Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Harpagan 61 2022

Organizer PKO Harpagan
Place woj. pomorskie
Date 8 - 9 apr 2022
Headquarter pomorskie
Web page http://www.harpagan.pl/rajd
Regualation https://www.harpagan.pl/rajd/strefa-uczestnika/regulamin/
Description Najstarsza i największa cykliczna impreza na orientację w Polsce. Do Pucharu Pieszego liczy się trasa TP100 oraz trasa TP50 - dzienna. Do Pucharu Rowerowego liczy się trasa TR200 i trasa TR100
All participants count 492
Results status Unofficial results

Results

Route TP100

Start time
April 8, 2022, 9 p.m.
Limit time
24
PK count
26
Runners count
120
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team-6214:15:19
15093Kopacz Piotr -Gdynia--6214:15:19
34475Podleś Rafał -SzczecinSpyrosoft Synergy-6215:08:12
44137Krzysztofik Marcin --Pozor Vlak!-6216:12:57
52539Głód Michał ----6216:15:06
6347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno--6217:03:40
75402Nowak Krzysztof ----6217:25:03
8355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy-6217:26:43
94138Boguta Mateusz --Rita-6217:31:56
10279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa--6217:48:45
11103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight-6217:48:47
122098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki-6217:48:51
132547Hubert Jakub ----6218:12:41
142546Rosińska Patrycja 🥈----6218:12:46
154466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna--6219:59:10
165863Bruchmann Karol ----6220:18:43
171191Skotnicki Jakub -Koszalin--6220:20:42
1814960Jakszewicz Sławomir -Elbląg--6220:29:21
19730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki-6220:29:26
2015333Skorupa Tomasz -Łódź--6220:36:59
216330Bruch Mateusz ----6220:45:23
222557Grochowski Michał ----6220:53:18
237969Wawryków Kuba ----6220:53:33
245475Władziński Adam Juliusz ----6221:05:20
251504Borowiec Krzysztof 🥇-GdańskBorówki-6221:25:13
2615334Robakowski Michał -Łódź--6221:28:30
272552Malinowski Marek ----6221:28:53
283868Górecki Marcin -Łódź--6221:40:17
29811Sawaniewski Rafał -Malbork--6221:42:09
30316Krasowski Tomasz -Wrocław--6221:42:11
31308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica--6221:59:01
3210Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo--6221:59:05
333498Duda Patryk ----6222:26:40
343642Czaja Łukasz ----6222:55:37
3515335Krawczyk Mateusz -Gdynia--6223:23:47
3615336Makarewicz Hubert -Suwałki--6223:23:51
3715337Woliński Karol -Legbąd--6223:25:24
3815007Kłaczkowski Kamil -GdyniaAKT GDAKK-6223:31:59
3914955Machalica Agnieszka 🥉-Gdańsk--6223:34:44
4014661Kuśmińska Katarzyna -Radom--6223:41:10
415262Kabuła Ziemowit -Gdańsk--6223:41:36
427293Balmowski Radosław ----6223:41:43
4314659Tyczyński Bartosz -Warszawa--6223:41:46
444140Szwed Paweł --Biegowy Świat-6223:42:51
454141Korduła Zbigniew --Biegowy Świat-6223:43:06
462584Laskowski Kamil ----6223:57:54
476203Szlachetka Piotr ----6223:57:58
481514Pawlak Paweł ----6223:59:45
494147Kajzer Piotr --Krwiożercze Borsuki-6021:30:57
504869Gradek Monika -CZŁUCHÓW--5822:41:37
511327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy--5822:41:39
