Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Róża Wiatrów 2020

CANCELED

Organizer Zbigniew Hornik
Place woj. wielkopolskie - Koziegłowy
Date 14 mar 2020
Headquarter Koziegłowy, ul.Poznańska 17
Web page http://kompas.info-tur.pl/kompas/
Regualation http://kompas.info-tur.pl/kompas/regulamin.php
Description Wielkopolski Rajd Róża Wiatrów odbędzie się na trasach w formie SCORE zaliczanych do Pucharu Polski TP 50 oraz TR 120. Dodatkowe trasy na dystansach krótszych: Trasa Piesza 25 km oraz Trasa Rowerowa 60 km. Trasy rajdu przebiegają głównie przez tereny leśne Puszczy Zielonka. Baza i parking w Szkole Podstawowej w Koziegłowach. W Koziegłowach trwają liczne roboty drogowe od strony Poznania i trzeba liczyć się z utrudnieniami dojazdu. 14 marzec 2019 (sobota) - 7:30 Praca sekretariatu Rajdu, - 9:30 START Trasy rowerowej 120 km, -10:00 START Trasy pieszej 50 km, -11:00 START Trasy pieszej 21 km, Trasy rowerowej 60 km -16:00 I ceremonia zakończenia Rajdu -19:30 META TR120 , TR 60 km - 20:00 META TP50 i 25
All participants count 104

Results

Route TR120

Start time
March 14, 2020, 9:30 a.m.
Limit time
10 godz
PK count
-
Runners count
22
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
502Wojciechowski Jarosław PoznańAutsaiderM-OK2020-02-17 17:50:30
122Sadowski Marek CzapleJMDekoratornia.plM-OK2020-02-18 11:16:38
776Wesołowski Stefan 🥈KolobrzegCobra Rajd TeamM-OK2020-02-19 08:48:52
115Cecuła Krzysztof Swarzędz-M-OK2020-02-20 11:46:25
771Rygalski Grzegorz JózefówWelocypedyM-OK2020-02-20 15:24:52
822Stefański Tomasz WarszawaWelocypedyM-OK2020-02-20 21:55:56
813Kowalski Krzysztof Wołów-M-OK2020-02-21 11:29:35
809Rudnicki Mariusz Wołów-M-OK2020-02-23 13:33:56
597Zwolinski Kuba PoznańSNOW.DOG AdventureM-OK2020-02-25 14:27:14
118Sójka Tomasz LubinRKS FiedorekM-OK2020-02-27 11:56:31
2498Wiśniewski Adam LesznoAMBIT RACING TEAMM--2020-03-03 07:48:23
1126Janik Artur LesznoAmbit Racing TeamM--2020-03-03 08:46:27
1120Wisniewski Krzysztof LesznoAMBIT RACING TEAMM--2020-03-05 09:22:01
4420Kijak Przemysław Swarzędz-M-OK2020-03-07 12:48:58
4963Skrzypiński Tomasz Swarzędz-M-OK2020-03-07 21:18:36
847Gładysiak Przemysław KomornikiGładko biegamy;-)M--2020-03-08 08:04:23
4093Zieliński Michał Gdynia-M-OK2020-03-08 19:00:11
67Konieczna Krystyna Lipka-K--2020-03-08 19:17:54
1082Konieczny Tomasz LipkaGrupa Rowerowa LipkaM--2020-03-08 19:51:32
2510Konieczna Joanna PoznańGrupa Rowerowa LipkaK-OK2020-03-09 06:02:07
4991Marcinkowska Magdalena Poznań-K--2020-03-11 14:24:17
1436Owczarski Marcin ChojniceMMGOM-OK2020-03-11 18:43:37

