Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

KoRNO 2022

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. śląskie - Popów, ul. Szkolna 8, 42-110 Zawady
Date 27 aug 2022
Headquarter Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Zawadach, ul. Szkolna 8, 42-110 Zawady
Web page http://roc.org.pl/
Regualation https://roc.org.pl/regulamin-korno-2022
Enrollment June 29, 2022   -   Aug. 25, 2022
Description Pieszo - rowerowy rajd na orientację.
All participants count 99

Runners List

Route TR150

Start time
Aug. 27, 2022, 8 a.m.
Limit time
10
PK count
-
Runners count
27
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
1289Piwakowski Andrzej GdańskHarpaganM--2022-06-30 14:38:59
118Sójka Tomasz LubinRKS FiedorekM-OK2022-07-04 11:15:51
1239Dobosz Patryk Tarnów Opolski-M-OK2022-07-09 08:30:06
938Rychlik Michał ŁódźOrientAkcjaM-OK2022-07-11 12:26:29
15247Olszewski Zenon Mińsk Mazowiecki3DECM-OK2022-07-18 09:27:48
5Wieczorek Jarosław WrocławRajd Liczyrzepy / Europa UbezpieczeniaM--2022-07-27 10:51:02
14286Kletkiewicz Krzysztof Lipno-M--2022-07-27 17:06:11
146Szawdzin Krzysztof Wrocław-M-OK2022-07-27 20:03:49
946Adamczyk Jarek Konstantynów ŁódzkiZbieranina z NiesięcinaM-OK2022-07-28 12:02:22
1343Banaś Malwina WarszawaPustelnikK-OK2022-07-28 15:40:37
809Rudnicki Mariusz Wołów-M-OK2022-07-31 07:54:48
1099Nowińska Renata ŁódźOrientAkcjaK--2022-07-31 09:03:26
948Kapustka Wojciech ŻoryArsBonaM-OK2022-07-31 15:50:27
6Hołdakowski Wojciech Warszawa-M-OK2022-07-31 22:16:25
1297Mączka Szymon Siemianowice Śląskie-M-OK2022-08-01 07:24:44
1299Mączka Michał Siemianowice Śląskie-M-OK2022-08-01 07:25:39
1201Witkowska Ania KatowiceKlub Królika StefanaK-OK2022-08-01 08:08:28
120Królikowski Roman Modlniczka-M-OK2022-08-01 09:26:54
813Kowalski Krzysztof Wołów-M-OK2022-08-01 09:30:27
1060Niewiarowski Andrzej Zabierzów-M-OK2022-08-01 10:31:57
9Walentowski Radosław 🥉SkierniewiceLosMaruderosM-OK2022-08-01 12:54:22
554Jaśkiewicz Piotr KrakówLunatycyM--2022-08-01 15:40:50
14443Migacz Marcin Zabierzów-M-OK2022-08-01 17:58:11
970Małodobry Wojciech Miechów-M--2022-08-02 19:28:49
836Motyl-Adamczyk Agata NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamK--2022-08-05 14:45:34
837Adamczyk Bartosz NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamM--2022-08-05 14:52:45
1072Zarzycki Piotr ŁódźBikeOrientM-OK2022-08-07 20:11:31

Route TP8h

Start time
Aug. 27, 2022, 8 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
20
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
4652Ogrodowicz Ewa Łódź-K--2022-06-29 14:51:40
2279Stanek Katarzyna --K--2022-06-30 06:52:36
2068Dziedzina Daniel Rabka ZdrójEpic_Team™M--2022-06-30 17:04:34
1022Patyk Joanna Chorzów-K-OK2022-07-10 19:15:43
14638Bąk Sabina Mierzyce-K--2022-07-10 19:57:37
4947Majer Janusz topolów-M--2022-07-13 21:17:46
171Białucha Sergiusz BytomSaint-Gobain SquadM--2022-07-18 09:09:49
1097Suwara Mateusz WrocławSP 66 WrocławM-OK2022-07-18 10:20:35
1252Fidelak Paweł Wrocław-M-OK2022-07-18 10:21:38
2229Ścigaj Rafał --M-OK2022-07-22 18:44:56
2219Markiewicz Marcin --M-OK2022-07-27 12:28:42
588Szawdzin Anna Wrocław-W-OK2022-07-27 20:04:36
15110Szałaj Przemysław Opole-M-OK2022-07-28 21:09:12
280Początek Maria ŻoryKiZKK-OK2022-07-28 21:51:11
4119Kruszek Małgorzata 🥈WarszawaWydryK-OK2022-08-01 08:38:05
4120Rogóż Kamil WarszawaWydryM-OK2022-08-01 08:41:20
1993Słomiany Łukasz KatowicePIANA Z PYSKAM-OK2022-08-01 09:26:41
5386Łyszczarz Błażej Bydgoszcz-M-OK2022-08-01 11:24:24
66Rychlicki Dariusz WołkowyjaPogromcy kilometrówW-OK2022-08-01 16:26:59
151Czechowicz Dariusz KrakówDzikie Życie RunTeamW--2022-08-01 17:34:12