52213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo-5822:53:56
5315338Ławniczak Hubert -Giżycko--5722:29:28
545647Kłeczek Jacek ----5622:52:26
551524Nankiewicz Krzysztof ----5521:14:29
564160Pękała Paweł --czahadymi-5523:13:59
576432Garniewski Marcin ----5523:50:44
581364Ciesielski Witold -GdanskMR-5215:30:25
592466Drożdżyński Krzysztof -Klęk--4923:14:49
6014967Zbyszewska Iza -Złotniki--4823:02:42
6114724Koszela Michał ----4823:02:45
624963Skrzypiński Tomasz -Swarzędz--4723:46:33
6315339Szczęsny Marcin -Warszawa--4723:46:41
642570Zglejc Piotr ----4619:44:39
655405Basek Maciej ----4620:11:11
665404Lizakowski Dariusz ----4620:11:20
6715340Mitek Łukasz Maciej -Szczecin--4620:15:40
685448Jędrychowski Michał ----4220:03:38
694462Hajkova Vera -Praha - Czech Republic--4223:22:58
705942Wałdoch Olga ----4120:27:02
715483Wałdoch Andrzej ----4120:27:05
725081Gwadera Kamil -Warszawa--4016:01:40
735082Olszewski Kamil -Warszawa--4016:01:43
7415342Angielski Adam -Gdynia--3817:56:44
754168Angielski Artur --I`ll be back-3817:56:50
763518Herzke Aleksandra ----3618:13:23
773519Plutowski Wojciech ----3618:13:25
78121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team-3206:25:03
79110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS-3206:43:49
802541Pallach Piotr ----3207:30:30
812578Górski Maciej ----3211:59:35
822506Block Wojciech -Gniewino--3212:03:00
832568Złoch Piotr ----3214:26:12
842569Jaskulski Karol ----3214:26:32
854490Wojciechowski Marcin -Szczecin--3216:29:31
8615343Garbacki Łukasz -Poznań--3222:37:00
8715344Sawicki Łukasz -Poznań--3222:37:04
8815345Kuleta Paulina -Miedzierza--3222:37:09
8915346Stręk Andrzej -Włocławek--3222:37:12
902560Wróbel Marcin ----3110:10:02
9115347Niedźwiedź Paweł -Rzewnowo--3110:50:19
9214964Jaworski Michał -Murowana Goślina--3111:32:14
9314963Pawłowski Łukasz -Koziegłowy--3111:32:17
941281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia-3111:38:48
952970Kaszuba Marek ----3114:48:05
962613Leśkiewicz Paweł ----3115:48:50
9715348Oniszczuk Jarosław -Gdańsk--3116:29:00
982589Łangowski Damian ----2913:55:09
9915349Jakóbowski Dawid Jan -Gdańsk--2913:55:12
1005273Zielinski Krzysztof -Zielona Góra--2916:29:33
10115350Lewandowski Adrian -Katowice--2803:34:15
10215351Pepel Patryk -Zabrze--2814:49:45
10315352Wojtania Krzysztof -Nowe--2714:27:06
10415353Thomas Dawid -Nowe--2714:27:09
1059967Kuszka Rafał ----2714:29:21
10614961Piątkowski Tomasz -Łódź--2613:26:13
10714974Piątkowska Monika -Łódź--2613:26:16
1087904Skolimowski Dariusz ----2209:54:01
10915354Klim Karolina -Świdwin--2211:44:27
11015355Klim Maciej -Jastrzębniki--2211:44:29
1117469Myszk Łukasz ----2108:14:09
11215356Śwircz Jakub -Wrocław--2015:20:30
1132618Kochel Krzysztof ----2015:20:31
11415357Kochel Mateusz -Wrocław--2015:20:35
1152619Basiak Waldemar ----2015:20:40
1162571Florek Tomasz ----1724:34:43
1173512Sternicki Piotr ----1407:12:31
11815359Świątczyński Maciej -Skorcz--1407:12:36
11911856Jurak Kacper ----1408:40:09
12015358Richert Katarzyna -Gdynia--1408:40:12

Route TR200

Start time
April 9, 2022, 6:30 a.m.
