Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Kierat 2019

Organizer Biuro Turystyczne LIMATUR Pilawski Andrzej
Place woj. małopolskie - Słopnice k. Limanowej
Date 24 - 26 may 2019
Headquarter Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach 34 - 615 Słopnice 732
Web page https://www.maratonkierat.pl
Regualation https://www.maratonkierat.pl/regulamin.html
Description 100 km nieprzerwanego marszu po górach Beskidu Wyspowego i Beskidu Sądeckiego oraz 4000 m podejść w ciągu 30 godzin.
All participants count 565
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
May 24, 2019, 8 p.m.
Limit time
30
PK count
14
Runners count
565
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
12632Woźniczka Marek ---1512:43:00102.50
12289Brandt Andrzej ---1512:43:00102.50
3496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę1512:44:00100.87
4940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-81512:54:0098.58
52349Bułka Łukasz -Zabierzów-1513:17:0095.73
52162Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD1513:17:0095.73
72633Dubaj Maciej ---1513:42:0092.82
82634Olszewski Piotr ---1513:50:0091.93
92635Frankowski Michał ---1513:56:0091.27
92372Raczak Maciej -Katowice-1513:56:0091.27
112636Bartyzel Marek ---1513:57:0091.16
122637Lachor Krzysztof ---1513:58:0091.05
132433Kołodziejczyk Michał -Kobiernice-1514:02:0090.62
13516Ciuraszkiewicz Konrad -OlkuszBeskidy Adventure Team1514:02:0090.62
152638Michalik Paweł ---1514:35:0087.20
161236Dziewior Arkadiusz -GliwiceDziewiorki1514:51:0085.63
172639Dziuban Łukasz ---1514:54:0085.35
172454Frączek-Bogacka Justyna -Krakow-1514:54:0085.35
174676Rajtar Zbigniew -Kraków-1514:54:0085.35
202641Trzaska Marcin ---1515:25:0082.49
212644Pycia Adam ---1515:33:0081.78
212643Golonka Łukasz ---1515:33:0081.78
212642Golonka Paweł ---1515:33:0081.78
212645Konopka Sławomir ---1515:33:0081.78
25186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin1515:57:0079.73
262646Padewski Artur ---1516:10:0078.66
272647Korzański Krystian ---1516:12:0078.50
2835Duda Tomasz 🥈-Warszawa-1516:13:0078.42
291159Grabowska Joanna 🥇-KrakówWKS Wawel Kraków1516:14:0078.34
292648Majchrzak Rafał ---1516:14:0078.34
312650Muszyński Krzysztof ---1516:40:0076.30
31780Witkowski Michał -Toruń-1516:40:0076.30
312649Kliniewski Maciej ---1516:40:0076.30
312651Muszyński Marek ---1516:40:0076.30
35236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails1516:51:0075.47
352652Pleti Marcin ---1516:51:0075.47
371993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA1516:57:0075.02
38505Wybraniec Wojciech -Bytom-1516:59:0074.88
39305Gąsiorek Paweł -ZabrzeZłamane wiosło1517:04:0074.51
392653Fajfer Jakub ---1517:04:0074.51
41474Szmyt Maciej -Poznań-1517:48:0071.44
42514Adamczuk Sławomir -KrakówMKS Wyzwolenie1517:51:0071.24
42559Talaga Robert -SzarówMKS Wyzwolenie1517:51:0071.24
441469Widera Maciej -ChorzowWodzionka CSC Adventure1517:52:0071.18
442654Flądro Daniel ---1517:52:0071.18
461999Lachera Marek -KatowiceW pogoni za duchem1517:54:0071.04
47417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club1517:56:0070.91
472655Bojkowski Maciej ---1517:56:0070.91
492656Majnusz Tomasz ---1518:05:0070.32
502657Dragon Przemysław ---1518:07:0070.19
