangowski Grzegorz ---23.45
505869Chełminiak Marcin ---23.24
516446Łangowski Dariusz ---22.51
526447Łakomy Paweł ---22.51
532563Zacharek Jacek ---22.02
545405Basek Maciej ---20.71
555404Lizakowski Dariusz ---20.71
56811Sawaniewski Rafał -Malbork-20.71
576451Kudrycki Maciej ---20.67
586452Abramowicz Julian ---20.17
596419Kawalec Dominik ---20.17
606453Szulc Paweł ---20.11
616454Jendrzejewski Błażej ---20.11
622568Złoch Piotr ---19.92
6337Jank Marcin -GdyniaZkompasem.pl19.84
646432Garniewski Marcin ---19.84
654168Angielski Artur --I`ll be back19.81
666456Wojtowicz Michał ---19.81
676458Blabuś Arkadiusz ---19.77
686459Bratek Kamil ---19.77
696460Kluczkowski Adrian ---19.47
703509Chróścicki Wawrzyniec ---17.70
716467Elendt Wojciech ---17.70
723314Leśniewski Daniel --STOPA17.02
735424Gołąb Mateusz ---17.01
746430Grzechulski Piotr ---16.88
756472Myszk Damian ---16.88
766473Mejsner Grzegorz ---15.02
775547Suder Michał ---15.02
785443Żyra Grzegorz ---15.02
795647Kłeczek Jacek ---15.02
802552Malinowski Marek ---13.51
812537Okrój Piotr ---11.92
82165Kujawski Robert -Siemirowice-11.92
836483Błażejczyk Marceli ---11.91
846484Witka Szymon ---11.91
856485Krasa Sławomir ---11.91
866486Prot Danuta ---11.78
876487Prot Łukasz ---11.77
886488Wiatrzyk Bartek ---11.74
896489Habrajska Izabela ---11.74
905548Górzyński Piotr ---11.26
915261Mazurczak Robert -Gdansk-10.01
926509Zakrzewski Łukasz ---7.42
936510Zwaliński Kamil ---7.42
945466Nagórski Robert ---6.80
954225Socha Tadeusz ---6.66
966517Biegun Dawid ---5.83
976518Więcek Bartłomiej ---5.83
986519Wolny-Dunst Tomasz ---5.73
996520Szulc Maciej Marek ---5.73
1004188Falitarski Piotr ---5.53
1015445Stępień Franciszek ---5.18
102276Ścioch Leszek -Warszawa-5.18
1033925Żychliński Mateusz ---5.18
1045464Woźniak Dawid ---5.17
1055465Kowalczyk Adam ---5.17
1066522Spiczak-Brzezińska Justyna Konstancja ---5.17
1073447Bacławska Magdalena ---5.17
1086523Rabsztyn Andrzej ---4.90
1096524Kurs Kamil Bartłomiej ---4.90
1106525Poniewierski Marek ---4.90
1111520Milczarek Dorota 🥉---4.90
1126526Grott Krzysztof ---4.69
1136527Kapliński Kamil ---4.69
1144172Tołoczko Łukasz --Dziki w jarzębinie4.69
1154179Bujalski Michał --Dziki w jarzębinie4.69
1165694Pałasz Paweł ---4.42
1176529Przepiórka Rafał ---4.42
118785Warchoł Andrzej -ŚwiecieThe Runners Świecie3.79
1196475Różański Dariusz ---2.79
1206567Kaźmierczak Jan ---2.31
1216568Jabczyńska Joanna ---2.31
1226569Kubicki Michał ---2.22
1236570Rusiński Paweł ---2.22
1246571Nowak Ilona ---2.21
1256572Muszyński Adam ---2.21
1266573Skrzypiński Ireneusz ---2.11
1276574Sereda Michał ---2.11
1285492Zimny Jakub ---1.94
1296577Orzechowski Kai ---1.88
1305704Brzostowski Karol ---1.88
1316578Kominek Robert ---1.88
1326584Górska Iwona ---1.57
1335502Wójcik Jan ---1.46
1342571Florek Tomasz ---1.34
1352570Zglejc Piotr ---1.34
1365494Zimny Radosław ---1.28
1373144Telepski Michał ---1.28
1386588Rak Jakub ---1.28
1396591Bajek Maciej ---0.77
1402613Leśkiewicz Paweł ---0.74
1416623Kozłowski Marcin ---0.55
1416624Maciołek Jarosław ---0.55
1432582Laskowski Przemysław ---0.55
1442584Laskowski Kamil ---0.55
1456625Reda Kacper ---0.55
1465666Pronobis Wojciech ---0.51
1475635Jastrzębski Patryk ---0.45
1486638Ciepliński Adrian ---0.45
1496639Wardyn Michał ---0.45
1503523Janiszewski Przemysław ---0.45
1516668Kozera Adam ---0.30
1526669Całkiewicz Marcin ---0.30
1532037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie0.28
1546602Czapska Joanna ---0.28
