Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Liczyrzepy - Zima 2020

Organizer KS Artemis
Place woj. dolnośląskie - Oborniki Śląskie
Date 7 mar 2020
Headquarter Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Poniatowskiego 22, 55–120 Oborniki Śląskie
Web page http://www.rajdliczyrzepy.pl/
Regualation http://www.rajdliczyrzepy.pl/regulamin/
Enrollment Jan. 28, 2020   -   March 4, 2020
Description Do wyboru trasy piesze: TP25 (5h), TP50 (8h); rowerowe: TR50 (5h), TR100 (9h); rekreacyjna (TRek).
All participants count 210
Results status Official results

Virtual race 3Drerun

TR100   

 

Results

Route TR100

Start time
March 7, 2020, 8 a.m.
Limit time
9
PK count
-
Runners count
60
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
1-2Brudło Paweł 🥇3DRerunWarszawaBaBiKi213008:56:00100.00
-11004Dudek Magdalena 🥉-KrakówRajd Hawran/Warczące Szprychy157008:50:00100.00
2-791Jakubek Krystian 🥈-Wrocław-206008:58:0096.71
-2945Adamczyk Ewa 🥇-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina152008:56:0096.82
-31237Dziewior Iwona -GliwiceDziewiorki144008:43:0091.72
3-1435Rochowski Konrad -PoznańKS HADES190009:01:0089.20
3-4805Galla Franciszek -Poznań-190009:01:0089.20
3-117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team190009:01:0089.20
-41005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS130008:52:0082.80
-51254Kucza Agnieszka -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki114008:45:0072.61
6-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl188008:49:0088.26
-64705Wilkowska Iwona -Kędzierzyn-KoźleJEŹDŹCY APOKALIPSY62007:42:0039.49
7-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-181008:40:0084.98
8-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team181008:45:0084.17
9-1072Zarzycki Piotr -ŁódźBikeOrient170008:52:0079.05
10-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto168008:49:0078.12
11-813Kowalski Krzysztof -Wołów-166008:43:0077.19
11-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-166008:43:0077.19
11-809Rudnicki Mariusz -Wołów-166008:43:0077.19
14-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI164008:49:0076.26
15-919Drewniak Łukasz -KrakówUltraAR Team163008:44:0075.80
15-1010Mański Krzysztof -ŻoryEventyrTeam163008:44:0075.80
15-917Marszałek Piotr -Marklowice GórneInO SCI163008:44:0075.80
18-859Białka Marcin -Jelenia Góra-159008:42:0073.94
19-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran157008:50:0073.01
20-2058Guguł Maciej -WrocławSamotny jeździec bez głowy156008:52:0072.54
21-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina152008:56:0070.68
22-1236Dziewior Arkadiusz -GliwiceDziewiorki144008:43:0066.96
23-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-139008:41:0064.64
24-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl134008:49:0062.31
25-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team133008:46:0061.85
25-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-133008:46:0061.85
27-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos132007:49:0061.38
28-693Smejda Andrzej -Warszawa-130008:50:0060.45
29-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS130008:52:0060.22
29-1262Żelasko Andrzej -Mielec-130008:52:0060.22
31-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek130008:58:0059.55
32-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-125008:56:0057.26
33-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja124008:56:0056.80
34-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient123008:49:0056.35
35-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos121008:42:0055.43
36-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-116009:07:0053.14
37-1985Bardzik Bogumił -Opole-114008:42:0052.22
38-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki114008:45:0051.92
39-4939Karpov Nick -Wroclaw-109008:42:0049.65
39-4941Strashko Dmytro -Wrocław-109008:42:0049.65
41-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl109008:59:0048.08
42-4929Myszkiewicz Piotr ---108007:51:0047.64
43-4938Sławski Tomasz -Wrocław-105008:52:0046.32
43-4992Sławski Łukasz ---105008:52:0046.32
45-1767Kowalewski Dominik ---96006:31:0042.35
46-2036Młynarkiewicz Michał -WrocławFiM Team Wrocław89007:30:0039.26
47-918Baster Przemysław -Kraków-85006:27:0037.49
48-4703Skraburski Łukasz -Trzebnica-84007:08:0037.05
48-2039Wesołowski Michał -Oleśnicawww.dimen.pl84007:08:0037.05
50-4706Barszczewski Andrzej -Kędzierzyn-KoźleJEŹDŹCY APOKALIPSY62007:42:0027.35
51-1098Ciosek Krzysztof -Opole-46007:27:0020.29
52-301Paszkowski Wojciech -Białystok-41009:59:0018.09
53-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-19004:35:008.38
54-120Królikowski Roman -Modlniczka-4008:18:001.76