51452Mikler Arkadiusz -KrakówGUTO Adventure Team1518:13:0069.81
512658Rozkwitalski Kuba ---1518:13:0069.81
532659Chudecki Kamil ---1518:14:0069.74
542660Piechnik Artur ---1518:15:0069.68
542661Florek Marcin ---1518:15:0069.68
562663Przyłucki Piotr ---1518:16:0069.62
562662Przyłucki Roman ---1518:16:0069.62
582664Bernacki Eugeniusz ---1518:19:0069.43
582665Podolecki Norbert ---1518:19:0069.43
58550Talaga Tomasz -Dąbrowa 21MKS Wyzwolenie1518:19:0069.43
612666Szczepański Sebastian ---1518:26:0068.99
622667Opoka Marcin ---1518:29:0068.80
632668Słomian Marcelina ---1518:30:0068.74
64890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-1518:31:0068.68
642671Gajda Sebastian ---1518:31:0068.68
642672Pietrusiak Konrad ---1518:31:0068.68
642669Matras Kamila ---1518:31:0068.68
642670Wieczorek Tomasz ---1518:31:0068.68
692673Kapturkiewicz Wojciech ---1518:32:0068.62
702674Matras Jarosław ---1518:34:0068.49
712677Ryż Konrad ---1518:36:0068.37
712675Poręba Nikodem ---1518:36:0068.37
712676Poręba Bolesław ---1518:36:0068.37
742678Borgieł Krzysztof ---1518:40:0068.12
752484Jancz Tomasz -Jelenia Góra-1518:41:0068.06
761046Majkowski Jacek -Kraków-1518:43:0067.94
772679Osyszko Izabela ---1518:44:0067.88
782680Waloch Dariusz ---1518:50:0067.52
792681Zając Grzegorz ---1518:54:0067.28
802253Bzowski Michał ---1518:55:0067.22
812682Piechnik Zenon ---1518:57:0067.11
822683Bukowiec Mariusz ---1519:00:0066.93
8314303Matras Filip -Puławy-1519:05:0066.64
84332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-1519:09:0066.41
852685Dąbrowski Paweł ---1519:10:0066.35
862686Gdowski Sławomir ---1519:14:0066.12
872687Włodarczyk Krzysztof ---1519:20:0065.78
872098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki1519:20:0065.78
892688Zakrzyński Franciszek ---1519:21:0065.72
90160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi1519:23:0065.61
912692Orędarz Roman ---1519:24:0065.55
912690Oleksy Jarosław ---1519:24:0065.55
912689Segiet Paweł ---1519:24:0065.55
912691Koziński Paweł ---1519:24:0065.55
951510Kasztelanic Rafał ---1519:30:0065.21
961553Olszewski Marcin ---1519:31:0065.16
972693Popławska Katarzyna ---1519:36:0064.88
972695Cygan Piotr ---1519:36:0064.88
972694Siwoń Ewa ---1519:36:0064.88
100529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów1519:38:0064.77
100499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys1519:38:0064.77
1022696Gurgul Wojciech ---1519:42:0064.55
1032697Foryś Adam ---1519:45:0064.39
104149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl1519:48:0064.23
105308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-1519:50:0064.12
1062698Trzetrzelewska-Lalik Ewa ---1519:52:0064.01
1072699Łach Piotr ---1519:53:0063.96
107992Gorczyca Paweł -Bolechowice-1519:53:0063.96
1092700Kaźmierczak Marcin ---1519:56:0063.80
1102701Gil Jakub ---1519:58:0063.69
1112702Zay David ---1520:13:0062.90
112765Komorowski Mateusz -Warszawa-1520:19:0062.59
113576Świderska-Zakościelna Ewelina -Janów Lubelski-1520:24:0062.34
113575Zakościelny Bernard -Janów Lubelski-1520:24:0062.34
1152704Chmiel Joanna ---1520:27:0062.18
1152703Wróbel Łukasz ---1520:27:0062.18
1172705Ociepka Waldemar ---1520:28:0062.13
118731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.1520:30:0062.03