1556601Tucholski Zbigniew ---0.28
1566637Kosińska Katarzyna ---0.28
1576692Niziołek Paweł ---0.14
1586693Kuśnierz Witold ---0.14
1596694Myszkowska Monika ---0.14
1606696Prager Mateusz ---0.12
1616697Burny Tomasz ---0.12
1623516Langhamer Asia ---0.12
1636698Lipiec Tomasz ---0.12
1646699Matuszewski Łukasz ---0.12
1652555Miński Adam ---0.11

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
89
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
1-4123Pachulski Leszek -Sopot-100.00
-211540Lis Laura ---90.00
2-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF99.98
3-11341Warda Jarosław ---98.32
-33089Stanek Asia 🥇---85.00
-411542Zielińska Jadwiga Barbara ---77.50
4-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl93.32
-53157Dunowska Ilona --MTB4FUN77.50
5-11351Marciniuk Rafał ---91.37
6-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team91.37
7-2544Bogumił Dariusz ---89.73
8-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet88.10
9-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO86.47
10-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp86.45
11-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-84.82
12-3161Grześ Tomasz ---83.19
13-301Paszkowski Wojciech -Białystok-81.56
14-3094Waliński Mikołaj ---76.64
15-3093Potocki Mirosław ---76.64
16-3099Szumański Jakub ---75.10
17-492Majewski Marek -WarszawaZaszyci71.46
18-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI71.45
19-3162Jędrusik Rafał ---70.00
20-3171Larczyński Tomasz -GdańskLepszy Gdańsk68.15
21-11581Chomicki Adrian ---66.73
22-1364Ciesielski Witold -GdanskMR65.87
23-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa63.86
24-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK62.05
25-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL62.04
26-3991Jankowski Tomasz ---60.72
27-4314Grundkowski Jacek ---58.08
28-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage55.82
29-2508Zachara Stefan -Sopot-54.55
30-3189Kryszewski Wojciech --K253.75
31-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°52.50
32-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-51.25
33-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-50.00
34-198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska48.75
35-1378Bożyczko Mariusz -ElblągPerełki z Elbląga47.84
36-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA47.83
37-3175Dzich Andrzej --Alive!47.82
38-5103Koperski Piotr -braktańczący z kompasem47.06
39-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem47.05
40-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl45.84
41-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-45.71
42-11606Skowronek Grzegorz ---44.50
43-11610Wica Marcin ---43.30
44-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace41.75
45-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team40.59
46-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN39.43
47-4360Grundkowski Lesław ---38.27
48-11633Brzeziński Maciej ---32.58
49-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine31.82
50-11505Flisikowski Zdzisław ---31.41
51-11645Wierciński Bartosz ---30.45
52-3273Marcinkiewicz Mariusz ---30.43
53-11646Werecki Marcin ---30.39
54-693Smejda Andrzej -Warszawa-29.76
55-3185Dunowski Przemysław --MTB4FUN28.83
56-4388Woźniak Jacek --struchole28.70
57-3190Wodziński Marek --mamy.to28.16
58-3129Redlarski Marek ---27.57
59-11451Winek Tomasz ---26.68
60-11655Kuniniec Michał ---26.68
61-11657Bramowicz Rafał ---25.79
