Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nadwiślański LISZKOR 2018

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. małopolskie - Tenczynek
Date 7 apr 2018
Headquarter Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Tenczynku, ul. Szkolna 6 32-067 Tenczynek
Web page http://roc.org.pl/
Regualation http://roc.org.pl/index.php/regulamin-rajdu-nadwislanski-liszkor/
Enrollment March 1, 2018   -   April 5, 2018
Description Cykl rajdów na orientację nad Wisłą.
All participants count 229

Results

Route TR150

Start time
April 7, 2018, 10 a.m.
Limit time
14
PK count
37
Runners count
57
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-11004Dudek Magdalena 🥉-KrakówMotorola Bike Team/Rajd Hawran100.00
-21005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS91.11
2-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36090.36
3-986Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD88.99
-3968Gruziel-Słomka Magdalena -WarszawaTeam 36084.81
-4945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina82.45
4-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-88.21
-5987Zimny Urszula -Kraków-81.27
5-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure86.47
-6836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team78.33
6-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl79.80
7-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-78.90
-7312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-71.85
8-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient78.34
-8825Pokora Katarzyna -Brzeg DolnyPtaszniki67.73
9-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-76.90
-91009Kot Iwona -Wieliczka-55.95
10-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan72.60
-10972Nieduziak Magdalena -Bukowno-51.24
-111042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja48.88
11-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI68.38
-12988Labut Maria -Kraków-11.19
12-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-64.08
13-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT63.86
14-859Białka Marcin -Jelenia Góra-63.12
15-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran62.68
16-1010Mański Krzysztof -ŻoryEventyrTeam62.02
17-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy61.39
17-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy61.39
19-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos60.91
20-11356Niedośpiał Krzysztof ---60.54
21-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-60.17
22-1058Pisarek Piotr -Kraków-59.80
23-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona57.59
24-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS57.11
25-301Paszkowski Wojciech -Białystok-54.23
26-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-54.01
27-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina51.68
28-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek51.20
29-693Smejda Andrzej -Warszawa-49.84
30-7Zadworny Tomasz -Łódź-49.10
31-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team45.01
32-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos44.33
33-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja42.98
34-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee40.61
34-45Franke Marcin -KatowiceSilesia Adventure Sport40.61
36-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia38.58
37-918Baster Przemysław -Kraków-34.18
38-1033Książek Mikołaj -Kraków-32.15
39-1028Jakubas Piotr -KrakówRajd Hawran32.11
40-970Małodobry Wojciech -Miechów-29.41
41-971Korzec Staszek -KrakówBikeholicy28.73
42-120Królikowski Roman -Modlniczka-27.72
43-833Konopiński Maciej -KrakówBikeholicy6.42

Route TP50

Start time
April 7, 2018, 10:30 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
50
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-826.50
2516Ciuraszkiewicz Konrad -OlkuszBeskidy Adventure Team25.54
2915Stanny Kuba -Bładnice DolneInO SCI25.54
4149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl22.42
5186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin21.29
6999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy21.21
735Duda Tomasz 🥈-Warszawa-21.21
8529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów21.19
9717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty21.19
10554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy21.18
11505Wybraniec Wojciech -Bytom-20.28
12639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy19.04
1328Maryniak Mariusz -KrakówCompass Team18.04
14386Polański Rafał -Katowice-17.45
152084Adamczyk Paweł ---17.44
16160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi17.41
17578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga17.33
18942Hoduń Anna -SłomnikiMUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ17.23
19141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team17.22
20452Mikler Arkadiusz -KrakówRELIM - WeeRide - GUTO16.60
21417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club16.24
22499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys15.90
23666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze15.18
24685Frynas Sławomir -Lublin-14.89
25334Karpińska Karolina -KrakówNowa Huta Team14.85
261022Patyk Joanna -Chorzów-14.85
27151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam14.84
28916Marszałek Hanna -Marklowice GórneInO SCI14.53
29603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga13.65
30888Hordziejewicz-Karasińska Ewa -Bytom-13.55
31910Skutela Angelika -ŚwierklaniecStrefa Byków Bytom13.55
32171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad13.55
33374Gąsiorek Tadeusz -RybnikZłamane wiosło13.47
34341Jabłoński Rafał -RydułtowyZłamane Wiosło13.46
35973Czekala Dawid -Zabrze-13.46
361032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków13.45
37932Malawska Kamila -KrakówVelocilamy12.81
38931Malawski Filip -KrakówVelocilamy12.81
39599Bogaczyk Mateusz -KrakówElton&Borys12.17
40953Kuś Dominik -Gołcza-10.89
41947Tylek Paweł -Zalas-10.87
42949Słodowski Bartosz -Łaganów-9.59
431031Hołda Mateusz -Kazimierza Wielka-8.55
446242Bajak Małgorzata ---5.70
456243Glanas Dariusz ---5.70

