Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Szago 22 2021

Organizer UKS WŁÓCZYKIJ
Place woj. pomorskie - pomorskie
Date 18 sep 2021
Headquarter
Web page http://ukswloczykij.pl
Regualation
Description Szago 22 trasa rowerowa 100km, ok. 20 PK
All participants count 47
Results status Unofficial results

Results

Route TR100

Start time
Sept. 18, 2021, 9 a.m.
Limit time
8 godzin
PK count
20
Runners count
47
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal time
1-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos3805:57:47
1-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team3805:57:47
-1979Brudło Basia -WarszawaBa-Bi3607:43:50
1-1151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk3805:57:47
-214324Friede Aleksandra --Frytka Dawaj3007:45:05
-33678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja ---2707:46:02
4-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°3806:00:08
-49585Gostkiewicz Marzena ---808:09:53
5-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team3806:34:14
6-3090Piwakowski Wojciech ---3806:50:30
7-3093Potocki Mirosław ---3806:58:58
7-3097Potocki Robert ---3806:58:58
9-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO3807:06:09
10-3195Sosna Paweł ---3807:10:49
11-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan3807:17:26
12-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto3807:20:04
13-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF3807:47:26
14-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK3807:56:59
15-1366Malinowski Marek -Kurcze15-3707:54:43
16-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp3607:43:50
17-301Paszkowski Wojciech -Białystok-3607:54:10
18-3241Megger Sławek ---3607:59:04
19-980Brudło Zbych -WarszawaBa-Bi3407:43:50
20-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-3308:01:48
21-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot3308:02:21
22-3105Luks Krzysztof ---3108:03:51
23-3426Dziamara Jarosław ---3007:45:05
23-3427Friede Daniel ---3007:45:05
25-3662Tiszbein Piotr -SOPOT-2707:46:02
25-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-2707:46:02
27-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-2707:54:43
28-307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk2507:00:30
29-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-2507:57:10
30-693Smejda Andrzej -Warszawa-2307:38:02
31-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA2308:07:50
32-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia2208:08:14
33-14667Szczepaniak Adam -Gdańsk-807:36:54
34-3108Piątkowski Zbigniew ---807:37:13
35-9586Gostkiewicz Maciej ---808:09:53
36-14827Piwakowski Bogdan ---705:26:30
37-3103Wejher Sławomir ---208:22:00
38-855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere108:36:00
--5194Ilek Sławomir ----08:51:00
--3240Burchard Marcin --KALISKA-08:30:59
--14828Huzior Jakub ----08:30:59
--122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl-08:49:00
--5149Szawkało Grzegorz --Sąsiedzi-08:46:00