Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

IX Wilga Orient 2023

Organizer Wilga Orient
Place woj. wielkopolskie - Lipa (gm.Ryczywół)
Date 17 - 18 nov 2023
Headquarter Świetlica Wiejska Lipa (gmina Ryczywół)
Web page http://sebawojc.blogspot.com/p/aktualnosci.html
Regualation https://sebawojc.blogspot.com/p/regulamin.html
Description Ultra bieg na orientację - 10 km, 25 km, 50 km, 100 km Ultra jazda rowerem na orientację - 50 km, 100 km
All participants count 79
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
Nov. 17, 2023, 8 p.m.
Base time (+Late time)
24 h
PK count
35
Runners count
10
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
15093Kopacz Piotr 🥈-Gdynia-494919:07:00
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi494919:08:00
3103Bujakiewicz Gabriel 🥇-PobiedziskaOn-Sight494921:02:00
3279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-494921:02:00
51504Borowiec Krzysztof 🥇-GdańskBorówki494922:18:00
62123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa494923:17:00
7722Kopczewski Michał -Warszawa-353523:23:00
8311Spychała Krzysztof -Poznańwmalinowym343423:10:00
9319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo-3423:48:00
1016362Traskouski Dzmitry ----3423:48:30

Route TP50

Start time
Nov. 18, 2023, 8 a.m.
Base time (+Late time)
12 h
PK count
28
Runners count
37
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team-3605:52:00
235Duda Tomasz 🥈-Warszawa--3606:04:00
38134Piłat Tomasz ----3606:08:00
4447Dolatowski Marek -Świebodzini tak się zgubię-3606:52:00
55386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz--3607:13:00
5418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team-3607:13:00
51252Fidelak Paweł 🥈-Wrocław--3607:13:00
5416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO-3607:13:00
9347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno--3607:15:00
101097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław-3607:19:00
11107Wolniewicz Paweł 🥉-Dąbrówka--3607:30:00
12123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy-3607:36:00
1310Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo--3607:53:00
1415094Fabrowski Jan -Konopnica--3607:55:00
1516027Czerwiński Wojciech ----3608:49:00
1515051Grycz Kamil -Ciechanów--3608:49:00
1714623Raczyński Bogusz -Aleksandrów ŁódzkiRodzinna Grupa Rowerowa-3609:22:00
1714593Bek Michał -ŁódźRodzinna Grupa Rowerowa-3609:22:00
192305Chrząstowska Kamila -Bydgoszcz--3609:34:00
2012145Pasieka Grzegorz ----3609:40:00
21205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU-3609:53:00
22308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica--3610:30:00
22141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team-3610:30:00
245365Berliński Maciej ----3611:11:00
245366Wujkowski Grzegorz ----3611:11:00
264873Bacański Mirosław -WAŁBRZYCH--3611:17:00
26213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo-3611:17:00
261327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy--3611:17:00
294120Rogóż Kamil -ChorzówWydry-3507:49:00
3015214Grochowski Wojciech ----3411:44:00
31173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna-3309:59:00
31196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna-3309:59:00
33171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad-3311:47:00
3315539Margasińska Marta -Kraków--3311:47:00
35637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw-3111:01:00
36470Wysocka Barbara -Poznań--2811:48:00
365382Galoch Filip ----2811:48:00

Route TR100

Start time
Nov. 18, 2023, 8 a.m.
Base time (+Late time)
12 h
PK count
23
Runners count
32
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk--3710:41:00
1-776Wesołowski Stefan 🥇-KołobrzegCobra Rajd Team-3706:17:00
1-117Dopierała Piotr -DopiewoTeam 360-3706:17:00
-2323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin-3710:42:00
-31201Witkowska Ania 🥈-KatowiceOddział Patologii Sportu im. Królika Stefana-3710:43:00
3-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski--3706:40:00
3-809Rudnicki Mariusz 🥉-Wołów--3706:40:00
5-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°-3706:52:00
6-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO-3707:17:00
6-115Cecuła Krzysztof -Swarzędzku przepaści-3707:17:00
6-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia-3707:17:00
6-146Szawdzin Krzysztof 🥇-Wrocław--3707:17:00
6-6Hołdakowski Wojciech 🥈-Warszawa--3707:17:00
11-314Rochowski Konrad -PoznańKS Hades/AR Poznań-3708:35:00
12-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska--3709:02:00
13-301Paszkowski Wojciech -Białystok--3709:20:00
14-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos-3710:41:00
15-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin-3710:42:00
16-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot-3710:43:00
17-813Kowalski Krzysztof -Wołów--3711:32:00
17-16283Mazurek Paweł -Żory--3711:32:00
17-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona-3711:32:00
20-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów--3611:32:00
21-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno--3511:46:00
22-1488Galla Jacek -Mochysledzgps.pl-3208:24:00
23-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek-2911:55:00
24-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl-2708:10:00
25-15810Sikora Radosław -Wrocław--2711:34:00
25-4794Dobosz Tomasz -żórawina--2711:34:00
27-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan-1711:32:00
--16363Kwaśna Lucyna ----2711:34:00
--16364Dopart Radosław ----2711:34:00