Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Ełcka Zmarzlina 2020

Organizer MOSiR
Place woj. warmińsko-mazurskie - Ełk
Date 3 - 4 jan 2020
Headquarter Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR Ełk, ul. Św. M. M. Kolbego 11, 19 – 300 Ełk
Web page http://mosir.elk.pl/imprezy/elcka-zmarzlina-2020/
Regualation http://my.raceresult.com/140397/info?lang=pl
Description Trzy trasy, TP-100 km limit czasu 24 h, TP-50 km limit czasu 8 h, TP-25 km limit 4 h
All participants count 254

Results

Route: TP100
Start time
Jan. 3, 2020, 9 p.m.
Limit time
24
PK count
46
Runners count
56
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M 26 49 49 21:04:00 - 21:04:00 102.50 -   |   -
1 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails MW 70 49 49 21:04:00 - 21:04:00 102.50 -   |   -
3 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW 7 49 49 22:59:52 - 22:59:52 91.85 -   |   -
3 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW 19 49 49 22:59:52 - 22:59:52 91.85 -   |   -
3 1510 Rafał Kasztelanic - - MW 24 49 49 22:59:52 - 22:59:52 91.85 -   |   -
3 164 Jerzy Sawicki Ełk - MW 55 49 49 22:59:52 - 22:59:52 91.85 -   |   -
7 940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M 68 49 49 23:06:26 - 23:06:26 91.17 -   |   -
8 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 13 48 48 21:57:59 - 21:57:59 85.99 -   |   -
9 2123 Mariusz Pietrzak Piastów SKPB Warszawa M 47 48 48 23:49:36 - 23:49:36 79.27 -   |   -
10 4466 Adam Walczak Kościerzyna - MW 65 46 46 23:04:27 - 23:04:27 75.97 -   |   -
11 1524 Krzysztof Nankiewicz - - M 40 41 41 21:30:58 - 21:30:58 67.71 -   |   -
12 308 Katarzyna Sochacka Rokietnica - K 58 41 41 23:48:53 - 23:48:53 61.18 -   |   -
13 1508 Mateusz Pomianek - - M 49 41 41 23:48:59 - 23:48:59 61.17 -   |   -
14 1509 Marcin Duda - - M 11 40 40 23:49:16 - 23:49:16 59.68 -   |   -
15 1521 Maciej Bowszys - - M 5 39 39 21:36:09 - 21:36:09 58.19 -   |   -
16 3764 Stanisław Adam Olbryś - - MW 41 39 39 23:31:02 - 23:31:02 53.45 -   |   -
17 1530 Piotr Kraciuk - - M 28 38 38 21:36:09 - 21:36:09 52.08 -   |   -
18 186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M 9 37 37 21:14:36 - 21:14:36 50.71 -   |   -
19 1520 Dorota Milczarek - - K 37 37 37 21:26:18 - 21:26:18 50.25 -   |   -
20 800 Dominika Welz Gdańsk Wataha / Morenka Team K 67 35 35 21:02:14 - 21:02:14 47.53 -   |   -
21 1528 Andrzej Rogowski - - M 53 34 34 21:35:36 - 21:35:36 46.17 -   |   -
22 1534 Mariusz Famulski - - M 14 33 33 20:48:40 - 20:48:40 44.82 -   |   -
23 1537 Krzysztof Świętoń - - M 61 32 32 20:48:48 - 20:48:48 43.46 -   |   -
24 1513 Julita Piwońska - - K 48 31 31 20:03:00 - 20:03:00 42.10 -   |   -
