Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

XVII Szago 2019

Organizer UKS WŁÓCZYKIJ
Place woj. pomorskie - Gdańsk
Date 30 mar 2019
Headquarter
Web page http://ukswloczykij.pl/
Regualation
Description Dzienna impreza na orientację Szago, rozgrywana jest od 2007 roku na terenie województwa pomorskiego. Organizatorem jest UKS Włóczykij. Uczestnicy mają do wyboru trasy: - rowerowe 100 km - piesze MnO 10 - 20 km - biegowe BnO 25 km
All participants count 75
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
March 30, 2019, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
20
Runners count
75
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp4006:28:2550.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-3207:45:4550.00
2-3091Różak Marcin ---4007:03:0945.90
2-3090Piwakowski Wojciech ---4007:03:0945.90
-23678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja ---2707:35:5042.19
-33134Błędowska Aleksandra ---2407:58:0537.50
-43135Wojciechowska Anna ---2307:40:1835.94
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos4007:12:1244.93
4-4123Pachulski Leszek -Sopot-4007:12:1244.93
-53137Kowalska Wioleta ---1607:50:1125.00
-53136Kowalska Agnieszka ---1607:50:1125.00
6-3094Waliński Mikołaj ---4007:18:3944.27
6-3093Potocki Mirosław ---4007:18:3944.27
-71000Nowak Magda -WarszawaTelimenki1207:50:1518.75
8-3095Żmuda-Trzebiatowski Andrzej ---4007:56:2540.76
-81001Witkowska Telimena -WarszawaTelimenki1107:50:1517.19
9-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team4007:58:1440.61
10-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-3807:59:5738.58
11-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team3808:02:5538.34
12-3097Potocki Robert ---3707:51:2537.33
13-3098Block Daniel ---3707:57:2536.86
14-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team3607:38:3035.87
15-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-3607:38:4435.85
16-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-3607:47:4035.16
17-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat3607:59:0334.33
18-3099Szumański Jakub ---3507:38:0833.38
19-3100Ballerstadt Łukasz ---3407:38:5232.42
20-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-3407:39:1032.40
21-3101Polewko Waldemar ---3407:40:1832.32
22-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-3407:45:2431.97
23-3102Korsak Dariusz ---3407:48:3031.76
24-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-3407:54:1931.37
24-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO3407:54:1931.37
26-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl3407:59:5731.00
27-3103Wejher Sławomir ---3207:48:2129.17
28-3104Szymanek Dawid ---3207:48:3529.16
29-865Popczyk Tomasz -Rumia-3207:55:5028.72
30-3105Luks Krzysztof ---3107:50:5527.82
31-1137Warmowski Łukasz -JuszkowoWARMA TEAM3108:15:0526.46
31-1136Warmowski Marcin -JuszkowoWARMA TEAM3108:15:0526.46
33-3106Bogucki Grzegorz ---3007:49:1025.61
34-3107Cisoń Mateusz ---3007:49:1725.60
35-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK3008:07:0524.66
36-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team2807:41:0223.02
37-3108Piątkowski Zbigniew ---2807:41:1923.01
38-3109Polasz Jacek ---2807:59:5722.11
39-3110Jakubowski Jarosław ---2808:16:5521.36
40-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-2707:35:5020.60
40-3662Tiszbein Piotr -SOPOT-2707:35:5020.60
42-3113Kuprian Szymon ---2607:46:5019.83
42-3114Mechliński Mateusz ---2607:46:5019.83
44-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-2407:42:4518.31
45-3115Roszkowski Michał ---2407:51:4717.96
46-3116Ferdek Przemek ---2407:53:3217.89
47-3117Benasiewicz Marek ---2407:58:0517.72
48-3118Głomski Aleksander ---2307:40:1816.98
49-3119Morawski Mikołaj ---1706:35:2912.55
50-3120Waleńczak Tomasz ---1707:29:2011.05
51-3121Kot Adam ---1707:29:3011.04
52-980Brudło Zbych -WarszawaBa-Bi1607:49:4510.39
53-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI1607:50:2110.38
54-3122Delke Łukasz ---1607:52:5010.33
55-795Adkonis Konrad -Slupsk-1108:26:207.10
56-3123Krasodomski Jan ---1108:26:367.10
57-3126Krasodomski Maciek ---1108:26:567.09
57-3124Guździoł Zbigniew ---1108:26:567.09
57-3125Wiśniewski Tomasz ---1108:26:567.09
60-3127Drobniewski Marcin ---1108:26:597.09
61-3128Świetlik Krzysztof ---1006:37:296.45
62-3129Redlarski Marek ---907:39:105.80
63-772Papis Leszek -SłupskTroll Team804:13:115.16
64-3130Sitek Tomasz ---807:38:502.85
65-3348Chylak Paweł --Archeo807:38:542.84
66-3132Wiśniewski Łukasz ---707:04:302.49
--1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan-08:22:55-

Route TP25

Start time
March 30, 2019, 10:30 a.m.
Limit time
8
PK count
15
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date