Route TP15

Start time
April 7, 2018, 1 p.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
15
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
839Madej Anna Katowicemadej&madejK31OK2018-03-02 08:23:06
485Mazur Krzysztof TarnówEkipa z TarnowaM34OK2018-03-02 13:22:52
887Jary Paweł Świętochłowice-M218-2018-03-08 18:56:43
904Madej Sergiusz Katowicemadej&madejM49OK2018-03-12 10:27:50
950Początek-Wójcik Barbara GliwiceKiZKK91OK2018-03-19 19:43:02
1002Przygodziński Paweł Będzin-M11OK2018-03-28 19:54:13
1003Przygodzińska Marta Będzin-K12OK2018-03-28 20:30:25
1007Przygodzińska Kinga Będzin-K14OK2018-03-28 20:44:49
1011Piotrowski Krzysztof Libiąż-M150OK2018-03-29 07:56:41
1014Warzecha Michał LibiążLibiążTeamM153OK2018-03-29 16:02:02
1017Król Krzysztof BędzinMouse In HouseM21OK2018-03-29 19:37:11
1018Król Maciej BędzinMouse In HouseM22OK2018-03-29 19:44:37
1019Król Ania BędzinMouse In HouseK23OK2018-03-29 19:53:30
1020Król Alicja BędzinMouse In HouseK24OK2018-03-29 20:00:44
1036Kowal Tomasz BędzinW pogoni za duchemM199OK2018-04-03 06:42:48