25 4779 Michał Baran - 15 Pułk Przeciwlotniczy M 3 31 31 20:48:42 - 20:48:42 40.56 -   |   -
26 4780 Daniel Szymkiewicz - 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy M 62 31 31 20:50:04 - 20:50:04 40.51 -   |   -
27 1512 Mirosław Włodarczyk - - M 72 30 30 20:02:44 - 20:02:44 39.21 -   |   -
28 1611 Krzysztof Mierzejewski - - M 36 30 30 20:03:01 - 20:03:01 39.20 -   |   -
29 1900 Tomasz Andrukiewicz - - M 2 30 30 20:03:05 - 20:03:05 39.20 -   |   -
30 4781 Marek Będźkowski - Morsy Ostrołęka MW 4 30 30 20:03:06 - 20:03:06 39.20 -   |   -
31 1511 Jacek Więcko - - M 69 30 30 20:05:21 - 20:05:21 39.12 -   |   -
32 1650 Tomek Pawluczuk - - M 44 30 30 22:39:20 - 22:39:20 34.69 -   |   -
33 1820 Marcin Getek - Serduszko Team Ełk M 15 30 30 22:39:40 - 22:39:40 34.68 -   |   -
34 59 Michał Dubil Kłodnica Górna Rajd Źródeł Chodelki M 10 29 29 18:48:48 - 18:48:48 33.53 -   |   -
35 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M 12 29 29 19:35:25 - 19:35:25 32.20 -   |   -
36 1663 Marcin Henkiel - - M 18 29 29 19:58:40 - 19:58:40 31.57 -   |   -
37 1664 Zbigniew Gołąbiewski - - M 16 29 29 19:59:28 - 19:59:28 31.55 -   |   -
38 1573 Marcin Krystoń - - M 30 29 29 19:59:54 - 19:59:54 31.54 -   |   -
39 1667 Robert Kraśnicki - - M 29 29 29 20:00:27 - 20:00:27 31.53 -   |   -
40 1648 Tomasz Ożański - - M 42 29 29 20:03:02 - 20:03:02 31.46 -   |   -
41 1644 Mariusz Pełszyński - - M 45 29 29 22:39:42 - 22:39:42 27.83 -   |   -
42 4782 Tomasz Mućka - 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M 39 25 25 17:27:25 - 17:27:25 23.99 -   |   -
43 1581 Wojciech Pieluchowski - - M 46 25 25 20:38:30 - 20:38:30 20.29 -   |   -
44 1583 Ariel Waszkiewicz - - M 66 25 25 20:38:34 - 20:38:34 20.29 -   |   -
45 1514 Paweł Pawlak - - M 43 24 24 22:42:57 - 22:42:57 19.48 -   |   -
46 4783 Krzysztof Stuglik - - M 60 24 24 22:42:59 - 22:42:59 19.48 -   |   -
47 58 Andrzej Sochoń Warszawa - MW 59 18 18 16:39:44 - 16:39:44 14.61 -   |   -
48 1628 Michał Śmiarowski - - M 57 11 11 15:11:51 - 15:11:51 8.93 -   |   -
49 4784 Marcin Butrymowicz - IZBA 31 M 8 11 11 15:11:54 - 15:11:54 8.93 -   |   -
50 4785 Piotr Zabuski - IZBA 31 M 74 11 11 15:11:57 - 15:11:57 8.93 -   |   -
51 4786 Piotr Toczko - - M 63 11 11 16:37:05 - 16:37:05 8.16 -   |   -
52 4787 Piotr Abramczyk - - M 1 11 11 16:37:08 - 16:37:08 8.16 -   |   -
53 4788 Alex Jackson - - M 79 9 9 16:34:50 - 16:34:50 6.68 -   |   -
54 4789 Robert Houstoun - British Army M 82 9 9 16:34:56 - 16:34:56 6.68 -   |   -
55 4790 Dawid Kloc - 18 Pułk Rozpoznawczy M 25 7 7 15:11:56 - 15:11:56 5.19 -   |   -
56 4791 Patrycjusz Kalinowski - 18 Pułk Rozpoznawczy M 23 6 6 15:11:59 - 15:11:59 4.45 -   |   -

Results

Route: TP8h
Start time
Jan. 4, 2020, 9 a.m.