Limit time
14
PK count
26
Runners count
76
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławDecathlon266210:20:37
-1979Brudło Basia -WarszawaBaBiKi266211:45:00
-2312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-235613:46:36
2-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl266211:09:24
3-4123Pachulski Leszek -Sopot-266211:43:32
-315293Dymkowska Joanna --Schronisko PTTK Zygmuntówka194413:18:46
4-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF266211:43:33
5-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi266211:45:03
6-3091Różak Marcin ---266212:09:43
7-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team266212:17:14
8-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°266212:23:19
9-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-266212:30:27
10-260Wojtczak Szymon -SzczecinGlobalLogic Sport Team266212:30:29
11-3099Szumański Jakub ---266212:32:25
12-3170Drapella Dariusz --Harpagan266212:47:15
13-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk266212:47:16
14-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA266212:47:18
15-360Lewandowski Krzysztof -Chełmno-266212:47:44
16-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet266213:34:44
17-4267Deja Dominik --KulawiKrulowie266213:38:14
18-893Gębarowski Piotr -Warszawa-266213:43:16
19-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy266213:43:19
20-3097Potocki Robert ---256112:45:35
21-3094Waliński Mikołaj ---256112:45:40
22-3093Potocki Mirosław ---256112:45:49
23-3090Piwakowski Wojciech ---256113:02:27
24-4261Marciniuk Adam --RADMOR Team256113:34:59
25-11351Marciniuk Rafał ---256113:35:01
26-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO255911:30:39
27-301Paszkowski Wojciech -Białystok-235613:46:40
28-4332Szopa Krzysztof --SISU OWB-TEMA245513:24:49
29-14881Kruszewski Artur ---245513:24:53
30-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team245513:24:59
31-15084Maciaszczyk Radosław -Dobra-235513:34:14
32-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-215113:16:38
33-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl215113:16:41
34-865Popczyk Tomasz -Rumia-214912:38:04
35-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-214813:30:33
36-3188Florek Przemysław ---204812:55:56
37-3248Formela Krzysztof ---204813:20:02
38-4346Mazurek Piotr --Skurcze & Zakwasy204813:20:11
39-15288Walczyński Robert --ForestRun204713:05:02
40-15289Wojniusz Maciek ---204713:05:55
41-15290Kusinski Tomek ---204713:06:06
42-3192Myślak Mateusz --Kulawi Krulowie194712:24:39
43-3103Wejher Sławomir ---204513:53:28
44-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot194513:16:52
45-15291Kachniarz Marcin --OLIMA PROJEKT194513:28:48
46-3200Sielski Karol ---194513:28:51
47-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki204413:20:17
48-15292Grzyk Grzegorz ---204413:20:49
49-5201Szkudlarz Maciej ---194413:18:41
50-15294Ligienza Andrzej Mateusz --Schronisko PTTK Zygmuntówka194413:18:49
51-3212Golembka Karol --KaroLTaam-Narty@Rower194413:18:54
52-15295Kaczmarek Marcin --Schronisko PTTK Zygmuntówka194413:18:58
53-3106Bogucki Grzegorz ---184412:48:23
54-5186Grada Karol ---184412:48:43
55-3177Rzepecki Dariusz --TheEndOfTheRace164413:36:53
56-3107Cisoń Mateusz ---163910:05:14
57-15296Klimek Jakub ---173810:58:10
58-3190Wodziński Marek --mamy.to163812:55:25
59-3108Piątkowski Zbigniew ---153712:37:51
60-15297Świątkowski Andrzej --Horyzont143612:01:34
61-296Lewandowski Marek -BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.pl153509:06:47
62-4314Grundkowski Jacek ---153509:48:55
63-14865Krutak Jarosław --HOBET153509:49:04
64-3924Wiśniewski Łukasz ---193314:10:56
65-693Smejda Andrzej -Warszawa-123311:39:33
66-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN143207:13:08
67-15298Rudzki Piotr ---143209:10:56
68-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan113213:04:58
69-2163Domachowski Szymon ---133109:00:39
70-11657Bramowicz Rafał ---112313:24:02
71-12252Grzesiak Marcin ---112313:24:04
72-5173Stubiński Piotr --Kozacy z Wybrzeża92209:03:49
73-5172Kulka Jan --Kozacy z Wybrzeża92209:03:54

Route TR100

Start time
April 9, 2022, 8:30 a.m.