Route TP15

Start time
Aug. 27, 2022, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
19
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
14808Obuchowski Robert Dąbrowa Górnicza-M--2022-06-29 15:55:58
14809Obuchowska Małgorzata Dąbrowa Górnicza-K--2022-06-29 16:11:36
3958Gabała Michał Będzin-M-OK2022-07-07 15:39:42
14834Gabała Liliana Będzin---OK2022-07-07 15:41:36
3987Sychowska-Gabała Różena Będzin-K-OK2022-07-11 09:29:55
15193Bendel Adam Katowice-M-OK2022-07-11 10:45:23
14571Nizborska Monika Sosnowiec-K-OK2022-07-11 15:25:20
14572Nizborski Adrian Sosnowiec-M-OK2022-07-11 15:27:21
1008Pałka Sławomir Tychy-M-OK2022-07-14 12:55:01
15160Pałka Justyna Tychy-K-OK2022-07-14 12:57:43
15162Pałka Aleksander Tychy-M-OK2022-07-14 12:58:45
15163Pałka Tymon Tychy-M-OK2022-07-14 12:59:28
14824Pilch Magdalena Chorzów-K-OK2022-07-25 14:04:25
15482Nowakowski Jakub Trzebinia-M-OK2022-07-29 09:29:13
15483Krawiec Małgorzata Sosnowiec-K-OK2022-07-29 10:01:48
1305Weiss Marcin Kolanowice-M-OK2022-07-30 08:12:32
15484Weiss Leon Kolanowice-M-OK2022-07-30 08:36:17
14596Kazoń Dominika Pińczyce-K-OK2022-07-31 09:57:37
14597Kazoń Monika Pińczyce-K-OK2022-07-31 09:58:05

Route TP25

Start time
Aug. 27, 2022, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
13
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
350Matura Grzegorz WojkowiceSąsiedziM--2022-06-29 16:46:21
1215Knaś Łukasz Piekary ŚląskieF-TEAMM--2022-07-10 11:24:09
15479Topolski Stanisław Warszawa-M-OK2022-07-21 18:05:45
14622Chabrzyk Andrzej CzęstochowaChabTeamM-OK2022-07-24 12:42:41
15480Sandacz Maciej Chrzanów-M-OK2022-07-26 17:49:39
15481Duda Marcin Pruszków-M-OK2022-07-28 20:33:23
1244Cyniewska Agnieszka Krakow-K-OK2022-07-30 17:29:02
15485Woniakowski Filip Kraków-M-OK2022-07-30 17:43:18
926Zajcew Tristan Krakow-M-OK2022-07-30 17:44:07
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K-OK2022-07-30 17:48:47
15486Tomaszewska Martyna Sosnowiec-K-OK2022-07-30 19:29:55
995Ząbkiewicz Grzegorz CzęstochowaZabiegani CzęstochowaM-OK2022-07-31 12:48:05
996Ząbkiewicz Anna CzęstochowaZabiegani CzęstochowaK-OK2022-07-31 13:17:56

Route TR50

Start time
Aug. 27, 2022, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
20
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
14587Gra Paweł KoszęcinTrzecia dawkaM--2022-06-29 19:47:38
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB TeamM--2022-07-09 17:36:43
15470Tofil Marta Rogoźnik-K-OK2022-07-12 09:35:45
15471Tofil Adam Rogoźnik-M-OK2022-07-12 09:36:29
15478Półkoszek Artur Chechło-M-OK2022-07-19 10:49:28
3779Bajsarowicz Bartłomiej Kraków-M-OK2022-07-21 10:05:13
3780Masłej Andrzej Kraków-M-OK2022-07-21 16:48:25
771Rygalski Grzegorz JózefówWelocypedyM--2022-07-25 10:15:19
5003Fronczek Piotr KaletyVamos KaletyM-OK2022-07-26 07:38:36
14346Worpus Sławomir BełchatówWormikoM-OK2022-07-26 20:42:04
14275Izydorczyk Piotr Lutomiersk . Bechcice Parcela 2-M-OK2022-07-27 12:55:01
3795Mikołajczyk Sławomir Bełchatów-M-OK2022-07-27 20:25:04
4794Dobosz Tomasz żórawina-M--2022-08-01 05:16:01
15488Gubała Bożena Gierałtowice-K-OK2022-08-01 18:46:31
15489Gubała Grzegorz Gierałtowice-M-OK2022-08-01 19:36:28
922Sakowicz Maciej Brzezie-M--2022-08-01 20:11:23
14366Kużajska Katarzyna Łódź-K-OK2022-08-01 20:19:43
14316Kawecki Krzysztof Łódź-M--2022-08-04 13:53:29
1025Howis Daniel Tychy-M-OK2022-08-05 21:07:39
921Wiktorowicz Roman KrzeszowiceHard Bike Tęcza TenczynekM--2022-08-07 17:43:45