Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Ełcka Zmarzlina 2012

Organizer Stowarzyszenie Przystań Szeligi Buczki
Place woj. warmińsko-mazurskie - Ełk
Date 20 - 22 jan 2012
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 118
Results status Official results

Results

Route TP100 MP PMnO 100km

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
47
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team100.00
21158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat83.66
31533Pakuła Paweł 🥉---82.15
49267Giełzak Sabina 🥇---81.65
52516Kawecki Marek -Niewodnica Nargilewska Kolonia-66.76
57153Fudro Edward 🥇---66.76
5516Ciuraszkiewicz Konrad -OlkuszBeskidy Adventure Team66.76
81571Przyłucki Krzysztof ---64.86
81510Kasztelanic Rafał ---64.86
10529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów64.73
11999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy63.76
119279Misiak Przemysław ---63.76
11554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy63.76
115384Jac Adam -laski-63.76
1510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo62.08
16722Kopczewski Michał -Warszawa-60.59
17164Sawicki Jerzy -Ełk-59.68
171568Woźniak Karol ---59.68
179268Orman Kamil Michał ---59.68
175093Kopacz Piotr -Gdynia-59.68
219845Buła Piotr ---59.06
219844Anszczak Krzysztof ---59.06
235425Zakrzewski Michał ---59.01
248669Ruszewski Tomasz ---58.45
248668Bobrowski Adam ---58.45
26731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.56.94
275470Skolimowska Katarzyna 🥈---56.80
282123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa55.28
297160Burzyński Wojciech ---54.74
298013Grabowski Artur ---54.74
319866Mojsiuszko Sławomir ---54.18
3214591Noga Witold -Gdańsk-53.75
327247Trykozko Anna 🥇---53.75
32279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-53.75
329820Cygan Henryk ---53.75
367154Nalazek Marcin ---50.07
36288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT50.07
3858Sochoń Andrzej -Warszawa-49.46
386362Michalczyk Artur ---49.46
409815Jakubowski Maciej ---47.03
405269Daniluk Natalia -Mosty-47.03
42202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet40.90
439068Suknarowski Marek ---31.90
439826Daniluk Jacek ---31.90
439067Suknarowska Dorota ---31.90
46940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-827.40
471709Bodetko Bogdan ---22.09

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
71
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
114590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim50.00
253Stolarczyk Wojciech -Zakopane-45.53
28767Kozioł Dagmara 🥇---45.53
4159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team45.10
58796Pycz Daniel ---43.53
58819Banach Tomasz ---43.53
7732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki42.84
8319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo42.36
91436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO42.08
101569Podbielski Marek ---41.89
107338Dzienisiewicz Ireneusz ---41.89
1210083Foland Adam ---41.70
128856Janus Robert ---41.70
148779Kozłowski Piotr ---40.02
1519Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu36.60
151745Wielakin Dariusz ---36.60
171734Mikulski Łukasz ---36.53
18142Jachymek Bartłomiej -WarszawaJacekBiega Running Team35.30
181546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team35.30
207615Niezgódka Bartosz ---33.42
217408Runowski Jakub ---33.36
2210144Mittelstädt Paul ---32.90
238400Lebiedź Dariusz ---32.61
23103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight32.61
2510147Śpigiel Michał ---32.39
263647Kupczak Grzegorz ---32.28
261128Zaremba Marek -BaranówKAMIKADZE32.28
28109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra32.22
296734Choiński Paweł ---32.06
304750Osełkowski Krzysztof ---30.16
311646Duszyński Jacek ---28.69
3110163Zych Wojciech ---28.69
3310167Sidelnikow Szymon ---28.30
338092Jędrzejczyk Marcin ---28.30
351930Biziuk Halina 🥉--"Leśnicy"27.48
358075Gracjasz Jan 🥈---27.48
374728Żukowski Kamil ---27.40
375602Chorąży Adam ---27.40
3910180Bodetko Grzegorz ---27.28
406942Kwaśniewski Maciej ---27.04
402466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-27.04
42754Kudlicki Bartosz -Tomaszów LubelskiBiuro Turystyczne QUAND26.62
4210082Wyrostkiewicz Roland ---26.62
443730Walczyk Marek --Szybcy Inaczej26.55
4410189Kantor Orest ---26.55
468861Uznański Tomasz ---25.86
468860Piotrkowicz Marek ---25.86
4810200Bućko Grzegorz ---25.47
488911Szymańska Anna ---25.47
489089Omilian Dominik ---25.47
5110208Rutkowski Tomasz ---25.34
511820Getek Marcin --Serduszko Team Ełk25.34
5310209Wawrzyniuk Dawid ---25.30
5310090Mystkowski Mariusz ---25.30
5510214Bieliński Marcin ---24.67
5510215Sobociński Stanisław ---24.67
5710089Błajet Jacek ---23.98
572571Florek Tomasz ---23.98
575383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-23.98
609063Andrejczuk Wiaczesław ---23.50
611629Dorf Paweł ---23.47
618932Kuczyński Patryk ---23.47
637074Jaworski Piotr ---22.96
644787Abramczyk Piotr ---22.57
644786Toczko Piotr ---22.57
6610309Grygo Adrian ---15.26
6710314Jasionowski Michał ---14.17
6710313Dec Adam ---14.17
678912Oszkinis Karol ---14.17
7010368Fiedorczyk Janusz ---2.92
702081Kobos Tomasz ---2.92