Limit time
8
PK count
36
Runners count
198
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 35 Tomasz Duda Warszawa - M 135 - 202 07:53:08 - 07:53:08 53.00 -   |   -
2 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M 286 - 198 07:58:38 - 07:58:38 51.01 -   |   -
3 3774 Paweł Żak Gdańsk Browery Team M 328 - 192 07:58:59 - 07:58:59 48.52 -   |   -
4 110 Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS M 150 - 192 07:59:12 - 07:59:12 47.50 -   |   -
5 695 Łukasz Siejko Lublin - M 278 - 186 07:43:53 - 07:43:53 46.02 -   |   -
6 159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M 336 - 186 07:50:19 - 07:50:19 45.39 -   |   -
7 517 Mikołaj Korabiewski Białystok 10. Ełcka Zmarzlina 2019 M 189 - 184 07:41:29 - 07:41:29 44.90 -   |   -
8 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 249 - 183 07:52:56 - 07:52:56 44.66 -   |   -
9 332 Anna Sejbuk Siedlce - K 275 - 172 07:36:29 - 07:36:29 41.97 -   |   -
10 5093 Piotr Kopacz Gdynia - M 188 - 166 08:00:37 - 08:00:37 40.51 -   |   -
11 1557 Bogusz Grabowski - - M 152 - 162 07:52:08 - 07:52:08 39.53 -   |   -
12 4708 Tomasz Szopiński - KB Bryza Postomino M 304 - 159 07:37:32 - 07:37:32 38.80 -   |   -
13 1536 Krzysztof Banach - - M 105 - 157 08:00:05 - 08:00:05 38.31 -   |   -
14 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 222 - 155 07:53:22 - 07:53:22 37.82 -   |   -
15 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M 214 - 154 07:53:06 - 07:53:06 37.58 -   |   -
16 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - MW 162 - 148 07:23:56 - 07:23:56 36.12 -   |   -
16 183 Jerzy Ścibisz Szczecin - MW 274 - 148 07:23:56 - 07:23:56 36.12 -   |   -
18 1655 Jacek Ciszkowski - - M 122 - 146 07:38:27 - 07:38:27 35.63 -   |   -
19 1654 Tomasz Wielgosz - - M 318 - 146 07:38:28 - 07:38:28 35.63 -   |   -
20 4373 Andrzej Kudosz - Wital Gołdap M 206 - 146 07:38:29 - 07:38:29 35.63 -   |   -
21 4710 Adam Nowak - Straż Graniczna Gołdap M 243 - 146 07:38:30 - 07:38:30 35.62 -   |   -
22 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M 297 - 145 06:47:06 - 06:47:06 35.38 -   |   -
23 4711 Karol Widera - - M 317 - 145 07:37:30 - 07:37:30 31.48 -   |   -
24 1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M 285 - 143 07:09:09 - 07:09:09 31.05 -   |   -
24 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 227 - 143 07:09:09 - 07:09:09 31.05 -   |   -
26 3442 Robert Skórka - - M 280 - 141 06:56:19 - 06:56:19 30.61 -   |   -
27 1781 Marcin Jakubczyk - - M 167 - 141 07:45:37 - 07:45:37 27.37 -   |   -
28 4492 Lech Latecki Warszawa - M 217 - 138 07:27:44 - 07:27:44 26.79 -   |   -
29 1587 Marcin Korzeniewski - - M 191 - 137 07:32:43 - 07:32:43 26.60 -   |   -
30 3855 Krzysztof Niecko - KInO Rekin M 340 - 137 07:40:54 - 07:40:54 26.12 -   |   -