1192706Dymek Rafał ---1520:44:0061.33
1202123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa1520:47:0061.19
1204466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-1520:47:0061.19
1222707Lic Janusz ---1520:48:0061.14
1232708Białecki Tomasz ---1520:49:0061.09
1232709Szymik Krzysztof ---1520:49:0061.09
123717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty1520:49:0061.09
126703Korpula Grzegorz -Piekoszów-1520:51:0060.99
1262710Popadiuk Igor ---1520:51:0060.99
1282711Pietrowski Michał ---1520:52:0060.94
1292712Bałka Wojciech ---1521:08:0060.17
130103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight1521:09:0060.13
130105Fałowski Rafał -Gajków-1521:09:0060.13
1322713Konczalski Jarosław ---1521:12:0059.98
1334411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-1521:15:0059.84
1342715Sułkowska Joanna ---1521:18:0059.70
1342714Bukowiec Kamila ---1521:18:0059.70
1362716Ciesielski Piotr ---1521:24:0059.42
137784Wiatr Wojciech -Poznań:)1521:25:0059.38
137490Robak Wojciech -KobyleZK Nowy Wiśnicz1521:25:0059.38
1372718Zając Marcin ---1521:25:0059.38
1372717Dubiński Maciej ---1521:25:0059.38
1412719Sakowicz Wojciech ---1521:26:0059.33
1422721Czaplicki Szymon ---1521:33:0059.01
1422722Bystrek Bernard ---1521:33:0059.01
1422720Twaróg Piotr ---1521:33:0059.01
1452723Wikar Michał ---1521:34:0058.96
1452724Jurek Jarosław ---1521:34:0058.96
1472727Gruszkowski Piotr ---1521:35:0058.92
1472726Gąsiorek Tomasz ---1521:35:0058.92
1472725Serafin Rafał ---1521:35:0058.92
1502068Dziedzina Daniel -Rabka ZdrójEpic_Team™1521:44:0058.51
1502728Brzeski Marcin ---1521:44:0058.51
1522729Zagata Paweł ---1521:45:0058.47
1532730Czulak Zbigniew ---1521:47:0058.38
1542733Plaskowski Bartek ---1521:50:0058.24
1542731Kallevik Jakob ---1521:50:0058.24
1542732Hefte Lars ---1521:50:0058.24
1542734Grucel Robert ---1521:50:0058.24
1582738Cassan Stefano ---1521:53:0058.11
1582737Carobolante Silvia ---1521:53:0058.11
1582735Lechowski Tomasz ---1521:53:0058.11
1582736Kwaśniak Piotr ---1521:53:0058.11
1622739Rybka Grzegorz ---1521:59:0057.85
163386Polański Rafał -Katowice-1522:15:0057.15
1642083Urbańczyk Radosław ---1522:16:0057.11
1652542Kłaczkowski Kamil ---1522:28:0056.60
1652740Nowak Mariusz ---1522:28:0056.60
1672084Adamczyk Paweł ---1522:31:0056.48
167387Czostków Wiola -WarszawaAccenture Runners Club1522:31:0056.48
1692743Basiński Ryszard ---1522:32:0056.43
1692741Gierlotka Maciej ---1522:32:0056.43
1692742Tuleja Tomasz ---1522:32:0056.43
1722748Hobik Tomasz ---1522:35:0056.31
1722747Paul Marek ---1522:35:0056.31
1722744Zabrzewski Patryk ---1522:35:0056.31
1722746Połomski Andrzej ---1522:35:0056.31
1722749Kosal Maciej ---1522:35:0056.31
1722745Kosecki Krzysztof ---1522:35:0056.31
1782750Jajecznica Łukasz ---1522:37:0056.23
1792751Svach Janusz ---1522:44:0055.94
1802752Kowalcze Michał ---1522:48:0055.77
1812753Gierlotka Rafał ---1522:51:0055.65
1822755Kapitan Grzegorz ---1522:53:0055.57
1822754Majewski Piotr ---1522:53:0055.57
1842759Błaszczak Jarosław ---1522:57:0055.41
1842758Krawczyk Jacek ---1522:57:0055.41
1842756Kisielewski Piotr ---1522:57:0055.41
1842757Lasota Artur ---1522:57:0055.41
1882760Jelonek Krzysztof ---1522:59:0055.33
1892761Rzemiński Jacek ---1523:02:0055.21
