Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Złoto dla Zuchwałych 2017

Organizer BikeBoys Paweł Mantycki
Place woj. kujawsko-pomorskie - Cierpice
Date 12 mar 2017
Headquarter Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego ul. Szkolna 9, 87-165 Cierpice
Web page http://zloto.orientujemy.pl/
Regualation
Description None
All participants count 86
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
46
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
2-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure98.56
-25104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA98.07
-33421Pacek Karolina 🥉---97.03
-3312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-97.03
3-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl97.71
4-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl95.80
5-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF95.53
-54991Marcinkowska Magdalena -Poznań-68.65
5-4123Pachulski Leszek -Sopot-95.53
7-3099Szumański Jakub ---85.07
8-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-84.65
9-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan81.62
10-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla81.43
11-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-81.24
12-7Zadworny Tomasz -Łódź-80.85
13-120Królikowski Roman -Modlniczka-74.19
14-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK, MORPOL72.77
14-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK72.77
16-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI72.00
17-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT70.33
17-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN70.33
19-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-69.60
20-783Zawadzki Artur -Marki-68.87
21-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA67.98
22-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-64.89
23-2649Kliniewski Maciej ---62.64
24-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina58.71
25-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-57.10
26-3118Głomski Aleksander ---56.01
27-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team54.74
27-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-54.74
29-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja54.38
30-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy53.93
31-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy53.84
32-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-52.76
33-845Kasierski Przemysław -BydgoszczFitserwis MTB Team51.23
34-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura50.33
35-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-48.53
36-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-48.33
37-11599Szmejda Andrzej ---48.02
38-4332Szopa Krzysztof --SISU OWB-TEMA45.35
38-775Filipiuk Tomasz -GnojnoSISU-OWB Team45.35
40-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-32.01
41-11644Nowak Marcin ---30.77

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
40
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team26.50
225Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą24.80
3236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails20.48
46334Jasiński Rafał ---18.69
510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo18.09
6332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-17.79
76863Michał Witkowski ---17.42
8102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)16.80
8131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team16.80
10205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU15.94
10206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU15.94
1299Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy15.82
13793Prądzyńska Sylwia -Ełk-15.71
13211Prądzyński Jarosław -Ełk-15.71
156877Klawczyński Zbigniew ---15.28
16785Warchoł Andrzej -ŚwiecieThe Runners Świecie14.85
163924Wiśniewski Łukasz ---14.85
1832Suchy Wojciech -GdańskAlmanak.pl14.75
19158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze14.57
1961Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa14.57
216727Siwilewicz Józef ---13.74
21847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)13.74
23582Nawrocki Tomasz -RakowniaDrużyna Sokoła13.50
23784Wiatr Wojciech -Poznań:)13.50
25308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-13.46
26504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy13.31
26763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers13.31
286788Parucki Zbigniew ---12.41
2914592Kinowska Katarzyna -Gdańsk-12.37
296905Michał Pionk ---12.37
31276Ścioch Leszek -Warszawa-12.35
32753Hołdakowska Anna -Warszawa-12.30
33125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie12.29
346922Malowany Piotr ---11.37
35116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze10.38
35591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze10.38
37765Komorowski Mateusz -Warszawa-9.39
38213Kacprzycki Olaf -Warszawa-6.92
397060Jóźwiak Konrad ---5.44
407066Kurowska Justyna ---5.16