Orienteering Marathon Cup

 

Złoto dla Zuchwałych 2018

Organizer BikeBoys Paweł Mantycki
Place woj. kujawsko-pomorskie - Czernikowo
Date 11 mar 2018
Headquarter Szkolna 15, 87-640 Czernikowo
Web page http://zloto.orientujemy.pl
Regualation http://www.zloto.orientujemy.pl/regulamin-bydgoszcz
Description Wiosenny rajd w Kujawsko-Pomorskim dla piechurów i rowerzystów na dystansach długich, średnich i krótkich. Zapewnia zawsze na wiosnę orientacyjną rozrywkę nieprzerwanie od 2011 roku :)

Runners list

Route: TP25
Start time
March 11, 2018, 9 a.m.
Limit time
6
PK count
12
Runners count
35
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
781 Grzegorz Torebko Gdańsk - M 200 OK Feb. 17, 2018, 11:46 a.m.
782 Jacek Esp Warszawa - M 201 - Feb. 17, 2018, 2:39 p.m.
687 Maciej Gędziorowski Pionki KU AZS WAT Warszawa M 202 OK Feb. 18, 2018, 12:10 p.m.
689 Diana Gordon Warszawa KU AZS WAT Warszawa K 203 OK Feb. 18, 2018, 12:12 p.m.
788 Zbigniew Wasiak Rogów - M 204 OK Feb. 19, 2018, 9:42 p.m.
789 Sylwester Wojdak Wola Drzewiecka - M 205 OK Feb. 19, 2018, 9:48 p.m.
790 Agnieszka Wasiak Rogów - K 206 OK Feb. 19, 2018, 9:53 p.m.
427 Paweł Majcher Pędzewo - M 207 OK Feb. 20, 2018, 9:20 p.m.
792 Krzysztof Majcher Pędzewo - M 208 OK Feb. 20, 2018, 9:27 p.m.
794 Tomasz Chojnowski Toruń Banda Łysego M 209 OK Feb. 21, 2018, 5:49 p.m.
522 Marcin Kański Bydgoszcz - M 210 OK Feb. 22, 2018, 6 p.m.
799 Przemysław Zdrojkowski Toruń - M 211 OK Feb. 23, 2018, 1:46 a.m.
804 Ewa Lewoń Chełmno Orkan Ostróda K 212 OK Feb. 26, 2018, 7:56 a.m.
296 Marek Lewandowski Bydgoszcz Lewy Team / Zasuwacz.pl M 213 - Feb. 26, 2018, 8:31 a.m.
807 Piotr Mozga Łódź - M 214 OK Feb. 26, 2018, 11:26 a.m.
356 Dariusz Miśkiewicz Osowiec - M 215 OK Feb. 26, 2018, 8:59 p.m.
812 Stanisław Pawlak Toruń - M 216 OK Feb. 27, 2018, 8:02 a.m.
817 Maciej Sołtys Chełmża SKARMAT Toruń M 217 OK Feb. 27, 2018, 10:59 p.m.
820 Paweł Bagiński Obrowo Bagi Team M 218 OK Feb. 28, 2018, 8:40 a.m.
821 Karol Nolka Wisniewski Toruń - M 219 OK Feb. 28, 2018, 9:17 a.m.
828 Piotr Włodarczyk Toruń - M 220 OK Feb. 28, 2018, 11:04 p.m.
640 Paweł Czaplicki Poznań Rycerz na koniu mknie PJP M 221 OK March 3, 2018, 11:05 p.m.
845 Przemysław Kasierski Bydgoszcz Fitserwis MTB Team M 222 - March 4, 2018, 7:59 p.m.
343 Marcin Skawiński Oborniki - M 223 OK March 4, 2018, 8:38 p.m.
846 Krzysztof Ligaj Aleksandrów Kujawski - M 224 OK March 4, 2018, 9:27 p.m.
369 Arkadiusz Wołosz Warszawa - M 225 - March 5, 2018, 10:03 p.m.
858 Magdalena Baran Toruń Jestem z miasta K 226 OK March 6, 2018, 10:06 p.m.
863 Krzysztof Ligienza Wrocław Orientop Wrocław M 227 - March 6, 2018, 10:13 p.m.
864 Filip Baracz Toruń - M 228 OK March 6, 2018, 10:21 p.m.
119 Paweł Mikulak Poznań Los Pollos Hermanos M 229 OK March 7, 2018, 12:29 p.m.
855 Grzegorz Gałązka Osielsko Road to nowhere M 230 - March 7, 2018, 2:19 p.m.
870 Katarzyna Polak Warszawa Team 360 K 231 OK March 7, 2018, 3:29 p.m.
873 Andrzej Bielski Warszawa Accenture M 232 OK March 7, 2018, 7:35 p.m.
387 Wiola Czostków Warszawa Accenture Runners Club K 233 OK March 8, 2018, 9:08 a.m.
880 Anna Blum Nowawieś Chełmińska indywidualnie K 234 OK March 8, 2018, 1:42 p.m.