31 4712 Łukasz Lemanowicz - MKB Dreptak M 218 - 137 07:51:34 - 07:51:34 25.53 -   |   -
32 1539 Jan Bobrowski - - MW 111 - 134 07:56:47 - 07:56:47 24.97 -   |   -
33 1684 Dariusz Gabruś - - M 144 - 134 07:56:48 - 07:56:48 24.97 -   |   -
34 1687 Artur Opoński - - M 246 - 134 07:58:43 - 07:58:43 24.87 -   |   -
35 4713 Michał Masalski - - M 229 - 132 07:32:48 - 07:32:48 24.50 -   |   -
36 730 Marcin Stefaniuk Warszawa Maślaki M 289 - 131 07:52:13 - 07:52:13 24.32 -   |   -
37 726 Sławomir Toporowski Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak MW 310 - 129 07:51:52 - 07:51:52 23.94 -   |   -
38 1631 Tomasz Mikiewicz - - M 334 - 127 07:14:25 - 07:14:25 23.57 -   |   -
39 1607 Cezary Żyźniewski - - M 333 - 126 06:56:20 - 06:56:20 23.39 -   |   -
40 1565 Tomasz Szeląg - - MW 298 - 126 07:28:39 - 07:28:39 21.70 -   |   -
41 1564 Michał Michalak - - M 230 - 126 07:28:43 - 07:28:43 21.70 -   |   -
42 1562 Andrzej Milewski - - M 233 - 126 07:28:49 - 07:28:49 21.70 -   |   -
43 1563 Paweł Roman - - M 338 - 126 07:28:51 - 07:28:51 21.69 -   |   -
44 3783 Ireneusz Wiśniewski - - M 321 - 126 07:28:57 - 07:28:57 21.69 -   |   -
45 4714 Tomasz Rekowski - Szesnastka MW 266 - 126 07:40:26 - 07:40:26 21.15 -   |   -
46 1523 Krzysztof Jabłoński - - M 164 - 125 05:56:56 - 05:56:56 20.98 -   |   -
47 1554 Marzena Łaskowska - - K 215 - 123 07:27:02 - 07:27:02 20.64 -   |   -
48 1558 Tomasz Łaskowski - - MW 216 - 123 07:27:10 - 07:27:10 20.64 -   |   -
49 1731 Anita Sznejder - - K 302 - 123 07:27:27 - 07:27:27 20.63 -   |   -
50 4715 Marcin Durmaj - 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M 136 - 123 07:41:19 - 07:41:19 20.01 -   |   -
50 1635 Natalia Dzika - - K 139 - 123 07:41:19 - 07:41:19 20.01 -   |   -
52 1636 Izabela Szczech - - K 296 - 123 07:41:21 - 07:41:21 20.00 -   |   -
53 1609 Marek Górnicki - - M 148 - 123 07:41:22 - 07:41:22 20.00 -   |   -
54 1591 Łukasz Junko - - M 170 - 122 07:09:13 - 07:09:13 19.84 -   |   -
55 974 Radosław Kucharczyk Warszawa - M 204 - 121 07:55:48 - 07:55:48 19.68 -   |   -
56 4716 Paweł Chowaniec - Degustatorzy M 119 - 120 07:40:49 - 07:40:49 19.52 -   |   -
56 4717 Grzegorz Milan - - M 232 - 120 07:40:49 - 07:40:49 19.52 -   |   -
58 1723 Bartłomiej Zawada - - M 329 - 119 06:48:22 - 06:48:22 19.35 -   |   -
59 1590 Łukasz Barcikowski - - M 107 - 119 07:18:16 - 07:18:16 18.03 -   |   -
60 1734 Łukasz Mikulski - - M 231 - 117 07:18:15 - 07:18:15 17.73 -   |   -
61 1754 Sebastian Jabłoński - - M 165 - 117 07:19:16 - 07:19:16 17.69 -   |   -
62 4718 Pawel Korzec - White Rabbit Running Team M 190 - 116 07:54:09 - 07:54:09 17.54 -   |   -
63 1718 Marcin Stan - - M 288 - 116 07:54:10 - 07:54:10 17.54 -   |   -
64 1589 Przemysław Furmaga - - M 143 - 113 07:19:16 - 07:19:16 17.08 -   |   -
