Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Bike Orient 2019

Organizer Pozytywne Emocje
Place woj. świętokrzyskie - Włoszczowa
Date 29 jun 2019
Headquarter
Web page https://www.bikeorient.pl/
Regualation
Description Trasy rowerowe: Fan - 25 km Mega - 50 km Giga - 100 km
All participants count 81
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
81
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
-11237Dziewior Iwona -GliwiceDziewiorki2808:56:00100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp3006:33:00100.00
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°3006:36:0099.24
-2945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2708:48:3096.43
3-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure3006:50:0095.85
-33756Kurek Marta --ON-SIGHT2608:44:1092.86
-41296Nieduziak Angelika -Gołcza-2608:56:0090.81
4-3139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów3006:57:0094.24
-53718Rosińska Karolina --RWD2308:21:1880.33
5-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia3007:19:0089.52
-63710Szczepaniak Weronika --VerOn Team2308:41:4077.19
6-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan3007:28:1687.67
7-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos3007:40:0085.43
-71042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja2208:48:1073.84
-8883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-2008:56:1067.12
8-3743Gajkowski Bartek --WKS Wawel Kraków3007:48:0083.97
8-3742Warmuz Łukasz --3 razy 14043007:48:0083.97
-9932Malawska Kamila -KrakówVelocilamy2009:03:2066.24
-91005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS2009:03:2066.24
10-3744Łakomiec Krzysztof --ON-SIGHT3007:48:2083.91
11-578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga3008:04:0081.20
-11826Ostaszkiewicz Jolanta -Wrocławptaszniki1807:45:0059.62
12-783Zawadzki Artur -Marki-3008:16:2079.18
13-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla3008:22:2178.23
14-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team3008:26:1777.62
15-3685Madej Rafał --:)3008:28:1177.33
16-1058Pisarek Piotr -Kraków-3008:35:2876.24
16-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-3008:35:2876.24
18-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran3008:44:1074.98
19-2476Trzmielewski Roman -Kraków-3008:48:3074.36
20-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2908:44:1071.88
21-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-2908:53:1070.67
22-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-2808:43:0068.23
23-1236Dziewior Arkadiusz -GliwiceDziewiorki2808:56:0066.58
24-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona2708:46:2464.20
25-14506Jonas Wojciech -Łódź-2708:47:5064.03
26-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2708:48:3063.94
26-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja2708:48:3063.94
28-833Konopiński Maciej -Kraków-2708:52:3063.46
29-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl2708:58:0062.82
30-2036Młynarkiewicz Michał -WrocławImmotion Specialized Team Wrocław2608:18:1860.49
31-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy2608:47:3057.14
32-970Małodobry Wojciech -Miechów-2608:57:0556.12
33-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM2609:03:2055.48
34-2799Pyta Krzysztof ---2609:09:4754.82
35-1985Bardzik Bogumił -Opole-2508:41:2052.72
35-1098Ciosek Krzysztof -Opole-2508:41:2052.72
37-3365Świtoń Łukasz --Pędzący Pędzel2508:49:3051.90
38-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-2508:52:3551.60
39-999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy2508:54:2051.43
40-1162Kalinowski Michał -Tarnowskie Góry-2408:34:0549.38
41-693Smejda Andrzej -Warszawa-2408:39:5048.83
42-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient2408:55:3947.39
43-3747Opaszowski Tomasz --Opasz2408:59:5047.02
43-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee2408:59:5047.02
45-3708Majtczak Bartosz --RWD2308:21:1845.06
45-3692Rogowski Hubert --banderolka.pl2308:21:1845.06
47-3689Szczepaniak Tadeusz --VerOn Team2308:41:4043.30
48-3693Matera Rafał ---2308:48:5042.72
48-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-2308:48:5042.72
50-1989Kuźniarowicz Piotr -UmieszczWesołe Jeże2309:05:3041.41
51-3748Sobczak Marcin --Crossbikers2208:54:1039.61
52-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club2209:22:1037.64
53-5072Dominik Grzegorz -BodzechówNiedzielna Grupa Rowerowa2108:52:0535.93
54-3750Hapczyn Krzysztof --Niedzielna Grupa Rowerowa2108:52:2535.90
55-3751Szczerbiński Mariusz --Niedzielna Grupa Rowerowa2108:53:2035.84
56-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek2108:56:1135.65
57-1072Zarzycki Piotr -ŁódźKTR BikeOrient2006:53:5033.95
58-971Korzec Staszek -KrakówIllochroma Haoneng Team2008:17:3028.24
59-885Urbanik Janusz -Słowik-2008:56:1026.21
59-884Redo Grzegorz -Głowno-2008:56:1026.21
61-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS2009:03:2025.86
61-1262Żelasko Andrzej -Mielec-2009:03:2025.86
61-931Malawski Filip -KrakówVelocilamy2009:03:2025.86
64-908Laskowski Arkadiusz -Wojkowice-1908:34:1424.57
65-350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi1908:34:1924.56
66-3753Masłej Andrzej --Mikołaj Ski Team1806:57:1023.27
66-3752Bajsarowicz Bartłomiej --Mikołaj Ski Team1806:57:1023.27
68-3754Ostaszkiewicz Jakub ---1807:45:0020.88
69-3868Górecki Marcin -Łódź-1809:35:1516.88
69-3755Michalski Maciek ---1809:35:1516.88