Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Liczyrzepy - Wiosna 2019

Organizer KS Artemis
Place woj. dolnośląskie - Węgliniec
Date 18 may 2019
Headquarter Węgliniec
Web page https://rajdliczyrzepy.pl/
Regualation http://www.rajdliczyrzepy.pl/regulamin/
Enrollment April 30, 2019   -   May 15, 2019
Description Zapraszamy w piękne tereny Borów Dolnośląskich
All participants count 110

Results

Route TR200

Start time
May 18, 2019, 7 a.m.
Limit time
15
PK count
-
Runners count
31
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl195014:57:00100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-146916:11:00100.00
-21353Stanek Dominika -SzczecinRUDY KOT139715:33:0095.10
2-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-191215:28:0098.05
2-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos191215:28:0098.05
2-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan191215:28:0098.05
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina119315:07:0081.21
5-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-190315:47:0097.59
5-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-190315:47:0097.59
7-776Wesołowski Stefan 🥈-KolobrzegCobra Rajd Team176715:13:0090.62
8-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-154215:28:0079.08
9-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-153216:58:0078.56
10-120Królikowski Roman -Modlniczka-150915:41:0077.38
11-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla142014:45:0072.82
12-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT139715:33:0071.64
13-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team132216:48:0067.79
14-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-130014:50:0066.67
14-813Kowalski Krzysztof -Wołów-130014:50:0066.67
14-809Rudnicki Mariusz -Wołów-130014:50:0066.67
17-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient126815:42:0065.03
18-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wlkp.-125014:00:0064.10
19-693Smejda Andrzej -Warszawa-124815:27:0064.00
20-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl124014:39:0063.59
21-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina119315:07:0061.18
22-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-119014:45:0061.03
23-859Białka Marcin -Jelenia Góra-119014:53:0060.48
24-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-118915:21:0060.43
25-2483Zieliński Daniel -Luboń-112013:11:0056.92
26-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek109716:53:0055.75
27-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan87915:51:0044.67

Route TP50

Start time
May 18, 2019, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
25
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team22007:00:0048.00
22031Becmer Damian ---22007:00:3046.95
310Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo22007:11:0044.85
42499Grabowy Krzysztof -Bolesławiec-22007:13:0043.65
5418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team22007:16:0043.35
62484Jancz Tomasz -Jelenia Góra-22007:40:0041.09
799Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy22008:35:0036.70
8141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team22008:55:0035.33
9463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna22009:02:0034.87
10316Krasowski Tomasz -Wrocław-22009:27:0033.33
10320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-22009:27:0033.33
121252Fidelak Paweł -Wrocław-22009:53:0031.87
121097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław22009:53:0031.87
14139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team22010:34:0029.81
151343Banaś Malwina -WarszawaPustelnik21011:53:0028.46
161449Mleczek Tadeusz -Świdnica-20011:58:0027.10
171327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-19011:53:0025.75
182501Król Łucja ---12011:03:0016.26
182500Namysł Andrzej ---12011:03:0016.26
20920Banaszkiewicz Paweł -WrocławKTR BikeOrient2002:03:002.71
202502Banaszkiewicz Marek ---2002:03:002.71
202503Banaszkiewicz Michał ---2002:03:002.71
207Zadworny Tomasz -Łódź-2002:03:002.71
242504Mirowski Mikołaj ---1002:05:001.36
242505Mirowski Michał ---1002:05:001.36