62-3200Sielski Karol ---25.26
63-11584Pieniążek Andrzej -Warszawaspróbuj sypciej24.67
64-3199Wodziński Grzegorz --mamy.to23.82
65-3197Skolimowski Waldemar --MH Automatyka23.32
66-11661Kalinowski Andrzej ---23.32
67-11662Paszkowski Arkadiusz ---23.32
68-11663Bońkowski Jarosław ---23.31
69-11666Stępień Wojciech ---22.92
70-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-22.39
71-3108Piątkowski Zbigniew ---21.59
72-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-19.99
73-3352Wrześniewski Waldemar ---17.59
74-11689Kwiatkowski Krzysztof ---14.06
75-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie13.54
76-4341Gojtowski Tomasz --FreeRider12.31
77-3191Kuczkowski Bartosz ---11.69
78-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team10.46
79-5034Tomaszewski Marcin -Gdańskmtbikeshop.pl9.23
80-11712Sobczak Robert ---8.62
81-5171Rutka Radosław --KTS- IRONMAN8.24
82-11719Dzido Karol ---6.47
83-2611Zalewski Marcin ---5.89
84-5172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża5.89

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
131
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-111304Jarosiewicz Małgorzata ---50.00
1-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos50.00
2-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team47.92
-211556Zabolewicz Agata ---37.50
3-3097Potocki Robert ---44.30
-311318Marcinkiewicz Alicja ---36.63
-411311Olszewska Barbara ---34.88
4-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka42.09
5-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team36.55
-511565Topolska Dorota ---33.14
-611566Szałła Anna ---33.14
6-11383Radelski Zdzisław ---35.44
-767Konieczna Krystyna -Lipka-29.65
7-5188Klucznik Jarek ---35.44
8-4116Złomańczuk Michał -Straszyn-34.86
-811569Bernaszuk Monika ---27.91
-911570Pułkowska Alicja ---27.90
9-11628Kotkowski Kamil ---33.77
10-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu33.77
-1011571Kunat Monika ---26.15
11-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia33.68
-1111574Komorowska Alicja ---22.67
12-3243Semsch Artur --KS Pidrina33.46
13-3109Polasz Jacek ---32.38
14-11611Sawon Krzysztof ---31.07
15-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-29.11
16-11425Pachulski Jarosław ---28.16
17-3250Bielenny Paweł --KTG Neptun27.22
18-11618Błajet Kuba ---26.09
19-3188Florek Przemysław ---26.09
20-3115Roszkowski Michał ---26.05
21-3116Ferdek Przemek ---26.04
22-3292Duda Robert ---25.93
23-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy25.47
24-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy25.33
25-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team25.10
26-3265Dębski Bartosz --MIG BYTÓW24.66
27-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA23.81
28-11388Oglęcki Michał ---23.40
29-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO22.01
30-5328Prabucki Rafał ---21.18
31-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-20.85
32-11338Jarosiewicz Radosław ---20.81
33-3935Kulwikowski Michał ---20.81
34-3289Legat Leszek --Pekabex20.44
35-11418Pogorzelski Tomek ---20.05
36-11674Pogorzelski Daniel ---20.05
37-11675Pogorzelski Darek ---20.04
38-3102Korsak Dariusz ---19.32
39-3363Jankowski Maciej --GR3miasto18.69
40-3310Staniszewski Bartosz --Pięty Szalonego Gnoma i Sp.18.66
41-47Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań17.97
42-1325Halamus Robert -Poznań-17.95
43-11398Stencel Krystian ---16.78
44-5211Klain Jan -BydgoszczKlan Klainów15.78
