Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Mazurskie Tropy 2021

Organizer Mazurskie Tropy
Place woj. warmińsko-mazurskie
Date 12 - 13 jun 2021
Headquarter
Web page http://www.mazurskietropy.pl
Regualation
Description Na Mazurskich Tropach do wyboru są następujące trasy: TP25 – trasa piesza (do 25 km) TP50 – trasa piesza (do 50 km) TR50 – trasa rowerowa (do 50 km) TR130 – trasa rowerowa (do 130 km) Trasa rekreacyjna – trasa piesza (8 – 10 km)
All participants count 50
Results status Unofficial results

Results

Route TR130

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
50
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team303011:12:31
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA242411:43:34
-2945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina242411:43:51
2-967Słomka Paweł -WarszawaTeam360303011:22:10
-35393Czeczott Małgorzata -WarszawaSnowdog TrailTeam232311:34:08
3-4123Pachulski Leszek -Sopot-303011:52:57
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan282811:49:18
-4870Polak Katarzyna -WarszawaTeam 360212111:29:44
5-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF282812:10:24
-5278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy191911:59:07
-63421Pacek Karolina 🥉---181810:06:04
6-893Gębarowski Piotr -Warszawa-262611:32:56
-714556Lipińska Katarzyna --Entropia161611:44:33
7-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-262611:32:58
-82507Szwaracka Małgorzata 🥇-GdańskMorenka Team151510:20:13
8-3105Luks Krzysztof ---262611:33:02
9-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet252511:53:06
-91099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja131308:05:06
10-829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team242410:34:59
-103678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja ---121207:57:04
-111042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja8806:48:37
11-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy242411:31:38
-126935Olechowska Emilia ---8810:57:25
12-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA242411:44:00
13-3097Potocki Robert ---232309:22:14
14-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-232311:39:45
15-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl222211:42:20
16-1994Lipiński Tomasz ---222211:42:26
17-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk212107:37:19
18-783Zawadzki Artur -Marki-191907:50:22
19-14552Derk Jan --0191910:09:55
20-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team191910:16:36
21-3723Wasiak Gerard --IBOX MTB Team191910:16:41
22-2489Korzewski Dobromir -PoznańWłóczymordy191911:58:40
23-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka181809:08:35
24-693Smejda Andrzej -Warszawa-181810:28:55
25-3110Jakubowski Jarosław ---181811:11:35
26-3168Wtulich Konrad --pasjavspraca.com171708:10:14
27-3093Potocki Mirosław ---161607:48:11
28-3939Sirocki Rafał ---161611:48:58
29-14463Niegowski Arkadiusz -WarszawaSPeCe151510:40:45
30-14313Ścibor-Rylski Michał -Warszawa-151510:40:47
31-3724Ciskowski Piotr ---141410:06:26
32-3735Rychcik Mariusz --GREY WOLF131308:03:32
33-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja131308:05:06
34-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-121207:57:08
35-14553Szaryński Maciej --Polska111111:06:45
36-14554Rutkowski Adam --0111111:06:56
37-14555Kułakowski Tomasz --CISOWIANKA101005:12:39
--3662Tiszbein Piotr -SOPOT---08:26:40

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date