Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Szago 21 2021

Organizer UKS WŁÓCZYKIJ
Place woj. pomorskie - pomorskie
Date 29 may 2021
Headquarter
Web page http://ukswloczykij.pl
Regualation
Description Szago 21, trasa rowerowa 100 km, ok 20 PK
All participants count 45
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
March 27, 2021, 9 a.m.
Limit time
8 godzin
PK count
20
Runners count
45
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-1979Brudło Basia -WarszawaBa-Bi-3007:44:59
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°-3807:51:30
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk--3007:44:59
2-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos-3607:44:59
-33678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja ----2007:52:28
3-3090Piwakowski Wojciech ----3407:55:27
4-301Paszkowski Wojciech -Białystok--3307:55:27
-467Konieczna Krystyna -Lipka--1507:49:55
5-3098Block Daniel ----3207:49:55
6-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO-3107:47:29
7-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa--3107:47:45
8-14794Bagiński Olgierd -GdyniaNORDA Active Team-3107:49:59
9-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan-3007:41:47
10-980Brudło Zbych -WarszawaBa-Bi-3007:44:59
10-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp-3007:44:59
12-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy-2907:54:13
13-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto-2807:44:56
14-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo--2807:51:41
14-3105Luks Krzysztof ----2807:51:41
16-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF-2807:59:00
17-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI-2707:56:32
18-3099Szumański Jakub ----2607:36:50
19-336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec--2507:48:12
20-3240Burchard Marcin --KALISKA-2507:56:50
21-3120Waleńczak Tomasz ----2407:51:15
22-3121Kot Adam ----2407:51:20
23-1340Banach Marcin -Śliwice3Gravity-2407:58:39
24-4123Pachulski Leszek -Sopot--2208:07:58
25-3662Tiszbein Piotr -SOPOT--2007:52:14
25-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno--2007:52:14
27-3188Florek Przemysław ----1907:33:00
28-3186Jaś Piotr ----1907:37:09
29-113Makowiec Sławomir -Gdańsk--1807:32:40
30-1994Lipiński Tomasz -Słupsk--1807:45:20
31-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot-1708:22:54
32-5149Szawkało Grzegorz --Sąsiedzi-1607:44:40
33-3241Megger Sławek ----1608:06:58
34-14437Piechowski Sylwek --Błotogrzmoty-1407:54:18
34-3116Ferdek Przemek ----1407:54:18
34-3115Roszkowski Michał ----1407:54:18
37-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka-1408:13:54
38-14438Figiel Piotr --Hylmet pompy z Tucholi-1006:43:50
39-3103Wejher Sławomir ----1008:10:47
--1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan--04:52:59
--829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team--06:49:38