Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Śnieżne Konwalie 2018

Organizer Adventure Sport Marek Galla
Place woj. lubuskie - Sława
Date 27 jan 2018
Headquarter Stare Strącze
Web page http://rajdkonwalii.pl/zima
Regualation http://rajdkonwalii.pl/zima/regulamin/
Enrollment Dec. 18, 2017   -   Jan. 25, 2018
Description Zawody we wschodniej części województwa lubuskiego na przepięknych Wzgórzach Pszczółkowskich.
All participants count 265
Results status Official results

Results

Route TP50

Start time
Jan. 27, 2018, 10 a.m.
Limit time
14
PK count
26
Runners count
103
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team53.00
2360Lewandowski Krzysztof -Chełmno-48.48
325Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą45.84
4400Grabowski Tomasz -WarszawaStryki-Byki Adventure Team43.08
412Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team43.08
6483Borowczyk Sebastian -PoznańKB DęBIEC41.77
7117Dopierała Piotr -DopiewoTeam 36040.84
7361Muszynski Marek -PoznańAR Poznan40.84
9347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-39.38
10421Konczalski Jarek -WrześniaMKMB37.67
11569Wichniewicz Czarek -PuszczykowoMokre Nogi37.41
11546Kwietniewski Mariusz -Środa Wielkopolska-37.41
13123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy37.00
145867Jędrzejewski Łukasz ---36.75
14484Majkowski Michał -Warszawa-36.75
14210Mioduszewski Mateusz -WarszawaTeam 36036.75
14346Ners Maciek -WarszawaJanusze Orienteeringu36.75
18451Wels Dominik -GarzynKM PSP Leszno36.50
19416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO36.42
19355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy36.42
21332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-36.11
21597Zwolinski Kuba -PoznańSNOW.DOG Adventure36.11
21418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team36.11
24236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails35.48
2527Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń34.74
26105Fałowski Rafał -Gajków-33.81
27131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team33.40
28427Majcher Paweł -Pędzewo-33.00
28376Szczepański Sławomir -PoznańSS33.00
30205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU32.16
30206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU32.16
32586Kłopocki Jan -Bydgoszcz#WpiszCokolwiek32.10
32590Krempa Mateusz -Osielsko#WpiszCokolwiek32.10
3499Zając Wojciech -WrocławDługouchy31.43
35464Trocha Roman -DzierżoniówOrientop Wrocław31.19
35107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka-31.19
37298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS30.90
3810Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-30.84
38426Górczyński Paweł -WiryNapier...acze30.84
38668Poślednik Dariusz -ZłotnikiNapier...acze30.84
38480Szymański Patryk -MosinaNAPIER...ACZE30.84
42653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław30.39
43401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team29.78
43582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła29.78
45185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-29.46
45139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team29.46
47462Lutomski Przemo -PoznańCOREclinic29.41
47468Smoczkiewicz Paweł -Krzyszkowo-29.41
47461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats29.41
502310Pruszkowski Paweł ---28.60
51463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna27.87
521Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl27.68
52183Ścibisz Jerzy -Szczecin-27.68
52430Grecki Paweł -WrocławRST27.68
55279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-27.41
56648Topolewski Jaroslaw -Poznań-26.87
56482Biegański Przemysław -PoznańŻTR26.87
56379Horanin Pawel -Sławoborze-26.87
59158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze25.94
60344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy25.31
60449Januszkiewicz Kornelia -BydgoszczHDR Wataha Bydgoszcz25.31
62667Misiaczek Ewa -Warszawa-24.59
62666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze24.59
64439Czerwiński Maciej -SkórzewoKlub Ślimaka Torpedy23.74
64435Bąkowski Marcin -PoznańKLUB ŚLIMAKA TORPEDY23.74
66108Jendrzejewski Robert -SzczecinSkraj Bagna23.47
66167Podsiadły Marcin -Stargard-23.47
66104Pełech Robert -DobraDobry23.47
691449Mleczek Tadeusz -Świdnica-23.44
70311Spychała Krzysztof -Poznańwmalinowym22.82
71244Godlewska-Pocierznicka Sylwia -Szczecin-21.85
71245Pocierznicki Rafał -Szczecin12 BZ21.85
73557Wicher Marcin -PoznańZwichrowanY20.57
74213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo20.47
74227Ignaczak Paweł -PoznańDrużyna Twojej Starej20.47
76544Murawska Marta -Warszawa-19.68
76320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-19.68
78363Grodecki Sebastian -ChocianówChocianów18.11
79455Garbowski Karol -Komorniki-13.92
80615Kosior Anna -Warszawa-12.71
80613Roszkowska Sylwia -Łódź-12.71
82240Klepacki Bartosz -Police-11.23
83141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team10.69
84296Lewandowski Marek -BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.pl10.16
85125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie5.04
86604Kotynia Maciej -Szczecin-4.34
86614Kozicki Sławomir -Szczecin-4.34
88637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw3.88
89537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-3.66
90617Cieściów Artur -Szczecin-3.36
90596Melnicki Tomasz -Szczecin-3.36

Route TP25

Start time
Jan. 27, 2018, 10:30 a.m.