Route TP8h

Start time
March 7, 2020, 8:30 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
62
PositionIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team183007:56:0046.50
2123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy169007:55:0042.06
235Duda Tomasz 🥈-Warszawa-169007:55:0042.06
2417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club169007:55:0042.06
5403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS162007:48:0039.84
6406Szmyt Łukasz -LesznoHKS Azymut Mochy162007:59:0038.92
727Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń161007:43:0038.68
8236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails151007:52:0036.28
9332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-149007:52:0035.80
10376Szczepański Sławomir -PoznańSS147007:43:0035.32
11459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo144007:46:0034.60
12416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO137008:02:0032.91
12418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team137008:02:0032.91
144411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-136007:51:0032.67
156Hołdakowski Wojciech -Warszawa-136007:54:0032.47
16141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team134007:56:0031.99
16105Fałowski Rafał -Gajków-134007:56:0031.99
16320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-134007:56:0031.99
191252Fidelak Paweł -Wrocław-129007:56:0030.80
20784Wiatr Wojciech -Poznań:)128007:43:0030.56
214899Smolarz Marek -Linz, AustriaBobry & Borsuki126007:55:0030.08
22343Skawiński Marcin -Oborniki-124007:58:0029.60
23279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-122007:56:0029.13
2499Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy122007:59:0028.94
25278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy120007:56:0028.47
26642Petters Klaudia -BolesławiecRomet Factory Team118007:46:0027.99
274492Latecki Lech -Warszawa-117007:21:0027.76
28347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-111008:01:0026.33
284835Kozłowska Alicja -Leszno-111008:01:0026.33
30353Roszkowski Marcin -WarszawaZABIEGANI PO USZY110007:58:0026.10
31151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam108007:48:0025.62
31160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi108007:48:0025.62
331281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia105007:52:0024.91
34875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage104007:48:0024.67
354993Sowa Marcin ---101007:48:0023.96
364478Żebrowska Katarzyna -Trzcianka-99007:54:0023.49
371327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-96007:55:0022.77
381305Weiss Marcin -Kolanowice-96007:56:0022.73
384807Weiss Piotrek -Kolanowice-96007:56:0022.73
402121Wójcik Jerzy -Ujów-83007:20:0019.65
412202Dalecka Justyna ---81007:36:0019.18
41350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi81007:36:0019.18
414698Krawiec Ewa -Poznań-81007:36:0019.18
444697Parysek Arkadiusz -Brzeg Dolny-70007:25:0016.57
45591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze69007:55:0016.34
454901Zaleski Jan -Austria, Altenberg bei Linz-69007:55:0016.34
454903Kennedy Melissa -Austria, Altenberg bei Linz-69007:55:0016.34
45116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze69007:55:0016.34
494702Sadura Kinga -WarszawaAhoj Przygodo!67007:08:0015.86
50979Brudło Basia -WarszawaBaBiKi50007:40:0011.84
50981Pacowska-Brudło Ola -WarszawaBa-Bi50007:40:0011.84
50980Brudło Zbych -WarszawaBaBiKi50007:40:0011.84
534809Wręczycki Bartosz -RadwanicePG KMP Wrocław49007:48:0011.60
53646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław49007:48:0011.60
534819Cebulski Piotr -WrocławPG KMP Wrocław49007:48:0011.60
534811Heliński Tomasz -WrocławPG KMP Wrocław49007:48:0011.60
572122Wójcik Agnieszka -Ujów-43004:48:0010.18
584803Kaluza Daniel -Warszawa-33007:09:007.81
584795Stachurska Agnieszka -Wrocław-33007:09:007.81
604412Hora Vladimír -Praha-31008:37:007.34
614804Szymańska Marzena -Wierzenica-24007:41:005.68
624867Zygmont Przemysław -WrocławPG KMP Wrocław7008:12:001.66

Route TR50

Start time
March 7, 2020, 9 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
21
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal time
1-2049Pochopień Marek -Wrocławwww.dimen.pl95005:00:00
-11201Witkowska Ania -KatowiceKlub Królika Stefana83004:20:00
-24931Sędziak Barbara -Wrocław-80004:57:00
2-1070Olszański Paweł -Szczecin-82004:42:00
3-847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)80004:57:00
-31117Biała Weronika -Wrocław-78004:46:00
4-2173Paras Artur -Oława-76004:46:00
-42063Kaczmarek Anna -LesznoOrienteering Leszno62004:53:00
-4425Smektała Justyna -Nowy BelęcinBukos62004:53:00
5-4794Dobosz Tomasz -żórawina-53004:46:00
5-2481Bialozyd Marcin -Wroclaw-53004:46:00
5-3816Wasiak Zbigniew -Jelenia GóraKORBA Jelenia Góra53004:46:00
-63815Wasiak Renata -Jelenia GóraKORBA Jelenia Góra53004:46:00
8-4872Świderski Ignacy -wrocław-52004:50:00
8-4871Świderski Bartosz -wrocławBSS Wrocław52004:50:00
10-4413Karasiński Paweł -Czeladź-51003:39:00
11-1098Ciosek Krzysztof -Opole-46007:27:00

