Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocna Masakra 2017

Organizer Maratony
Place woj. lubuskie - Drezdenko
Date 16 - 17 dec 2017
Headquarter Hala Sportowo Rehabilitacyjna, Drezdenko ul. Konopnickiej 4
Web page http://nocnamasakra.pl
Regualation
Enrollment Nov. 15, 2017   -   Dec. 16, 2017
Description Rajd w najdłuższą noc w roku.
All participants count 207

Results

Route TP100

Start time
Dec. 16, 2017, 5 p.m.
Limit time
24
PK count
30
Runners count
28
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi--
11392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście---
3159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team--
4317Kurach Paweł -Górki---
5141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team--
5316Krasowski Tomasz -Wrocław---
5320Kuriata Bartłomiej -Wrocław---
5148Jurkowski Dariusz -Szczecin---
9103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight--
9279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa---
11236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails--
12308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica---
13102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)--
13101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)--
1599Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy--
16142Jachymek Bartłomiej -WarszawaJacekBiega Running Team--
17319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo--
18309Heitzman Tomasz -KaliszWSO--
19171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad--
19174Ostromęcki Rafał -Warszawa---
21271Wierszyło Miłosz -GdańskAMW--
21274Kęsicki Daniel -GdyniaAMW--
23273Laszuk Jan -Warszawa---

Route TR200

Start time
Dec. 16, 2017, 5:30 p.m.
Limit time
15
PK count
20
Runners count
31
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-1204Walkowiak Agata -SzczecinZdezorientowane--
-1212Komosa Agnieszka -SzczecinZdezorientowane--
1-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław---
1-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław---
3-120Królikowski Roman -Modlniczka---
4-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz---
5-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet--
6-105Fałowski Rafał -Gajków---
7-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI--
8-272Wanatko Artur -PlNocny Rower--
9-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl--
10-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura--
11-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź---
11-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa---
11-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info--
14-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek--
15-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN--
16-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl--
16-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp--
18-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT--
19-301Paszkowski Wojciech -Białystok---
20-113Makowiec Sławomir -Gdańsk---
21-208Sobieszczański Bartłomiej -PoznańMTB MEBLOPOL--
22-11635Nowacki Piotr -----
23-268Borciuch Zbigniew -SzczecinPrzyjaciele Konrada--
24-251Juszczyk Tomasz -SzczecinPrzyjaciele Konrada--
24-249Wieliński Przemysław -SzczecinPrzyjaciele Konrada--
26-270Juszczyk Sławomir -SzczecinPrzyjaciele Konrada--
27-169Czubalski Rafał -PruszkówAndrzej Czubalski--
27-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski--

Route TP50

Start time
Dec. 16, 2017, 5 p.m.
Limit time
15
PK count
15
Runners count
79
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1211Prądzyński Jarosław -Ełk---
2298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS--
3336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec---
4160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi--
419Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu--
6131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team--
710Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo--
8186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin--
8123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy--
8313Grabski Patryk -WarszawaPolarnyj--
11110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS--
12326Szpakowski Piotr -DąbrowaBT Quand--
1327Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń--
14133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team--
15185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino---
15332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce---
17183Ścibisz Jerzy -Szczecin---
17312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk---
19214Skierczyński Zbigniew -Dobra---
20196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna--
20173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna--
20108Jendrzejewski Robert -SzczecinSkraj Bagna--
23302Ploch Piotr -BezrzeczePerpetual Motion Squad--
23290Gliszczyński Marek -GutowiecPerpetual Motion Squad--
256732Godlewska-Pocierznicki Sylwia -----
2532Suchy Wojciech -GdańskAlmanak.pl--
25178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz--
25260Wojtczak Szymon -SzczecinInit--
29245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ--
30255Pawłowski Marcin -Szczecin---
31311Spychała Krzysztof -Poznań---
32167Podsiadły Marcin -Stargard---
32227Ignaczak Paweł -PoznańDrużyna Twojej Starej--
32104Pełech Robert -Dobra---
355955Gąsiorek Tomasz -----
36276Ścioch Leszek -Warszawa---
3631Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 2019--
36164Sawicki Jerzy -Ełk---
39240Klepacki Bartosz -Police---
39157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise--
39241Kułakowski Marcin -Szczecin---
42125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie--
4349Hornik Zbigniew -KoziegłowySko Kompas--
44139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team--
45262Krężlewicz Marlena -Stargard---
45247Opałka Aleksander -Szczecin---
47136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód--
48239Prager Wojtek -Poznańtupiące giry--
48170Krzywda Wojciech -Kolno---
501595Kokociński Krzysztof -----
50288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT--
52156Baraniecki Jacek -SzczecinOA PTTK--
52295Durkiewicz Bogusław -Załom---
542509Płowaś Marta 🥈-Słupsk---
55278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy--
56147Krupowies Jerzy -Szczecin---
57191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports--
58285Godlewski Grzegorz -Szczecin---
59286Chmielewski Tomasz -Szczecin---
60189Wilczyński Grzegorz -Szczecin---
60329Drażan Mateusz -WarszawaKSAT--

Route TR100

Start time
Dec. 16, 2017, 5:30 p.m.
Limit time
10
PK count
10
Runners count
14
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-1323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin--
1-7Zadworny Tomasz -Łódź---
2-314Rochowski Konrad -PoznańKS Hades/AR Poznań--
2-117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team--
4-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL--
5-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin--
6-228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team--
7-282Tadeusz Maciej -SkokiTour De Sklep Skoki Team--
8-297Wolny Sebastian -SkokiTour De Sklep Skoki Team--
9-337Adamski Janusz -Szczecin---

