Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Liczyrzepy - Zima 2019

Organizer KS Artemis
Place woj. dolnośląskie - Bystrzyca
Date 23 feb 2019
Headquarter ul. Kościuszki 45, 55-200 Bystrzyca
Web page https://rajdliczyrzepy.pl/
Regualation http://www.rajdliczyrzepy.pl/regulamin/
Enrollment Jan. 12, 2019   -   Feb. 21, 2019
Description Zapisy dla Trasy Rekreacyjnej dostępne pod adresem: https://www.rajdliczyrzepy.pl/zapisy-dla-trasy-rekreacyjnej/
All participants count 225
Results status Official results

Virtual race 3Drerun

TP8h    TR100   

 

Results

Route TP8h

Start time
Feb. 23, 2019, 8:30 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
51
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team168008:04:0053.00
225Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą153007:59:0047.54
31159Grabowska Joanna 🥇-KrakówWKS Wawel Kraków142007:56:0043.26
41993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA140007:40:0041.67
51999Lachera Marek -KatowiceW pogoni za duchem136007:44:0040.48
6459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo133007:49:0039.58
7940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-8132007:58:0039.29
8418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team129007:43:0038.39
92003Biernacki Krzysztof ---123007:50:0036.61
10332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-121007:37:0036.01
1127Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń120008:02:0035.71
12602Staniewska Aga -PoznańAR Poznań119007:53:0035.42
13784Wiatr Wojciech -Poznań:)119008:00:0034.90
14512Gąsiorowski Maciej -Opole-116007:56:0034.02
15131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team116007:58:0033.88
16105Fałowski Rafał -Gajków-113007:55:0033.00
17123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy110007:55:0032.13
1851Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK109007:11:0031.83
19160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi106007:52:0030.96
20139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team104007:50:0030.37
211468Degórski Paweł -Poznań-99007:40:0028.91
222074Mecan Magdalena -BystrzycaDR. SCHNEIDER RUNNING TEAM94007:38:0027.45
222022Taraciński Mateusz -BYSTRZYCABystrzyca94007:38:0027.45
222023Roman Arkadiusz -BystrzycaKB Harcownik Jelcz-Laskowice94007:38:0027.45
25278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy90007:17:0026.28
261097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław86007:52:0025.12
27311Spychała Krzysztof -Poznań-85007:51:0024.82
281449Mleczek Tadeusz -Świdnica-84007:57:0024.53
29350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi83007:23:0024.24
29908Laskowski Arkadiusz -Wojkowice-83007:23:0024.24
31637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw80007:37:0023.36
32847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)78007:56:0022.78
331093Skowrońska Anna -Jelcz LaskowiceKB Harcownik76007:32:0022.20
332005Parada Aneta -Jelcz-LaskowiceKB Harcownik76007:32:0022.20
332004Parada Paweł -Jelcz-LaskowiceKB Harcownik76007:32:0022.20
331066Skowroński Wojciech -Jelcz LaskowiceKB Harcownik76007:32:0022.20
371305Weiss Marcin -Kolanowice-75007:57:0021.90
38417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club71007:43:0020.74
391081Gryszkalis Marcin -Łódź-70007:53:0020.44
402171Steczkiewicz Jacek -Oława-65005:09:0018.98
401990Krajewska Agata -OŁAWA-65005:09:0018.98
42653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław56006:12:0016.35