Runners list

Route: TP50
Start time
March 11, 2018, 7 a.m.
Limit time
12
PK count
27
Runners count
50
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers M 1 OK Feb. 14, 2018, 8:40 p.m.
110 Karol Gostomczyk Studzienice PLATINUM Ubezpieczenia M 2 OK Feb. 15, 2018, 3:08 a.m.
734 Robert Kamela Warszawa - M 3 OK Feb. 15, 2018, 11:30 a.m.
125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie M 4 OK Feb. 15, 2018, 1:34 p.m.
121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M 5 OK Feb. 15, 2018, 9:06 p.m.
780 Michał Witkowski Toruń - M 6 OK Feb. 16, 2018, 2:09 p.m.
466 Pawel Pruszkowski Kraśnik UKS Traper Złocieniec M 7 OK Feb. 16, 2018, 7:09 p.m.
504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy M 8 OK Feb. 17, 2018, 6:31 a.m.
213 Olaf Kacprzycki Warszawa - M 9 - Feb. 17, 2018, 10:26 a.m.
784 Wojciech Wiatr Poznań :) M 10 OK Feb. 17, 2018, 4:40 p.m.
564 Dariusz Wszeborowski Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 M 11 OK Feb. 17, 2018, 8:47 p.m.
785 Andrzej Warchoł Świecie The Runners Świecie M 12 - Feb. 17, 2018, 11:01 p.m.
582 Tomasz Nawrocki Rakownia Drużyna Sokoła M 13 - Feb. 18, 2018, 10:41 p.m.
332 Anna Sejbuk Siedlce - K 14 OK Feb. 19, 2018, 7:54 a.m.
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team M 15 OK Feb. 19, 2018, 5:16 p.m.
157 Roman Gorczyca Ełk - M 16 OK Feb. 19, 2018, 8:21 p.m.
449 Kornelia Januszkiewicz Bydgoszcz HDR Wataha Bydgoszcz K 17 OK Feb. 20, 2018, 6:48 a.m.
793 Sylwia Prądzyńska Ełk - K 18 OK Feb. 20, 2018, 11:01 p.m.
211 Jarosław Prądzyński Ełk - M 19 OK Feb. 20, 2018, 11:02 p.m.
796 Maciej Wiechecki Smardzew - M 20 OK Feb. 22, 2018, 10:49 a.m.
800 Dominika Welz Gdańsk Wataha / Morenka Team K 21 OK Feb. 23, 2018, 7:22 a.m.
801 Wojciech Kluska Toruń MKS SKARMAT M 22 OK Feb. 24, 2018, 2:49 p.m.
376 Sławomir Szczepański Poznań SS M 23 OK Feb. 25, 2018, 9:51 a.m.
517 Mikołaj Korabiewski Białystok 10. Ełcka Zmarzlina 2019 M 24 OK Feb. 25, 2018, 5 p.m.
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo M 25 OK Feb. 26, 2018, 9:11 a.m.
61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K 26 OK Feb. 26, 2018, 2:53 p.m.
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 27 OK Feb. 26, 2018, 3:24 p.m.
811 Rafał Sawaniewski Malbork - M 28 OK Feb. 26, 2018, 9:26 p.m.
116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M 29 OK Feb. 27, 2018, 7:58 a.m.
591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K 30 OK Feb. 27, 2018, 7:59 a.m.
151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M 31 OK Feb. 27, 2018, 10:10 a.m.
464 Roman Trocha Dzierżoniów Orientop Wrocław M 32 OK Feb. 27, 2018, 2:34 p.m.
205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M 33 - Feb. 28, 2018, 8:27 a.m.
206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K 34 - Feb. 28, 2018, 8:27 a.m.
25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M 35 OK Feb. 28, 2018, 9:55 a.m.
334 Karolina Karpińska Kraków Nowa Huta Team K 36 OK Feb. 28, 2018, 1:44 p.m.
421 Jarek Konczalski Września MKMB M 37 - Feb. 28, 2018, 2:22 p.m.
401 Artur Bednarek Pobiedziska Oriento Expresso Team M 38 OK Feb. 28, 2018, 2:34 p.m.
31 Wiesław Rusak X Ełcka Zmarzlina 2019 X Ełcka Zmarzlina 2019 M 39 OK Feb. 28, 2018, 9:55 p.m.
14 Jan Lenczowski Sulejówek team360 M 40 OK March 2, 2018, 2:17 p.m.
631 Przemysław Wojdat Otwock - M 41 - March 4, 2018, 8:43 a.m.
666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze M 42 OK March 4, 2018, 11:32 a.m.
856 Paweł Doliwka Lubawa Lubawa Kocha Biegać M 43 OK March 6, 2018, 12:22 p.m.
344 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz Cwane lisy K 44 OK March 6, 2018, 3:23 p.m.
102 Artur Małowiński Bydgoszcz :-) M 45 OK March 6, 2018, 6:51 p.m.
872 Rafał Dalewski Warszawa - M 46 OK March 7, 2018, 6:50 p.m.
186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M 47 OK March 8, 2018, 9:36 a.m.
107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M 48 - March 8, 2018, 8:45 p.m.
890 Grzegorz Jurjewicz Morąg - M 49 OK March 9, 2018, 1:48 p.m.
99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M 50 - March 9, 2018, 7:11 p.m.