Limit time
10
PK count
15
Runners count
162
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
259Krzyśko Maciej PełczyceAktywne ChoszcznoM--2017-12-18 13:06:53
348Krzyśko Bartosz Wrocław-M--2017-12-18 15:23:08
349Dudziak Karolina LesznoOrienteeringK--2017-12-18 15:45:02
351Kogut Szczepan ŻagańŻagańska Grupa BiegowaM--2017-12-18 16:24:02
352Chołody Paweł PoznańCSWLadM--2017-12-18 17:38:03
356Miśkiewicz Dariusz Osowiec-M--2017-12-18 20:00:20
358Trykozko Urszula WarszawaTeam 360K--2017-12-18 20:14:09
364Kalata Michał Świętoszów10BKPancM--2017-12-19 06:32:23
365Mazij Piotr ChocianówKlub Biegacza ZDYSZAAANI ChocianówM--2017-12-19 08:55:52
366Marczewski Sławomir ZłotówStowarzyszenie ludzi w biegu ZłotówM--2017-12-19 10:05:42
367Kuśmirek Wojciech ZłotówStowarzyszenie ludzi w biegu ZłotówM--2017-12-19 10:17:30
368Błażejewski Paweł Niemcz-M--2017-12-19 11:16:25
369Wołosz Arkadiusz Warszawa-M--2017-12-19 12:29:50
370Tarnowska Ewa Zielona Góra-K--2017-12-19 12:38:32
372Zielińska Sabina PoznańGB Wielkopolscy BiegaczeK--2017-12-19 12:52:09
371Biegała Natalia Poznań, Pow. PoznańZmęczeni na StarcieK--2017-12-19 12:52:30
373Perzyńska Kinga Zielona GóraRANT Team Zielona GóraK--2017-12-19 13:47:38
375Chmielewski Filip Zielona GóraDTPM--2017-12-19 18:16:39
287Brzoski Łukasz Trzebiszewo-M--2017-12-19 18:43:05
377Kolodziejski Jarek PoznanPiątkowo na biegowoM--2017-12-19 19:57:57
378Wasikiewicz Wojciech Tarnowo Podgórne-M--2017-12-19 20:12:49
382Rycerska Marzena IłowaArtemisK--2017-12-20 13:34:44
384Bagiński Paweł ObrowoBagi TeamM--2017-12-20 18:21:05
380Kossak Krzysztof Lwówek Śląskizagubieni w akcjiM--2017-12-21 11:12:27
389Halko Daniel LubinHusaria Race TeamM--2017-12-21 17:21:30
393Cichecki Paweł BarlinekMłyn PapierniaM--2017-12-22 04:25:24
395Trafas Joanna KicinOVER LIMITK--2017-12-22 11:23:05
396Dybul Magdalena PoznańOVER LIMITK--2017-12-22 11:34:16
397Sotnykov Platon Zielona Góra-M--2017-12-22 13:48:15
345Niedzielski Paweł Puszczykowo310. krtM--2017-12-22 18:16:24
403Kaźmierczak Tomasz LesznoT-MAKSM--2017-12-26 13:55:12
57Wieszaczewski Jacek WrocławOrientop WrocławM--2017-12-26 14:02:10
404Wieszaczewska Agnieszka WrocławNight Runners WrocławK--2017-12-26 14:12:21
405Puternicka Joanna WrocławOrientop WrocławK--2017-12-26 15:12:30
406Szmyt Łukasz LesznoHKS Azymut MochyM--2017-12-26 17:54:16
407Nowicka-Szmyt Katarzyna Leszno-K--2017-12-26 18:09:25
408Jesiołowski Piotr Koninko-M--2017-12-26 21:49:39
409Bartkowiak Piotr Grodzisk WielkopolskiGrodziski Klub BiegaczaM--2017-12-27 06:38:46