Limit time
10
PK count
17
Runners count
153
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-13158Urban Izabela --Połamańcy174109:43:42
1-3241Megger Sławek ---174107:35:55
2-4391Wasilewski Krzysztof --Buna Ekipa174108:15:15
-214863Żygiewicz Małgorzata ---174109:44:00
3-15299Szymborski Tomasz --Deloitte Adventure Team174108:15:40
-315301Szkobel Lucyna --Botrans174109:49:50
4-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl174108:31:22
-414324Friede Aleksandra --Frytka Dawaj174109:51:30
5-3245Olbryś Marek ---174108:45:13
-515027Tomaszczyk-Tiszbein Alicja -Sopot-163809:40:35
-63219Kreft Mirka --RKS MotylaNoga163709:45:57
6-4300Padzik Rafał ---174108:57:18
7-15300Komorowski Arkadiusz --KS Iskra AMW174108:57:20
-74290Ślósarczyk Dominika --TrolInO153709:43:10
-815304Romanik Marta ---143508:46:03
8-3206Koropecki Juliusz ---174108:57:31
-93231Lila Patrycja --pożeracze ciastkuff!143308:54:01
9-3246Cieśliński Grzegorz --Kaliska Team174109:02:12
10-3247Liczywek Andrzej --Kaliska Team174109:02:17
-1015305Sopińska Patrycja --Squash Team143309:47:16
11-5188Klucznik Jarek ---174109:07:27
-1114875Kwiatkowska-Sioch Edyta ---163210:05:21
-1214879Skowrońska Beata ---133208:58:01
12-3499Ciszewski Michał ---174109:16:33
-1314880Cichy Dominika --Media Team133208:58:45
13-3109Polasz Jacek ---174109:18:23
14-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia174109:21:37
-145163Romanik Aneta --NaOliwiony133009:55:47
-1567Konieczna Krystyna -Lipka-112907:49:31
15-3243Semsch Artur --KS Pidrina174109:21:44
-163234Lewandowska Monika --Pędzące Żółwie122709:46:53
16-4315Rogalewski Remigiusz --Facebook: Turystyka na Co dzień174109:24:01
17-11633Brzeziński Maciej ---174109:30:48
-1714877Korniaho Katarzyna --Bysewo Kolor112609:28:36
-1811317Pogorzelska Aleksandra -NowinkaTEAM NOWINKA81809:10:56
18-11606Skowronek Grzegorz ---174109:30:52
19-11466Reszka Witek ---174109:31:00
20-2558Lisowski Andrzej ---174109:35:47
21-2559Jaworski Jarosław ---174109:35:49
22-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO174109:36:53
23-5276Przytarski Mariusz -Lubań-174109:41:54
24-11383Radelski Zdzisław ---174109:50:01
25-3426Dziamara Jarosław ---174109:51:01
26-3427Friede Daniel ---174109:51:31
27-4073Ilek Sławomir -olsztyn-174109:56:12
28-14888Zieliński Mariusz ---164009:22:46
29-14887Borkowski Wojciech ---164009:29:11
30-14889Szmaglinski Marek ---164009:29:25
31-3662Tiszbein Piotr -SOPOT-163809:40:50
32-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-163809:40:56
