Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Śnieżne Konwalie 2019

Organizer Adventure Sport Marek Galla
Place woj. lubuskie - Trzebiechów
Date 26 jan 2019
Headquarter
Web page http://rajdkonwalii.pl/zima
Regualation http://rajdkonwalii.pl/zima/regulamin/
Enrollment Dec. 19, 2018   -   Jan. 24, 2019
Description Rajd na mapach 1:50 000 oraz kilku mapach 1:10 000
All participants count 214
Results status Official results

Results

Route TP50

Start time
Jan. 26, 2019, 10 a.m.
Limit time
14
PK count
30
Runners count
69
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1388Plesiński Mariusz 🥇-Świętoszów10BKPanc3304:58:0048.00
225Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą3305:29:0042.76
3117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team3305:55:0038.77
427Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń3306:11:0036.15
5347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-3306:28:0034.56
5418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team3306:28:0034.56
71469Widera Maciej -ChorzowWodzionka CSC Adventure3306:58:0032.08
8780Witkowski Michał -Toruń-3306:58:3032.04
91999Lachera Marek -KatowiceW pogoni za duchem3306:59:0032.00
101983Moroń Artur ---3306:59:3031.97
111Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl3307:00:0031.93
12421Konczalski Jarek -WrześniaMKMB3307:08:0031.33
12784Wiatr Wojciech -Poznań:)3307:08:0031.33
14482Biegański Przemysław -PoznańŻTR3307:23:0030.27
15223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa3307:29:0029.87
161993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA3307:30:0029.80
171480Gruhn Krzysztof -ZakrzewoOriento Expresso Team3307:36:0029.41
17401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team3307:36:0029.41
19427Majcher Paweł -Pędzewo-3307:55:0028.23
20105Fałowski Rafał -Gajków-3308:12:0027.26
20141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team3308:12:0027.26
221487Filipek Małgorzata -BydgoszczForest Gang3308:14:0027.15
232061Cwalina Karol ---3308:31:0026.24
24344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy3308:35:0026.04
25183Ścibisz Jerzy -Szczecin-3309:10:0024.38
26489Grabowski Marcin -PoznańLeśni Poznań3309:29:0023.57
271252Fidelak Paweł -Wrocław-3309:30:0023.53
281463Durka Sławomir -Leszno-3310:09:0022.02
29139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team3310:12:0021.91
30847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)3310:29:0021.32
31173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna3310:44:0020.82
31108Jendrzejewski Robert -SzczecinSkraj Bagna3310:44:0020.82
31196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna3310:44:0020.82
34245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ3311:00:0020.32
34244Godlewska-Pocierznicka Sylwia -Szczecin-3311:00:0020.32
36311Spychała Krzysztof -Poznań-3311:12:0019.96
37544Murawska Marta -Warszawa-3311:13:0019.93
37320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-3311:13:0019.93
39167Podsiadły Marcin -Stargard-3311:27:0019.52
39104Pełech Robert -Dobra-3311:27:0019.52
41637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw3311:44:0019.05
41227Ignaczak Paweł -PoznańDrużyna Twojej Starej3311:44:0019.05
43613Roszkowska Sylwia -Łódź-3311:56:0018.73
43615Kosior Anna -Warszawa-3311:56:0018.73
45150Balana Jacek -Stare Babice-3312:21:0018.10
45240Klepacki Bartosz -Police-3312:21:0018.10
451155Piechowiak Jarosław -Szczecin-3312:21:0018.10
481327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-3313:52:0016.12
48125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie3313:52:0016.12
502051Zając Marcin -Warszawa-3313:56:0016.04
51107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka-3207:32:0015.55
521424Paszyn Maciej -Warszawa7. batalion kawalerii powietrznej3213:49:008.48
532037Żuk Tomasz -WarszawaZminioj gocie po powrocie3213:56:008.41
532191Tucholski Zbigniew ---3213:56:008.41
55602Staniewska Aga -PoznańAR Poznań2405:56:006.31
561174Goworski Jerzy -Szczecin-2409:31:003.93
571449Mleczek Tadeusz -Świdnica-1510:52:002.46