410Grabowska Joanna GarwolinStryki-Byki Adventure TeamK--2017-12-27 10:07:50
411Wrzaszcz Paweł Zielona Góra-M--2017-12-27 10:14:30
412Wierzbicka Anna Bytnica-K--2017-12-27 10:48:11
413Gamrowski Grzegorz Grodzisk WlkpGrodziski Klub BiegaczaM--2017-12-27 12:04:35
414Jędrzejewski Łukasz SławaWATAHAM--2017-12-27 17:08:40
415Dolna Justyna Wejherowo-K--2017-12-27 17:17:43
420Janiak Monika Leszno-K--2017-12-28 11:59:21
419Samol Michał Rydzyna-M--2017-12-28 12:24:04
422Grabowska Olga OtwockStryki - Byki Adventure TeamK--2017-12-28 14:30:33
423Jędrzejewska Ula SławaWATAHAK--2017-12-28 16:08:04
425Smektała Justyna Nowy BelęcinBukosK--2017-12-28 19:29:53
429Woźna Magdalena Zielona Góra-K--2017-12-28 21:15:30
431Lisowski Przemysław WrocławKS ArtemisM--2017-12-29 08:45:44
432Gaczyński Marcin MiędzyrzeczINDYWIDUALNIEM--2017-12-29 09:25:12
436Wieliczko Agnieszka Polkowice-K--2017-12-29 10:13:00
437Kozinoga Gabriela Zielona Góra-K--2017-12-29 10:20:06
438Żurek Emilia Zielona GóraGrupa WarzonkoK--2017-12-29 10:34:43
440Żurek Sebastian Zielona GóraGrupa WarzonkoM--2017-12-29 11:01:46
441Fligier Katarzyna Zielona GóraNowe GraniceK--2017-12-29 11:20:46
443Murawski Piotr LesznoAzymut MochyM--2017-12-29 12:09:02
119Mikulak Paweł PoznańLos Pollos HermanosM--2017-12-29 12:55:52
446Murawska Marta Leszno-K--2017-12-29 13:04:44
447Dolatowski Marek Świebodzini tak się zgubięM--2017-12-29 15:52:56
448Blicharz Natalia Rzeszówi tak się zgubięK--2017-12-29 16:13:29
450Fedyczkowski Dominik Wschowa-M--2017-12-29 19:22:58
454Wojciechowski Andrzej WolsztynWolsztyński Klub BiegowyM--2017-12-30 10:32:55
457Smektała Patryk Nowy BelęcinbukosM--2017-12-30 14:32:22
460Stachowiak Tomasz Wrocław-M--2017-12-30 17:59:05
465Brychcy Dariusz WschowaEndorfina WschowaM--2017-12-30 22:38:55
469Duda Jakub WleńOrientop WrocławM--2017-12-31 17:53:11
470Wysocka Barbara Poznań-K--2017-12-31 18:00:27
471Skonieczny Andrzej Wrocław-M--2017-12-31 20:27:08
473Kwinto Lidia ChorzeminWolsztyńska Akademia BiegowaK--2018-01-01 18:38:36
475Seide Sylwia Poznań-K--2018-01-02 10:24:54
476Brzezińska Małgorzata Wolsztyn-K--2018-01-02 18:29:15
477Skuriat Cezary GóraWATAHAM--2018-01-02 20:19:33
399Musielak Sebastian Suchy Las-M--2018-01-04 15:47:06
486Król Jakub PoznańBluebirdsM--2018-01-04 16:57:01
487Witanowska Anna KoszalinHorcio TeamK--2018-01-04 17:48:57
491Kaczmarek Mariusz Sulechów-M--2018-01-04 22:12:38
134Lubieniecka-Witkowska Marta Zielona Góra-K--2018-01-05 00:46:33
