Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Złoto dla Zuchwałych 2018

Organizer BikeBoys Paweł Mantycki
Place woj. kujawsko-pomorskie - Czernikowo
Date 11 mar 2018
Headquarter Szkolna 15, 87-640 Czernikowo
Web page http://zloto.orientujemy.pl
Regualation http://www.zloto.orientujemy.pl/regulamin-bydgoszcz
Enrollment Feb. 14, 2018   -   March 9, 2018
Description Wiosenny rajd w Kujawsko-Pomorskim dla piechurów i rowerzystów na dystansach długich, średnich i krótkich. Zapewnia zawsze na wiosnę orientacyjną rozrywkę nieprzerwanie od 2011 roku :)
All participants count 160

Results

Route TR150

Start time
March 11, 2018, 8:30 a.m.
Limit time
10
PK count
26
Runners count
45
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-100.00
-1323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-2883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-52.63
3-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure93.07
4-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl90.20
5-7Zadworny Tomasz -Łódź-83.39
6-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-80.18
7-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF79.01
8-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia73.77
9-120Królikowski Roman -Modlniczka-73.64
10-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos73.51
10-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-73.51
12-783Zawadzki Artur -Marki-71.75
13-4124Ziółkowski Janusz -ToruńeCOM CUK Racing Team70.07
13-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team70.07
13-881Jackowiak Michal -Osiek N/wisłąecom CUK Racing Team70.07
16-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team65.80
17-809Rudnicki Mariusz -Wołów-65.50
17-813Kowalski Krzysztof -Wołów-65.50
19-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy63.97
20-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy63.86
21-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team60.82
22-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek60.62
23-301Paszkowski Wojciech -Białystok-57.78
24-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI52.95
25-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-52.06
26-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin51.71
27-693Smejda Andrzej -Warszawa-48.99
28-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-44.92
29-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura44.77
30-859Białka Marcin -Jelenia Góra-44.47
31-776Wesołowski Stefan 🥈-KolobrzegCobra Rajd Team37.55
32-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN37.06
33-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-31.01
34-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-28.94
35-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-23.24
35-862Zająkała Dariusz -Bydgoszcz-23.24
37-795Adkonis Konrad -Slupsk-19.92
38-772Papis Leszek -SłupskTroll Team19.88
39-885Urbanik Janusz -Słowik-16.57
39-884Redo Grzegorz -Głowno-16.57
41-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team4.97

Route TP50

Start time
March 11, 2018, 7 a.m.
Limit time
12
PK count
27
Runners count
52
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą53.00
214Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36044.32
3121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team42.30
4110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS39.58
5517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 201938.54
6564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-38.46
7186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin38.38
8734Kamela Robert -Warszawa-37.92
9131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team37.77
10332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-34.99
11421Konczalski Jarek -WrześniaMKMB33.63
12107Wolniewicz Paweł 3DRerunDąbrówka-33.51
13464Trocha Roman -DzierżoniówOrientop Wrocław32.53
1410Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo32.09
15376Szczepański Sławomir -PoznańSS31.83
16160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi30.69
17205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU30.50
17206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU30.50
19582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła30.30
19784Wiatr Wojciech -Poznań:)30.30
19401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team30.30
2299Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy29.10
23793Prądzyńska Sylwia -Ełk-28.57
23211Prądzyński Jarosław -Ełk-28.57
2561Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa28.49
26666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze28.44
26800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team28.44
28872Dalewski Rafał -Warszawa-27.90
29279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-27.62
30631Wojdat Przemysław -Otwock-26.39
3131Rusak Wiesław -X Ełcka Zmarzlina 2019X Ełcka Zmarzlina 201926.19
31157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise26.19
33334Karpińska Karolina -KrakówNowa Huta Team25.93
33151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam25.93
35780Witkowski Michał -Toruń-25.41
362310Pruszkowski Paweł ---18.03
37102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)18.01
38504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy17.96
38763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers17.96
40344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy17.27
41796Wiechecki Maciej -Smardzew-16.92
42116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze15.88
42591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze15.88
44449Januszkiewicz Kornelia -BydgoszczHDR Wataha Bydgoszcz15.86
45856Doliwka Paweł -LubawaLubawa Kocha Biegać15.84
46125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie14.46
47890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-13.77
48213Kacprzycki Olaf -Warszawa-13.07
49801Kluska Wojciech -ToruńMKS SKARMAT8.49