Runners list

Route: TR50
Start time
March 11, 2018, 9:15 a.m.
Limit time
6
PK count
12
Runners count
28
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
779 Łukasz Prętki Poznań Faworyci Bukmacherów M 300 OK Feb. 16, 2018, 12:50 p.m.
787 Marek Kozłowski Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin M 301 OK Feb. 18, 2018, 10:43 p.m.
282 Maciej Tadeusz Skoki Tour De Sklep Skoki Team M 302 OK Feb. 19, 2018, 8:01 a.m.
797 Szymon Plaskaty Żnin Szosa Żnin M 303 - Feb. 22, 2018, 7:30 p.m.
798 Michał Kozłowski Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin M 304 OK Feb. 22, 2018, 9:22 p.m.
802 Jarosław Szulc Przyłęki Szosa Żnin M 305 OK Feb. 25, 2018, 4:21 p.m.
803 Jakub Szulc Przyłęki Szosa Żnin M 306 OK Feb. 25, 2018, 4:38 p.m.
805 Michał Grygiel Żnin KS SZOSA M 307 - Feb. 26, 2018, 11:07 a.m.
806 Marcin Grygiel Żnin KS SZOSA M 308 - Feb. 26, 2018, 11:12 a.m.
814 Seweryn Rosin Przyłęki - M 309 OK Feb. 27, 2018, 8:09 p.m.
815 Jan Rosin Przyłęki Szosa Żnin M 310 OK Feb. 27, 2018, 8:16 p.m.
816 Kacper Wierzchowski Przyłęki Szosa Żnin M 311 OK Feb. 27, 2018, 8:21 p.m.
819 Wojciech Jaroszewski Tryszczyn Deep Forest M 312 OK Feb. 28, 2018, 1:49 a.m.
823 Damian Jankowski Szubin - M 313 OK Feb. 28, 2018, 9:04 p.m.
824 Aleksandra Jankowska Szubin - K 314 OK Feb. 28, 2018, 9:07 p.m.
826 Jolanta Ostaszkiewicz Wrocław ptaszniki K 315 OK Feb. 28, 2018, 9:55 p.m.
827 Marek Wójcicki Szubin - M 316 OK Feb. 28, 2018, 10:59 p.m.
830 Karolina Kozłowska Szubin - K 317 OK Feb. 28, 2018, 11:16 p.m.
825 Katarzyna Pokora Brzeg Dolny Ptaszniki K 318 OK March 1, 2018, 10:08 a.m.
810 Grzegorz Kasierski Bydgoszcz MTB TEAM FITSERWIS M 319 - March 2, 2018, 3:17 p.m.
297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M 320 OK March 4, 2018, 3:49 p.m.
847 Przemysław Gładysiak Komorniki Gładko biegamy;-) M 321 OK March 4, 2018, 9:28 p.m.
853 Maciej Wolny Skoki - M 322 OK March 5, 2018, 8:52 p.m.
861 Jakub Priebe Wierzchucino - M 323 OK March 6, 2018, 9:18 p.m.
865 Tomasz Popczyk Rumia - M 324 - March 6, 2018, 11:25 p.m.
876 Michał Pomin Janowiec Wielkopolski Faworyci Bukmacherów M 325 OK March 8, 2018, 11:22 a.m.
893 Piotr Gębarowski Warszawa - M 326 - March 9, 2018, 5:47 p.m.
894 Katarzyna Kobus Stanisławka - K 327 - March 9, 2018, 8:22 p.m.