65 1632 Robert Kuczyński - - M 335 - 113 07:19:22 - 07:19:22 17.08 -   |   -
66 1629 Paweł Dorf - - M 130 - 113 07:19:29 - 07:19:29 17.07 -   |   -
67 4719 Piotr Łoniewski - - M 224 - 113 07:19:41 - 07:19:41 17.07 -   |   -
68 1519 Monika Kemicer - - K 179 - 112 06:48:25 - 06:48:25 16.92 -   |   -
69 778 Marcin Kowalik Lublin - M 196 - 112 07:13:18 - 07:13:18 15.94 -   |   -
70 2145 Anita Duda - - K 339 - 112 07:13:41 - 07:13:41 15.93 -   |   -
71 4625 Piotr Grabaszewski Bytów gRabaRz TEAM M 151 - 112 07:42:49 - 07:42:49 14.93 -   |   -
72 1578 Rafał Kobyliński - - M 184 - 112 07:58:52 - 07:58:52 14.43 -   |   -
73 1579 Tomasz Koc - - M 185 - 112 07:59:12 - 07:59:12 14.42 -   |   -
74 2124 Mateusz Ambroziak - - M 102 - 111 07:55:52 - 07:55:52 14.29 -   |   -
75 4720 Sebastian Wróblewski - Jednostka Strzelecka 1007 Ełk M 324 - 111 08:00:03 - 08:00:03 14.16 -   |   -
76 1580 Radosław Kuczyński - - M 205 - 111 08:00:04 - 08:00:04 14.16 -   |   -
77 1955 Robert Dubowski - KB Castellanus to kiepski klub M 134 - 110 07:49:53 - 07:49:53 14.04 -   |   -
78 1954 Robert Wist - KB Castellanus MW 322 - 110 07:49:57 - 07:49:57 14.03 -   |   -
79 4721 Zbigniew Krepski - Trailer Park Boys M 202 - 109 07:54:37 - 07:54:37 13.91 -   |   -
80 4722 Przemyslaw Kalicki - Trailer Park Boys M 174 - 109 07:54:38 - 07:54:38 13.91 -   |   -
81 3928 Ferdynand Stelmach - - M 291 - 107 07:05:05 - 07:05:05 13.65 -   |   -
82 1682 Małgorzata Lempe - - K 220 - 107 07:40:26 - 07:40:26 12.60 -   |   -
83 1680 Artur Lempe - - M 219 - 107 07:40:27 - 07:40:27 12.60 -   |   -
84 729 Wojciech Kulik Piaseczno - M 210 - 106 07:13:05 - 07:13:05 12.48 -   |   -
85 4723 Dominika Kozłowska - Ita Pole Dance Studio K 199 - 106 07:20:11 - 07:20:11 12.28 -   |   -
86 4724 Rafał Kozłowski - - M 200 - 106 07:20:18 - 07:20:18 12.28 -   |   -
87 4725 Sławomir Grubczyński - - M 157 - 106 07:20:21 - 07:20:21 12.28 -   |   -
88 4726 Alicja Kuberska - - K 203 - 105 07:05:07 - 07:05:07 12.16 -   |   -
88 4727 Radosław Szymański - - M 305 - 105 07:05:07 - 07:05:07 12.16 -   |   -
88 1526 Włodzimierz Oleksiak - - M 245 - 105 07:05:07 - 07:05:07 12.16 -   |   -
91 1522 Andrzej Chrześcijański - - M 120 - 105 07:05:09 - 07:05:09 12.16 -   |   -
92 1560 Szymon Wadas - - M 314 - 105 08:14:58 - 08:14:58 10.45 -   |   -
93 1751 Nikodem Kemicer - - M 180 - 104 06:48:24 - 06:48:24 10.35 -   |   -
94 4728 Kamil Żukowski - - M 332 - 104 07:09:11 - 07:09:11 9.85 -   |   -
95 4729 Dariusz Jaroniec - 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M 169 - 104 07:09:18 - 07:09:18 9.84 -   |   -
96 4730 Michał Mormol - - M 238 - 104 07:38:50 - 07:38:50 9.21 -   |   -
97 4731 Rafał Bieleniewicz - ESW Climbers M 109 - 104 07:40:55 - 07:40:55 9.17 -   |   -
98 1802 Robert Roszkowiak - ESW Climbers M 269 - 104 07:40:56 - 07:40:56 9.17 -   |   -