Route TP25

Start time
April 7, 2018, 1 p.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
47
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
834Massalska Justyna KatowiceNutria Adventure TeamK135OK2018-03-01 13:57:03
841Ignacyk Marcin Kraków-M33OK2018-03-02 08:46:23
588Szawdzin Anna Wrocław-K41OK2018-03-07 19:29:46
902Mroczek Katarzyna Siemianowice Śląskie-K48OK2018-03-12 10:17:58
905Mroczek Dawid Siemianowice Śląskie-M50OK2018-03-12 21:43:32
909Franczyk Paweł Tenczynek-M54OK2018-03-14 15:38:55
899Gamrat Marta Sosnowiec-K63OK2018-03-17 20:22:20
900Gamrat Paweł Sosnowiec-M64OK2018-03-17 20:28:45
832Czaicki Seba OleśnicaBRUBECK / #jatylkobiegamM140OK2018-03-18 10:01:28
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K67OK2018-03-18 17:12:01
925Niezgoda Przemyslaw ŻoryBaraniokTeamM221-2018-03-18 19:48:58
926Zajcew Tristan Krakow-M71OK2018-03-18 20:01:28
930Spreadbury Shane Krakow-M74OK2018-03-18 22:39:09
937Wiktorowicz Mateusz KrzeszowiceGórzanka Nawojowa GóraM81OK2018-03-19 10:30:56
939Żółty Dawid Tychy-M196OK2018-03-19 11:02:11
955Talaga Dominik Kokotów-M96OK2018-03-19 21:06:20
957Talaga Gabrysia Kokotów-K98OK2018-03-19 21:26:50
956Pieprzyca Dariusz Kokotów-M99OK2018-03-19 21:35:36
959Portka Mariusz Krapkowice-M100OK2018-03-19 22:17:18
976Szajna Abu ZielonkiBajk eMTeBeM127OK2018-03-23 20:56:29
979Brudło Basia WarszawaBa-BiK5OK2018-03-25 20:00:10
980Brudło Zbych WarszawaBa-BiM6OK2018-03-25 20:02:15
981Pacowska-Brudło Ola WarszawaBa-BiK7OK2018-03-25 20:03:53
995Ząbkiewicz Grzegorz CzęstochowaZabiegani CzęstochowaM119OK2018-03-27 17:40:37
996Ząbkiewicz Anna CzęstochowaZabiegani CzęstochowaK120OK2018-03-27 17:50:57
998Jamrozik Gienia KrakówNożny OrjentK128OK2018-03-27 21:33:51
1000Nowak Magda WarszawaTelimenkiK9OK2018-03-28 09:32:36
1001Witkowska Telimena WarszawaTelimenkiK10OK2018-03-28 09:40:24
1008Pałka Sławomir Dąbrowa Górnicza-M148OK2018-03-28 21:22:45
124Kania Tomasz Krakow-M16OK2018-03-28 23:37:42
1015Kruszewska Karolina Southend On Sea-K17OK2018-03-29 17:17:05
1016Kruszewska-Coward Teresa Southend On Sea-K18OK2018-03-29 17:23:15
969Ryniak Mariusz TychySPLA TychyM1OK2018-03-29 20:56:15
1023Osyszko Andrzej Kobyle-M124OK2018-03-30 11:45:39
560Osyszko Iza Kobyle-K126OK2018-03-30 16:59:08
1024Szafran Dariusz Tłuczań-M154OK2018-03-30 18:16:51
533Pyta Krzysiek Bytomciecierzyca wełnowiecM157OK2018-03-30 20:42:04
1026Szafran Damian Tłuczań-M161OK2018-03-31 10:46:44
1021Neporozhnii Dmytro KrakowMOTOROLA BIKE TEAMM162OK2018-03-31 20:18:31
1027Pietukhova Ielyzaveta Kraków-K163OK2018-03-31 20:26:17
1030Witkowski Maciej KatowiceKlub Królika StefanaM166OK2018-04-02 15:39:36
1034Pawlak-Wojtal Anna Dąbrowa Górnicza-K182OK2018-04-02 20:54:23
1038Kaźmierczak Mateusz MikołówEventyr TeamM173OK2018-04-03 07:42:58
1040Wojtal Tomasz Dąbrowa Górnicza-M183OK2018-04-03 09:53:42
1046Majkowski Jacek Kraków-M177OK2018-04-03 11:28:42
1047Turczanik Łukasz Grodysławice-M178OK2018-04-03 11:39:49
1051Pięciak Tomasz Brzeg Dolny-M186OK2018-04-03 16:56:59