Route TR100

Start time
Feb. 23, 2019, 8 a.m.
Limit time
9
PK count
-
Runners count
52
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
-1945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina165008:53:0050.00
1-2Brudło Paweł 🥇3DRerunWarszawaKTE Tramp227008:44:0050.00
2-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-214008:50:0047.14
-21004Dudek Magdalena 🥉-KrakówRajd Hawran/Warczące Szprychy133008:51:0040.30
-31005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS133009:08:0039.05
3-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure206008:49:0045.37
-42179Marczak Katarzyna ---108008:57:0031.71
4-1Śmieja Daniel 🥇3DRerunSzczecinmrdp.pl201009:13:0044.27
-5979Brudło Basia -WarszawaBa-Bi101008:41:0029.66
5-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass197008:44:0043.39
-5981Pacowska-Brudło Ola -WarszawaBa-Bi101008:41:0029.66
6-917Marszałek Piotr -Marklowice GórneInO SCI195008:59:0042.95
7-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-192008:53:0042.29
8-2039Wesołowski Michał -Oleśnicawww.dimen.pl186008:57:0040.97
9-809Rudnicki Mariusz -Wołów-184008:50:0040.53
10-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos182008:58:0040.09
11-2185Kielak Sławomir ---179008:51:0039.43
12-2206Masztalski Paweł -KatowiceCoś nom pizło na łeb178009:11:0039.21
13-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla174009:02:0038.33
14-859Białka Marcin -Jelenia Góra-167008:49:0036.78
15-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina165008:53:0036.34
15-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-165008:53:0036.34
17-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl162008:58:0035.68
18-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona161008:45:0035.46
19-120Królikowski Roman -Modlniczka-160008:52:0035.24
20-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team158008:54:0034.80
21-1983Moroń Artur ---157008:52:0034.58
22-7Zadworny Tomasz -Łódź-155008:54:0034.14
23-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek154009:01:0033.92
24-122Sadowski Marek 3DRerunCzapleJMDekoratornia.pl148008:47:0032.60
25-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-139009:15:0030.62
26-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran137008:53:0030.18
27-693Smejda Andrzej -Warszawa-134008:43:0029.52
28-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS133009:08:0029.30
29-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja129008:56:0028.41
30-1262Żelasko Andrzej -Mielec-120009:10:0026.43
31-1098Ciosek Krzysztof -Opole-115008:30:0025.33
31-1985Bardzik Bogumił -Opole-115008:30:0025.33
33-2036Młynarkiewicz Michał -WrocławImmotion Specialized Team Wrocław111008:06:0024.45
34-2180Marczak Cezary ---108008:57:0023.79
35-980Brudło Zbych -WarszawaBa-Bi101008:41:0022.25
36-2204Kaźmierczuk Grzegorz ---69004:52:0015.20
37-2078Zychowicz Roman ---68009:19:0014.98
38-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia39004:19:008.59