1902762Skrzeczyński Sławomir ---1523:07:0055.01
1912763Szczęsny Bartłomiej ---1523:11:0054.85
1922765Jaśkowiec Wojciech ---1523:12:0054.81
1922368Pręcikowski Ryszard ---1523:12:0054.81
1922764Stefańska Dorota ---1523:12:0054.81
1952766Staszczuk Agata ---1523:27:0054.23
1952768Palusiński Bartosz ---1523:27:0054.23
1952767Stawiarz Paweł ---1523:27:0054.23
1982769Drożdżal Rafał ---1523:31:0054.08
1992770Adamek Maciej ---1523:39:0053.77
1992771Klima Dariusz ---1523:39:0053.77
2012772Tymiński Andrzej ---1523:40:0053.73
2022773Garbień Grzegorz ---1523:41:0053.69
2032774Ożóg Łukasz ---1523:51:0053.32
2042776Szarek Marcin ---1523:52:0053.28
2042775Kasprzyk Filip ---1523:52:0053.28
2062777Szynalik Władysław ---1523:53:0053.24
2072778Kuźnicki Witek ---1523:54:0053.21
2082553Balcerkiewicz Adam ---1523:55:0053.17
2082779Ołtarzewska Joanna ---1523:55:0053.17
2102061Cwalina Karol ---1523:57:0053.10
2112780Mucha Robert ---1523:59:0053.02
212341Jabłoński Rafał -RydułtowyZłamane Wiosło1524:00:0052.99
2132781Nicoś Adrian ---1524:15:0052.44
2142782Miecznikowski Piotr ---1524:17:0052.37
2142783Kamiński Wojciech ---1524:17:0052.37
2162784Perek Maciej ---1524:19:0052.30
217316Krasowski Tomasz -Wrocław-1524:20:0052.26
2182787Bukowiec Przemysław ---1524:21:0052.22
2182786Pachut Jerzy ---1524:21:0052.22
2182785Pałubiak Dawid ---1524:21:0052.22
2182788Mąsior Wojciech ---1524:21:0052.22
2222790Rachtan Anna ---1524:26:0052.05
2222789Jamka Marek ---1524:26:0052.05
2242791Macher Paweł ---1524:28:0051.98
2242792Burkowicz Marek ---1524:28:0051.98
2262793Wąchała Marcin ---1524:29:0051.94
2272794Ociepa Marek ---1524:43:0051.45
2272795Pogoda Krystian ---1524:43:0051.45
2292145Duda Anita ---1524:52:0051.14
2292110Czarnobil Janusz ---1524:52:0051.14
2312796Wójcik Bartłomiej ---1524:58:0050.93
2312798Janas Marcin ---1524:58:0050.93
2312797Pajor Dariusz ---1524:58:0050.93
2342799Pyta Krzysztof ---1525:07:0050.63
2352800Franczyk Paweł ---1525:09:0050.56
2352801Skupień-Franczyk Barbara ---1525:09:0050.56
2372802Pęczek Dariusz ---1525:10:0050.53
2372803Mucha Monika ---1525:10:0050.53
2372804Borowicz Monika ---1525:10:0050.53
2402805Gątkiewicz Paweł ---1525:20:0050.20
24014712Piwowarczyk Łukasz -Krakow-1525:20:0050.20
2422807Szymański Jarosław ---1525:30:0049.87
2422808Muszyński Dariusz ---1525:30:0049.87
2442809Ułasiuk Kamil ---1525:35:0049.71
2452810Twardosz Karol ---1525:36:0049.67
2462811Indyk Krzysztof ---1525:37:0049.64
246174Ostromęcki Rafał -Warszawa-1525:37:0049.64
248603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga1525:48:0049.29
24866Rychlicki Dariusz -WołkowyjaPogromcy kilometrów1525:48:0049.29
2502812Garcarz Monika ---1525:56:0049.04
2502813Garcarz Mariusz ---1525:56:0049.04
2522814Maleńczak Piotr ---1525:59:0048.94
2522576Zacharko Dominik ---1525:59:0048.94
252716Głuszcz Marcin -Zgierz-1525:59:0048.94
2552815Puza Adam ---1526:05:0048.75
2562816Maciaszczyk Tomasz ---1526:07:0048.69
2572818Tobiasz Zbigniew ---1526:08:0048.66
2572817Wojtas Jakub ---1526:08:0048.66
2572819Żyła Natalia ---1526:08:0048.66
2602820Gurba Michał ---1526:09:0048.63
2612821Wybraniec Tomasz ---1526:15:0048.44
2612822Piela Dawid ---1526:15:0048.44
2632823Lewdorowicz Wojciech ---1526:20:0048.29
2642825Gruhn Anna ---1526:21:0048.26
