Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Szago19 2020

Organizer UKS WŁÓCZYKIJ
Place woj. pomorskie - Kasparus
Date 6 jun 2020
Headquarter Kasparus 9a - remiza OSP
Web page http://ukswloczykij.pl/
Regualation http://ukswloczykij.pl/szargo/regulamin/
Description Dzienna impreza na orientację Szago, rozgrywana jest od 2007 roku na terenie województwa pomorskiego. Organizatorem jest UKS Włóczykij. Uczestnicy mają do wyboru trasy: - rowerowe 100 km - piesze MnO 10 - 20
All participants count 62

Results

Route TR100

Start time
March 28, 2020, 9 a.m.
Limit time
8
PK count
20
Runners count
62
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp4005:50:27100.00
-15037Drzeżdżon Marta ---3207:49:50100.00
-23678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja ---3107:46:1596.88
2-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos4006:09:0594.95
3-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF4006:20:2292.13
3-3092Pachulski Leszek ---4006:20:2292.13
-3312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-2607:53:4181.25
-45038Rożek Paulina ---2608:02:3979.74
-55001Barnik Edyta -Grzybowo-907:00:0027.60
5-3099Szumański Jakub ---4006:39:0087.83
6-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan4006:45:0986.50
7-3097Potocki Robert ---4006:52:0185.06
8-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO4006:52:1785.00
9-776Wesołowski Stefan 🥈-KolobrzegCobra Rajd Team4006:54:0084.65
10-3163Bagiński Olgierd --NORDA Active Team4007:06:5582.09
11-3094Waliński Mikołaj ---4007:14:3380.65
12-3093Potocki Mirosław ---4007:14:3780.63
13-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl4007:18:3179.92
14-3238Deptuła Krzysztof --flypics.pl4007:34:1077.16
14-3098Block Daniel ---4007:34:1077.16
16-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat4007:54:2673.87
17-1994Lipiński Tomasz ---4007:57:0673.45
18-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl3907:39:5971.62
18-5030Procek Tomasz ---3907:39:5971.62
20-3100Ballerstadt Łukasz ---3907:44:0470.99
20-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-3907:44:0470.99
22-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-3907:44:5870.85
23-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL3807:40:3969.03
24-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK3807:40:5968.98
25-3429Sadowski Paweł ---3807:41:0068.98
26-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI3807:50:1067.64
27-3096Dargacz Waldemar ---3807:54:4466.99
28-3240Burchard Marcin --KALISKA3807:58:1166.50
29-3105Luks Krzysztof ---3707:49:1164.75
30-3242Laskowski Radosław --KS PIDRINA GDYNIA3707:49:1864.74
31-829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team3605:13:3062.99
32-4314Grundkowski Jacek ---3607:48:1542.17
33-4360Grundkowski Lesław ---3607:48:3442.14
34-3129Redlarski Marek ---3607:49:3542.05
35-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-3407:34:5939.71
36-3243Semsch Artur --KS Pidrina3407:52:4838.22
37-3120Waleńczak Tomasz ---3407:58:2637.77
38-3121Kot Adam ---3407:58:3337.76
39-5032Kotwa Maciek ---3107:44:5234.43
39-5031Kowalewski Kamil ---3107:44:5234.43
41-5033Kromer Marcin ---3107:45:3234.38
42-3662Tiszbein Piotr -SOPOT-3107:46:1534.32
42-3111Nikonowicz Adrian ---3107:46:1534.32
44-693Smejda Andrzej -Warszawa-3007:36:3333.22
45-1340Banach Marcin -Śliwice3Gravity3008:09:1431.00
46-301Paszkowski Wojciech -Białystok-2607:53:4126.87
47-3115Roszkowski Michał ---2608:02:3426.37
47-3642Czaja Łukasz ---2608:02:3426.37
49-3116Ferdek Przemek ---2608:02:4526.36
50-865Popczyk Tomasz -Rumia-2608:05:2826.21
51-4400Wróblewski Tomasz ---2506:32:0025.21
52-5034Tomaszewski Marcin ---2205:31:0022.18
53-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan1807:44:4318.15
54-3244Borko Ryszard --KS Pidrina Gdynia808:25:488.07
--5036Jaworski Jarek ----09:37:46-
--5035Osielski Maciej ----09:37:21-
--2558Lisowski Andrzej ----09:37:16-