Route TP25

Start time
Feb. 23, 2019, 10 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
81
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
66Rychlicki Dariusz WołkowyjaPogromcy kilometrówM--2019-01-12 22:55:07
431Lisowski Przemysław WrocławKS ArtemisM-OK2019-01-15 19:13:03
1090Bąk Piotr Brzezia ŁąkaSNOB / BRUBECK TeamM-OK2019-01-17 18:22:59
2006Tomaszewski Jacek ŚwidnicaDolnośląski Klub Curlingowy "Dzik" ŚwidnicaM-OK2019-01-18 18:39:35
2007Kraszewski Jan --M-OK2019-01-18 20:00:12
2008Kraszewska Agnieszka --K-OK2019-01-18 20:10:35
2009Kraszewska Barbara --K-OK2019-01-18 20:11:30
2010Kraszewski Krzysztof --M-OK2019-01-18 20:14:12
2011Kraszewski Grzegorz --M-OK2019-01-18 20:14:52
2012Kraszewska Olga --K-OK2019-01-18 20:15:21
2013Kraszewska Łucja --K-OK2019-01-18 20:15:49
2017Prończuk Patryk --M-OK2019-01-20 10:24:12
2019Szczurek Józef Rębiszów-M-OK2019-01-20 16:10:03
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K-OK2019-01-21 08:30:36
2024Drozdek Emilia --K-OK2019-01-21 13:30:02
2027Matusz Adam --M-OK2019-01-21 20:23:41
2034Osińska Karolina --K-OK2019-01-22 12:54:12
380Kossak Krzysztof Lwówek Śląskizagubieni w akcjiM-OK2019-01-23 10:02:05
2015Kęsa Andrzej --M-OK2019-01-23 10:23:35
2042Bielecki Tomasz --M-OK2019-01-23 11:51:17
2043Gąsiorek Jolanta --K-OK2019-01-23 15:22:13
2044Haratyk Artur StrzelinAVITM-OK2019-01-23 17:50:22
2045Lorenz Michał StrzelinAVITM-OK2019-01-23 18:06:18
2047Sierzant Kamil WiedeńAVITM-OK2019-01-23 18:41:48
2048Wójcik Piotr Stara ŁomnicaAVITM-OK2019-01-23 18:42:55
2050Bobik Adam StrzelinAVITM-OK2019-01-23 19:26:40
2053Szczurek Anna --K-OK2019-01-23 22:38:11
2054Szczepaniak Michał --M-OK2019-01-23 22:44:32
1073Żytecki Marcin Wrocławdaleko jeszcze?M-OK2019-01-24 09:07:10
1074Smaza Marta Wrocławdaleko jeszcze?K-OK2019-01-24 09:17:04
1083Rupacz Daniel NowogrodziecZagubieni w akcjiM-OK2019-01-24 16:52:13
2057Gumny Paweł --M-OK2019-01-24 19:18:02
406Szmyt Łukasz Leszno-M-OK2019-01-24 19:30:55
901Fałowska Wioletta Gajków-K-OK2019-01-24 19:31:25
62Wąsowski Marek WrocławŁapiguzM-OK2019-01-25 10:21:22
2062Smektała Justyna --K-OK2019-01-25 14:18:08
2063Kaczmarek Anna LesznoOrienteering LesznoK-OK2019-01-25 18:48:43
2064Lorenz Krzysztof StrzelinAVITM-OK2019-01-26 08:24:19
1455Tuzimek Dariusz Zielona GóraDrużyna SzpikuM-OK2019-01-28 07:16:07
1119Kirakosov Kostiantyn LesznoAmbit racing teamM-OK2019-01-28 16:10:13
1462Melinski Wojciech Zielona Góra-M-OK2019-01-28 17:08:15
349Dudziak Karolina LesznoOrienteeringK-OK2019-01-28 20:26:51
2093Szczerba Sławomir Bystrzyca-M--2019-02-01 15:18:26
588Szawdzin Anna Wrocław-K-OK2019-02-03 20:49:24
2121Wójcik Jerzy Ujów-M-OK2019-02-09 10:33:54
2122Wójcik Agnieszka Ujów-K-OK2019-02-09 10:41:27
834Massalska Justyna KatowiceNutria Adventure TeamK-OK2019-02-10 09:56:31
2143Ciborowska Magdalena ŚwidnicaLeśne DziadyK-OK2019-02-12 19:50:51
2138Franckiewicz-Pach Marta ŚwidnicaLeśne DziadyK-OK2019-02-12 19:53:53
2144Pach Wiktor ŚwidnicaLeśne DziadyM-OK2019-02-12 19:56:19
2146Pytel Aneta ŚwidnicaLeśne DziadyK-OK2019-02-12 20:23:02
2158Zatryb Piotr --M--2019-02-13 22:17:46
642Petters Klaudia BolesławiecRomet Factory TeamK-OK2019-02-14 16:13:10
2161Gałaszewski Łukasz --M-OK2019-02-15 00:36:00
2164Dawidziak Jarosław LesznoAmbit Racing TeamM-OK2019-02-15 09:32:07
2165Stajer Mariusz LesznoAmbit Racing TeamM-OK2019-02-15 09:33:40
2166Kubiak Michał LesznoAmbit Racing TeamM-OK2019-02-15 09:44:26
420Janiak Monika Leszno-K-OK2019-02-16 13:53:25
407Nowicka-Szmyt Katarzyna Leszno-K-OK2019-02-16 17:42:42
2169Krzaczkowski Łukasz --M-OK2019-02-16 18:57:44
2170Krzaczkowska Iwona --K-OK2019-02-16 18:59:42
1115Gnoiński Michał Wrocław-M-OK2019-02-17 16:51:45
1114Burak Justyna Wrocław-K-OK2019-02-17 17:00:24
2174Gnoińska Joanna --K-OK2019-02-17 17:55:16
2178Trzeciak Kinga OsiekPjeskiK-OK2019-02-17 18:48:14
2177Rybczyński Wiktor DrożkiMaka PakaM-OK2019-02-17 19:10:39
2176Przewdzięk Karol BralinMaka PakaM-OK2019-02-17 19:13:24
2181Jerzyk Dawid KępnoMakapakaM-OK2019-02-17 19:17:05
2182Rybczyńska Martyna DrożkiPjeskiK-OK2019-02-17 19:31:22
925Niezgoda Przemyslaw ŻoryBaraniokTeamM--2019-02-17 19:42:13
2184Jóźwiak Olga --K-OK2019-02-17 20:00:30
403Kaźmierczak Tomasz LesznoT-MAKSM-OK2019-02-17 20:00:51
2070Pupa Przemysław --M-OK2019-02-17 20:35:33
2186Nowak Bruno KierznoPjeskiM-OK2019-02-18 03:17:14
2189Wicher Jacek ŚwidnicaLeśne DziadyM--2019-02-18 13:09:05
2190Kalembkiewicz Piotr --M-OK2019-02-18 21:42:53
964Sękowska Zuzanna Kraków-K-OK2019-02-19 12:41:52
2202Dalecka Justyna --K-OK2019-02-19 20:28:21
1267Siedlecka Marta Pogwizdów-K-OK2019-02-19 20:41:35
634Świerczyński Ryszard PolskaOrientop WrocławM--2019-02-20 10:27:47
2207Sobczyński Bartosz --M-OK2019-02-20 13:38:57