45-3100Ballerstadt Łukasz ---15.17
46-3253Hołod Mateusz ---14.93
47-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team14.40
48-4317Szyngwelski Krzysztof --Samotny Wojownik Romana12.54
49-3295Nowisz Jarosław --Pięty Szalonego Gnoma i Spółka12.03
50-11692Kamyk Marcin ---12.02
51-11693Stolarski Łukasz ---11.83
52-11694Babula Konrad ---11.83
53-3298Bowar Piotr --Pekabex11.36
54-11366Kwarciany Rafał ---11.14
55-11651Pieciukiewicz Paweł ---10.36
56-865Popczyk Tomasz -Rumia-9.93
57-3270Dadasiewicz Adam ---9.92
58-11707Muńko Łukasz ---9.36
59-11708Muńko Szymon ---9.29
60-3330Prażyński Michał --Zielonka8.89
61-3294Świątkiewicz Grzegorz ---8.50
62-3293Świątkiewicz Jerzy ---8.47
63-3107Cisoń Mateusz ---8.09
64-3130Sitek Tomasz ---8.04
65-3348Chylak Paweł --Archeo8.03
66-3101Polewko Waldemar ---8.02
67-861Priebe Jakub -Wierzchucino-7.84
68-3319Sawicki Krzysztof ---5.52
69-3320Kałka Tadeusz ---5.52
70-11421Młyński Mariusz ---5.47
71-3301Klain Zbigniew -BydgoszczKlan Klainów5.21
72-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-5.09
73-11725Gołąb Aleksander ---4.46
74-3312Soroka Adam ---4.45
75-3311Manista Paweł ---4.45
76-11728Graczyk Rafał ---3.70
77-6117Siemieniec Robert ---3.51
78-11729Kwietniak Tomasz ---3.51
79-11730Domarus Bronisław ---3.39
80-11731Targosz Marek ---3.39
81-3724Ciskowski Piotr ---2.97
82-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa2.66
83-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje2.35
84-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje2.35
85-11739Lisowski Adam ---2.20
86-11406Kunstetter Andrzej ---2.07
87-11740Walczyk Marcin ---1.84
88-11741Ceynowa Jakub ---1.70
89-11742Czajka Jarosław ---1.60
90-11743Maliszewski Karol ---1.60
91-3350Gizela Michał ---1.44
91-11723Maciak Krzysztof ---1.44
93-11744Szott Leszek ---1.44
94-3306Karaś Tomasz --Akwaryści1.34
95-3382Prażanowski Mariusz --CykloKwidzyn1.19
96-11745Stefanowicz Bogusław ---0.96
97-11746Kaczmarczyk Leszek ---0.96
98-11747Urbanik Tomasz ---0.89
99-11748Komorowski Maciej ---0.64
100-8465Kochanowicz Krzysztof ---0.60
101-11749Kustusz Krzysztof ---0.59
102-3353Tomaszewski Piotr --BYSEWO TEAM0.50
103-3497Jaworski Łukasz ---0.50
104-11702Mikołajczyk Mikołaj ---0.50
105-5150Gruda Konrad ---0.46
106-5200Sprutta Damian ---0.44
107-11750Ogryczak Tomasz ---0.39
108-11751Konopka Łukasz ---0.37
109-11381Kowalewski Jakub ---0.34
110-11752Sprengel Daniel ---0.30
111-11753Speina Sylwester ---0.26
112-11754Tessar Romuald Henryk ---0.26
113-3117Benasiewicz Marek ---0.22
114-11755Koszewski Łukasz ---0.19
115-3370Tempczyk Jacek --Jo-Dziki0.19
116-3286Miotk Szymon ---0.15
117-11756Gostomski Borys ---0.13
118-4305Wawrzyniak Tomek ---0.10
119-10915Rybakowski Darek ---0.07
120-2554Popek Marcin -Borkowo-0.03

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
117
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
15421Zamojski Paweł ---26.50
23491Wyganowski Konrad ---25.28
36800Jasiński Bartosz ---23.29
4260Wojtczak Szymon -SzczecinInit20.68
56733Klimczak Paweł ---20.67
65905Olechnowicz Emilia ---20.65
72728Brzeski Marcin ---20.65
86727Siwilewicz Józef ---19.29
95301Gostomczyk Krzysztof ---19.13
106835Turzyńska Magdalena ---19.13
11307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk18.40
126852Trzebiatowski Jerzy ---18.33
136853Daniszewski Mariusz Mirosław ---18.33
146855Markowski Krzysztof ---18.27
151474Nowicki Robert -BaczynaMumiakiMtb4fun18.27
166861Gierulski Piotr ---17.54