Route TP25

Start time
Jan. 26, 2019, 11 a.m.
Limit time
10
PK count
20
Runners count
145
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal time
1364Kalata Michał -Świętoszów10BKPanc1802:28:00
2426Górczyński Paweł -WiryNapier...acze1802:42:00
3351Kogut Szczepan -ŻagańŻagańska Grupa Biegowa1802:47:00
4348Krzyśko Bartosz -Wrocław-1802:48:00
5612Przyworski Kamil -Sulechów5 Lubuski pułk artylerii1802:48:30
647Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań1802:56:00
7520Golinowski Paweł -Wrocław10BKPanc1803:03:00
8361Muszynski Marek -PoznańAR Poznan1803:19:00
91497Bałdyga Daniel -Bydgoszcz/wrocławAWL Wrocław1803:29:00
10566Mol Krzysztof -Zielona Góra5 pułk artylerii Sulechów1803:34:00
111479Filipiak Mateusz -PoznańKS Hades Poznań1803:38:00
12454Wojciechowski Andrzej -WolsztynWolsztyński Klub Biegowy1803:39:00
13469Duda Jakub -WleńOrientop Wrocław1803:52:00
13634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław1803:52:00
15403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS1803:53:00
16642Petters Klaudia -BolesławiecRomet Factory Team1803:54:00
17406Szmyt Łukasz -Leszno-1803:55:00
18665Bultrowicz Marcin -PoznańBeiersdorf Sport Team1803:59:00
18501Bultrowicz Agnieszka -Poznań-1803:59:00
201470Filipiak Marek -PoznańKS Hades Poznań1804:01:00
201471Filipiak Adrianna -PoznańKS Hades Poznań1804:01:00
221393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN1804:14:00
222192Siebert Mariusz ---1804:14:00
221485Florczak Maciej -Gorzów Wlkp.MUMIE MTB4FUN1804:14:00
221387Gąsiorek Adam -Sulęcin-1804:14:00
221474Nowicki Robert -BaczynaMumiakiMtb4fun1804:14:00
27459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo1804:16:00
281986Dominas Wioletta ---1804:22:00
281987Lewicki Adrian ---1804:22:00
301476Stężycki Grzegorz -Pustków-1804:24:00
31655Sitnicki Mariusz -Żagań10BKPanc Świętoszów1804:24:30
321493Ziółkowski Krzysztof -Szprotawa-1804:25:00
33650Bańska-Bodziona Aneta -Boleslawiec10BKPanc1804:28:00
331465Bodziony Darek -Bolesławiec-1804:28:00
35397Sotnykov Platon -Zielona Góra-1804:29:00
35447Dolatowski Marek -Świebodzini tak się zgubię1804:29:00
37379Horanin Pawel -Sławoborze-1804:40:00
371982Brychczyński Adam -Poznań-1804:40:00
39611Płóciennik Tomasz -Trzebiechów5 lpa sulechów1804:40:30
401455Tuzimek Dariusz -Zielona GóraDrużyna Szpiku1804:42:00
401462Melinski Wojciech -Zielona Góra-1804:42:00
421451Wiktorowicz Daniel -Radowice#Rozbieganeradowice1804:44:00
431452Skrobała Dariusz -Bolechowo-1804:47:00
431500Michałek Agnieszka -PoznańWKTJ1804:47:00
431317Filipiak Michał -PoznańWielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego1804:47:00
46278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy1804:52:00
47294Potocki Marcin -Żary-1804:55:00
471468Degórski Paweł -Poznań-1804:55:00
49480Szymański Patryk -MosinaNAPIER...ACZE1804:59:00
50524Golinowska Elżbieta -Żórawina5pa Sulechów1805:00:00
51491Kaczmarek Mariusz -Sulechów-1805:09:00
51500Borkowski Piotr -SulechówSulma Sulechów1805:09:00
531475Bagińska Jolanta -ObrowoBagi Team1805:15:00
53820Bagiński Paweł -ObrowoBagi Team1805:15:00
55689Gordon Diana -WarszawaKU AZS WAT Warszawa1805:20:00
55687Gędziorowski Maciej -WarszawaKU AZS WAT Warszawa1805:20:00
571491Dygas Danuta -Zielona Góra-1805:38:00
