Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Abentojra 2019

Organizer Warmińsko-Mazurski Klub Orientacji Pieszej i Rowerowej Abentojra
Place woj. warmińsko-mazurskie - Olsztyn
Date 7 - 8 sep 2019
Headquarter
Web page http://abentojra.pl/
Regualation
Description Warmińsko-Mazurski Rajd na Orientacje Abentojra
All participants count 68

Results

Route TR100

Start time
Sept. 7, 2019, 2 a.m.
Limit time
PK count
-
Runners count
40
Unofficial results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°2404:54:36100.00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-2307:33:28100.00
2-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team2405:25:4790.43
-23678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja ---2307:59:5994.48
3-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp2405:26:0290.36
-33943Strakowska Monika ---1709:00:5869.83
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan2405:33:0188.46
5-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-2405:33:1788.39
6-3933Cirut Jan ---2406:05:5780.50
7-3934Dudko Łukasz ---2406:05:5880.50
8-783Zawadzki Artur -Marki-2406:34:4974.62
9-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-2406:52:4071.39
10-1364Ciesielski Witold -GdanskMR2407:16:1367.54
11-1994Lipiński Tomasz ---2407:23:0266.50
12-1819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?2407:32:5265.05
13-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy2407:33:2664.97
14-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy2407:34:3964.80
15-2183Bróż Wojciech -Gdańsk-2408:01:1561.22
16-3101Polewko Waldemar ---2408:01:3961.16
17-3269Jarosiewicz Radek --BIKE NOW BEER LATER2408:01:4761.15
18-3935Kulwikowski Michał ---2408:02:0261.12
19-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-2408:18:1359.13
20-205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU2408:22:5958.57
21-1654Wielgosz Tomasz ---2408:44:3656.16
22-1655Ciszkowski Jacek ---2408:44:3956.15
23-3936Kurkowski Ryszard ---2408:47:3555.84
24-3937Kasprzyk Dariusz ---2408:47:5955.80
25-3938Kozdryk Piotr ---2307:34:0753.47
26-3111Nikonowicz Adrian ---2307:58:5650.70
27-3662Tiszbein Piotr -SOPOT-2307:59:5650.60
28-3939Sirocki Rafał ---2308:54:0445.47
29-1076Filipek Piotr -Poznań-2208:06:5843.49
30-693Smejda Andrzej -Warszawa-2208:30:1041.51
31-3940Namiotko Wojciech ---1809:00:5433.97
32-3729Sawko Kamil --Szybcy Inaczej1708:31:5832.08
33-3727Kuncewicz Piotr --Szybcy Inaczej1708:32:0632.07
34-3730Walczyk Marek --Szybcy Inaczej1708:36:1231.82
35-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan1708:48:0031.10
36-3941Urban Krzysztof ---1709:00:2430.39
37-3942Galek Sylwester ---1709:00:2730.39

Route TP50

Start time
Sept. 7, 2019, 2 a.m.
Limit time
PK count
-
Runners count
28
Unofficial results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
11521Bowszys Maciej ---1607:45:0643.00
21530Kraciuk Piotr ---1607:49:3941.61
38Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI1608:01:5239.61
4711Ostaszewska Katarzyna -Piaseczno-1608:06:5038.21
5678Kaliciński Marek -WarszawaUKA1608:06:5738.21
63924Wiśniewski Łukasz ---1609:22:3133.07
73442Skórka Robert ---1609:25:5332.88
81607Żyźniewski Cezary ---1609:26:0532.86
9564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-1609:43:5031.87
101633Cherek Maciej ---1609:43:5131.86
114033Kawałko Maciej -SzafrankiPaintRun1609:53:3531.34
12125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie1610:04:2730.78
133925Żychliński Mateusz ---1610:04:3630.77
143926Czaplicki Piotr ---1610:04:4430.76
151327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-1610:05:2430.73
163448Spiczak-Brzezińska Justyna ---1610:05:3530.72
17890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-1610:08:1930.58
183451Veith Piotr ---1610:08:3030.57
194409Michalak Krzysztof -Człuchów-1610:13:0030.35
205006Andrzejewski Piotr -Człuchów-1610:14:0630.29
213928Stelmach Ferdynand ---1610:55:3128.38
221735Kołłątaj Dawid ---1410:00:4024.83
231736Kicelman Aleksandra ---1410:00:5924.82
241281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia1209:32:2521.27
251282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia1209:32:4221.26
263824Kasprzyk Radosław -Poznań-1210:28:2619.38
273929Zagulski Łukasz ---910:31:1314.53
283930Kaczmarczyk Paulina ---910:31:2214.53