Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Pazur Gryfa 2019

Organizer Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych „STOPA” Słupsk
Place woj. pomorskie - Łupawa
Date 11 may 2019
Headquarter Łupawa
Web page http://pazurgryfa.slupsk.pl/
Regualation
Description Trasy TP50, TP25, TP10, TR120 i TR60
All participants count 83

Results

Route TR120

Start time
May 11, 2019, 9:30 a.m.
Limit time
12
PK count
20
Runners count
54
Unofficial results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°107:17:00100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-110:33:00100.00
-12509Płowaś Marta 🥈-Słupsk-110:33:00100.00
2-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl107:51:0092.78
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp107:51:0092.78
-3323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin116:27:0064.13
-43678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja ---120:09:0052.36
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan109:47:0074.45
-53421Pacek Karolina 🥉---124:00:0043.96
5-3099Szumański Jakub ---109:51:0073.94
5-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos109:51:0073.94
5-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-109:51:0073.94
5-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT109:51:0073.94
-6979Brudło Basia -WarszawaBa-Bi125:30:0041.37
-6981Pacowska-Brudło Ola -WarszawaBa-Bi125:30:0041.37
-83134Błędowska Aleksandra ---128:31:0037.00
9-776Wesołowski Stefan 🥈-KolobrzegCobra Rajd Team110:08:0071.88
-93422Ryngwelska Oliwia ---128:57:0036.44
10-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL110:40:0068.28
10-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-110:40:0068.28
12-301Paszkowski Wojciech -Białystok-110:55:0066.72
13-3245Olbryś Marek ---110:56:0066.62
14-1994Lipiński Tomasz ---113:03:0055.81
15-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team113:09:0055.39
15-772Papis Leszek -SłupskTroll Team113:09:0055.39
15-3108Piątkowski Zbigniew ---113:09:0055.39
18-3128Świetlik Krzysztof ---115:12:0047.92
19-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl116:24:0044.41
19-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN116:24:0044.41
21-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin116:27:0044.28
22-3423Furman Tomasz ---118:24:0039.58
22-3424Wąchnicki Marcin ---118:24:0039.58
24-3109Polasz Jacek ---119:33:0037.25
25-3103Wejher Sławomir ---119:57:0036.51
26-3111Nikonowicz Adrian ---120:09:0036.15
26-3662Tiszbein Piotr -SOPOT-120:09:0036.15
28-3427Friede Daniel ---121:22:0034.09
28-3426Dziamara Jarosław ---121:22:0034.09
30-3120Waleńczak Tomasz ---121:52:0033.31
30-3121Kot Adam ---121:52:0033.31
32-3105Luks Krzysztof ---122:03:0033.03
32-3096Dargacz Waldemar ---122:03:0033.03
34-693Smejda Andrzej -Warszawa-122:57:0031.74
35-3428Bochyński Krzysztof ---123:31:0030.97
36-980Brudło Zbych -WarszawaBa-Bi125:30:0028.56
37-3429Sadowski Paweł ---125:40:0028.38
38-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan126:00:0028.01
39-3430Lewosz Krzysztof ---127:51:0026.15
40-3431Wegner Sławomir ---128:24:0025.65
40-3432Zwoliński Rafał ---128:24:0025.65
40-3433Burcon Piotr ---128:24:0025.65
43-3434Błedowski Wojciech ---128:31:0025.54
44-3435Kropidłowski Wojciech ---130:40:0023.75
44-3436Kropidłowski Krzysztof ---130:40:0023.75

Route TP50

Start time
May 11, 2019, 9 a.m.
Limit time
12
PK count
20
Runners count
29
Unofficial results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsRoute timePenalty timeTotal timePoints
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team2105:25:0000:00:0005:25:0053.00
2110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS2105:46:0000:00:0005:46:0048.97
335Duda Tomasz 🥈-Warszawa-2106:04:0000:00:0006:04:0045.64
4165Kujawski Robert -Siemirowice-2106:13:0000:00:0006:13:0043.57
43143Samburski Tomasz ---2106:13:0000:00:0006:13:0043.57
61546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team2107:49:0000:00:0007:49:0034.65
73144Telepski Michał ---2107:50:0000:00:0007:50:0034.57
73774Żak Paweł -GdańskBrowery Team2107:50:0000:00:0007:50:0034.57
93147Noga Witold 🥇---2108:05:0000:00:0008:05:0033.51
93146Kinowska Katarzyna 🥈---2108:05:0000:00:0008:05:0033.51
92557Grochowski Michał ---2108:05:0000:00:0008:05:0033.51
12556Michalski Adam -PiasecznoHałabała2108:26:0000:00:0008:26:0032.11
13157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise2109:22:0000:00:0009:22:0028.91
143148Białas Arkadiusz ---2109:28:0000:00:0009:28:0028.61
15800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team2110:03:0000:00:0010:03:0026.95
16125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie2111:05:0000:00:0011:05:0024.44
171104Falkiewicz Anna -Łódź-2111:11:0000:00:0011:11:0024.22
171105Falkiewicz Michał -Łódź-2111:11:0000:00:0011:11:0024.22
19811Sawaniewski Rafał -Malbork-2111:12:0000:00:0011:12:0024.18
203151Dereniowski Dariusz ---2112:10:0000:20:0012:30:0021.67
203150Kamiński Łukasz ---2112:10:0000:20:0012:30:0021.67
221161Piechocki Robert -Koszalin-2010:45:0001:30:0012:15:0020.63
221143Krzemiński Andrzej -Koszalin-2010:45:0001:30:0012:15:0020.63
243152Hołowienko Adrian ---1912:20:0003:40:0016:00:0019.60
243153Socha Tomasz ---1912:20:0003:40:0016:00:0019.60
265007Gradek Monika -CZŁUCHÓW-1612:26:0008:22:0020:48:0016.51
264409Michalak Krzysztof -Człuchów-1612:26:0008:22:0020:48:0016.51
28780Witkowski Michał -Toruń-1205:04:0013:30:0018:34:0012.38
293824Kasprzyk Radosław -Poznań-1108:42:0015:00:0023:42:0011.35