Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Śnieżne Konwalie 2020

Organizer Adventure Sport Marek Galla
Place woj. lubuskie - Miedzichowo
Date 25 jan 2020
Headquarter Szkolna, 64-361 Miedzichowo
Web page http://rajdkonwalii.pl/zima
Regualation http://rajdkonwalii.pl/zima/regulamin/
Enrollment Jan. 1, 2020   -   Jan. 24, 2020
Description Rajd na mapach 1:50 000 oraz kilku mapach 1:10 000
All participants count 209
Results status Official results

Results

Route TP8h

Start time
Jan. 25, 2020, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
36
Runners count
95
PositionIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
135Duda Tomasz 🥈-Warszawa-22908:03:0053.00
227Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń22508:03:0051.13
3117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team21007:46:0046.85
4110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS18808:03:0041.05
5418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team18708:09:0040.83
5416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO18708:09:0040.83
5347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-18708:09:0040.83
8376Szczepański Sławomir -PoznańSS18607:52:0040.61
94415Augustyniak Hubert -Osogóra-18407:35:0040.17
104656Cupryś Gracjan -Poznań-18407:50:0038.89
104644Seidel Nikodem -Mochy-18407:50:0038.89
124653Zieliński Michał -Poznań-17907:51:0037.84
12379Horanin Pawel -Sławoborze-17907:51:0037.84
14421Konczalski Jarek -WrześniaMKMB17807:49:0037.62
15406Szmyt Łukasz -Leszno-17807:52:0037.39
161463Durka Sławomir -Leszno-17707:03:0037.18
1730Gruhn Krzysztof -ZakrzewoOriento Expresso Team17607:44:0036.97
18784Wiatr Wojciech -Poznań:)17607:49:0036.57
19107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka-17607:53:0036.26
20401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team17507:51:0036.06
21489Grabowski Marcin -PoznańLeśni Poznań17307:54:0035.64
2210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo17307:57:0035.42
23123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy17107:58:0035.01
24361Muszynski Marek -PoznańAR Poznan17007:08:0034.81
25482Biegański Przemysław -PoznańŻTR17007:49:0031.76
26678Kaliciński Marek -WarszawaUKA16907:39:0031.58
27403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS16807:48:0031.39
28279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-16808:00:0030.60
28103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight16808:00:0030.60
30105Fałowski Rafał -Gajków-16307:55:0029.69
3151Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK16307:57:0029.57
32133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team15907:49:0028.84
33642Petters Klaudia -BolesławiecRomet Factory Team15707:56:0028.48
342305Chrząstowska Kamila ---15607:41:0028.30
35316Krasowski Tomasz -Wrocław-15607:49:0027.82
35320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-15607:49:0027.82
37344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy15507:48:0027.64
38284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT15507:55:0027.23
386Hołdakowski Wojciech -Warszawa-15507:55:0027.23
40278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy14407:28:0025.30
4199Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy14208:08:0024.95