137Lubieniecki Piotr Zielona Góra-M--2018-01-05 00:48:18
493Żurek Piotr Powidz-M--2018-01-05 09:34:01
494Kozłowski Tomasz BugajLos Pollos HermanosM--2018-01-05 14:13:38
498Grześkowiak Dawid Ostrów Wielkopolski-M--2018-01-07 09:30:23
500Borkowski Piotr SulechówSulma SulechówM--2018-01-07 14:23:54
501Bultrowicz Agnieszka Poznań-K--2018-01-07 16:08:23
502Wojciechowski Jarosław PoznańAutsaiderM--2018-01-07 17:32:18
503Wojciechowska Katarzyna PoznańAutsaiderK--2018-01-07 17:40:44
509Hoffmann Marcin PoznańM&MM--2018-01-08 09:23:19
518Wolff-Stefaniak Maria PoznańBluebirdsK--2018-01-08 13:32:28
521Durzynska Katarzyna Sulechów5 Lubuski Pulk ArtyleriiK--2018-01-08 15:30:08
522Kański Marcin Bydgoszcz-M--2018-01-08 16:10:02
520Golinowski Paweł Wrocław10BKPancM--2018-01-08 19:05:11
527Romanów Damian Gorzów Wielkopolski-M--2018-01-08 20:54:22
528Kniat Joanna Złotniki-K--2018-01-08 21:37:51
538Kaniak Tomasz Szczecin-M--2018-01-09 10:30:38
385Jarczyńska Katarzyna Zielona GoraDrużyna BelgusaK--2018-01-09 17:52:25
541Bednarczyk Zbigniew PoznańSTR PoznańM--2018-01-09 19:38:43
542Bednarczyk Aleksandra 🥇PoznańSTR PoznańK--2018-01-09 19:45:45
543Gaweł Maciej Zielona GóraZielona Góro Zacznij BiegaćM--2018-01-09 20:27:44
549Suchorska Magdalena PoznańM&MK--2018-01-10 10:51:57
552Michałowska Anna Poznań-K--2018-01-10 21:42:11
553Grelak Adam WolsztynWolsztyńska Akademia BiegowaM--2018-01-10 21:59:21
524Golinowska Elżbieta Żórawina5pa SulechówK--2018-01-11 10:40:04
563Jackowiak Tomasz Rokietnica-M--2018-01-11 17:37:57
565Kaczmarek Beata PoznańSTR PoznańK--2018-01-11 19:49:27
566Mol Krzysztof Zielona Góra5 pułk artylerii SulechówM--2018-01-12 09:18:11
568Szych Adam Rokietnica-M--2018-01-12 11:36:55
572Szutta Natalia SiedlecWolsztyńska Akademia BiegowaK--2018-01-12 19:14:24
579Pańszczyk Piotr Wrocław-M--2018-01-13 15:15:26
222Marciniak Sebastian Sulęcin-M--2018-01-13 17:39:36
581Kubicki Tadeusz PoznańBendersM--2018-01-13 19:24:05
583Mańczak Michał SzczecinLumbaGOM--2018-01-14 12:24:32
587Jakubczyk Marek PoznańCzarne OwceM--2018-01-14 18:44:33
588Szawdzin Anna Wrocław-K--2018-01-14 19:36:50
146Szawdzin Krzysztof Wrocław-M--2018-01-14 19:51:36
592Rosłaniec Anna Wrocław-K--2018-01-15 07:28:36
593Hałkiewicz Marcin Głogów-M--2018-01-15 07:29:59
594Bromberek Sebastian Murowana GoślinaBendersM--2018-01-15 08:31:21
62Wąsowski Marek WrocławŁapiguzM--2018-01-15 09:23:59
600Cichos Barbara Grodzisk WielkopolskiGrodziski Klub BiegaczaK--2018-01-15 19:49:10
