Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Szago 20 2020

Organizer UKS WŁÓCZYKIJ
Place woj. pomorskie - Osiek
Date 19 sep 2020
Headquarter ul. Partyzantów Kociewskich 51, 83-221 Osiek
Web page http://ukswloczykij.pl/
Regualation http://ukswloczykij.pl/szargo/regulamin/
Description UKS Włóczykij działa od 2008 roku. Organizuje Imprezę na Orientację SZAGO, w skład której wchodzą: marsze na orientację, rowerowa jazda na orientację, biegi na orientację. Dotychczas odbyło się 14 edycji tej imprezy organizowanej głównie na Kociewiu. Klub zajmuje się także szkoleniem dzieci i młodzieży w biegach i marszach na orientację. Prowadzi kursy Organizatora Imprez na Orientację PTTK. Realizuje liczne projekty turystyczne i prozdrowotne
All participants count 72

Results

Route: TR100
Start time
Sept. 19, 2020, 9 a.m.
Limit time
8
PK count
20
Runners count
72
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - - 36 - - 04:53:28 100.00 -   |   -
1 1147 Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team M - - 36 - - 04:53:28 100.00 -   |   -
3 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - - 36 - - 05:11:48 94.12 -   |   -
4 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M - - 36 - - 05:50:17 83.78 -   |   -
5 1151 Paweł Ćwidak Gdańsk SKPT Gdańsk M - - 36 - - 05:53:54 82.92 -   |   -
6 3097 Robert Potocki - - M - - 36 - - 06:00:47 81.34 -   |   -
7 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 36 - - 06:00:53 81.32 -   |   -
8 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - - 36 - - 06:08:40 79.60 -   |   -
8 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - - 36 - - 06:08:40 79.60 -   |   -
10 3991 Tomasz Jankowski - - M - - 36 - - 06:10:15 79.26 -   |   -
11 3092 Leszek Pachulski - - M - - 36 - - 06:17:41 77.70 -   |   -
11 892 Marek Pachulski Gdańsk GREY WOLF M - - 36 - - 06:17:41 77.70 -   |   -
13 1994 Tomasz Lipiński - - M - - 36 - - 06:40:39 73.25 -   |   -
14 5147 Ciesielski Witold - - M - - 36 - - 06:42:06 72.98 -   |   -
14 4116 Michał Złomańczuk Straszyn - M - - 36 - - 06:42:06 72.98 -   |   -
16 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - - 36 - - 06:56:40 70.43 -   |   -
17 3163 Olgierd Bagiński - NORDA Active Team M - - 36 - - 06:59:21 69.98 -   |   -
18 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M - - 36 - - 07:01:15 69.67 -   |   -
19 5148 Dawid Stolc - Norda Active TEAM M - - 36 - - 07:04:25 69.15 -   |   -
20 3098 Daniel Block - - M - - 36 - - 07:05:48 68.92 -   |   -
20 3238 Krzysztof Deptuła - flypics.pl M - - 36 - - 07:05:48 68.92 -   |   -
22 3094 Mikołaj Waliński - - M - - 36 - - 07:17:49 67.03 -   |   -
23 3093 Mirosław Potocki - - M - - 36 - - 07:18:36 66.91 -   |   -
24 822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M - - 36 - - 07:18:54 66.86 -   |   -
25 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - - 36 - - 07:20:28 66.63 -   |   -
26 3096 Waldemar Dargacz - - M - - 36 - - 07:30:53 65.09 -   |   -
27 2183 Wojciech Bróż Gdańsk - M - - 36 - - 07:31:48 64.95 -   |   -
28 3105 Krzysztof Luks - - M - - 36 - - 07:35:18 64.46 -   |   -
29 3120 Tomasz Waleńczak - - M - - 36 - - 07:38:40 63.98 -   |   -
30 5030 Tomasz Procek - - M - - 36 - - 07:42:02 63.52 -   |   -