2642824Sęk Marek ---1526:21:0048.26
2642826Mordarski Michał ---1526:21:0048.26
2642827Miśkiewicz Paweł ---1526:21:0048.26
2682828Opach Stanisław ---1526:29:0048.02
269279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-1526:32:0047.93
2702830Benedyk Mateusz ---1526:34:0047.87
2702829Sikorski Robert ---1526:34:0047.87
2702831Lewiński Jan ---1526:34:0047.87
2732832Stankiewicz Szymon ---1526:36:0047.81
2742835Górski Rafał ---1526:37:0047.78
2742833Garbień Konstanty ---1526:37:0047.78
2742834Kołodziejczyk Wojciech ---1526:37:0047.78
2772836Brożyna Magdalena ---1526:39:0047.72
2782837Pach Janusz ---1526:41:0047.66
2782838Gurgul Tomasz ---1526:41:0047.66
278739Buczek Adam -Biłgoraj-1526:41:0047.66
281561Kowalczyk Rafał -KrakówFocus Adventure Team1526:42:0047.63
2812840Staroniewicz Janusz ---1526:42:0047.63
2812839Rębisz Bogdan ---1526:42:0047.63
2842841Puczyńska Magdalena ---1526:45:0047.54
2842842Mleczko Ewa ---1526:45:0047.54
284599Bogaczyk Mateusz -KrakówElton&Borys1526:45:0047.54
2872845Guzik Kama ---1526:46:0047.51
2872843Mleczko Grzegorz ---1526:46:0047.51
2872846Jachym Paweł ---1526:46:0047.51
2872844Obarski Norbert ---1526:46:0047.51
2912847Barszcz Rafał ---1526:47:0047.48
2922848Pocztowski Wojciech ---1526:48:0047.45
2922849Smoleń Renata ---1526:48:0047.45
29414849Kaltenberg Norbert -Kraków-1526:49:0047.42
2942851Bednorz Remigiusz ---1526:49:0047.42
2942852Słowik-Sułkowski Albert ---1526:49:0047.42
2942853Kucharski Kamil ---1526:49:0047.42
2982854Bednarz Karolina ---1527:04:0046.98
2992855Burda Ewa ---1527:05:0046.95
2992856Burda Jarosław ---1527:05:0046.95
3012857Hurman Krzysztof ---1527:10:0046.81
3022858Płonka Sebastian ---1527:12:0046.75
303908Laskowski Arkadiusz -Wojkowice-1527:13:0046.72
303350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi1527:13:0046.72
3032859Krawiec Ewa ---1527:13:0046.72
3062861Czapiewski Maciej ---1527:15:0046.67
3062860Witek Grzegorz ---1527:15:0046.67
3082862Topolski Daniel ---1527:26:0046.35
3082863Herc Patryk ---1527:26:0046.35
3102865Biel Małgorzata ---1527:31:0046.21
3102864Stanisławczyk Waldemar ---1527:31:0046.21
3122866Kupiec Tomasz ---1527:32:0046.19
3122867Biel Artur ---1527:32:0046.19
3122868Oleksy Marcin ---1527:32:0046.19
3152869Kosmaczewski Michał ---1527:37:0046.05
3162870Potucha Michał ---1527:39:0045.99
317276Ścioch Leszek -Warszawa-1527:42:0045.91
3172871Maślanka Tomasz ---1527:42:0045.91
3192873Staniaszek Stanisław ---1527:43:0045.88
3192875Hejnar Jerzy ---1527:43:0045.88
3192872Grzegorczyk Oskar ---1527:43:0045.88
3192506Block Wojciech -Gniewino-1527:43:0045.88
3192874Mazur Tomek ---1527:43:0045.88
3242876Mazur Rafał ---1527:44:0045.85
3242878Bubula Michał ---1527:44:0045.85
3242877Trzop Dominik ---1527:44:0045.85
3272879Grabek Zbigniew ---1527:45:0045.83
3272881Kowalczyk Wiesław ---1527:45:0045.83
3272880Wilk Aleksander ---1527:45:0045.83
3272882Woźniak Dawid ---1527:45:0045.83
33161Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa1527:56:0045.53
3314122Walczyna Dariusz -WarszawaKlub InO STOWARZYSZE1527:56:0045.53
3332884Kamysz Izabela ---1527:58:0045.47
3332885Kucharczyk Szymon ---1527:58:0045.47
3352886Tokarz Wojciech ---1528:05:0045.28
3362888Zawada Zbigniew ---1528:19:0044.91