Route TR100

Start time
May 18, 2019, 9 a.m.
Limit time
10
PK count
-
Runners count
19
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
-1278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy80810:12:0045.00
1-105Fałowski Rafał -Gajków-91008:18:0045.00
2-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja90310:07:0044.65
-2901Fałowska Wioletta -Gajków-54009:44:0030.07
-31099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja53510:05:0029.80
-31042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja53510:05:0029.80
3-866Śmietański Jacek -SkawinaRecykling przede wszystkim85810:42:0042.43
4-2489Korzewski Dobromir -PoznańWłóczymordy80810:12:0039.96
5-835Kleszczyński Dawid -Siekierczyn-80110:09:0039.61
6-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos77510:15:0038.32
7-2020Becmer Dariusz ---70009:51:0034.62
8-1118Formanowski Sławomir -LesznoAmbit Racing Team56009:03:0027.69
8-1126Janik Artur -LesznoAmbit Racing Team56009:03:0027.69
8-1120Wisniewski Krzysztof -LesznoAMBIT RACING TEAM56009:03:0027.69
11-1489Baworowski Grzegorz -Zielona Góra-51009:55:0025.22
12-1305Weiss Marcin -Kolanowice-44010:40:0021.76
12-2486Weiss Szymon ---44010:40:0021.76

Route TP25

Start time
May 18, 2019, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
27
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
62Wąsowski Marek WrocławŁapiguzM-OK2019-04-30 16:09:41
2166Kubiak Michał LesznoAmbit Racing TeamM-OK2019-05-01 12:46:01
2165Stajer Mariusz LesznoAmbit Racing TeamM-OK2019-05-01 20:06:39
2164Dawidziak Jarosław LesznoAmbit Racing TeamM-OK2019-05-01 20:14:33
378Wasikiewicz Wojciech Tarnowo Podgórne-M--2019-05-01 21:10:11
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K-OK2019-05-02 13:49:40
588Szawdzin Anna Wrocław-K-OK2019-05-02 14:52:18
406Szmyt Łukasz Leszno-M-OK2019-05-02 17:22:14
1244Cyniewska Agnieszka Krakow-K-OK2019-05-03 11:11:01
618Kunicki Konrad WrocławNOAM-OK2019-05-05 18:35:47
628Jędrzejewska-Wnuk Agnieszka WrocławNOAK-OK2019-05-06 06:50:25
2174Gnoińska Joanna --K-OK2019-05-06 17:21:08
2019Szczurek Józef Rębiszów-M-OK2019-05-06 21:18:59
226Wójcik Radosław Sulęcin-M-OK2019-05-08 10:26:02
2490Kornacka Angelika Kraków-K-OK2019-05-09 17:11:33
2491Kornacki Konrad Zgorzelec-M-OK2019-05-09 17:15:31
2492Pierzchalska Dorota Zgorzelec-K-OK2019-05-09 17:23:56
964Sękowska Zuzanna Kraków-K-OK2019-05-09 18:13:58
2493Gil Ryszard Jelenia Góra-M-OK2019-05-09 18:56:40
1090Bąk Piotr Brzezia ŁąkaKB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.plM--2019-05-10 09:58:20
2494Herdzik Anna Wrocław-K-OK2019-05-10 17:47:16
2495Konczewicz Elżbieta Leszno-K-OK2019-05-12 16:00:47
1114Burak Justyna Wrocław-K-OK2019-05-12 18:07:33
2496Koczerga Magdalena Wrocław-K--2019-05-13 05:32:15
912Zarzyka Bartosz Bydgoszcz-M--2019-05-13 20:31:15
1115Gnoiński Michał Wrocław-M-OK2019-05-14 06:48:43
634Świerczyński Ryszard PolskaOrientop WrocławM--2019-05-15 13:51:18

Route TR50

Start time
May 18, 2019, 9:30 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
8
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
1253Kucza Jarosław Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiM-OK2019-05-05 06:27:23
1254Kucza Agnieszka Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiK-OK2019-05-05 06:32:06
2038Helbik Michał --M-OK2019-05-06 04:09:24
1767Kowalewski Dominik --M-OK2019-05-06 07:32:59
2482Pękała Dawid Polska-M-OK2019-05-06 07:39:47
2163Domachowski Szymon --M-OK2019-05-06 15:03:53
2140Kmiecik Katarzyna WrocławKKK-OK2019-05-07 10:44:22
2139Dyguda Tomasz WrocławKKM-OK2019-05-07 10:45:59