Route TP50

Start time
March 14, 2020, 10 a.m.
Limit time
10 godz
PK count
-
Runners count
25
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
227Ignaczak Paweł PoznańDrużyna Twojej StarejM--2020-02-14 09:47:20
131Parzybut Jan 🥇PniewyPostęp teamMW-OK2020-02-17 15:47:44
470Wysocka Barbara Poznań-K-OK2020-02-20 09:53:41
1359Kędziora Robert 🥈KarczewkoPAGANRUNNERM-OK2020-02-20 17:10:22
418Prozorowski Wiesław 🥈LesznoAmbit Racing TeamMW--2020-02-21 07:06:41
347Binkowski Waldemar 🥇Leszno-MW-OK2020-02-23 18:20:42
3805Kozłowska Alicja --K-OK2020-02-23 18:29:03
447Dolatowski Marek Świebodzini tak się zgubięM-OK2020-02-24 10:02:58
4914Śliwicka Ewa Koziegłowy-K-OK2020-03-02 16:47:21
330Gąsiorek Tomasz GrodziskSpeleoklub GAWRAM--2020-03-03 08:16:16
1097Suwara Mateusz WrocławSP 66 WrocławM-OK2020-03-05 05:57:05
1252Fidelak Paweł Wrocław-M-OK2020-03-05 05:57:56
1480Gruhn Krzysztof ZakrzewoOriento Expresso TeamM-OK2020-03-05 11:53:19
1449Mleczek Tadeusz Świdnica-MW--2020-03-06 17:05:57
4958Orzechowski Piotr Kamionki-M-OK2020-03-07 15:25:12
4959Orzechowska Anna Kamionki-K-OK2020-03-07 15:33:02
311Spychała Krzysztof Poznań-M-OK2020-03-07 18:08:33
278Owczarz Joanna 🥉PoznańWłóczymordyK--2020-03-09 07:13:11
678Kaliciński Marek WarszawaUKAM--2020-03-09 09:38:34
711Ostaszewska Katarzyna Piaseczno-K--2020-03-09 09:48:17
308Sochacka Katarzyna 🥇Rokietnica-K--2020-03-09 14:12:17
4804Szymańska Marzena Wierzenica-K-OK2020-03-10 06:47:45
784Wiatr Wojciech Poznań:)MW--2020-03-10 21:52:26
141Eibl Andrzej ChocianówEiblu TeamM--2020-03-11 10:31:32
4478Żebrowska Katarzyna Trzcianka-K--2020-03-11 10:37:26

