Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Hawran 2022

Organizer Stowarzyszenie Towarzystwo z Beskidu Niskiego
Place woj. małopolskie
Date 14 may 2022
Headquarter
Web page http://rajdhawran.pl
Regualation http://rajdhawran.pl/regulamin/
Description Rowerowa turystyczna – ok. 50 km ( limit czasu 7 h ) Rowerowa sportowa– ok. 100 km ( limit czasu 9,5 h )
All participants count 58
Results status Unofficial results

Results

Route TR100

Start time
May 14, 2022, 8 a.m.
Limit time
PK count
-
Runners count
58
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-115239Stolarczyk Dagmara -Zakopane-219309:24:00
1-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-2511510:02:00
2-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2311210:00:00
2-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-2311210:00:00
-21201Witkowska Ania -KatowiceKlub Królika Stefana187709:13:00
-3945Adamczyk Ewa 🥇-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina207609:17:00
-3312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-207609:17:00
4-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team2311010:25:59
5-3742Warmuz Łukasz --3 razy 14042310409:20:00
-52330Żero Dagmara -BędzinŻerki177609:32:00
5-3743Gajkowski Bartek --WKS Wawel Kraków2310409:20:00
-615285Ewiak-Paszyńska Alicja --Orientuś Łódź197509:18:00
-714566Czepiel-Rak Katarzyna --Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów157109:26:00
7-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team2410409:27:00
-841Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel134209:16:00
8-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-239709:18:00
9-15278Dzioba Artur --Finisz Rymanów239709:25:00
-91099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja124109:27:00
10-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan229409:23:00
11-53Stolarczyk Wojciech -ZakopaneSzybcy i Brudni219309:24:00
12-4136Czerniawski Piotr -Warszawa-228908:47:59
13-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club228809:57:00
14-639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy208509:44:00
15-554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy208209:11:00
15-15279Andronov Nikita --Lunatycy208209:11:00
17-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS197909:23:00
17-1262Żelasko Andrzej -Mielec-197909:23:00
19-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina207609:17:00
20-2187Żero Sebastian -BędzinŻerki177609:32:00
21-15106Ledzion Grzegorz -ŁódźUKS Orientuś Łódź197509:18:00
21-15062Wojczyk Sebastian ---197509:18:00
21-14441Nowak Paweł --WhatTheFrog197509:18:00
21-15280Siudek Konrad --UKS Orientuś Łódź197509:18:00
25-5160Wszołek Marek --Bractwo J III S197209:34:00
25-5161Zieliński Bartłomiej --Bractwo J III S197209:34:00
25-5158Mrozek Radosław --Bractwo J III S197209:34:00
25-5159Wojtas Adrian --Bractwo J III S197209:34:00
29-14561Batory Marek --Batory Bau157108:46:00
30-1060Niewiarowski Andrzej -Zabierzów-186909:12:00
30-14443Migacz Marcin -Zabierzów-186909:12:00
32-1299Mączka Michał -Siemianowice Śląskie-186909:32:00
32-1297Mączka Szymon -Siemianowice Śląskie-186909:32:00
34-350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi176809:09:00
34-908Laskowski Arkadiusz -Wojkowice-176809:09:00
36-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-146809:13:00
37-3887Marasek Dawid -Kraków-166809:25:00
37-2304Krawczyk Marcin ---166809:25:00
39-7887Chachaj Piotr ---176709:19:00
40-1058Pisarek Piotr -Kraków-156509:15:00
41-15281Krawczyk Szymon --AAA156509:25:00
42-1989Kuźniarowicz Piotr -UmieszczWesołe Jeże155509:29:00
43-15282Walczyk Paweł --AAA125208:39:00
44-15283Paśko Rafał --Teatr S.A.N.144808:20:59
44-15284Paśko Marcin --MiłyMłodyCzłowiek144808:20:59
46-2076Jeliński Tomasz -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC134209:16:00
46-970Małodobry Wojciech -Miechów-134209:16:00
48-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja124109:27:00
49-918Baster Przemysław -Kraków-113309:49:59