99 4732 Natalia Plesiewicz - - K 257 - 103 07:56:49 - 07:56:49 9.08 -   |   -
100 4033 Maciej Kawałko Szafranki PaintRun M 178 - 102 07:50:44 - 07:50:44 8.99 -   |   -
101 4652 Ewa Ogrodowicz Łódź - K 244 - 102 07:50:47 - 07:50:47 8.99 -   |   -
102 1346 Sylwester Miłkowski Warszawa - M 234 - 102 07:55:28 - 07:55:28 8.90 -   |   -
103 4733 Jędrzej Rynkiewicz - 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana M 273 - 101 07:09:21 - 07:09:21 8.81 -   |   -
104 4734 Jarosław Bzura - 3T Białystok M 116 - 101 07:20:30 - 07:20:30 8.59 -   |   -
105 288 Łukasz Drażan Warszawa KSAT M 132 - 101 07:41:16 - 07:41:16 8.20 -   |   -
106 1707 Renata Prawdzik - - K 262 - 101 07:41:26 - 07:41:26 8.20 -   |   -
106 4735 Marta Czaplejewicz - Super Drużyna Ełk K 125 - 101 07:41:26 - 07:41:26 8.20 -   |   -
108 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 106 - 101 07:46:10 - 07:46:10 8.12 -   |   -
109 1851 Piotr Skrodzki - Spacerkiem do mety MW 283 - 97 07:12:25 - 07:12:25 7.80 -   |   -
110 1843 Adam Skrodzki - Spacerkiem do mety M 282 - 97 07:12:26 - 07:12:26 7.80 -   |   -
111 4736 Paweł Ignaciuk - En2zJaśCiRoohU M 163 - 97 07:37:13 - 07:37:13 7.37 -   |   -
112 1555 Marian Domurat - - M 128 - 97 07:37:15 - 07:37:15 7.37 -   |   -
113 4737 Marcin Hanusiak - En2zJaśCiRoohU M 159 - 97 07:37:18 - 07:37:18 7.37 -   |   -
114 4738 Marcin Mormol - - M 237 - 97 07:38:50 - 07:38:50 7.35 -   |   -
115 1800 Marcin Kwiatkowski - - M 213 - 97 07:45:59 - 07:45:59 7.23 -   |   -
116 1633 Maciej Cherek - - M 118 - 97 07:46:03 - 07:46:03 7.23 -   |   -
117 2310 Paweł Pruszkowski - - M 264 - 96 07:56:11 - 07:56:11 7.16 -   |   -
118 4739 Sebastian Sowiński - - M 287 - 95 07:10:20 - 07:10:20 7.08 -   |   -
119 4740 Rafał Świrydowicz - IAKMW KRAV Maga Ełk M 294 - 95 07:11:06 - 07:11:06 7.07 -   |   -
120 4741 Mateusz Dąbrowski - - M 127 - 95 07:11:07 - 07:11:07 7.07 -   |   -
121 1594 Mateusz Drażan - - M 133 - 95 07:41:19 - 07:41:19 6.61 -   |   -
122 1706 Maciej Piwoński - - M 256 - 95 07:41:52 - 07:41:52 6.60 -   |   -
123 4742 Iwona Grajewska - - K 154 - 95 07:41:55 - 07:41:55 6.60 -   |   -
124 1685 Aleksandra Kuklińska - - K 207 - 95 07:41:58 - 07:41:58 6.60 -   |   -
124 4743 Krzysztof Grajewski - - M 155 - 95 07:41:58 - 07:41:58 6.60 -   |   -
126 1708 Agata Bieńk Pieńkosz - - K 110 - 95 07:42:01 - 07:42:01 6.60 -   |   -
127 1960 Monika Szematowicz - - K 299 - 95 07:42:02 - 07:42:02 6.60 -   |   -
127 4744 Paweł Pieńkosz - PAKA PIEŃKÓW M 254 - 95 07:42:02 - 07:42:02 6.60 -   |   -
129 1683 Grzegorz Zorczykowski - - M 331 - 95 07:42:19 - 07:42:19 6.59 -   |   -
130 1681 Marcin Cwaliński - - M 124 - 95 07:42:20 - 07:42:20 6.59 -   |   -
131 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie RunTeam M 126 - 95 07:53:29 - 07:53:29 6.44 -   |   -