Route TP25

Start time
March 11, 2018, 9 a.m.
Limit time
6
PK count
12
Runners count
35
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
781Torebko Grzegorz Gdańsk-M200OK2018-02-17 10:46:56
782Esp Jacek Warszawa-M201-2018-02-17 13:39:29
687Gędziorowski Maciej WarszawaKU AZS WAT WarszawaM202OK2018-02-18 11:10:32
689Gordon Diana WarszawaKU AZS WAT WarszawaK203OK2018-02-18 11:12:44
788Wasiak Zbigniew Rogów-M204OK2018-02-19 20:42:37
789Wojdak Sylwester Wola Drzewiecka-M205OK2018-02-19 20:48:00
790Wasiak Agnieszka Rogów-K206OK2018-02-19 20:53:10
427Majcher Paweł Pędzewo-M207OK2018-02-20 20:20:40
792Majcher Krzysztof Pędzewo-M208OK2018-02-20 20:27:41
794Chojnowski Tomasz ToruńBanda ŁysegoM209OK2018-02-21 16:49:09
522Kański Marcin Bydgoszcz-M210OK2018-02-22 17:00:39
799Zdrojkowski Przemysław Toruń-M211OK2018-02-23 00:46:11
804Lewoń Ewa ChełmnoOrkan OstródaK212OK2018-02-26 06:56:10
296Lewandowski Marek BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.plM213-2018-02-26 07:31:04
807Mozga Piotr Łódź-M214OK2018-02-26 10:26:16
356Miśkiewicz Dariusz Osowiec-M215OK2018-02-26 19:59:10
812Pawlak Stanisław Toruń-M216OK2018-02-27 07:02:05
817Sołtys Maciej ChełmżaSKARMAT ToruńM217OK2018-02-27 21:59:35
820Bagiński Paweł ObrowoBagi TeamM218OK2018-02-28 07:40:57
821Nolka Wisniewski Karol Toruń-M219OK2018-02-28 08:17:41
828Włodarczyk Piotr Toruń-M220OK2018-02-28 22:04:29
640Czaplicki Paweł PoznańRycerz na koniu mknie PJPM221OK2018-03-03 22:05:28
845Kasierski Przemysław BydgoszczFitserwis MTB TeamM222-2018-03-04 18:59:49
343Skawiński Marcin Oborniki-M223OK2018-03-04 19:38:24
846Ligaj Krzysztof Aleksandrów Kujawski-M224OK2018-03-04 20:27:21
369Wołosz Arkadiusz Warszawa-M225-2018-03-05 21:03:48
858Baran Magdalena ToruńJestem z miastaK226OK2018-03-06 21:06:13
863Ligienza Krzysztof WrocławOrientop WrocławM227-2018-03-06 21:13:29
864Baracz Filip Toruń-M228OK2018-03-06 21:21:50
119Mikulak Paweł PoznańLos Pollos HermanosM229OK2018-03-07 11:29:22
855Gałązka Grzegorz OsielskoRoad to nowhereM230-2018-03-07 13:19:41
870Polak Katarzyna WarszawaTeam 360K231OK2018-03-07 14:29:30
873Bielski Andrzej WarszawaAccentureM232OK2018-03-07 18:35:26
387Czostków Wiola WarszawaAccenture Runners ClubK233OK2018-03-08 08:08:53
880Blum Anna Nowawieś ChełmińskaindywidualnieK234OK2018-03-08 12:42:08

Route TR50

Start time
March 11, 2018, 9:15 a.m.
Limit time
6
PK count
12
Runners count
28
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
779Prętki Łukasz PoznańFaworyci BukmacherówM300OK2018-02-16 11:50:03
787Kozłowski Marek ŻninKlub Sportowy Szosa ŻninM301OK2018-02-18 21:43:38
282Tadeusz Maciej SkokiTour De Sklep Skoki TeamM302OK2018-02-19 07:01:36
797Plaskaty Szymon ŻninSzosa ŻninM303-2018-02-22 18:30:09
798Kozłowski Michał ŻninKlub Sportowy Szosa ŻninM304OK2018-02-22 20:22:27
802Szulc Jarosław PrzyłękiSzosa ŻninM305OK2018-02-25 15:21:59
803Szulc Jakub PrzyłękiSzosa ŻninM306OK2018-02-25 15:38:34
805Grygiel Michał ŻninKS SZOSAM307-2018-02-26 10:07:12
806Grygiel Marcin ŻninKS SZOSAM308-2018-02-26 10:12:28
814Rosin Seweryn Przyłęki-M309OK2018-02-27 19:09:07
815Rosin Jan PrzyłękiSzosa ŻninM310OK2018-02-27 19:16:59
816Wierzchowski Kacper PrzyłękiSzosa ŻninM311OK2018-02-27 19:21:02
819Jaroszewski Wojciech TryszczynDeep ForestM312OK2018-02-28 00:49:56
823Jankowski Damian Szubin-M313OK2018-02-28 20:04:19
824Jankowska Aleksandra Szubin-K314OK2018-02-28 20:07:53
826Ostaszkiewicz Jolanta WrocławptasznikiK315OK2018-02-28 20:55:33
827Wójcicki Marek Szubin-M316OK2018-02-28 21:59:11
830Kozłowska Karolina Szubin-K317OK2018-02-28 22:16:11
825Pokora Katarzyna Brzeg DolnyPtasznikiK318OK2018-03-01 09:08:19
810Kasierski Grzegorz BydgoszczMTB TEAM FITSERWISM319-2018-03-02 14:17:15
297Wolny Sebastian SkokiTour De Sklep Skoki TeamM320OK2018-03-04 14:49:23
847Gładysiak Przemysław KomornikiGładko biegamy;-)M321OK2018-03-04 20:28:26
853Wolny Maciej Skoki-M322OK2018-03-05 19:52:38
861Priebe Jakub Wierzchucino-M323OK2018-03-06 20:18:17
865Popczyk Tomasz Rumia-M324-2018-03-06 22:25:23
876Pomin Michał Janowiec WielkopolskiFaworyci BukmacherówM325OK2018-03-08 10:22:09
893Gębarowski Piotr Warszawa-M326-2018-03-09 16:47:06
894Kobus Katarzyna Stanisławka-K327-2018-03-09 19:22:53