58441Fligier Katarzyna -Zielona GóraNowe Granice1805:42:00
58437Kozinoga Gabriela -Zielona Góra-1805:42:00
60375Chmielewski Filip -Zielona GóraDTP1805:43:00
611996Bazydło Grzegorz ---1805:45:00
621473Grosicka Justyna -Sulechów-1805:50:00
621472Mazurek Rafał -Zielona Góra-1805:50:00
64128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-1805:51:00
641489Baworowski Grzegorz -Zielona Góra-1805:51:00
66372Zielińska Sabina -PoznańGB Wielkopolscy Biegacze1805:53:00
67502Wojciechowski Jarosław -PoznańAutsaider1805:55:00
67503Wojciechowska Katarzyna -PoznańAutsaider1805:55:00
691770Karcz Anna -BydgoszczForest Gang1805:59:00
702193Dolny Marcin ---1806:00:00
712194Szczepańska-Dolna Edyta ---1806:08:00
721980Urbaniak Ewelina ---1806:09:00
72287Brzoski Łukasz -Trzebiszewo-1806:09:00
741477Zbroja-Nowak Justyna -PoznańKS Hades Poznań1806:30:00
75370Tarnowska Ewa -Zielona Góra-1806:42:00
761443Matelska Magdalena -Poznan-1806:43:00
77946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina1806:50:00
77945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina1806:50:00
791450Kozakiewicz Wojciech -Płoty-1806:58:00
79659Chołuj-Mazur Karolina -Lubiatów-1806:58:00
791486Trojniar Anna -Żagań-1806:58:00
82385Jarczyńska Katarzyna -Zielona GoraDrużyna Belgusa1806:59:00
831448Sadowska Małgorzata -Żary-1807:00:00
832016Sadowski Michał ---1807:00:00
851495Handke Paulina -PoznańKoty Poznań1807:08:00
85373Perzyńska Kinga -Zielona GóraRANT Team Zielona Góra1807:08:00
85429Woźna Magdalena -Zielona Góra-1807:08:00
88568Szych Adam -Rokietnica-1807:12:00
882014Kościelniak Tomasz ---1807:12:00
88563Jackowiak Tomasz -Rokietnica-1807:12:00
912195Galla Barbara ---1807:14:00
922196Kaczmarek Krzysztof ---1807:16:00
92409Bartkowiak Piotr -Grodzisk WielkopolskiGrodziski Klub Biegacza1807:16:00
921466Sternal Sebastian -Grodzisk WielkopolskiGrodziski Klub Biegacza1807:16:00
952197Kucza Jarosław ---1807:45:00
952199Kucza Agnieszka ---1807:45:00
952198Kucza Kamil ---1807:45:00
981447Turkowski Tomek -Zielona Górabiegam bo chcę1809:16:00
981445Lipka Anna -Zielona Góra-1809:16:00
981446Turkowska Barbara -Zielona Górabiegam bo muszę1809:16:00
981502Chojnacki Jakub -Dopiewiec-1809:16:00
102627Bolikowska Anna -Zielona Gora-1809:17:00
1021992Klikowicz Agata ---1809:17:00
1021991Izdebska Agata ---1809:17:00
1051503Chojnacka Anna -Dopiewiec-1809:18:00
1051444Chrustek Ewa -Zielona Góra-1809:18:00
107579Pańszczyk Piotr -Wrocław-1809:40:00
1081492Mańczak Adrianna -SwarzędzLos Pollos Hermanos1605:00:00
108119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos1605:00:00
1101984Karbowiak Jacek ---1605:08:00
110494Kozłowski Tomasz -BugajLos Pollos Hermanos1605:08:00
1121481Nogaj Marek -DopiewoKS Hades1605:40:00
1121483Nogaj Natalia -DopiewoKS Hades1605:40:00
1141454Szustak Artur -Sulechów-1609:13:00
1141997Miś Anna ---1609:13:00
1141461Rychły Piotr -Sulechów-1609:13:00
1171453Szustak Aneta -Sulechów-1609:31:00
1171460Rychła Barbara -Sulechów-1609:31:00
1171482Klecha Izabela -Sulechów-1609:31:00
1201457Rogacki Mirosław -Sulechów-1609:32:00
1201456Rogacka Agnieszka -Sulechów-1609:32:00
1201458Rogacki Mateusz -Sulechów-1609:32:00
123901Fałowska Wioletta -Gajków-1307:05:00
124414Jędrzejewski Łukasz -SławaWATAHA1205:32:00
124423Jędrzejewska Ula -SławaWATAHA1205:32:00