42307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk14007:53:0024.60
431144Łazowska Sylwia 🥉-WarszawaŁaziki13907:40:0024.42
43666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze13907:40:0024.42
451097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław13907:54:0023.70
451252Fidelak Paweł -Wrocław-13907:54:0023.70
47689Gordon Diana -WarszawaKU AZS WAT Warszawa13907:57:0023.55
47687Gędziorowski Maciej -WarszawaKU AZS WAT Warszawa13907:57:0023.55
49461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats13607:49:0023.04
494478Żebrowska Katarzyna -Trzcianka-13607:49:0023.04
51102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)13108:04:0022.19
52462Lutomski Przemo -PoznańCOREclinic13007:49:0022.02
53502Wojciechowski Jarosław -PoznańAutsaider12907:51:0021.86
53503Wojciechowska Katarzyna -PoznańAutsaider12907:51:0021.86
551443Matelska Magdalena -Poznan-12807:41:0021.69
56311Spychała Krzysztof -Poznań-12807:54:0021.09
57108Jendrzejewski Robert -SzczecinSkraj Bagna12707:28:0020.93
57173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna12707:28:0020.93
57196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna12707:28:0020.93
60763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers12708:08:0019.21
61672Gmurczyk Łukasz -Zlotow-12507:51:0018.91
61366Marczewski Sławomir -ZłotówStowarzyszenie ludzi w biegu Złotów12507:51:0018.91
634651Olbrycht Janusz -Warszawa-12207:43:0018.45
63667Misiaczek Ewa -Warszawa-12207:43:0018.45
65606Piasecki Maciej -PoznańSamowolka12006:40:0018.15
664641Zdrenka Mateusz -ZłotówOrient Express Team12007:37:0015.89
664642Majewski Robert -ZłotówOrient Express Team12007:37:0015.89
681468Degórski Paweł -Poznań-10907:44:0014.43
69227Ignaczak Paweł -PoznańDrużyna Twojej Starej10807:54:0014.30
702202Dalecka Justyna ---10407:50:0013.77
701267Siedlecka Marta -Pogwizdów-10407:50:0013.77
72591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze9306:57:0012.31
72116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze9306:57:0012.31
74504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy9207:37:0012.18
754652Ogrodowicz Ewa -Łódź-9208:01:0011.57
76470Wysocka Barbara -Poznań-8707:44:0010.94
774681Knopkiewicz Maciej -Kostrzyn-7607:48:009.56
774680Olejniczak Patryk -Glinka Duchowna-7607:48:009.56
794643Machoń Justyna -ChocianówKB 'ZDYSZAAANI' CHOCIANÓW7004:23:008.81
79363Grodecki Sebastian -ChocianówChocianów7004:23:008.81
794649Grodecka Amelia -Chocianów-7004:23:008.81
82147Krupowies Jerzy -Szczecin-5907:39:007.42
83466Pruszkowski Pawel -Kraśnik-5506:08:006.92

Route TP25

Start time
Jan. 25, 2020, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
20
Runners count
114
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
500Borkowski Piotr SulechówSulma SulechówM--2020-01-01 21:21:53
4627Węgier Agnieszka Zielona GóraZielona Góro Zacznij BiegaćK--2020-01-01 21:42:28
566Mol Krzysztof Zielona Góra5 pułk artylerii SulechówM--2020-01-02 08:39:07
240Klepacki Bartosz Police-M--2020-01-02 08:53:08
373Perzyńska Kinga Zielona GóraRANT Team Zielona GóraK--2020-01-02 09:50:24
4628Rudzińska Dorota Zielona Góra-K--2020-01-02 11:49:17
1455Tuzimek Dariusz Zielona GóraDrużyna SzpikuM--2020-01-02 12:58:19
