Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Bike Orient 2020

Organizer Pozytywne Emocje
Place woj. świętokrzyskie - Miedzierza, gm. Smyków
Date 27 jun 2020
Headquarter Miedzierza 79
Web page https://www.bikeorient.pl/
Regualation https://www.bikeorient.pl/regulamin
Description 3 trasy rowerowe do wyboru: - Fan 30 km - Marszobieg 30 km - Mega 60 km - Giga 120 km
All participants count 88
Results status Official results

Results

Route TR120

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
88
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1-791Jakubek Krystian 🥈-Wrocław-3007:53:20100.00
-15048Frączek Justyna --brak3008:33:55100.00
-25049Kwiatkowska Dorota --brak2508:50:3983.33
2-2162Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD3008:18:1395.01
3-3742Warmuz Łukasz --3 razy 14043008:32:3992.33
-32375Janerka Marzka -Chorzów-2308:52:1576.67
3-3743Gajkowski Bartek --WKS Wawel Kraków3008:32:3992.33
-4945Adamczyk Ewa 🥇-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2208:47:5073.33
5-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°3008:36:0091.73
-51004Dudek Magdalena 🥉-KrakówRajd Hawran/Warczące Szprychy2108:54:2470.00
6-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan2708:33:5582.56
-61117Biała Weronika -Wrocław-2109:04:0068.76
-71099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja2008:56:4465.49
7-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-2708:33:5682.56
8-783Zawadzki Artur -Marki-2708:38:5681.76
-81042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja1708:56:2255.67
9-3990Gonciarz Bartłomiej -ĆmińskAktywny Ćmińsk2708:49:4280.10
-9883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-1508:31:1649.12
10-2203Helbik Rafał ---2608:52:1977.13
10-2200Maj Cezary -TuszynPGR Pabianice2608:52:1977.13
10-1278Śpionek Arkadiusz -PabianicePTC Pabianice2608:52:1977.13
-103718Rosińska Karolina --RWD1508:59:0046.59
-113710Szczepaniak Weronika --VerOn Team1509:16:3145.12
13-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto2508:50:1974.16
14-60Krasuski Marcin 🥇-WarszawaOK!Sport Warszawa2408:32:3671.20
15-3688Sompoliński Łukasz ---2408:53:5068.37
16-1983Moroń Artur ---2408:54:5668.23
17-333Bedyk Michał -ŁódźIT Orient2408:59:5867.59
18-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-2308:22:5064.77
18-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia2308:22:5064.77
20-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona2308:50:4061.38
21-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2308:55:0060.88
22-5040Bilski Radek --brak2208:32:4458.23
23-703Korpula Grzegorz -Piekoszów-2208:45:4556.79
24-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2208:47:5256.56
25-1069Mińkowski Marcin -Piastów-2208:54:5055.83
26-893Gębarowski Piotr -Warszawa-2208:56:5255.61
27-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-2108:40:3253.09
28-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy2108:43:4252.77
29-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl2108:48:3952.27
30-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-2108:51:2552.00
31-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient2108:53:2051.81
32-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran2108:54:2451.71
33-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-2108:57:3951.40
34-5041Konopinski Maciej --Bikeholicy2108:57:4951.38
35-228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team2108:59:0751.26
36-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl2109:01:3051.03
37-2185Kielak Sławomir ---2109:02:2950.94
38-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club2109:03:5050.81
39-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl2109:04:0050.80
40-1058Pisarek Piotr -Kraków-2109:07:4650.45
41-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja2008:55:2948.05
42-554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy2009:07:4646.97
43-1989Kuźniarowicz Piotr -UmieszczWesołe Jeże1908:36:0944.62
44-866Śmietański Jacek -SkawinaRecykling przede wszystkim1908:56:3142.93
45-965Śmietański Mikołaj -SkawinaRecykling Przede Wszystkim1908:56:3842.92
46-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy1909:07:0242.10
47-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy1909:09:3441.91
48-5042Kowalczyk Bartłomiej --brak1807:07:0039.70
49-14467Pońc Maciej -Cieszyn-1807:23:2338.23
50-1262Żelasko Andrzej -Mielec-1808:16:5034.12
51-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-1808:39:1932.64
52-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos1809:01:5631.28
53-3912Złotnicki Maciek ---1809:04:4231.12
54-14442Paciorek Daniel -Kielce-1809:08:4030.90
55-5044Kwiatek Grzegorz --brak1809:08:4130.90
56-693Smejda Andrzej -Warszawa-1708:55:3529.18
57-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek1708:55:4129.17
58-971Korzec Staszek -KrakówIllochroma Haoneng Team1708:56:3229.13
59-970Małodobry Wojciech -Miechów-1608:22:5027.41
60-5072Dominik Grzegorz -BodzechówNiedzielna Grupa Rowerowa1608:58:1425.61
60-3750Hapczyn Krzysztof --Niedzielna Grupa Rowerowa1608:58:1425.61
62-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos1609:05:1725.28
63-884Redo Grzegorz -Głowno-1508:31:1623.70
63-885Urbanik Janusz -Słowik-1508:31:1623.70
65-5045Majchrzak Adam --brak1508:41:4823.22
66-3708Majtczak Bartosz --RWD1508:59:0022.48
67-3689Szczepaniak Tadeusz --VerOn Team1509:16:3121.77
68-3142Kielak Igor --Tłuszcz1406:32:3220.32
69-1299Mączka Michał -Siemianowice Śląskie-1409:05:3614.62
70-5046Rajca Grzegorz --brak1208:37:5412.53
71-1098Ciosek Krzysztof -Opole-1208:40:1512.48
72-1985Bardzik Bogumił -Opole-1208:46:4912.32
73-5047Rytych Cezariusz --brak1208:47:3912.30
74-14287Maruszak Grzegorz -PruszkówSzalone naleśniki1108:11:4911.28
74-3709Kotowski Józef --Szalone naleśniki1108:11:4911.28
74-14359Hadyś Maciej -Pruszków-1108:11:4911.28
77-4039Kędziora Marcin -Staszów-909:01:309.23