132 4745 Daniel Topolski - - M 309 - 94 07:10:21 - 07:10:21 6.37 -   |   -
133 1702 Michał Wszeborowski - - M 326 - 94 07:30:52 - 07:30:52 6.08 -   |   -
134 1727 Paweł Zieliński - - M 330 - 94 07:30:54 - 07:30:54 6.08 -   |   -
135 682 Krzysztof Urbański Kraków TAKADA bękarty M 313 - 90 07:00:42 - 07:00:42 5.82 -   |   -
136 4746 Magdalena Mormol - - K 236 - 90 07:38:47 - 07:38:47 5.34 -   |   -
137 1668 Maciej Borawski - - M 113 - 90 08:03:32 - 08:03:32 5.07 -   |   -
138 1599 Anita Finfando - - K 141 - 89 06:34:55 - 06:34:55 5.01 -   |   -
139 1600 Tomasz Kozicki - - M 198 - 89 06:34:56 - 06:34:56 5.01 -   |   -
140 4747 Michał Bogdański - - M 112 - 89 06:34:57 - 06:34:57 5.01 -   |   -
141 4748 Seweryn Hass - Akademia Marynarki Wojennej M 160 - 89 06:34:59 - 06:34:59 5.01 -   |   -
142 1640 Piotr Waniek - - M 315 - 89 06:35:21 - 06:35:21 5.00 -   |   -
143 1671 Michał Jurkowski - - M 171 - 88 07:37:55 - 07:37:55 4.95 -   |   -
144 4749 Malgorzata Wiśniewska-Jurkowska - - K 320 - 88 07:38:02 - 07:38:02 4.95 -   |   -
144 4750 Krzysztof Osełkowski - - M 247 - 88 07:38:02 - 07:38:02 4.95 -   |   -
146 1672 Sławomir Bernat - - M 108 - 88 07:38:03 - 07:38:03 4.95 -   |   -
147 1746 Katarzyna Alicka - - K 101 - 87 07:37:29 - 07:37:29 4.89 -   |   -
148 564 Dariusz Wszeborowski Ełk - MW 325 - 87 07:46:02 - 07:46:02 4.80 -   |   -
149 4672 Karol Senda Ełk - M 276 - 86 07:17:12 - 07:17:12 4.75 -   |   -
150 1860 Andrzej Szymkiewicz - - M 306 - 85 07:17:10 - 07:17:10 4.69 -   |   -
151 4751 Tomasz Kitlas - Jednostka Strzelecka 1007 Ełk M 183 - 83 07:11:46 - 07:11:46 4.58 -   |   -
152 4752 Szymon Rogański - JS 1007 Ełk M 268 - 83 07:11:48 - 07:11:48 4.58 -   |   -
153 4753 Michał Malesiak - JS 1007 Ełk M 226 - 83 07:14:51 - 07:14:51 4.55 -   |   -
154 4754 Marcin Skowroński - - M 281 - 83 07:14:57 - 07:14:57 4.55 -   |   -
155 213 Olaf Kacprzycki Warszawa - MW 172 - 83 07:36:29 - 07:36:29 4.33 -   |   -
156 4755 Krzysztof Radzikowski - Naturalnie 4x4 M 265 - 82 07:42:16 - 07:42:16 4.28 -   |   -
157 4756 Piotr Prokurat - Naturalnie 4x4 M 263 - 82 07:42:20 - 07:42:20 4.28 -   |   -
158 4757 Paweł Charuta - Naturalnie 4x4 M 117 - 82 07:42:24 - 07:42:24 4.28 -   |   -
159 4758 Marcin Repczuk - Naturalnie 4x4 M 267 - 82 07:43:02 - 07:43:02 4.27 -   |   -
160 4759 Łukasz Kozicki - - M 197 - 81 06:35:00 - 06:35:00 4.22 -   |   -
161 1737 Cezary Winkler - - M 319 - 81 06:45:14 - 06:45:14 4.11 -   |   -
162 1639 Piotr Pipiro - - M 255 - 80 06:35:31 - 06:35:31 4.06 -   |   -
163 4760 Wojciech Kossak - - M 195 - 80 06:45:12 - 06:45:12 3.97 -   |   -
164 1752 Marcin Graf - - M 153 - 80 07:53:30 - 07:53:30 3.39 -   |   -
165 4761 Michał Jadeszko - - M 166 - 76 06:17:10 - 06:17:10 3.22 -   |   -