33-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem153808:57:38
34-3263Trętowski Krzysztof --RKS MotylaNoga163709:46:00
35-3287Woss Tomasz ---163709:55:26
36-3288Zajk Michał ---163709:55:34
37-3194Urban Mateusz --Połamańcy153709:43:49
38-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka153608:37:22
39-3252Wysocki Maciej --Królowie Lasu153609:10:31
-403121Kot Adam ---153609:30:21
41-3120Waleńczak Tomasz ---153609:30:23
42-5191Chrościcki Michał ---153609:51:56
43-5190Maziarz Michał ---153609:51:58
44-3363Jankowski Maciej --GR3miasto153609:52:17
45-5211Klain Jan -BydgoszczKlan Klainów153609:52:26
46-3301Klain Zbigniew -BydgoszczKlan Klainów153609:54:40
47-15302Lubecki Tomek ---143609:04:18
48-15303Lubecki Ryszard ---143609:04:24
49-4348Romanik Mariusz ---143508:46:11
50-4136Czerniawski Piotr -Warszawa-163410:03:46
51-3349Lila Michał --Pożeracze Ciastkuff!143308:53:53
52-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)143309:45:15
53-11358Wybranowski Maciej ---143309:47:20
54-4276Sioch Radosław --PZU Sport Team163210:05:01
55-15306Dębski Krzysztof ---143209:14:26
56-5199Brzeski Łukasz --Markos Sport Team143209:45:29
57-5198Kowalski Bartosz --MARKOS SPORT TEAM143209:45:36
58-15307Inglot Michał --Nordea Bicycle Team143209:46:29
59-15308Komor Łukasz ---143209:46:34
60-15309Babula Lech --HopNaRower143209:47:04
61-3724Ciskowski Piotr ---143209:47:08
62-14896Chabierski Błażej --Nordea Bicycle Team143209:57:09
63-3725Ciskowski Waldemar --Ciski143209:57:20
64-14918Skowroński Tomasz ---133208:57:34
65-15310Bochiński Michał Zbigniew --Media Team Gdansk133208:57:49
66-3197Skolimowski Waldemar --MH Automatyka133208:58:28
67-11661Kalinowski Andrzej ---133208:58:48
68-3129Redlarski Marek ---133108:19:27
69-3325Roszman Michał --Ślimaki133108:57:47
70-15311Kosicki Mateusz ---133109:14:05
71-3298Bowar Piotr --Pekabex133109:34:10
72-15312Kowalewski Paweł --POINT133109:41:35
73-15313Sokołowski Mateusz --Point133109:42:03
74-15314Sobisz Kazimierz --POINT133109:42:24
75-3343Sudolski Wojciech ---133009:28:00
76-3319Sawicki Krzysztof ---133009:28:03
77-5200Sprutta Damian ---133009:29:49
78-3365Świtoń Łukasz --Pędzący Pędzel133009:44:33
79-5169Miller Jan --NaOliwiony133009:55:02
80-4369Szymkun Dariusz ---133009:55:56
81-4370Szymkun Marek ---133009:57:58
82-4360Grundkowski Lesław ---123007:38:05
83-4400Wróblewski Tomasz ---123008:12:16
84-14883Kowalik Szymon ---123008:12:20
85-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-123008:23:43
