Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Mazurskie Tropy 2022

Organizer Mazurskie Tropy
Place woj. warmińsko-mazurskie
Date 11 jun 2022
Headquarter
Web page https://mazurskie.tropy.net/
Regualation
Description Mazurskich Tropach - trasy do wyboru: TP25 – trasa piesza (do 25 km) TP50 – trasa piesza (do 50 km) TR50 – trasa rowerowa (do 50 km) TR130 – trasa rowerowa (do 130 km) Trasa rekreacyjna – trasa piesza (8 – 10 km)
All participants count 120
Results status Unofficial results

Results

Route TR130

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
51
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-1945Adamczyk Ewa 🥇-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina262611:48:44
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi282808:16:46
-21099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja252511:45:23
2-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team282808:17:39
3-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos282808:42:58
-367Konieczna Krystyna -Lipka-232311:49:46
4-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk282809:04:43
-4278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy222212:14:18
5-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan282809:44:43
-5968Gruziel-Słomka Magdalena -WarszawaTeam 360202010:01:23
-61042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja181809:43:48
6-14Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam360282810:10:26
7-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet282810:15:34
-74133Zarzycka Ewa --Zabiegani Po Uszy181811:29:16
8-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF282810:51:48
-815468Krawczyńska Magdalena ---171709:34:00
9-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl282811:14:31
-915469Macioszek Krystyna ---171711:13:28
9-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-282811:14:31
-1041Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel8810:13:17
11-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy282811:17:29
12-11594Białogrodzki Kuba ---282811:20:49
13-893Gębarowski Piotr -Warszawa-282811:32:00
14-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-282811:51:46
15-3105Luks Krzysztof ---282811:51:49
16-3090Piwakowski Wojciech ---262609:48:32
17-301Paszkowski Wojciech -Białystok-262611:07:28
18-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina262611:48:41
19-14881Kruszewski Artur ---262611:49:14
20-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-252511:14:31
20-11380Derk Jan ---252511:14:31
22-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja252511:45:21
23-3755Michalski Maciek ---232311:17:19
24-3868Górecki Marcin -Łódź-232311:17:23
25-14553Szaryński Maciej --Polska232311:21:00
26-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka232311:49:34
27-3735Rychcik Mariusz --GREY WOLF222209:41:36
28-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-222211:44:18
29-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot222212:01:03
30-2489Korzewski Dobromir -PoznańWłóczymordy222212:14:22
31-14313Ścibor-Rylski Michał -Warszawa-212111:47:15
32-5099Bohdanowicz Zbigniew -brakSPeCe212111:47:31
33-353Roszkowski Marcin -WarszawaZABIEGANI PO USZY181811:28:59
34-14669Hołownia Paweł ---171711:12:25
35-10214Bieliński Marcin ---161611:12:15
36-3723Wasiak Gerard -WarszawaIBOX MTB Team161611:22:49
37-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team161611:22:53
38-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan151511:54:52
39-15466Krawczyński Marcin ---121209:34:05
40-15467Krawiec Łukasz ---111111:00:21
41-2076Jeliński Tomasz -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC8810:13:19

Route TP50 MP PMnO 50km

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
69
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team232306:11:51
215522Fankidejski Artur ---232306:22:29
360Krasuski Marcin 🥇-WarszawaOK!Sport Warszawa232307:00:10
4210Mioduszewski Mateusz -WarszawaTeam 360232307:05:58
514590Romanowski Łukasz 🥉-GdańskDebestim232307:12:28
6765Komorowski Mateusz -Warszawa-232307:15:13
73789Piotrowicz Maciej -Gdańsk-232307:15:39
8131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team232307:42:30
96810Gromelski Piotr ---232308:02:18
10110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS232308:04:13
114707Parda Radosław -JózefówKSW Bushi232308:24:47
1214592Kinowska Katarzyna 🥇-Gdańsk-232308:52:37
1314591Noga Witold 🥇-Gdańsk-232308:52:40
141320Kosiński Maciej -Klaudyn-232308:55:47
15205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU232309:09:34
16206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU232309:09:36
171530Kraciuk Piotr ---232309:20:25
181521Bowszys Maciej ---232309:20:26
19109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra232309:25:12
20678Kaliciński Marek -WarszawaUKA232309:33:20
21335Zawadka Sebastian -Gdynia-232309:34:14
22829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team232309:42:40
23730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki232309:56:37
2415506Trzcinka Michał -Łódź-232309:56:39
25191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports232309:56:45
26317Kurach Paweł -Górki-232310:02:37
2715087Konke Jolanta -Młynkowo-232310:34:04
285386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz-232310:34:09
2910Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-232310:36:01
3015524Pełszyłski Mariusz ---232310:48:04
311686Parafiniuk Adam ---232310:48:07
321546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team232310:56:44
331524Nankiewicz Krzysztof ---232310:59:22
3461Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa232311:01:46
352066Malanowska Anna --Idę, bo mogę232311:01:48
361252Fidelak Paweł -Wrocław-232311:34:51
371097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław232311:37:54
381106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins232311:54:21
391108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-232311:54:25
405393Czeczott Małgorzata -WarszawaSnowdog TrailTeam232312:09:16
411327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-232312:18:03
42213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo232312:18:05
434873Bacański Mirosław -WAŁBRZYCH-232312:18:06
4431Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 2019232312:45:05
4515526Ciupiński Jerzy ---232312:45:10
467751Hanas Dariusz ---232312:45:14
4715088Stelmach Ferdynand -Olsztyn-232312:45:19
48311Spychała Krzysztof -Poznańwmalinowym232312:47:21
496619Bachnij Szymon ---212112:43:35
50811Sawaniewski Rafał -Malbork-212113:14:28
5115537Wilk Magdalena -Warszawa-202013:04:16
5214803Dąbrowski Michał -Warszawa-202013:04:20
531607Żyźniewski Cezary ---202013:23:38
543442Skórka Robert ---202013:23:43
5515142Wiśniewski Jacek ---202013:23:44
564177Malinowski Sławek --Heavy Metal Team181812:21:58
5715527Hasiuk Jarek ---181812:21:59
5815110Szałaj Przemysław -Opole-181813:18:36
595300Rymon Lipinski Artur ---171710:37:54
601709Bodetko Bogdan ---161611:36:23
613828Czarnecka Magdalena -Warszawa-151511:23:52
6215528Parciak Jacek ---141412:28:54
632556Kozłowski Jan ---131312:01:14
6415205Chojnowski Krzysztof -Warszawa-101012:51:34
6515215Chojnowska Agnieszka ---101012:51:38
661487Filipek Małgorzata -BydgoszczForest Gang8805:21:16
67125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie8810:51:44
681295Szymczak Andrzej -Ciechanów-7710:17:53
6915529Walatek Piotr ---4403:49:11