3362887Zawada Janusz ---1528:19:0044.91
3382891Szczerba Andrzej ---1528:22:0044.83
3382890Wrocławska Renata ---1528:22:0044.83
3382889Zając Anna ---1528:22:0044.83
3412370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę1528:38:0044.41
3412360Lis Dominika --Na Skuśkę1528:38:0044.41
3432893Jagoda Maciej ---1528:39:0044.39
3432892Grzesiak Mateusz ---1528:39:0044.39
3452894Ulman Lech ---1528:42:0044.31
3452895Mrzygłód Krzysztof ---1528:42:0044.31
3472897Kotlarczyk Katarzyna ---1528:43:0044.28
3472896Dźwigulski Łukasz ---1528:43:0044.28
3472898Kaper Radosław ---1528:43:0044.28
3502899Hulin Karol ---1528:44:0044.26
3502900Słowik Adam ---1528:44:0044.26
3522901Smoła Grzegorz ---1528:48:0044.16
3532904Kulig Marcin ---1528:51:0044.08
3532902Masłocha Dariusz ---1528:51:0044.08
3532903Orzeł Jarosław ---1528:51:0044.08
3562905Ryś Sylwia ---1528:52:0044.05
3562906Kolawa Grzegorz ---1528:52:0044.05
3582907Michura Paweł ---1528:54:0044.00
3591032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków1529:00:0043.85
3602910Batelt Jerzy ---1529:03:0043.78
3602909Loska Marcin ---1529:03:0043.78
3602911Karteczka Zdzisław ---1529:03:0043.78
3602908Trzop Mateusz ---1529:03:0043.78
3642912Frączek Paweł ---1529:04:0043.75
3654879Lewandowski Tomasz -Tarnów-1529:06:0043.70
3652913Wieczorek Lucjan ---1529:06:0043.70
3674412Hora Vladimír -Praha-1529:12:0043.55
3681449Mleczek Tadeusz -Świdnica-1529:13:0043.53
3682915Niepsuj Rafał ---1529:13:0043.53
3702916Ułański Bogumił ---1529:15:0043.48
3712918Binko Miłosz ---1529:16:0043.45
3712919Orlik-Binko Jadwiga ---1529:16:0043.45
3712917Sypek Damian ---1529:16:0043.45
3742920Maliborskyi Yurii ---1529:25:0043.23
3752921Kaczmarek Maciej ---1529:27:0043.18
376277Kaznowski Jan -Tomaszów Mazowiecki-1529:32:0043.06
3762923Czarnecki Przemysław ---1529:32:0043.06
3762922Musiał Piotr ---1529:32:0043.06
379151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam1529:35:0042.99
3792287Glanas Dariusz ---1529:35:0042.99
3812924Olszewski Mateusz ---1529:36:0042.96
3812925Szymański Marcin ---1529:36:0042.96
3832926Rogacewicz Hubert ---1529:44:0042.77
3842928Świercz Maciej ---1327:12:0037.07
3842927Szymczyk Michał ---1327:12:0037.07
3862929Wysowski Jakub ---1327:27:0036.73
3872930Fajfer Marek ---1327:38:0036.49
3882931Polakowski Zbigniew ---1327:39:0036.46
3892934Kwiatkowska Milena ---1327:40:0036.44
3892935Podsiadło Rafał ---1327:40:0036.44
3892932Filipek Zbigniew ---1327:40:0036.44
3892933Szymańska Joanna ---1327:40:0036.44
3891327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-1327:40:0036.44
3942936Wolski Andrzej ---1327:55:0036.11
3942937Komorowski Piotr ---1327:55:0036.11
3962938Biernat Tomasz ---1222:41:0033.34
3971375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę1223:35:0032.06
3982939Kucharczyk Robert ---1225:31:0029.64
3992940Stopyra Sławomir ---1225:32:0029.62
4002941Jóźwiak Piotr ---1225:39:0029.48
4012469Słopiecki Janusz -Kielce-1226:24:0028.64
4022942Szopa Marcin ---1115:11:0026.26
4032943Fedorowicz Michał ---1119:38:0020.31
4042944Palaczyński Piotr ---1120:42:0019.26
4052945Bąkowski Łukasz ---1120:46:0019.20
4062946Rogowski Paweł ---1121:05:0018.91
4072947Stojanowski Adam ---1121:40:0018.40
4082948Biernat Tomasz ---1122:16:0017.90