Route TP21

Start time
March 14, 2020, 11 a.m.
Limit time
9 godz
PK count
-
Runners count
45
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
125Sienkiewicz Władysław GdyniaSam w lesieM--2020-02-15 16:56:30
4409Michalak Krzysztof Człuchów-M-OK2020-02-18 16:38:17
4820Michalak Klaudia Człuchów-K-OK2020-02-18 16:43:54
371Biegała Natalia Poznań, Pow. PoznańZmęczeni na StarcieK--2020-02-19 14:40:45
4823Horbaczewski Mirosław Poznańferraty.plM--2020-02-19 22:04:07
4834Rauhut Luiza Poznań-K-OK2020-02-23 18:30:33
4638Mielcarek Ewa PoznańPędzące KuryK-OK2020-02-23 18:51:49
4635Burtna Joanna PoznańPędzące KuryK-OK2020-02-23 18:54:30
4869Gradek Monika CZŁUCHÓW-K--2020-02-24 20:21:20
4870Gradek Hanna CZŁUCHÓW-K--2020-02-24 20:30:09
4880Podedworna Małgorzata Trzemeszno-K-OK2020-02-27 08:29:50
4881Podedworny Damian Trzemeszno-M-OK2020-02-27 08:41:37
403Kaźmierczak Tomasz LesznoT-MAKSM-OK2020-03-01 15:58:38
1470Filipiak Marek PoznańKS Hades PoznańM-OK2020-03-01 17:19:35
1471Filipiak Adrianna PoznańKS Hades PoznańK-OK2020-03-01 17:21:10
3669Szarlik Przemysław Dopiewiec-M-OK2020-03-01 21:52:38
4927Kmieciak Mateusz Trzemeszno-M-OK2020-03-03 09:44:08
1336Cytryńska Katarzyna Gniezno-K-OK2020-03-03 10:50:58
857Kosoń Dariusz Września-M-OK2020-03-03 12:28:51
541Bednarczyk Zbigniew PoznańSTR PoznańM-OK2020-03-03 16:34:50
565Kaczmarek Beata PoznańSTR PoznańK-OK2020-03-03 17:08:03
503Wojciechowska Katarzyna PoznańAutsaiderK-OK2020-03-03 21:34:54
4935Kubalewski Piotr Trzemeszno-M-OK2020-03-04 12:40:18
4937Kubalewska Justyna Trzemeszno-K-OK2020-03-04 15:41:04
4945Łąkowski Zbigniew Koziegłowy-M-OK2020-03-05 19:21:29
1468Degórski Paweł Poznań-M-OK2020-03-05 20:20:50
4671Janik Ewa LesznoAmbit Racing TeamK--2020-03-05 20:26:02
4946Wieszczeczyński Marek Czerwonak-M-OK2020-03-05 21:33:50
4949Zawada Michał ToruńSprytne WiewiórkiM-OK2020-03-06 08:09:14
4930Kmieciak Marzena Trzemeszno-K-OK2020-03-06 09:40:39
475Seide Sylwia Poznań-K-OK2020-03-06 15:58:06
4953Dziekańska Katarzyna Trzemeszno-K-OK2020-03-06 19:59:16
4954Kmieciak Maciej Trzemeszno-M-OK2020-03-06 20:03:25
4955Wojciechowski Paweł KicinKulawy i ŁysaM-OK2020-03-07 09:01:44
4956Flisikowska-Wojciechowska Magdalena KicinKulawy i ŁysaK-OK2020-03-07 09:08:08
2315Tomaszyk Adam Poznań-M-OK2020-03-07 17:57:20
4961Tomaszyk Maciej Poznań-M-OK2020-03-07 18:06:35
494Kozłowski Tomasz BugajLos Pollos HermanosM--2020-03-08 16:54:01
1118Formanowski Sławomir LesznoAmbit Racing TeamM--2020-03-09 11:11:02
4675Wiśniewska Wioletta LesznoAMBIT RACING TEAMK--2020-03-09 11:19:46
4980Dobrzycka Angela Leszno-K--2020-03-09 15:27:18
1419Prusiński Piotr SzczecinJaskinia BehemotaM-OK2020-03-10 07:25:12
1341Czosnyka Norbert Luboń-M-OK2020-03-10 10:08:55
4989Chmielewska Katarzyna Poznań-K--2020-03-10 12:14:15
4990Matczak Monika Stare Gronowo-K--2020-03-11 07:30:53

Route TR60

Start time
March 14, 2020, 11 a.m.
Limit time
8,5 godz
PK count
-
Runners count
12
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
4821Pietrzyński Krzysztof Bolechówko-M-OK2020-02-19 11:44:16
4822Piotrowski Robert Poznań-M-OK2020-02-19 12:46:03
4824Radomska-Trafas Joanna Kicin-K-OK2020-02-20 19:46:37
779Prętki Łukasz PoznańFaworyci BukmacherówM-OK2020-02-27 10:10:16
283Kerger Zbyszek SkokiTour De Sklep Skoki TeamM-OK2020-03-01 17:15:03
297Wolny Sebastian SkokiTour De Sklep Skoki TeamM-OK2020-03-03 20:17:10
889Benamer Adam PoznańBenek TeamM-OK2020-03-04 19:57:47
4940Umyszkiewicz Adrian Gądki-M-OK2020-03-04 20:20:03
891Sawicki Łukasz Poznań-M-OK2020-03-05 17:54:58
879Wieszczeczyński Krzysztof Czerwonak-M-OK2020-03-05 21:20:27
4957Gromadziński Michał PoznańKS TęczaM-OK2020-03-07 13:46:50
4966Brzegowy Arkadiusz Poznań-M-OK2020-03-08 18:09:22