Route TP25

Start time
March 7, 2020, 10 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
67
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPenalty pointspoints scoreTotal time
14917Sawicki Arkadiusz -Wrocław--96004:33:00
24707Parda Radosław -JózefówKSW Bushi-96004:34:00
3420Janiak Monika -Leszno--93004:41:00
3443Murawski Piotr -LesznoAzymut Mochy-93004:41:00
31119Kirakosov Kostiantyn -LesznoAmbit racing team-93004:41:00
64654Skrzypiński Arkadiusz -Leszno--88005:00:00
62164Dawidziak Jarosław -LesznoAmbit Racing Team-88005:00:00
8602Staniewska Aga -PoznańAR Poznań-86004:54:00
9463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna-83004:57:00
102190Kalembkiewicz Piotr ----74004:56:00
1136Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy-74005:39:00
12656Hajduk Jacek -OleśnicaSNOB Team-69004:51:00
134873Bacański Mirosław -WAŁBRZYCH--62004:46:00
144951Szymańska Zuzanna -WarszawaTeam 360º-62005:15:00
144645Dopierała Agata -DopiewoDopiewo15062005:15:00
164813Nowak Iwona -Leszno--54005:08:00
161126Janik Artur -LesznoAmbit Racing Team-54005:08:00
161125Wiśniewski Krzysztof -Leszno--54005:08:00
164671Janik Ewa -LesznoAmbit Racing Team-54005:08:00
164675Wiśniewska Wioletta -LesznoAMBIT RACING TEAM-54005:08:00
161118Formanowski Sławomir -LesznoAmbit Racing Team-54005:08:00
222044Haratyk Artur -StrzelinAVIT-53004:46:00
224792Irla Tomasz -ViennaVoyager-53004:46:00
222048Wójcik Piotr -Stara ŁomnicaAVIT-53004:46:00
222064Lorenz Krzysztof -StrzelinAVIT-53004:46:00
224793Wójcik Weronika -ViennaVoyager-53004:46:00
222045Lorenz Michał -StrzelinAVIT-53004:46:00
224817Gawron Marcin -WrocławAVIT-53004:46:00
222047Sierzant Kamil -WiedeńAVIT-53004:46:00
303664Lach Jakub -Piechowice--50004:41:00
303800Makarewicz Izabela -Jelenia Góra--50004:41:00
324800Pawelczyk Adam -Łódź--50004:53:00
324799Lewandowska Anna -Łódź--50004:53:00
324798Łabędowicz Andrzej -Łódź--50004:53:00
35294Potocki Marcin -Żary--49004:37:00
364680Olejniczak Patryk -Glinka Duchowna--49004:51:00
364681Knopkiewicz Maciej -Kostrzyn--49004:51:00
381114Burak Justyna -Wrocław--45004:59:00
381115Gnoiński Michał -Wrocław--45004:59:00
402019Szczurek Józef -Rębiszów--44004:41:00
402184Jóźwiak Olga ----44004:41:00
402070Pupa Przemysław ----44004:41:00
404910Szwarc Robert -Wrocław--44004:41:00
402053Szczurek Anna ----44004:41:00
451074Smaza Marta -Wrocławdaleko jeszcze?-43004:44:00
454802nieznany ----43004:44:00
451073Żytecki Marcin -Wrocławdaleko jeszcze?-43004:44:00
451075Górniak Adam -Wrocławdaleko jeszcze?-43004:44:00
491066Skowroński Wojciech -Jelcz LaskowiceKB Harcownik-41005:13:00
491094Skowrońska Natalia -Jelcz LaskowiceKB Harcownik-41005:13:00
491093Skowrońska Anna -Jelcz LaskowiceKB Harcownik-41005:13:00
524694Krosondowicz-Babiasz Monika -Bolesławiec--39004:14:00
524699Babiasz Jarosław -Bolesławiec--39004:14:00
54588Szawdzin Anna -Wrocław--19002:35:00
55923Królikowska Magdalena -Modlniczka--16003:19:00
554887Porębska Karolina ----16003:19:00
55964Sękowska Zuzanna -Kraków--16003:19:00
584995Kwitowska Ola ----11002:41:00
584996Mierzwicka Karolina ----11002:41:00