4092949Herman Dariusz ---1122:24:0017.80
4102950Popowicz Dariusz ---1122:36:0017.64
4112141Jabłoński Mateusz ---1122:52:0017.43
4122951Szczepaniuk Karol ---1123:10:0017.21
4132952Posłuszny Paweł ---1123:25:0017.02
4142953Kościaniuk Andrzej ---1123:26:0017.01
415374Gąsiorek Tadeusz -RybnikZłamane wiosło1123:32:0016.94
4162954Mucha Tomasz ---1019:11:0015.40
4172955Kantor Damian ---1021:18:0013.87
4182956Wacławiak Łukasz ---1021:24:0013.81
4192957Rysiewicz Antoni ---1021:52:0013.51
4202958Rysiewicz-Bochenek Katarzyna ---1021:53:0013.50
4212959Łopaciuk Przemysław ---1022:03:0013.40
4212960Ułasiuk Aldona ---1022:03:0013.40
423807Mozga Piotr -Łódź-1022:07:0013.36
424789Wojdak Sylwester -Wola Drzewiecka-1022:08:0013.35
4252961Marczyk Grzegorz ---911:28:0012.01
4262962Węgrzyn Mateusz ---911:55:0011.56
4272963Pytel Dorota ---912:27:0011.06
4282964Zwoliński Piotr ---914:35:009.45
4292965Adamiec Łukasz ---915:35:008.84
430230Szczepański Zbigniew -Sulęcin-916:20:008.43
4312966Dziedziela Marcin ---916:48:008.20
4322967Stachowicz Kamil ---916:50:008.18
4332968Żwirek Paweł ---917:04:008.07
434888Hordziejewicz-Karasińska Ewa -Bytom-920:01:006.88
4352350Rzenno Dagmara -Bytom-920:02:006.88
436910Skutela Angelika -ŚwierklaniecStrefa Byków Bytom920:03:006.87
436567Stolarek Małgorzata -BytomStrefa Byków920:03:006.87
4381305Weiss Marcin -Kolanowice-920:42:006.65
4382486Weiss Szymon ---920:42:006.65
4402969Polanowski Tomasz ---811:11:005.92
4412970Kaszuba Marek ---811:34:005.72
4422971Mac Bartłomiej ---811:58:005.53
4432972Szlachcic Tomasz ---812:01:005.50
4442973Rogóz Michał ---812:13:005.41
4452974Chagula Damian Bernard ---812:20:005.36
4462976Sejmej Bogdan ---812:42:005.21
4462975Rokosz Grzegorz ---812:42:005.21
4482977Samoder Grzegorz ---812:54:005.13
4492978Jedynak Michał ---812:55:005.12
4502980Ślemp Mateusz ---813:18:004.97
4502979Kaliński Kamil ---813:18:004.97
4522981Roliński Wojciech ---813:26:004.92
4522982Rolińska Inga ---813:26:004.92
4542983Hebda Tomasz ---813:42:004.83
4552218Socha-Stojek Magdalena ---813:55:004.75
4552984Stefańska Aleksandra ---813:55:004.75
4572985Tondera Roman ---814:42:004.50
4582986Kiełbasa Janusz ---815:05:004.39
4592987Sterpejkowicz Rafał ---815:39:004.23
4592988Fabiszewski Marcin ---815:39:004.23
4612989Michalik-Cały Kasia ---815:41:004.22
4622990Jankowska-Szemraj Marta ---815:42:004.21
4632992Bednarek Wojciech ---816:17:004.06
4632991Florkiewicz Paweł ---816:17:004.06
4652993Matusiak Maciej ---816:44:003.95
4662994Ilnicki Daniel ---817:06:003.87
4672995Ilnicki Filip ---817:07:003.86
4682997Walczak Jakub ---817:21:003.81
4682996Wroczyńska Magdalena ---817:21:003.81
4702998Kędzia Robert ---817:25:003.80
4702999Daniluk Andrzej ---817:25:003.80
4723001Sadziak Michał ---818:28:003.58
4723000Gruszczyński Michał ---818:28:003.58
4743002Trystuła Krzysztof ---709:53:003.13
4753003Drożdż Wiktor ---710:31:002.95
4763004Domański Michał ---710:58:002.82
4773005Zwoliński Wojciech ---710:59:002.82
4783006Banowicz Karol ---711:44:002.64
4793008Puto Michał ---711:57:002.59
4793007Puto Mateusz ---711:57:002.59
481790Wasiak Agnieszka -Rogów-713:00:002.38
4823009Piwnik-Jędrychowska Beata ---713:06:002.36
4823010Dzióbek Sylwia ---713:06:002.36
4843011Seget Marek ---713:53:002.23