4629Kulczyk Hanna Zielona Góra-K--2020-01-02 13:13:21
431Lisowski Przemysław WrocławKS ArtemisM--2020-01-02 14:19:42
4631Oleksa Łukasz Świdnica-M--2020-01-02 17:38:13
348Krzyśko Bartosz Wrocław-M--2020-01-02 18:43:24
2063Kaczmarek Anna LesznoOrienteering LesznoK--2020-01-02 19:48:29
4632Balawajder Joanna Zielona Góra-K--2020-01-02 20:10:43
4634Kania Bartosz RokietnicaRamos VamosM--2020-01-02 20:26:09
4633Nowak Adriana Nowa Sól-K--2020-01-02 20:27:42
375Chmielewski Filip Zielona GóraDTPM--2020-01-02 21:07:02
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB / BRUBECK TeamM--2020-01-02 21:43:46
385Jarczyńska Katarzyna Zielona GoraDrużyna BelgusaK--2020-01-03 07:19:26
4636Szczęsnowicz Natalia Trzebów-K--2020-01-03 07:59:38
650Bańska-Bodziona Aneta Boleslawiec10BKPancK--2020-01-03 08:39:18
4638Mielcarek Ewa PoznańPędzące KuryK--2020-01-03 09:48:54
1317Filipiak Michał PoznańWielkopolski Klub Taternictwa JaskiniowegoM--2020-01-03 10:47:54
611Płóciennik Tomasz Trzebiechów5 lpa sulechówM--2020-01-03 10:56:34
351Kogut Szczepan ŻagańŻagańska Grupa BiegowaM--2020-01-03 11:05:07
1368Mrozik Adam BydgoszczGrot Woja/Forest GangM--2020-01-03 11:34:22
441Fligier Katarzyna Zielona GóraNowe GraniceK--2020-01-03 11:54:49
259Krzyśko Maciej PełczyceAktywne ChoszcznoM--2020-01-03 12:03:36
432Gaczyński Marcin MiędzyrzeczINDYWIDUALNIEM--2020-01-03 14:40:12
4639Jarzębska Nina Police-K--2020-01-03 16:57:21
426Górczyński Paweł WiryNapier...aczeM--2020-01-03 22:21:49
425Smektała Justyna Nowy BelęcinBukosK--2020-01-04 16:03:01
4635Burtna Joanna PoznańPędzące KuryK--2020-01-04 20:56:05
119Mikulak Paweł PoznańLos Pollos HermanosM--2020-01-05 12:24:28
2164Dawidziak Jarosław LesznoAmbit Racing TeamM--2020-01-05 16:59:55
4645Dopierała Agata DopiewoDopiewoK--2020-01-05 17:51:35
4646Nowakowska Anna Szczawno-Zdrój-K--2020-01-05 18:25:42
1155Piechowiak Jarosław Szczecin-M--2020-01-05 22:37:51
1156Żarek Urszula Police-K--2020-01-05 22:50:49
520Golinowski Paweł Wrocław10BKPancM--2020-01-06 11:43:20
2145Duda Anita --K--2020-01-06 12:38:54
2073Plesiński Mariusz SWIETOSZOW10BKPanc ŚwiętoszówM--2020-01-06 15:26:02
447Dolatowski Marek Świebodzini tak się zgubięM--2020-01-06 15:44:41
4463Miller Michał PoznańWiewiór Adventure TeamM--2020-01-06 18:15:40
494Kozłowski Tomasz BugajLos Pollos HermanosM--2020-01-06 19:08:09
4654Skrzypiński Arkadiusz Leszno-M--2020-01-06 19:40:38
655Sitnicki Mariusz Żagań10BKPanc ŚwiętoszówM--2020-01-06 19:47:18
1119Kirakosov Kostiantyn LesznoAmbit racing teamM--2020-01-06 22:19:23
4637Panaszek Justyna Trzebów-K--2020-01-07 06:52:00
1475Bagińska Jolanta ObrowoBagi TeamK--2020-01-07 08:23:48
820Bagiński Paweł ObrowoBagi TeamM--2020-01-07 08:26:19
4473Bednarczyk Tomasz Trzcianka-M--2020-01-07 09:13:57
4655Dryszel Paweł Gorzów Wlkp.-M--2020-01-07 10:59:55
463Radziwoń Krzysztof PolkowiceGrupa Nienachalnie HeroicznaM--2020-01-07 12:36:37
4657Wysocka Dorota Pznań-K--2020-01-07 14:44:21
4658Wysocki Wojciech Poznań-M--2020-01-07 14:52:07
287Brzoski Łukasz Trzebiszewo-M--2020-01-07 16:55:04
4421Zawadzki Klaudiusz PobiedziskaWiewiór Adventure TeamM--2020-01-07 17:54:49
4660Zawadzki Dawid PobiedziskaWiewiór Adventure TeamM--2020-01-07 18:09:43
1980Urbaniak Ewelina --K--2020-01-07 18:36:39