86-3334Kuczyński Jerzy --Lipno team123008:24:02
87-4364Nadolny Wojciech --Speednet123008:34:47
88-5236Żabniak Maciej --SPEEDNET123008:34:48
89-11366Kwarciany Rafał ---123009:08:58
90-3278Wójcik Wojciech --Pancerne Rowery123009:25:55
91-3277Surała Paweł --Pancerne Rowery123009:26:17
92-11398Stencel Krystian ---132909:25:12
93-14904Wójcik Marcin --Pancerne Rowery132909:49:10
94-15316Kaczanowski Sławomir --Ciclistas de Kashubia132909:49:12
95-15317Piekut Arkadiusz --Ciclistas de Kashubia132909:49:19
96-11512Wysocki Marek ---112908:52:32
97-14897Duda Ernest --Erni i tata zdrowo wymiata122809:21:06
98-3292Duda Robert ---122809:21:21
99-11887Reszka Tomasz ---122809:28:12
100-5220Szałucki Przemysław --Pędzące Żółwie122709:46:49
101-5222Jaroch Bolesław --Pędzące Żółwie122709:46:57
102-15318Duba Piotr ---112709:14:14
103-3356Mikołajczyk Przemysław --BYSEWO TEAM112709:14:44
104-3354Sosin Tomasz --BYSEWO TEAM112709:14:55
105-15319Woźniak Paweł ---112709:15:49
106-4383Czeszyński Michał ---112607:47:53
107-3355Michniewicz Łukasz --Bysewo Team112609:27:34
108-15320Żurawik Andrzej --Bysewo Kolor Team112609:27:41
109-14915Galant Kamil --Bysewo Kolor112609:28:28
110-15321Michniewicz Krzysztof --Bysewo Kolor Team112609:29:45
111-5217Girjat Jakub --Gryź Poduchę152510:10:14
112-5218Grodecki Filip --Gryź Poduchę152510:10:16
113-3385Szwed Mariusz ---112509:30:03
114-15322Manski Pawel --Nordea Bicycle Team102408:51:22
115-15323Smolarz Paweł --Nordea Bicycle Team102408:51:31
116-14906Kunicki Marek --Gryź Poduchę102309:15:00
117-3358Banachewicz Dariusz --Szfeje92208:07:25
118-3359Banachewicz Grzegorz --Szfeje92208:07:35
119-3360Wenta Marek --szweje92208:07:49
120-11469Maciejewski Łukasz ---112110:04:21
121-5223Kurzyński Piotr --Łyse Charty112110:04:25
122-5225Matczuk Szymon --Łyse Charty112010:05:23
123-4380Michniewicz Dominik ---91909:28:21
124-15324Skwarecki Andrzej --PROsiaki Team81909:42:15
125-11363Ławecki Jakub ---151810:17:11
126-11430Pogorzelski Wojciech ---81809:10:56
127-14917Kadulski Marcin --Bysewo Kolor81809:28:46
128-3679Siewert Janusz --Pancerne Rowery71707:34:08
129-3551Kołakowski Krzysztof ---131610:14:11
130-15325Stanik Bartosz ---131610:14:26
131-15326Antkowski Krzysztof ---61305:34:30
132-15327Barnowski Rafał --Gdyńskie Szwagry61308:27:31
--15329Tkaczyk Paweł --Jadę bez dętki14-11:06:54
--11920Teległów Tomasz ---14-11:06:34
--15328Krzyżanowski Leszek --Triathlonista.com14-11:06:47

Route TP50

Start time
April 9, 2022, 7:30 a.m.