4853012Olszewski Michał ---608:33:001.91
4863013Borkowski Andrzej ---608:36:001.90
4873014Horwacik Tomasz ---608:42:001.88
4883015Lis Jakub ---608:58:001.82
4893016Stępień Magdalena ---609:00:001.82
4903017Krzysztof Iwona ---609:01:001.81
4913018Orzeł Wojciech ---609:17:001.76
4923019Otrębski Tomasz ---609:28:001.73
4933020Lipień Daniel ---609:30:001.72
4943021Kamiński Sławomir ---609:32:001.72
4954652Ogrodowicz Ewa -Łódź-610:20:001.58
496788Wasiak Zbigniew -Rogów-610:24:001.57
4973023Bugajska Kinga ---610:34:001.55
4973024Bosek Karolina ---610:34:001.55
4993025Mikuła Agnieszka ---610:35:001.55
5003026Jacak Wiesław ---610:39:001.54
5003027Pasoń Mirosław ---610:39:001.54
5023029Górna Karolina ---611:00:001.49
5023028Udro Przemysław ---611:00:001.49
5043031Szemik Łukasz ---611:01:001.48
5043030Fedorowicz Marta ---611:01:001.48
5063033Walczak Tymoteusz ---612:28:001.31
5063032Walczak Bartłomiej ---612:28:001.31
5063034Jaźwa Rafał ---612:28:001.31
5093035Walczak Mateusz ---612:37:001.30
5103036Grażewicz Piotr ---612:38:001.29
5113037Maciaszczyk Filip ---612:43:001.29
512125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie613:15:001.23
5133038Mazurkiewicz Tomasz ---503:23:001.03
5143039Nowak Leszek ---504:10:001.00
5143040Wicherkiewicz Ilona ---504:10:001.00
5163041Grzesiak Mateusz ---505:06:001.00
5173042Kantor Dawid ---505:52:001.00
5183044Pawlik Mateusz ---505:53:001.00
5183043Kantor Piotr ---505:53:001.00
5183045Pruciak Tomasz ---505:53:001.00
5213046Strzyż Ryszard ---506:09:001.00
5223047Radzięta Artur ---506:11:001.00
5233048Góra Rafał ---506:27:001.00
5243049Bąkowska Kinga ---506:28:001.00
5253050Golik Marcin ---506:34:001.00
5253051Kuropatwa Marek ---506:34:001.00
5273052Krysa Rafał ---506:47:001.00
5273053Lukas Anna ---506:47:001.00
5293054Sady Łukasz ---507:54:001.00
5293055Bogucki Tomasz ---507:54:001.00
5313056Lasok Łukasz ---507:55:001.00
5323057Baranowski Jan ---508:45:001.00
5333058Glądys Wojciech ---508:55:001.00
5343059Dziurbiejko Julia ---509:21:001.00
5353061Cellmer Wojciech ---509:22:001.00
5353060Kęska Mateusz ---509:22:001.00
5373062Cellmer Renata ---509:23:001.00
5383064Uryga Adrian ---509:24:001.00
5383063Kierczak Tomasz ---509:24:001.00
5383065Harmata Jakub ---509:24:001.00
5412369Sobieska Maria --Na Skuśkę510:56:001.00
5413066Wasiński Łukasz ---510:56:001.00
5433067Wasińska Joanna ---510:57:001.00
5443068Kryza Rafał ---511:34:001.00
5443069Leciejewski Maciej ---511:34:001.00
5463070Kiełbasiński Michał ---402:48:001.00
5473071Curzydło Filip ---403:48:001.00
5483072Giza Tomasz ---405:31:001.00
549313Grabski Patryk -WarszawaPolarnyj301:27:001.00
5503073Błoch Arkadiusz ---303:18:001.00
5513076Indyk Aleksandra ---305:05:001.00
5513074Indyk Ireneusz ---305:05:001.00
5513075Indyk Magdalena ---305:05:001.00
5543077Frączek Jakub ---201:55:001.00
5553078Pęczak Michał ---202:11:001.00
5553079Pęczak Marek ---202:11:001.00
5573080Poloczek Rupert ---202:12:001.00
5583081Szczurek Leszek ---202:13:001.00
5583082Kiełczewski Michał ---202:13:001.00
5603083Zawada Jan ---202:20:001.00
5603084Zawada Krzysztof ---202:20:001.00
5623085Gnela Piotr ---202:21:001.00
5633086Targoni Tomasz ---202:28:001.00
5643087Lis Andrzej ---100:45:001.00
5653088Weiss Leon ---101:10:001.00