4662Zoryło-Kopeć Magdalena Zielona Góra-K--2020-01-07 20:39:36
4663Woźnica Marcelina Dobrzany-K--2020-01-07 21:29:45
330Gąsiorek Tomasz GrodziskSpeleoklub GAWRAM--2020-01-07 21:32:11
2032Rystał Kajetan ZdroiskoColcaPeruM--2020-01-07 23:13:43
1459Lebioda Maria 🥇ZdroiskoColcaPeruK--2020-01-07 23:14:33
4665Korczyc Anna Lwówek Śląski10BKPancK--2020-01-08 08:24:07
4667Lesisz Kamil Warszawa-M--2020-01-08 08:55:31
579Pańszczyk Piotr Wrocław-M--2020-01-08 14:14:25
1444Chrustek Ewa Zielona Góra-K--2020-01-09 17:58:07
659Chołuj-Mazur Karolina Lubiatów-K--2020-01-09 20:36:30
4668Skóra Agnieszka Radnica-K--2020-01-09 20:51:48
1445Lipka Anna Zielona Góra-K--2020-01-09 21:18:21
4670Marciniak Tomasz --M--2020-01-10 12:30:27
4669Marciniak Maria --K--2020-01-10 12:30:47
4671Janik Ewa LesznoAmbit Racing TeamK--2020-01-12 22:31:00
2030Galla Barbara --K--2020-01-13 09:14:07
25Jankowiak Paweł 🥇PaproćChyże BnO / Z MapąM--2020-01-13 11:35:29
1126Janik Artur LesznoAmbit Racing TeamM--2020-01-13 13:00:15
1118Formanowski Sławomir LesznoAmbit Racing TeamM--2020-01-13 16:15:22
429Woźna Magdalena Zielona Góra-K--2020-01-13 17:19:41
1473Grosicka Justyna Sulechów-K--2020-01-13 18:10:06
4028Adamczyk Jakub Toruń-M--2020-01-13 20:09:38
4674Szymanowska Patrycja Trzebiszewo-K--2020-01-13 20:24:14
1472Mazurek Rafał Zielona Góra-M--2020-01-13 20:27:41
656Hajduk Jacek OleśnicaSNOB/BRUBECK TeamM--2020-01-13 21:46:25
1498Siebert Mariusz KłodawaMumiaki MTB4FUNM--2020-01-14 09:51:47
4675Wiśniewska Wioletta LesznoAMBIT RACING TEAMK--2020-01-14 10:41:35
1120Wisniewski Krzysztof LesznoAMBIT RACING TEAMM--2020-01-14 10:41:41
2650Muszyński Krzysztof --M--2020-01-14 13:45:29
469Duda Jakub WleńOrientop WrocławM--2020-01-14 16:17:11
1393Kaiser Ernest Gorzów Wlkp.MTB4FUNM--2020-01-14 18:26:19
634Świerczyński Ryszard PolskaOrientop WrocławM--2020-01-15 06:30:27
4678Trzuszkowska Katarzyna Świętoszów10BKPancK--2020-01-15 11:06:39
4679Stachowiak Magda Dąbcze-K--2020-01-15 14:27:42
2110Czarnobil Janusz --M--2020-01-15 15:39:08
855Gałązka Grzegorz OsielskoRoad to nowhereM--2020-01-15 16:34:14
782Esp Jacek Warszawa-M--2020-01-15 17:03:51
4682Nowicki Darek Warszawa-M--2020-01-15 21:17:39
4683Szuturma Witold Oława-M--2020-01-16 06:55:13
4684Misiewicz Wojciech Oława-M--2020-01-16 07:11:42
371Biegała Natalia Poznań, Pow. PoznańZmęczeni na StarcieK--2020-01-18 20:11:27
670Piskunowicz Maciej Poznań-M--2020-01-18 22:58:11
4685Szlachtowski Krzysztof Gorzów WielkopolskiMumiaki MTB 4FUNM--2020-01-19 21:53:04
480Szymański Patryk MosinaNAPIER...ACZEM--2020-01-20 19:23:20
4687Kwaśny Leszek katowice-M--2020-01-21 17:58:14
2014Kościelniak Tomasz --M--2020-01-21 20:40:41
4688Kaleta Tomasz Kraków10BKPancM--2020-01-22 06:32:43
4689Jasiński Mateusz Giżycko-M--2020-01-23 11:23:40
4690Szych Adam Rokietnica-M--2020-01-23 20:32:48
1253Kucza Jarosław Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiM--2020-01-23 20:45:28
2046Kucza Kamil Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiM--2020-01-23 20:52:48
1254Kucza Agnieszka Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiK--2020-01-23 20:54:23
4691Kucza Martyna Kąty Wrocławskie-K--2020-01-23 21:08:41
4693Haladyn Łukasz Ostrzeszów-M--2020-01-24 18:50:48
4692Haladyn Małgorzata Ostrzeszów-K--2020-01-24 19:07:17