602Staniewska Aga PoznańAR PoznańK--2018-01-15 21:28:51
605Kubicka-Jakuczun Joanna Zielona Góra-K--2018-01-16 07:42:26
606Piasecki Maciej PoznańSamowolkaM--2018-01-16 08:25:30
608Dela Karolina Nowa Sól-K--2018-01-16 09:03:10
609Put Janusz Sulechów5 paM--2018-01-16 09:12:55
610Wojtala Alicja Wałbrzych-K--2018-01-16 09:32:03
612Przyworski Kamil Sulechów5 Lubuski pułk artyleriiM--2018-01-16 09:49:47
226Wójcik Radosław Sulęcin-M--2018-01-16 11:29:06
618Kunicki Konrad WrocławNOAM--2018-01-16 19:16:11
619Buda Katarzyna Łódź-K--2018-01-16 20:04:26
621Masiowski Arkadiusz Nowa Sól-M--2018-01-16 20:08:24
623Sikorska Anna Glogow-K--2018-01-16 20:17:04
624Wojtak Roman Nowa Sól-M--2018-01-16 20:21:14
625Sobczak Iza Cigacice5 paK--2018-01-16 20:25:58
626Mielcarek Hubert Zielona Góra5 paM--2018-01-16 20:36:42
627Bolikowska Anna Zielona Gora-K--2018-01-16 20:36:52
628Jędrzejewska-Wnuk Agnieszka WrocławNOAK--2018-01-16 21:09:14
629Kołtun Daniel Nowa SólAmatorsiM--2018-01-16 21:26:10
630Król Fabian Nowa SólAmatorsiM--2018-01-16 21:41:25
30Gruhn Krzysztof ZakrzewoOriento Expresso TeamM--2018-01-16 22:54:31
497Staniszczak Tomasz PrzybyszewoWolsztyńska Akademia BiegowaM--2018-01-17 11:12:28
634Świerczyński Ryszard PolskaOrientop WrocławM--2018-01-18 06:20:00
611Płóciennik Tomasz Trzebiechów5 lpa sulechówM--2018-01-18 09:00:05
635Adamczyk Grzegorz Raszów-M--2018-01-18 15:33:28
636Jakubowski Piotr Leszno-M--2018-01-18 17:58:51
620Kubicki Robert Zielona Góra-M--2018-01-20 07:49:10
622Apanowicz Michał Zielona Góra-M--2018-01-20 07:51:39
640Czaplicki Paweł PoznańRycerz na koniu mknie PJPM--2018-01-20 17:50:36
641Dorobisz-Przybylka Dominika Żagań-K--2018-01-20 19:13:49
642Petters Klaudia BolesławiecRomet Factory TeamK--2018-01-20 20:32:42
278Owczarz Joanna 🥉PoznańWłóczymordyK--2018-01-21 09:22:54
391Kozłowski Marcin Poznańcopymaster.plM--2018-01-21 16:16:34
646Firuta Paweł WrocławPG KMP WrocławM--2018-01-22 08:29:58
647Gorzelańczyk Marcin PotaszeKS HadesM--2018-01-22 09:22:10
650Bańska-Bodziona Aneta Boleslawiec10BKPancK--2018-01-22 12:24:29
652Czerwiński Błażej GołańczLos Pollos HermanosM--2018-01-22 13:18:04
388Plesiński Mariusz 🥇Świętoszów10BKPancM--2018-01-22 19:55:34
655Sitnicki Mariusz Żagań10BKPanc ŚwiętoszówM--2018-01-22 21:17:20
656Hajduk Jacek OleśnicaSNOB TeamM--2018-01-23 05:19:06
658Mazur Kamila Sława-K--2018-01-23 12:59:57
659Chołuj-Mazur Karolina Lubiatów-K--2018-01-23 13:29:15
665Bultrowicz Marcin PoznańBeiersdorf Sport TeamM--2018-01-23 20:46:51