Runners list

Route: TR150
Start time
March 11, 2018, 8:30 a.m.
Limit time
10
PK count
26
Runners count
42
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
772 Leszek Papis Słupsk Troll Team M 100 OK Feb. 15, 2018, 12:36 p.m.
773 Leszek Orłowski Słupsk Troll Team M 101 OK Feb. 15, 2018, 12:57 p.m.
771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M 102 OK Feb. 15, 2018, 8:31 p.m.
113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M 103 OK Feb. 15, 2018, 8:41 p.m.
775 Tomasz Filipiuk Gnojno SISU-OWB Team M 104 OK Feb. 15, 2018, 10:09 p.m.
776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M 105 OK Feb. 15, 2018, 11:14 p.m.
2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 106 OK Feb. 16, 2018, 3 p.m.
783 Artur Zawadzki Marki - M 107 OK Feb. 17, 2018, 4 p.m.
786 Konrad Jaskólski Gdańsk - M 108 OK Feb. 18, 2018, 6:16 p.m.
197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M 109 OK Feb. 19, 2018, 6:39 p.m.
1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M 110 OK Feb. 19, 2018, 7:48 p.m.
791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 111 OK Feb. 20, 2018, 2:57 p.m.
303 Paweł Cichoń Poznań KOPER Architektura M 112 OK Feb. 21, 2018, 9:27 a.m.
795 Konrad Adkonis Slupsk - M 113 OK Feb. 21, 2018, 6:09 p.m.
4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 114 OK Feb. 26, 2018, 8:13 a.m.
115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M 115 OK Feb. 26, 2018, 10:46 a.m.
5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 116 OK Feb. 26, 2018, 2:12 p.m.
9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 117 - Feb. 26, 2018, 2:18 p.m.
809 Mariusz Rudnicki Wołów - M 118 OK Feb. 26, 2018, 3:46 p.m.
693 Andrzej Smejda Warszawa - M 119 OK Feb. 27, 2018, 12:47 a.m.
813 Krzysztof Kowalski Wołów - M 120 OK Feb. 27, 2018, 9:54 a.m.
301 Wojciech Paszkowski Białystok - M 121 OK Feb. 27, 2018, 8:21 p.m.
822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M 122 - Feb. 28, 2018, 2:20 p.m.
8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M 123 OK March 1, 2018, 1:48 p.m.
6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M 124 OK March 1, 2018, 5:31 p.m.
842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M 125 OK March 2, 2018, 1:13 p.m.
844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M 126 OK March 2, 2018, 3:12 p.m.
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M 127 OK March 5, 2018, 8:36 a.m.
120 Roman Królikowski Modlniczka - M 128 OK March 6, 2018, 4:38 p.m.
862 Dariusz Zająkała Bydgoszcz - M 129 - March 6, 2018, 9:41 p.m.
7 Tomasz Zadworny Łódź - M 130 OK March 7, 2018, 7:05 a.m.
860 Wiesław Jańczak Bydgoszcz - M 131 - March 7, 2018, 7:14 p.m.
875 Grzegorz Grabowski Łódź Wheelie garage M 132 - March 8, 2018, 10:36 a.m.
881 Michal Jackowiak Osiek N/wisłą ecom CUK Racing Team M 133 OK March 8, 2018, 1:54 p.m.
882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M 134 - March 8, 2018, 4:16 p.m.
883 Ewa Urbanik-Redo Głowno - K 135 - March 8, 2018, 4:37 p.m.
884 Grzegorz Redo Głowno - M 136 - March 8, 2018, 4:40 p.m.
886 Janusz Urbanik Słowik - M 137 - March 8, 2018, 6:37 p.m.
859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 138 OK March 8, 2018, 8:18 p.m.
321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M 139 OK March 9, 2018, 1:48 p.m.
323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K 140 OK March 9, 2018, 1:48 p.m.
892 Marek Pachulski Gdańsk GREY WOLF M 141 - March 9, 2018, 5:39 p.m.