166 4762 Sebastian Kołodziej - Tryn Tryn Team M 187 - 76 06:17:11 - 06:17:11 3.22 -   |   -
167 4763 Jakub Szmigiel - - M 301 - 76 06:17:13 - 06:17:13 3.22 -   |   -
168 4764 Mirosław Murawski - - MW 239 - 76 07:33:45 - 07:33:45 2.68 -   |   -
169 4765 Dariusz Drabek - Naturalnie 4x4 MW 131 - 76 07:42:30 - 07:42:30 2.63 -   |   -
170 4766 Paweł Budkiewicz - Naturalnie 4x4 M 114 - 76 07:43:00 - 07:43:00 2.63 -   |   -
171 1637 Maciej Gryżewski - - M 158 - 75 07:51:31 - 07:51:31 2.59 -   |   -
172 1936 Rafał Garbowski - - M 146 - 75 07:53:37 - 07:53:37 2.58 -   |   -
173 1736 Aleksandra Kicelman - - K 182 - 73 07:27:31 - 07:27:31 2.51 -   |   -
173 4767 Dawid Kołłataj - Punches&Kisses M 186 - 73 07:27:31 - 07:27:31 2.51 -   |   -
175 4768 Radosław Lubowicz - Drink Team M 337 - 71 06:18:50 - 06:18:50 2.44 -   |   -
176 4769 Mateusz Szewc - Drink Team M 300 - 71 06:19:18 - 06:19:18 2.44 -   |   -
177 1758 Maciej Zabielski - - M 327 - 71 07:12:21 - 07:12:21 2.14 -   |   -
178 1757 Jarosław Tompolski - - MW 308 - 71 07:33:50 - 07:33:50 2.04 -   |   -
179 1586 Mateusz Ciżewski - - M 123 - 69 07:32:45 - 07:32:45 1.98 -   |   -
180 4770 Dorota Kurpiewska - Klub Morsów w Piszu K 212 - 69 07:37:29 - 07:37:29 1.96 -   |   -
181 4771 Przemek Połubok - - M 259 - 66 07:51:20 - 07:51:20 1.88 -   |   -
182 1643 Monika Nagolska - - K 241 - 66 07:51:21 - 07:51:21 1.88 -   |   -
183 1853 Ela Pawluczuk - Apteka Gemini Team K 252 - 66 07:51:28 - 07:51:28 1.88 -   |   -
184 1642 Małgorzata Głuchowska - - K 147 - 66 07:51:30 - 07:51:30 1.88 -   |   -
185 4772 Mateusz Tomala - Drink Team M 307 - 65 06:18:52 - 06:18:52 1.85 -   |   -
186 4773 Agnieszka Frybes - Fundacja Kierunek Ultra K 142 - 62 07:35:23 - 07:35:23 1.76 -   |   -
186 1566 Iwona Łobasiuk - - K 223 - 62 07:35:23 - 07:35:23 1.76 -   |   -
188 1688 Szymon Andruszkiewicz - - M 103 - 62 07:35:24 - 07:35:24 1.76 -   |   -
189 1622 Tomasz Dziemiańczuk - - M 138 - 62 07:35:25 - 07:35:25 1.76 -   |   -
190 3824 Radosław Kasprzyk Poznań - M 177 - 54 07:13:00 - 07:13:00 1.53 -   |   -
191 4774 Krzysztof Gajkowski - - M 145 - 50 07:28:25 - 07:28:25 1.42 -   |   -
192 1903 Krzysztof Kosakowski - Siła i Masa M 192 - 50 07:28:26 - 07:28:26 1.42 -   |   -
193 4775 Adam Szopiński - - M 303 - 50 07:28:31 - 07:28:31 1.42 -   |   -
193 4776 Piotr Syta - Siła i masa M 295 - 50 07:28:31 - 07:28:31 1.42 -   |   -
195 1703 Piotr Kukliński - - M 209 - 48 08:03:04 - 08:03:04 1.36 -   |   -
196 4777 Grzegorz Macoch - - M 225 - 46 06:40:06 - 06:40:06 1.31 -   |   -
197 4778 Bartosz Kukliński - POŻ-SERWIS M 208 - 43 08:03:06 - 08:03:06 1.22 -   |   -
198 1904 Tomasz Kosakowski - - M 193 - 41 07:28:29 - 07:28:29 1.16 -   |   -

Runners list

Route: TP25
Start time
Jan. 4, 2020, 10:30 a.m.
Limit time
4
PK count
32
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^