Route TR50

Start time
April 7, 2018, 1 p.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
50
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
350Matura Grzegorz WojkowiceSąsiedziM28OK2018-03-01 12:09:38
866Śmietański Jacek SkawinaRecykling przede wszystkimM39OK2018-03-07 08:40:12
874Kopel Krzysztof Kraków-M42OK2018-03-08 08:46:26
897Wilk Anna KatowiceGang OlsenaK45OK2018-03-10 19:18:57
898Lisik Wioleta ChorzówGang OlsenaK46OK2018-03-10 20:26:32
906Ochal Mariusz SosnowiecSGTRM52OK2018-03-13 19:52:13
911Sambor Rafał Bielsko-BiałaSłoneczny PatrolM57OK2018-03-16 16:51:50
914Wrzeciono Jacek Świętochłowice-M58OK2018-03-17 13:35:46
917Marszałek Piotr Marklowice GórneInO SCIM61OK2018-03-17 18:55:09
921Wiktorowicz Roman KrzeszowiceHard Bike Tęcza TenczynekM65OK2018-03-18 13:16:10
922Sakowicz Maciej Brzezie-M66OK2018-03-18 13:55:57
924Leszczorz Wojciech Katowice-M69OK2018-03-18 18:16:04
1168Cedrych Roman Mikołów-M130OK2018-03-18 20:13:22
927Głowik Joanna Katowice-K72OK2018-03-18 20:20:52
929Miczka Łukasz Gliwice-M73OK2018-03-18 20:30:07
934Sułek Piotr Kraków-M78OK2018-03-19 08:09:36
936Stańczyk Marek GoszyceGoszczany na KołaM80OK2018-03-19 10:11:15
943Gwóźdź Paweł Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM85OK2018-03-19 16:45:53
954Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza-M95OK2018-03-19 20:35:09
963Wieczorek Artur Dąbrowa GórniczaGhostbikersM103OK2018-03-20 09:18:46
941Palińska Anna Bytomkp2BK104OK2018-03-20 12:14:40
966Sujkowski Szymon Gliwice-M106OK2018-03-21 14:31:46
978Ratuszny Adam BędzinGhostbikersM194OK2018-03-24 11:31:52
908Laskowski Arkadiusz Wojkowice-M224-2018-03-24 20:50:14
983Puchalski Tomasz Królewskie-M115OK2018-03-26 06:22:03
989Pytel Marek Katowice-M118OK2018-03-27 10:59:43
991Szar Jerzy Targowisko-M180OK2018-03-27 13:15:56
993Szar Krystyna Targowisko-K181OK2018-03-27 13:21:57
997Walczak Karol Kraków-M230-2018-03-27 19:15:40
1013Kowal Mirosław KatowiceNoLimitsM151OK2018-03-29 09:03:46
1012Hadziński Dariusz MyszkówNoLimitsM152OK2018-03-29 09:04:10
689Gordon Diana WarszawaKU AZS WAT WarszawaK155OK2018-03-30 19:14:21
687Gędziorowski Maciej WarszawaKU AZS WAT WarszawaM156OK2018-03-30 19:16:01
1025Howis Daniel Tychy-M160OK2018-03-31 08:56:55
1037Wiśniewski Wojciech Sosnowiec-M172OK2018-04-03 07:06:05
1041Kotkowski Wojciech Bielsko-Biała-M200OK2018-04-03 10:21:47
1043Pytka Zbyszek Chorzów-M175OK2018-04-03 10:57:37
1044Pytka Aleksandra Chorzów-K201OK2018-04-03 11:08:51
1045Bergier Tomasz ZielonkiZgórmysynyM176OK2018-04-03 11:20:25
935Sołtysik Mariusz Ruda Śląska-M133OK2018-04-03 13:23:04
1049Nawrocka Olga KrakówMotorola Bike TeamK185OK2018-04-03 14:27:43
1052Knopik Szymon Gliwice-M187OK2018-04-03 17:20:22
1053Knopik Natalia Gliwice-K188OK2018-04-03 17:27:24
683Płecha Tomasz KrakówKurka EdziaM189OK2018-04-03 19:41:22
1054Pytel Jolanta Katowice-K190OK2018-04-03 20:07:59
1056Krystek Krzysztof BytomCzarne PłucaM191OK2018-04-03 20:46:01
1059Przybyłka Dorota Dąbrowa GórniczaSzprychy TeamK236-2018-04-04 09:33:20
1060Niewiarowski Andrzej Zabierzów-M195OK2018-04-04 10:41:46
1055Adamczyk Marcin WieluńRowerowy WieluńM237-2018-04-05 21:45:44
1062Wojciechowski Dariusz WieluńRowerowy WieluńM238-2018-04-05 22:01:59

Route TRJ50

Start time
April 7, 2018, 1 p.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
6
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
907Ochal Oskar SosnowiecSGTRM51OK2018-03-13 19:51:08
944Gwóźdź Nikodem Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM84OK2018-03-19 16:41:26
961Suchecki Ignacy Dąbrowa Górnicza-M101OK2018-03-20 08:54:28
962Suchecki Ryszard Dąbrowa Górnicza-M102OK2018-03-20 09:02:48
965Śmietański Mikołaj SkawinaRecykling Przede WszystkimM105OK2018-03-21 07:49:59
994Konopiński Mikołaj Kraków-M147OK2018-03-27 15:49:33

Route TPJ15

Start time
April 7, 2018, 1 p.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
4
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
840Madej Daria Katowicemadej&madejK32OK2018-03-02 08:38:11
843Mazur Oskar TarnówEkipa z TarnowaM35OK2018-03-02 14:09:35
913Milik Izabela Mikołów-K219-2018-03-16 19:54:32
952Początek Zofia Gliwice-K93OK2018-03-19 20:00:24