Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

KoRNO 2015

Organizer Rowerowa Norka
Place woj. śląskie - Siedlec
Date 29 aug 2015
Headquarter Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Siedlcu, ul. Szkolna 8, 42-253 Janów
Web page https://rno.rowerowanorka.pl/korno-2015/
Regualation
Description None
All participants count 55
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
55
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-18817Gruziel Magdalena 🥇---100.00
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°100.00
2-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl92.33
-25104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA87.82
3-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos88.50
-31004Dudek Magdalena 🥉-KrakówRajd Hawran/Warczące Szprychy82.07
4-12051Kurzak Janusz ---88.00
-4836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team81.14
5-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36085.91
-53421Pacek Karolina 🥉---80.04
-611537Czarny Basia ---75.57
6-12041Wieczorek Jarek ---83.82
-7945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina71.95
7-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-83.80
8-11586Strachowski Przemek ---81.92
-811999Noga Dagmara ---66.87
9-1045Bergier Tomasz -ZielonkiZgórmysyny81.69
-911538Stachura Magdalena ---66.32
10-7Zadworny Tomasz -Łódź-81.66
-101049Nawrocka Olga -KrakówMotorola Bike Team65.78
11-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-81.59
12-4112Ligocki Tomasz -Siemianowice Śląskie-81.43
13-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl77.01
14-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-76.99
15-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla76.81
16-1983Moroń Artur ---75.95
17-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA72.91
18-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team71.96
19-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-71.93
20-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran71.73
21-14703Orszulski Maciej ---69.68
22-11656Tyszkowski Roman -Tychy-69.66
23-12064Turowski Adam ---69.01
24-14683Bluza Łukasz -Katowice-68.88
25-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy68.72
26-7187Niessner Piotr ---68.11
27-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team67.36
28-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-67.15
29-693Smejda Andrzej -Warszawa-63.31
30-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS62.77
31-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek60.90
32-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy60.42
33-12073Rutkowski Rafał ---60.26
34-12074Maślanka Piotr ---59.79
35-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina59.76
36-7615Niezgódka Bartosz ---56.46
37-1279Kucharczyk Seweryn -Rybnik-55.84
38-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona55.76
39-2187Żero Sebastian ---55.50
40-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee55.09
41-12045Rogoż Krzysztof ---53.71
42-12068Sabat Piotr ---53.70
43-120Królikowski Roman -Modlniczka-53.21
44-12087Duda Damian ---53.08
45-12088Krzynowek Piotr ---53.07