Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Jurajska Jatka 2019

Organizer Łukasz Korzeniewski
Place woj. śląskie - Włodowice
Date 5 oct 2019
Headquarter
Web page http://jurajatka.pl/
Regualation
Description 25, 50, 100 km piesze 50, 120 km rowerowe
All participants count 86

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
12
Unofficial results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
11504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki3615:06:00102.50
1236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails3615:06:00102.50
3999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy3615:17:0099.80
4131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team3616:05:0093.89
5529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów3616:13:0093.11
610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo3618:39:0080.97
6141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team3618:39:0080.97
8639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy3620:30:0073.66
9325Skowron Michał -Zgierz-3220:34:0065.47
104091Kaseja Janek --Niezła Korba1507:16:0030.69
112613Leśkiewicz Paweł ---1015:38:0020.46
124092Kacprzak Paweł ---813:46:0016.37

Route TR120

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
27
Unofficial results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°3207:46:00100.00
-13713Buciak Barbara --Mazurskie Tropy1409:21:00100.00
2-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-3208:02:0096.68
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp3208:02:0096.68
4-2162Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD3208:40:0089.62
5-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure3208:46:0088.59
6-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-3208:53:5987.27
6-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia3208:53:5987.27
6-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-3208:53:5987.27
9-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl3210:41:0072.70
10-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina3211:10:0069.55
11-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-3211:30:0067.54
12-3912Złotnicki Maciek ---3212:12:0063.66
13-813Kowalski Krzysztof -Wołów-3212:45:0060.92
13-809Rudnicki Mariusz -Wołów-3212:45:0060.92
15-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona3212:59:0059.82
16-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI3213:17:0058.47
17-2185Kielak Sławomir ---3111:10:0056.64
18-833Konopiński Maciej -KrakówBikeholicy2811:43:0051.16
19-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient2813:18:0045.07
20-693Smejda Andrzej -Warszawa-2611:56:0041.85
21-917Marszałek Piotr -Marklowice GórneInO SCI2309:08:0037.02
22-965Śmietański Mikołaj -SkawinaRecykling Przede Wszystkim2212:59:0035.41
22-866Śmietański Jacek -SkawinaRecykling przede wszystkim2212:59:0035.41
24-970Małodobry Wojciech -Miechów-1910:46:0030.58
25-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem1708:56:0027.36
26-1985Bardzik Bogumił -Opole-1710:23:5923.51

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
47
Unofficial results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
114Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam3602506:00:0048.00
2210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA2506:02:0046.75
3940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-82506:31:0042.43
42080Majer Janusz ---2507:04:0038.21
5765Komorowski Mateusz -Warszawa-2507:15:0037.24
6332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-2507:32:0035.84
6149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl2507:32:0035.84
8700Niedźwiedziński Rafał -Łódź-2507:38:0035.37
9417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club2508:10:0033.06
92375Janerka Marzka -Chorzów-2508:10:0033.06
11678Kaliciński Marek -WarszawaUKA2508:40:0031.15
12376Szczepański Sławomir -PoznańSS2508:42:0031.03
131252Fidelak Paweł -Wrocław-2508:46:0030.80
134081Kidawa Aleksander ---2508:46:0030.80
13105Fałowski Rafał -Gajków-2508:46:0030.80
161296Nieduziak Angelika -Gołcza-2508:59:0030.06
17160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi2509:10:0029.45
182234Litwa Szymon ---2509:36:0028.12
182305Chrząstowska Kamila ---2509:36:0028.12
203394Kamiński Michał ---2509:40:0027.93
21201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze2510:09:0026.60
21158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze2510:09:0026.60
2161Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa2510:09:0026.60
24512Gąsiorowski Maciej -OpoleKRAN-SUW Opole2510:32:0025.63
24637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw2510:32:0025.63
26499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys2510:41:0025.27
272377Bębenek Marcin -Jaworzno-2510:53:0024.81
28151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam2511:02:0024.47
283395Kamiński Robert ---2511:02:0024.47
304083Jungowski Piotr ---2511:07:0024.29
314010Graczyk Zbigniew -Częstochowa-2511:29:0023.51
32603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga2511:35:0023.31
3266Rychlicki Dariusz -WołkowyjaPogromcy kilometrów2511:35:0023.31
321032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków2511:35:0023.31
353711Czeczott Małgorzata --UKA2410:28:0022.38
361375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę2410:42:0021.89
374085Soboń Grzegorz ---2312:32:0020.98
374084Bogusławski Jakub ---2312:32:0020.98
391305Weiss Marcin -Kolanowice-2211:31:0020.06
392387Weiss Piotr -Kolanowice-2211:31:0020.06
414086Kurowski Bartosz --UKA1809:27:0016.42
422287Glanas Dariusz ---1812:05:0012.84
434087Grzenia Przemysław ---1611:14:0011.41
432479Gubała Roman -Gliwice-1611:14:0011.41
454089Natusiewicz Ania --Klub InO Stowarzysze1409:24:009.99
454088Gumienna Monika ---1409:24:009.99
474090Olejnik Marcin ---904:59:006.42