Limit time
12
PK count
17
Runners count
143
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
13774Żak Paweł -GdańskBrowery Team174106:22:34
23144Telepski Michał ---174106:22:35
33491Wyganowski Konrad ---174106:40:45
414590Romanowski Łukasz 🥉-GdańskDebestim174106:47:06
54707Parda Radosław -JózefówKSW Bushi174106:50:03
615360Matusiak Michal -Ceradz Kościelny-174106:50:07
73483de Rosier Marek ---174107:18:35
81546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team174107:32:13
915051Grycz Kamil -Ciechanów-174107:36:14
1015361Neufeld Marcin -Gdynia-174107:36:38
114442Kłodziński Karol ---174107:39:40
124443Chojnacka Karolina ---174107:39:44
1315362Nolka-Wiśniewski Karol -Torun-174108:16:24
14794Chojnowski Tomasz -ToruńBanda Łysego174108:16:25
155855Bolanowski Jan ---174108:44:33
1614723Górski Krzysztof ---174108:51:04
17335Zawadka Sebastian -Gdynia-174108:52:16
184642Majewski Robert -ZłotówOrient Express Team174108:55:48
194641Zdrenka Mateusz -ZłotówOrient Express Team174108:55:49
2014333Jankowski Łukasz -Złotów-174108:55:51
215289Gokiert-Skrentna Justyna ---174108:56:02
225290Jęsiek-Barabasz Agnieszka ---174108:56:07
2315363Saj Kasia -Brzeg-174109:13:28
248974Saj Marcin ---174109:13:30
256476Miszke Michał ---174109:20:11
2615364Zawiślak Dorota -Gdańsk-174109:48:59
2712354Surdy Sławomir ---174109:49:01
287751Hanas Dariusz ---174109:49:02
291154Jakubowski Łukasz -Kamień PomorskiKB Kamien Pomorski174109:57:42
305288Kierchner Cezary ---174110:09:15
3115088Stelmach Ferdynand -Olsztyn-174110:11:33
3231Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 2019174110:11:34
335859Paruszewski Marek ---174110:12:14
342573Wiśniewski Michał ---174110:13:42
3515365Łasek Łukasz -Gdynia-174110:18:06
3615366Krzysztoforski Rafal -Straszyn-174110:18:08
37504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy174110:20:22
383611Kowalewski Piotr ---174110:27:40
3915367Sobczak Marcin -Borkowo-174110:27:42
401161Piechocki Robert -Koszalin-174110:29:59
411143Krzemiński Andrzej -Koszalin-174110:30:02
423514Mikołajczyk Paweł ---174110:39:54
433513Zblewski Dawid ---174110:39:56
443503Michalczyk Adam ---174110:46:52
4515368Bladowski Borys -Rokocin-174110:51:21
465297Jędrzejewski Mikołaj ---174110:51:24
4715369Setinkova Zuzana -Praha-174111:00:37
4815370Gawryszewski Michał -Granica-174111:15:28
4915371Korczyński Piotr -Warszawa-174111:15:31
5014331Żarna Tomasz -Lipusz-174111:38:04
5115372Żarna Krzysztof -Poznań-174111:38:07
525023Wawrzyniak Michał -Tczew-174111:48:20
533788Janiszewski Przemysław -Lubań-174111:50:41
5415373Wroński Mateusz -Gdynia-174111:55:04
5515374Mućko Filip Zbigniew -Bydgoszcz-174111:58:30
565873Pawłowski Jacek ---164011:32:43
575874Cnota Maciej ---164011:32:48
5815375Nadzieja Klaudia -Łuków-164011:58:18
593610Nadzieja Jakub ---164011:58:21
603609Pacek Łukasz ---164011:58:25
615300Rymon Lipinski Artur ---163910:19:10
625301Gostomczyk Krzysztof ---163910:19:20
633562Sawicz Małgorzata ---163911:25:52
643561Pochylski Maciej ---163911:25:54
6515376Dunst Adam -Gdańsk-163911:52:19
6615377Koc Kamil -Gdańsk-163911:52:21
6715378Piątek Zuzanna -Poznań-153911:55:15
6815379Pawlak Bartek -Świnoujście-153911:55:18
699447Szafrański Grzegorz ---173912:01:41
704367Krawczenko Mariusz --Speednet173912:01:44
