Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

OrientAkcja 2021

Organizer SFSM „BASTION”
Place woj. łódzkie - Osjaków
Date 17 jul 2021
Headquarter Gminny Ośrodek Kultury, Wieluńska 26, 98-320 Osjaków
Web page http://www.orientakcja.pl
Regualation https://orientakcja.blogspot.com/p/reg.html
Description Rowerowy maraton na orientację - trasy Mega (ok. 60km) i Giga (ok. 120 km)
All participants count 45
Results status Unofficial results

Results

Route TR120

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
45
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos252507:26:46
-1945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina212108:40:39
2-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure252507:35:45
-21042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja161608:33:40
-3883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-121208:46:09
3-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team252507:44:00
-414579Wagner Monika ---101007:57:24
4-14716Samborowski Adam -GLIWICE-252508:13:19
5-809Rudnicki Mariusz -Wołów-252508:13:30
5-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-252508:13:30
5-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass252508:13:30
8-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-252508:26:25
9-2039Wesołowski Michał -Oleśnicawww.dimen.pl252508:33:09
9-14467Pońc Maciej -Cieszyn-252508:33:09
11-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-252508:43:45
11-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-252508:43:45
11-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl252508:43:45
14-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy252508:44:28
15-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-242408:43:45
16-783Zawadzki Artur -Marki-242408:45:15
17-1278Śpionek Arkadiusz -PabianicePTC Pabianice242409:04:06
18-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki232308:49:35
19-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient232309:01:11
20-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-222208:48:34
21-3688Sompoliński Łukasz ---222208:58:39
22-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl222208:59:00
23-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-222209:00:15
24-14506Jonas Wojciech -Łódź-212108:26:50
25-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina212108:40:39
26-3687Arkuszewski Tomasz --DZTZKLSNU212108:55:11
27-893Gębarowski Piotr -Warszawa-212108:59:30
28-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona202008:19:05
29-14576Zawadzki Stanisław -MarkiPustelnik202008:29:15
30-205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU181808:46:09
31-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek181808:56:45
32-14313Ścibor-Rylski Michał -Warszawa-171708:48:30
32-5099Bohdanowicz Zbigniew -brakSPeCe171708:48:30
34-14577Trzcinka Michał --KS Ultra Team Łódź161608:33:40
35-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-151508:41:15
36-813Kowalski Krzysztof -Wołów-151508:44:15
37-693Smejda Andrzej -Warszawa-151508:45:24
38-918Baster Przemysław -Kraków-131308:43:35
39-885Urbanik Janusz -Słowik-121208:46:09
39-884Redo Grzegorz -Głowno-121208:46:09
41-14578Wagner Konrad ---101007:57:24