Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Kaczawska Wyrypa 2019

Organizer F.H.U.FILEMON-Joanna Rafalska
Place woj. dolnośląskie - Góry Kaczawskie
Date 8 - 10 nov 2019
Headquarter
Web page http://www.kaczawskawyrypa.pl
Regualation
Description Kaczawski Maraton na Orientację „KACZAWSKA WYRYPA” jest imprezą o charakterze sportowo-turystycznym.
All participants count 52

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
9
Unofficial results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails3420:31:00103.00
210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo3424:14:0086.66
3103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight3426:15:0078.66
3141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team3426:15:0078.66
54423Safin Łukasz --Dziki Słoik2419:44:0055.17
699Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy2421:56:0049.64
71032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków2022:46:0041.36
8854Żak Krzysztof -Wrocław-1421:23:0028.95
92857Hurman Krzysztof ---1215:20:0024.82

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
32
Unofficial results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
14411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-2410:10:0053.00
2131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team2410:33:0050.18
351Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK2410:54:0047.64
42484Jancz Tomasz -Jelenia Góra-2411:49:0043.02
55093Kopacz Piotr -Gdynia-2412:55:0039.35
61252Fidelak Paweł -Wrocław-2413:59:0036.35
78Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI2414:35:0034.86
8133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team2211:26:0031.95
84424Bartosiewicz Adam ---2211:26:0031.95
10416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO2010:58:0029.05
10418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team2010:58:0029.05
121144Łazowska Sylwia 🥉-WarszawaŁaziki2014:25:0022.10
12666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze2014:25:0022.10
144425Kula Piotr ---1911:05:0020.99
15376Szczepański Sławomir -PoznańSS1810:36:0019.89
161327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-1813:53:0015.18
16125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie1813:53:0015.18
164409Michalak Krzysztof -Człuchów-1813:53:0015.18
165006Andrzejewski Piotr -Człuchów-1813:53:0015.18
201463Durka Sławomir -Leszno-1612:17:0013.50
211080Jarymowicz Mariusz -CzadrówPOPOLUPO1613:05:0012.67
214426Klim Aleksandra ---1613:05:0012.67
234429Dubiel Agata ---1509:23:0011.88
234430Dubiel Piotr ---1509:23:0011.88
234427Cholewczuk Piotr ---1509:23:0011.88
234428Cholewczuk Agnieszka ---1509:23:0011.88
274412Hora Vladimír -Praha-1514:09:007.88
284431Setinkova Zuzana ---1414:33:007.35
29974Kucharczyk Radosław -Warszawa-1310:19:006.83
302122Wójcik Agnieszka -Ujów-1008:47:005.25
304432Pacuła Justyna ---1008:47:005.25
322121Wójcik Jerzy -Ujów-608:47:003.15

Route TR150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
11
Unofficial results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1-859Białka Marcin -Jelenia Góra-3216:27:5950.00
2-809Rudnicki Mariusz -Wołów-2816:42:5943.75
2-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2816:42:5943.75
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos2817:07:0042.73
5-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-2711:41:0041.20
5-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia2711:41:0041.20
7-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek2617:41:0039.67
8-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona2515:15:0038.15
9-813Kowalski Krzysztof -Wołów-1810:37:0027.47
10-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-1305:47:0019.84
11-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM1210:06:0018.31

Route TP25

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TP10

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date