Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rudawska Wyrypa 2012

Organizer F.H.U.FILEMON-Joanna Rafalska
Place woj. dolnośląskie - Karpniki
Date 5 - 6 may 2012
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 153
Results status Official results

Results

Route TR200

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
29
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl100.00
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
-2312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-96.00
2-3139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów96.00
2-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl96.00
-312806Skompska Barbara 🥉---92.00
-412805Kłopocińska Agnieszka 🥈---90.00
4-301Paszkowski Wojciech -Białystok-90.00
-413033Mróz Monika 🥉---90.00
5-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp88.00
6-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°86.00
-68817Gruziel Magdalena 🥇---86.00
-712808Piotrowicz Urszula ---84.00
7-10187Jaskuła Arkadiusz ---84.00
8-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka82.00
9-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan80.00
10-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-79.00
11-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT78.00
12-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos77.00
13-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura76.00
14-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI75.00
15-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl74.00
16-141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team73.00
17-12883Szymerski Filip ---72.00
18-12041Wieczorek Jarek ---71.00
19-12860Otto Ryszard ---70.00
20-11601Chełmicki Jan ---69.00
21-12859Mika Bartłomiej ---68.00
21-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos68.00

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
23
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
13843Pawłowski Marcin -ZłotoryjaOLAWS Złotoryja \ 10BKPanc90.00
210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo70.71
2529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów70.71
27153Fudro Edward 🥇---70.71
5578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga59.69
65093Kopacz Piotr -Gdynia-51.17
79268Orman Kamil Michał ---49.46
83807Orzechowski Piotr ---47.76
96735Studencki Dawid ---46.05
10105Fałowski Rafał -Gajków-44.34
112466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-40.86
129966Koziński Maciej ---39.29
13603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga33.01
149969Marczyk Tomasz ---31.43
15316Krasowski Tomasz -Wrocław-23.58
151449Mleczek Tadeusz -Świdnica-23.58
179980Niemiec Janusz ---17.29
182141Jabłoński Mateusz ---12.02
197312Andrzejewski Michał ---11.22
208820Sobczyk Mirosław ---11.07
208957Szydłowski Grzegorz ---11.07
228060Łącz Tomasz ---10.24
229669Gdowska Ewa ---10.24

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
101
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
110099Moszkowicz Paweł ---45.00
19272Krasulak Daniel ---45.00
3388Plesiński Mariusz 🥇-Świętoszów10BKPanc42.38
48120Karolczak Piotr ---39.65
447Nowak Remik -PoznańKS Hades Poznań39.65
6657Skowroński Janusz -Oleśnica-39.02
69489Sielicki Władysław ---39.02
826Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass38.71
910122Modrzejewski Jakub ---37.03
9654Jaskuła Kornel -WichrówTeam 360°37.03
1110079Kasprzak Mikołaj ---34.87
128068Kaczmarski Jarosław ---34.68
131436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO33.91
149203Marianowski Marcin ---33.39
14519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team33.39
161117Biała Weronika -Wrocław-30.07
17471Skonieczny Andrzej -Wrocław-29.89
179461Bernhard Piotr ---29.89
199991Tuczyńska Julita Joanna ---28.42
207500Fałowski Wojciech ---28.38
218674Wrotecki Paweł ---27.89
217345Motała Tomasz ---27.89
236537Sokołowski Krzysztof ---27.78
236714Pawłowski Paweł ---27.78
252666Szczepański Sebastian ---27.74
26653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław27.43
26185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-27.43
2618Zapotoczny Arkadiusz -Siekierczyn-27.43
29319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo27.09
307405Wroński Krzysztof ---25.88
319459Horiaczek Michał ---25.41
317996Gajewski Piotr ---25.41
318054Giełda Jędrzej ---25.41
317995Górniaczyk Jacek ---25.41
351178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-24.89
35763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers24.89
358713Dura Grzegorz ---24.89
35178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz24.89
357505Bernat Zbigniew ---24.89
3510085Wieczorek Wojciech ---24.89
4110224Wąsowski Marek ---22.66
4210226Wosiek Mateusz ---22.58
429995Kaczmarek Kasia ---22.58
4210225Gawczyński Jakub ---22.58
458115Kłodowski Michał ---20.76
46469Duda Jakub -WleńOrientop Wrocław17.54
47133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team16.62
48142Jachymek Bartłomiej -WarszawaJacekBiega Running Team15.70
4810301Giza Jakub ---15.70
4810054Bizuk Irina ---15.70
511768Just Rafał ---15.68
519048Michałowski Tomasz ---15.68
519047Mrowca Anna ---15.68
548305Brudło Marcin ---15.24
548304Brudło Beata 🥈---15.24
5610310Appel Karol ---15.15
573681Morawski Piotr --brak13.65
587408Runowski Jakub ---12.90
59706Wąsik Jacek -Lublincbfs11.31
596313Męcina Anna ---11.31
6110058Koehler Olga ---11.23
6110059Łajszczak Natalia ---11.23
6110328Koehler Krzysztof ---11.23
649020Kowski Marek ---10.57
6510337Frankowski Łukasz ---9.94
669501Okulicz-Kozaryn Magdalena ---9.01
668997Rupar Beata ---9.01
668289Rupar Grzegorz ---9.01
697336Olecki Paweł ---8.47
705593Bubel Alina ---8.45
7010152Michalski Tomasz ---8.45
7210065Bogdanowicz Anna ---8.44
7310081Marciniak Tomasz ---7.91
7414Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam3607.78
756037Skupień Andrzej ---5.47
762006Tomaszewski Jacek -ŚwidnicaDolnośląski Klub Curlingowy "Dzik" Świdnica5.30
7610071Tomaszewska Agnieszka ---5.30
789994Furga Magdalena ---5.30
7810361Radomski Maciej ---5.30
8010106Opala Paweł ---4.69
8010105Lulka Marek ---4.69
8210362Bułka Emil ---4.37
836964Pańszczyk Piotr ---4.36
8310363Krawczyk Michał ---4.36
8310364Stodulski Robert ---4.36
861215Knaś Łukasz -Piekary ŚląskieF-TEAM3.74
864973Knaś Ewelina -Piekary Śląskie-3.74
8810367Świerk Seweryn ---3.47
8910073von Ossowska Aleksandra ---2.69
8910369Rybakowski Michał ---2.69
912510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka2.68
9167Konieczna Krystyna -Lipka-2.68
93460Stachowiak Tomasz -Wrocław-2.68
938762Stefaniak Marcin ---2.68
9510113Materek Bartosz ---2.34
9610372Borczyński Maciej ---2.14
9710373Boberda Patryk ---1.79
9710374Pieniążek Bartłomiej ---1.79
994640Paszczyński Rafał -Racibórz-1.66
10010075Pieńkos Magdalena ---1.22
10010376Święcki Rafał ---1.22