166862Kowalczyk Mariusz ---17.54
18302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad17.11
19290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad17.11
205300Rymon Lipinski Artur ---16.63
21344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy16.36
226874Paracki Paweł ---15.89
236875Kowalkowski Mateusz ---15.87
245859Paruszewski Marek ---15.55
251521Bowszys Maciej ---15.39
26125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie14.57
27504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy14.56
285875Kuszela Mateusz ---14.39
296884Tomicki Łukasz ---14.39
302614Barnik Anna ---14.34
312575Talaśka Daniel ---14.34
326742Maciejewicz Michał ---14.26
326741Maciejewicz Krzysztof ---14.26
346885Scislowska Kamila ---13.90
353502Ratajczak Krzysztof ---13.90
366901Tylkowski Sebastian ---12.83
376902Teus Maciej Kacper ---12.83
383562Sawicz Małgorzata ---12.48
393561Pochylski Maciej ---12.48
403576Sułkowski Piotr ---12.48
416816Staśkiewicz Aleksander ---12.38
423542Stępiński Wojciech ---12.38
426002Szymańska Jagoda ---12.38
441979Pyssa Robert ---12.38
456906Tetzlaff Łukasz ---12.34
466916Pędziszewski Krzysztof ---11.66
473492Bernatowicz Ziemowit ---10.10
486860Firaza Tomasz ---8.96
496999Chrząstek Łukasz ---7.72
507004Kul-Maślanka Kinga ---7.58
516915Firaza Jacek ---7.58
525923Chojnacki Michał ---7.36
537010Bonisławski Marcin ---7.36
546762Hinz Adrian ---7.23
556934Kapiszka Marcin ---7.23
567017Świerczyński Rafał ---7.17
576268Walaszkowski Dawid ---6.96
587019Fijałkowska Aleksandra Zuzanna ---6.96
595918Kowalska Monika ---6.75
605920Leicht Adrian ---6.75
617026Szumlas Marcin ---6.67
627027Szumlas Anna ---6.67
635959Nowak Beata ---6.54
645960Nowak Wojciech ---6.54
657035Płotka Karol ---6.33
657034Formela Andrzej ---6.33
673604Zinke Weronika ---6.33
682616Boguta Dariusz ---6.29
692617Hys Jolanta ---6.29
703549Szczęsny Tadeusz ---6.16
716829Szczęsna Magdalena ---6.16
724190Majkowski Robert ---6.13
734402Milka Adam --Akademia Parkour Wejherowo6.13
744189Milka Dawid ---6.12
756891Aleksiuk Sławek ---6.08
767046Janiak Jacek Piotr ---5.80
777049Piotrowski Andrzej ---5.76
787050Tuziemski Jan ---5.66
797051Tuziemski Jędrzej ---5.65
807053Daleki Dominik ---5.56
811282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia5.36
821281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia5.36
837069Sobczak Kamil ---5.14
847070Sobczak Michał ---5.14
857075Bartnicki Jan ---4.97
867076Rybakowski Marcin ---4.96
877077Maślak Robert ---4.96
887078Maksymowicz Piotr Filip ---4.96
897079Sałata Maciej ---4.96
907052Zaperty Karolina ---4.73
907084Ścibor Katarzyna ---4.73
927085Leszczyńska Paulina Maria ---4.50
935952Mazalon Marcin ---4.50
947086Leszczyńska-Mazalon Wioleta ---4.50
957088Śliwiński Krzysztof ---4.41
967089Białogrodzka Katarzyna Monika ---4.40
977090Sikorski Rafał ---4.40
987091Denisewicz Michał ---4.40
997092Cirocki Szymon ---4.40
1007093Sylka Kamil ---4.39
1017094Prokopowicz Anna ---4.39
1027095Ratajczyk Piotr ---4.38
1033617Plenzler Agnieszka ---4.32
1043616Balcerak Aleksandra ---4.32
1053619Plenzler Joanna ---4.32
1067101Wasilewski Jacek ---4.02
1077102Sylwestrzak Piotr ---4.02
1086910Szczepaniec Paweł ---3.66
1097107Hyży Karol ---3.66
1102618Kochel Krzysztof ---3.65
1116911Kwiecień Michał ---3.65
1127111Kinda Damian ---3.58
1137115Cherek Maciej Tomasz ---3.29
1143517Pałys Władysław ---3.11
1157122Gawin Piotr ---3.02
1167140Błażejczyk Marcin ---1.79
1177141Błażejczyk Anna ---1.79