7115380Goss Piotr -Gdańsk-153811:55:37
728045Czerwionka Karol ---153811:55:39
7315381Wagner Agnieszka -Warszawa-163711:05:01
7415382Chroł Bartosz -Warszawa-163711:05:02
75596Melnicki Tomasz -Szczecin-153611:24:36
76617Cieściów Artur -Szczecin-153611:24:38
773602Bartkowski Marcin ---153611:42:57
783601Żabiński Krzysztof ---153611:43:02
796073Gajewski Marek ---153611:43:03
8015383Krzyżaniak Rafał -Warszawa-143611:47:08
81470Wysocka Barbara -Poznań-153611:55:46
8215384Buchta Maciej -Bytom-153511:25:51
8315385Ruła Rafał -Łebunia-153511:49:01
8415386Paczuła Dawid -Rumia-153511:49:04
855283Szutkowska Agnieszka -Pogórze-123411:31:43
8615392Ciania Rafał -Rumia-123411:31:45
8715389Dziadas Kinga -Gorzów Wlkp-143411:36:25
8815390Motała Tomasz -Gdańsk-143411:36:30
8915391Kubyszek Aneta -Gdańsk-143411:36:32
9015387Landowski Dawid -Kościerzyna-153411:49:30
9115388Drywa Tomasz -Gdańsk-153411:49:35
923583Bogucka-Kołaczek Joanna ---133311:41:31
9315393Nowacki Tomasz -Bydgoszcz-133311:41:43
943584Witt Bartosz ---133311:41:48
953571Jasiński Patryk ---133211:08:36
9615395Szauer Tomasz -Gdynia-133211:08:42
973616Balcerak Aleksandra ---143211:39:26
9815394Zelman Marcin -Szczecin-143211:39:28
993619Plenzler Joanna ---143211:39:29
1003617Plenzler Agnieszka ---143211:39:32
10115078Ilnicka-Górska Aleksandra -Kiełczów-133111:34:05
10215079Górski Przemysław -Kiełczów-133111:34:08
1033615Jaroszewski Adam ---133111:34:11
1047076Rybakowski Marcin ---113011:15:04
10515397Smyk Michał -Ełk-113011:15:06
10615398Popkowski Marcin -Rypin-113011:15:09
1075323Piątkowski Jakub ---133011:46:57
1085322Metelski Marek ---133011:47:48
10915396Maj Dawid -Wrocław-133011:47:50
1103525Krupa Kajetan ---143012:01:35
11115400Derkiewicz Zbigniew -Gdańsk-122811:04:49
11215399Frankiewicz Bożena -Głuchołazy-132811:18:29
113125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie132811:19:39
1143524Błażek Maciej ---142812:03:23
11515401Przechera Łukasz -Kraków-122711:31:30
1163526Majewski Michał ---122711:31:31
11715402Regliński Robert -Łebunia-112507:37:45
1185336Ciemoszewski Michał ---112511:04:50
11915403Zdrojewska Dorota -Lębork-112511:40:04
12015404Ruszkowski Arek -Lębork-112511:40:07
12115405Ruszkowska Monika Anna -Lębork-112511:40:08
12215406Dawid Dawid Tryba -Lębork-112511:40:10
12315407Kozioł Krzysztof -Lębork-112511:40:11
12415408Pospieszny Adam -Lębork-112511:40:12
12515409Kulaszewicz Helena -Mosty-112511:40:15
12615410Kadłubińska Emilia -Lębork-112511:40:17
12715411Pospieszna Julia -Lębork-112511:40:19
12815412Majchrzak Marcin -Lębork-112511:40:22
12915415Sobczak Kamil -Bydgoszcz-102309:17:12
13015413Wasilewski Maciej -Warszawa-112309:38:41
13115414Pastor Jacek -Łomża-112309:39:11
13215416Kmiecik Kornel -Wrocław-92210:23:14
13315417Mozol Piotr -Morąg-92211:50:31
13415418Magnuszewski Robert -Gdańsk-172112:20:00
13515419Chajkowska Małgorzata -Gdańsk-141912:14:31
13615420Stepko Katarzyna -Gdynia-141912:14:34
13715421Kawalerowicz Marta -Gdańsk-161812:19:58
13815422Jarmułowicz Piotr -Gdańsk-51209:18:08
1393364Ceier Grzegorz --Rowerek14612:27:20
1405319Dąbrowski Jan ---13112:34:31
14115423Zoruk Piotr -Poznań-13112:34:43
1423625Miąskowski Daniel ---14112:34:54
1433626Topa Bartłomiej ---14112:35:07