30 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - - 36 - - 07:42:02 63.52 -   |   -
32 3172 Julian Cenkier - SISU OWB Team M - - 36 - - 07:51:00 62.31 -   |   -
32 855 Grzegorz Gałązka Osielsko Road to nowhere M - - 36 - - 07:51:00 62.31 -   |   -
32 3173 Dawid Kauss - - M - - 36 - - 07:51:00 62.31 -   |   -
35 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M - - 35 - - 06:34:20 60.58 -   |   -
36 38 Tomasz Konieczny Lipka Grupa Rowerowa Lipka M - - 35 - - 07:26:51 53.46 -   |   -
36 2510 Joanna Konieczna Poznań Grupa Rowerowa Lipka K - - 35 - - 07:26:51 100.00 -   |   -
36 67 Krystyna Konieczna Lipka - K - - 35 - - 07:26:51 100.00 -   |   -
39 865 Tomasz Popczyk Rumia - M - - 35 - - 07:27:31 53.38 -   |   -
40 3121 Adam Kot - - M - - 35 - - 07:38:40 52.08 -   |   -
41 3430 Krzysztof Lewosz - - M - - 35 - - 07:40:40 51.85 -   |   -
42 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - - 35 - - 07:49:09 95.25 -   |   -
43 3240 Marcin Burchard - KALISKA M - - 35 - - 07:54:20 50.36 -   |   -
44 5098 Łukasz Wrona brak TOWANDA M - - 35 - - 07:57:24 50.04 -   |   -
44 5104 Danuta Blank brak TOWANDA K - - 35 - - 07:57:24 93.60 -   |   -
46 3175 Andrzej Dzich - Alive! M - - 34 - - 07:31:41 48.61 -   |   -
47 3426 Jarosław Dziamara - - M - - 34 - - 07:40:59 47.63 -   |   -
47 3427 Daniel Friede - - M - - 34 - - 07:40:59 47.63 -   |   -
49 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - - 34 - - 07:42:01 90.93 -   |   -
50 3678 Alicja Tomaszczyk-Tiszbein - - K - - 34 - - 07:43:10 90.70 -   |   -
51 3662 Piotr Tiszbein SOPOT - M - - 34 - - 07:43:40 47.35 -   |   -
52 3111 Adrian Nikonowicz - - M - - 34 - - 07:43:41 47.35 -   |   -
53 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - - 34 - - 07:43:41 47.35 -   |   -
54 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M - - 34 - - 07:45:43 47.14 -   |   -
55 307 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk M - - 33 - - 07:54:20 45.76 -   |   -
56 4695 Tomasz Szot Gdańsk Harpagan/GR3miasto M - - 32 - - 06:28:39 44.37 -   |   -
57 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - - 32 - - 07:32:28 38.11 -   |   -
58 1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K - - 32 - - 07:32:30 85.37 -   |   -
59 3103 Sławomir Wejher - - M - - 32 - - 07:59:05 35.99 -   |   -
60 5149 Grzegorz Szawkało - Sąsiedzi M - - 31 - - 08:00:28 34.87 -   |   -
61 1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M - - 30 - - 06:29:57 33.74 -   |   -
62 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - - 28 - - 07:51:00 31.49 -   |   -
63 1042 Anna Rychlik Łódź OrientAkcja K - - 26 - - 07:32:52 69.36 -   |   -
64 3106 Grzegorz Bogucki - - M - - 21 - - 07:26:31 23.62 -   |   -
65 5150 Konrad Gruda - - M - - 21 - - 07:44:47 22.69 -   |   -
66 5151 Michał Sikora - Seta i galareta M - - 20 - - 07:11:20 21.61 -   |   -
67 3090 Wojciech Piwakowski - - M - - 14 - - 05:17:25 15.13 -   |   -
68 1340 Marcin Banach Śliwice 3Gravity M - - 14 - - 08:21:20 9.58 -   |   -
69 5153 Agnieszka Falaszek - Kung-fu Panda K - - 7 - - 07:42:02 18.67 -   |   -
70 3188 Przemysław Florek - - M - - 7 - - 08:11:58 4.79 -   |   -
70 5152 Karol Hala - Browar Kaszubski Bytów M - - 7 - - 08:11:58 4.79 -   |   -
70 3186 Piotr Jaś - - M - - 7 - - 08:11:58 4.79 -   |   -