Route TR50

Start time
Feb. 23, 2019, 9 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
41
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
1767Kowalewski Dominik --M-OK2019-01-13 05:16:43
835Kleszczyński Dawid Siekierczyn-M-OK2019-01-15 07:17:30
1985Bardzik Bogumił Opole-M-OK2019-01-15 12:55:04
1995Szymański Marcin GodzikowiceOławska Grupa BiegowaM-OK2019-01-16 21:36:19
2000Treściński Dawid --M-OK2019-01-18 13:58:42
2001Lorens Adrianna --K-OK2019-01-18 14:03:32
2018Sobczak Tomasz --M-OK2019-01-20 11:18:30
2020Becmer Dariusz --M-OK2019-01-20 23:11:35
2026Steczkowski Tomasz --M-OK2019-01-21 20:05:13
2031Becmer Damian --M-OK2019-01-21 23:41:55
2038Helbik Michał --M-OK2019-01-23 05:49:29
2039Wesołowski Michał Oleśnicawww.dimen.plM-OK2019-01-23 09:46:31
2041Szymański Łukasz Wrocław-M-OK2019-01-23 11:37:52
2049Pochopień Marek Wrocławwww.dimen.plM-OK2019-01-23 19:27:41
297Wolny Sebastian SkokiTour De Sklep Skoki TeamM-OK2019-01-24 17:33:59
2058Guguł Maciej --M-OK2019-01-24 20:27:17
2059Jarzembiński Piotr --M-OK2019-01-24 22:17:45
2060Bedri Piotr --M-OK2019-01-24 22:31:46
1201Witkowska Ania KatowiceKlub Królika StefanaK-OK2019-01-28 20:36:10
36Mierzwicki Krzysztof WarszawaMazurskie TropyM-OK2019-01-28 21:51:36
2103Białoszkiewicz Grzegorz Jelcz-LaskowicePrzyczłapy do BulbulatoraM-OK2019-02-04 13:38:57
2088Wardziak-Białoszkiewicz Małgorzata Jelcz-LaskowicePrzyczłapy do BulbulatoraK-OK2019-02-04 13:39:53
2104Myszka Rafał Jelcz-LaskowicePrzyczłapy do BulbulatoraM-OK2019-02-04 13:41:22
2105Frąckowiak Marzena Jelcz-LaskowicePrzyczłapy do BulbulatoraK-OK2019-02-04 13:42:58
282Tadeusz Maciej SkokiTour De Sklep Skoki TeamM-OK2019-02-05 15:56:17
2139Dyguda Tomasz WrocławKKM-OK2019-02-12 09:42:09
2140Kmiecik Katarzyna WrocławKKK-OK2019-02-12 09:48:54
1253Kucza Jarosław Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiM-OK2019-02-12 20:53:32
1254Kucza Agnieszka Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiK-OK2019-02-12 21:02:43
283Kerger Zbyszek SkokiTour De Sklep Skoki TeamM-OK2019-02-13 16:36:55
2163Domachowski Szymon --M-OK2019-02-15 08:39:24
2168Wasylkiewicz Andrzej --M--2019-02-15 17:44:52
2173Paras Artur Oława-M-OK2019-02-17 15:40:49
2200Maj Cezary TuszynPGR PabianiceM--2019-02-19 10:16:10
2203Helbik Rafał --M--2019-02-20 08:40:24
2205Błaszczyk Dariusz Oleśnica-M--2019-02-20 12:35:43
2208Buczak Wiktor BystrzycaHBA Huzar Bike AcademyM-OK2019-02-20 14:15:38
656Hajduk Jacek OleśnicaSNOB/BRUBECK TeamM-OK2019-02-20 19:45:49
2210Hajduk Lidia OleśnicaSNOB/BRUBECK TeamK-OK2019-02-20 19:56:07
2209Buczak Andrzej Bystrzyca-M-OK2019-02-20 19:57:19
459Bińkowski Borys Oborniki ŚląskiePizca del MundoM-OK2019-02-21 14:11:34