Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocny Marek 2019

Organizer Adventure Sport Marek Galla
Place woj. kujawsko-pomorskie - Rozstrzębowo
Date 16 - 17 nov 2019
Headquarter
Web page http://rajdkonwalii.pl/nocnymarek
Regualation http://rajdkonwalii.pl/nocnymarek/regulamin
Description 8h rogaining
All participants count 72
Results status Official results

Results

Route TP8h

Start time
Nov. 16, 2018, 5:30 p.m.
Limit time
8
PK count
36
Runners count
72
PositionIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą24208:00:0053.00
2110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS20307:44:0043.94
3141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team19407:52:0040.58
3279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-19407:52:0040.58
527Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń19308:00:0039.88
5784Wiatr Wojciech -Poznań:)19308:00:0039.88
7191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports18407:39:0038.02
8689Gordon Diana -WarszawaKU AZS WAT Warszawa17407:46:0035.95
8687Gędziorowski Maciej -WarszawaKU AZS WAT Warszawa17407:46:0035.95
101366Malinowski Marek -Kurcze15-14807:57:0030.58
11343Skawiński Marcin -Oborniki-14607:51:0030.17
121364Ciesielski Witold -GdanskMR14407:55:0029.75
13206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU14107:48:0029.13
13205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU14107:48:0029.13
15107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka-13607:32:0028.10
16102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)12207:48:0025.21
164433Farbotko Ania ---12207:48:0025.21
18763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers12207:53:0024.94
19489Grabowski Marcin -PoznańLeśni Poznań12007:56:0024.53
201443Matelska Magdalena -Poznan-12007:58:0024.43
211097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław11908:01:0024.23
224434Raciborski Grzegorz ---11107:43:0022.60
224435Rudnicki Michał ---11107:43:0022.60
241401Pająk Tomasz -ZłotówAboriginals10607:08:0021.58
25672Gmurczyk Łukasz -Zlotow-10607:13:0021.33
264436Fijor Waldemar ---10607:58:0019.32
27503Wojciechowska Katarzyna -PoznańAutsaider9806:10:0017.86
27502Wojciechowski Jarosław -PoznańAutsaider9806:10:0017.86
294437Podemska Patrycja ---9807:50:0014.06
294438Ptaszyński Robert ---9807:50:0014.06
291487Filipek Małgorzata -BydgoszczForest Gang9807:50:0014.06
321357Szczepańska-Dolna Edyta -BydgoszczForest Gang Bydgoszcz9807:52:0014.00
33447Dolatowski Marek -Świebodzini tak się zgubię9407:56:0013.43
334439Wache Olga ---9407:56:0013.43
35282Tadeusz Maciej -SkokiTour De Sklep Skoki Team9307:15:0013.29
35297Wolny Sebastian -SkokiTour De Sklep Skoki Team9307:15:0013.29
371434Sakowicz Kajetan -Złotów, Pow. ZłotowskiZłotów9308:14:0011.70
384440Glowinski Radosław ---9207:05:0011.58
384441Przastek Sławomir ---9207:05:0011.58
401872Pełszyński Szymon ---9207:53:0010.40
414443Chojnacka Karolina ---9107:42:0010.29
414442Kłodziński Karol ---9107:42:0010.29
434445Dziennik Kamila ---9007:51:0010.17
434444Studzińska Michalina ---9007:51:0010.17
451644Pełszyński Mariusz ---8807:53:009.95
464421Zawadzki Klaudiusz -PobiedziskaWiewiór Adventure Team8607:21:009.72
464446Skrobała Joanna ---8607:21:009.72
464447Miller Michał ---8607:21:009.72
49974Kucharczyk Radosław -Warszawa-8607:30:009.53
491475Bagińska Jolanta -ObrowoBagi Team8607:30:009.53
49384Bagiński Paweł -ObrowoBagi Team8607:30:009.53
524680Olejniczak Patryk -Glinka Duchowna-7907:48:008.75
524681Knopkiewicz Maciej -Kostrzyn-7907:48:008.75
54300Sokołowska Monika -WarszawaZawsze Ostatni7507:40:008.31
54299Gawroński Przemysław -WarszawaZawsze Ostatni7507:40:008.31
561032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków7307:45:008.09
574450Piotrowski Jędrzej ---6807:42:007.53
574451Piotrowska Katarzyna ---6807:42:007.53
59147Krupowies Jerzy -Szczecin-6508:00:007.20
604478Żebrowska Katarzyna -Trzcianka-6307:23:006.98
604473Bednarczyk Tomasz -Trzcianka-6307:23:006.98
62504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy6107:36:006.76
634454Jarczak Wiktoria ---5707:15:006.32
634456Kuczkowski Jan ---5707:15:006.32
634455Sobecki Filip ---5707:15:006.32
664457Nowachowicz Jerzy ---5207:05:005.76
664459Nowachowicz Michał ---5207:05:005.76
664458Ratajczyk Zdzisław ---5207:05:005.76
694461Nelke Tomasz ---4806:13:005.32
694460Stolinski Dominik ---4806:13:005.32
712014Kościelniak Tomasz ---3007:01:003.32
71568Szych Adam -Rokietnica-3007:01:003.32