Route TP25

Start time
Dec. 16, 2017, 7 p.m.
Limit time
10
PK count
10
Runners count
52
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
134Lubieniecka-Witkowska Marta Zielona Góra-K-OK2017-11-15 21:02:30
138Depa Bogusława SzczecinSnupi i przyjacieleK-OK2017-11-15 21:37:51
140Depa Paweł Szczecin-M-OK2017-11-15 21:47:10
161Petersburski Robert MierzynMIERZYNM-OK2017-11-17 12:06:34
163Kaczyński Marcin Szczecin-M-OK2017-11-17 14:09:05
154Kurasińska Dorota SzczecinWieczorne bieganie w SzczecinieK-OK2017-11-17 15:50:18
153Kurasiński Robert Szczecin-M-OK2017-11-17 15:51:14
179Telatyńska Sylwia ChoszcznoAktywne ChoszcznoK-OK2017-11-19 12:52:32
181Dzietczyk Kamil SzczecinAKTYWNE CHOSZCZNOM-OK2017-11-19 13:00:43
192Zarobiak Piotr Szczecin-M-OK2017-11-20 19:20:51
193Zarobiak Katarzyna Szczecin-K-OK2017-11-20 19:27:13
194Rycerski Bogdan 🥇IłowaSkyrunning PolandM--2017-11-21 08:01:49
195Ciarkowska Magdalena IłowaSkyrunning PolandK--2017-11-21 08:26:05
162Petersburski Krystian MierzynKOS BnO SzczecinM-OK2017-11-21 17:48:09
203Rumbuć Przemysław Szczecin-M-OK2017-11-23 11:33:47
207Staniszewski Tomasz Szczecin-M-OK2017-11-23 20:03:16
209Stefaniak Łukasz Szczecin-M-OK2017-11-24 07:40:45
126Pijanka Agnieszka MorzyczynSnupi i PrzyjacieleK--2017-11-25 18:16:20
213Kacprzycki Olaf Warszawa-M--2017-11-25 23:23:08
137Lubieniecki Piotr Zielona Góra-M-OK2017-11-26 16:24:15
217Geisler Mateusz Drezdenko-M-OK2017-11-26 17:41:03
222Marciniak Sebastian Sulęcin-M-OK2017-11-28 11:08:08
226Wójcik Radosław Sulęcin-M-OK2017-11-28 21:10:53
232Jurkowski Bartłomiej Czarnków-M-OK2017-11-29 18:58:55
230Szczepański Zbigniew Sulęcin-M-OK2017-11-30 09:40:46
235Szafarczyk Jerzy Sulęcin-M-OK2017-12-01 04:42:04
243Prusek Mateusz Wisła WielkaAktywne ChoszcznoM-OK2017-12-01 14:12:22
237Figołuszka Katarzyna JankowiceAktywne ChoszcznoK-OK2017-12-01 22:07:42
254Odrowski Piotr SzczecinDobra,zmiana.M-OK2017-12-03 16:53:48
256Pawlak Gracjan Lipiany-M-OK2017-12-03 18:08:46
259Krzyśko Maciej PełczyceAktywne ChoszcznoM-OK2017-12-04 09:12:52
263Wozniak Kacper MierzynMierzynM--2017-12-04 13:59:40
264Burak Dariusz Gorzów Wielkopolski-M-OK2017-12-04 15:39:39
246Budzikowski Przemysław Piaseczno-M-OK2017-12-04 16:04:54
265Olczak Magdalena Gorzów Wlkp.-K-OK2017-12-04 16:16:23
266Borowski Piotr Piaseczno-M-OK2017-12-04 16:18:52
267Kowalik Michał Piaseczno-M-OK2017-12-04 16:29:20
269Jelonek Agnieszka SzczecinSNUPI I PRZYJACIELEK-OK2017-12-04 20:30:34
275Dondajewski Marcin PoznańUltraTrailM-OK2017-12-05 11:15:22
281Motylewski Tymoteusz Poznań-M-OK2017-12-06 11:02:59
287Brzoski Łukasz Trzebiszewo-M--2017-12-08 17:35:09
289Bułaciński Piotr Stargard-M-OK2017-12-09 11:11:29
291Taźbierski Paweł Stargard-M-OK2017-12-09 11:53:48
299Gawroński Przemysław WarszawaZawsze OstatniM-OK2017-12-10 22:29:59
300Sokołowska Monika WarszawaZawsze OstatniK-OK2017-12-10 22:46:44
304Jędraszczyk Krzysztof Gryfino-M--2017-12-11 13:23:47
306Arciuch Arkadiusz Wałcz-M-OK2017-12-11 13:38:56
307Zabielski Sebastian SłupskSTOPA SłupskM-OK2017-12-11 14:45:25
318Szajniuk Tomasz Kluczbork-M--2017-12-12 09:13:20
328Makieła Tomasz Wieleń-M-OK2017-12-12 18:01:24
335Zawadka Sebastian Gdynia-M--2017-12-14 09:34:39
339Prys Marcin Gryfino-M--2017-12-15 12:33:41

Route TE150

Start time
Dec. 16, 2017, 5 p.m.
Limit time
18
PK count
25
Runners count
3
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
117Dopierała Piotr DopiewoPoco Loco Adventure TeamM-OK2017-11-15 20:41:57
223Miśkiewicz Marcin KozieniceKB Galeria WarszawaM-OK2017-11-28 11:55:42
228Siemieniuk Krzysztof Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki TeamM-OK2017-11-30 18:32:41