Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Bike Orient 2021

Organizer Pozytywne Emocje
Place woj. świętokrzyskie - Kozów
Date 3 jul 2021
Headquarter Kozów 52a
Web page https://www.bikeorient.pl/
Regualation https://www.bikeorient.pl/regulamin
Enrollment May 17, 2021   -   July 1, 2021
Description Trasy do wyboru: Marszobieg - 30 km - piesza Fan - 30 km - rowerowa Mega - 60 km - rowerowa Giga - 100 km - rowerowa
All participants count 302
Results status Unofficial results

Results

Route TR120

Start time
July 3, 2021, 8 a.m.
Limit time
10+1
PK count
-
Runners count
84
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°303008:44:09
-114387Pawłowska Marlena -Warszawaorienteering.waw.pl252508:43:45
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp303009:02:10
-2945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina252509:50:14
3-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan303009:33:20
-35393Czeczott Małgorzata -WarszawaSnowdog TrailTeam232309:40:00
-41237Dziewior Iwona -GliwiceDziewiorki222208:17:29
4-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure303009:39:33
-51005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS191909:58:10
5-2039Wesołowski Michał -Oleśnicawww.dimen.pl303009:46:01
-6883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-151508:50:47
6-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia303009:47:03
7-14523Mierzwa Maciej -Kraków-282809:45:40
-714482Rogała Klaudia -Skała-151509:34:45
-714483Koźbiał Katarzyna -Kraków-151509:34:45
8-14461Dybek Paweł -MIELEC-282809:46:47
9-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos282810:03:30
-91099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja151509:52:34
10-14467Pońc Maciej -Cieszyn-272709:43:36
11-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl262609:49:21
12-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-262609:55:25
13-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club262610:08:55
14-60Krasuski Marcin 🥇-WarszawaOK!Sport Warszawa252508:43:42
15-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-252509:36:44
16-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient252509:53:04
17-1767Kowalewski Dominik ---252509:58:53
18-14506Jonas Wojciech -Łódź-242409:45:50
19-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina242410:02:09
20-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona232309:45:40
21-783Zawadzki Artur -Marki-222207:39:46
22-1236Dziewior Arkadiusz -GliwiceDziewiorki222208:17:31
23-14313Ścibor-Rylski Michał -Warszawa-222209:19:38
23-14463Niegowski Arkadiusz -WarszawaSPeCe222209:19:38
25-639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy222209:45:40
26-14547Walotek Marcin -Wrocław-222209:53:00
27-14294Damian Sebastian -Wola JachowaAktywny Ćmińsk212109:28:00
28-14378Ciołak Dariusz -ĆmińskAktywny Ćmińsk212109:29:19
29-14444Smolka Grzegorz -Ustka-212109:41:00
29-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-212109:41:00
31-14442Paciorek Daniel -Kielce-212109:45:17
32-14481Kargul Dominik -Kielce-212109:56:24
33-693Smejda Andrzej -Warszawa-212109:56:45
34-2316Mański Sebastian -ŻoryEventyr Team212110:09:47
35-997Walczak Karol -Kraków-202009:09:58
36-533Pyta Krzysiek -Bytomciecierzyca wełnowiec202009:51:27
37-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM202009:51:49
38-1299Mączka Michał -Siemianowice Śląskie-202009:58:01
39-940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-8202010:13:58
40-970Małodobry Wojciech -Miechów-191909:37:15
41-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS191909:58:10
42-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-181809:01:18
42-14532Rudnicki Krzysztof -Mirowice-181809:01:18
44-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl181810:05:28
44-14511Procek Tomasz -Chodzież-181810:05:28
46-14538Walacik Bartosz -Żabia Wola-171709:23:35
47-14359Hadyś Maciej -Pruszków-171709:47:26
48-884Redo Grzegorz -Głowno-151508:50:47
48-885Urbanik Janusz -Słowik-151508:50:47
50-14360Hadyś Marcin -Józefosław-151509:47:26
50-14287Maruszak Grzegorz -PruszkówSzalone naleśniki151509:47:26
52-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja151509:52:34
53-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-131310:52:25
54-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team111104:02:25
55-1098Ciosek Krzysztof -Opole-111107:41:02
56-14300Błaszczyk Rafał -Pabianice-111107:41:05

Route TR60

Start time
July 3, 2021, 9 a.m.
Limit time
8+1
PK count
-
Runners count
128
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB / BRUBECK TeamM-OK2021-05-17 17:35:37
5013Olesiński Piotr Warszawa-M-OK2021-05-17 17:50:13
14272Sieradzki Grzegorz Kraków-M-OK2021-05-17 17:55:57
14273Owczarczak Jacek Pruszków-M-OK2021-05-17 18:12:01
14274Owczarczak Danuta Pruszków-K-OK2021-05-17 18:13:29
14277Pospiszył Beata Łódź-K-OK2021-05-17 18:51:34
14278Kopeć Agnieszka Łódź-K-OK2021-05-17 19:01:41
1264Matuszek Arkadiusz Pabianice-M-OK2021-05-17 19:20:05
1060Niewiarowski Andrzej Zabierzów-M-OK2021-05-17 20:10:03
3870Nowak Piotr LEGIONOWOGERAPPAM-OK2021-05-17 21:18:31
14283Skowronek Iwona Swarzędz-K-OK2021-05-18 17:59:52
5072Dominik Grzegorz BodzechówNiedzielna Grupa RowerowaM-OK2021-05-18 20:01:22
2256Górszczak Konrad Kraków-M-OK2021-05-19 09:19:30
2259Kowalska Katarzyna Kraków-K-OK2021-05-19 09:21:02
14284Milczarek Leszek Sulejów-M-OK2021-05-19 12:49:36
14285Jarmułs Mirosław Racibórz-M-OK2021-05-19 18:48:23
14286Kletkiewicz Krzysztof Lipno-M-OK2021-05-19 19:34:16
14290Kruk Jakub Skarżysko-Kamienna-M-OK2021-05-21 09:03:26
14291Łukomski Patryk Bliżyn-M-OK2021-05-21 10:29:59
14295Mazurek Michał Parzniew-M-OK2021-05-22 08:28:42
14296Mazurek Małgorzata Parzniew-K-OK2021-05-22 08:32:42
14275Izydorczyk Piotr Lutomiersk . Bechcice Parcela 2-M-OK2021-05-22 09:11:27
1263Dąbrowski Przemysław BełchatówAktywni KamieńskM-OK2021-05-24 20:27:32
14298Cielasiński Eryk Radomsko-M--2021-05-25 08:53:29
14301Wojciechowski Michał Warszawa-M--2021-05-26 04:49:29
14302Wojciechowski Jacek Warszawa-M--2021-05-26 08:21:41
14305Kostrzewa Łukasz Radomsko-M--2021-05-27 14:32:30
14306Kapitan Torpeda Łódźrowerempopolsce.plM-OK2021-05-27 22:27:09
14308Raczkowska Agnieszka Łódźrowerempopolsce.plK-OK2021-05-28 05:42:03
14309Gliszczyński Jacek Piotrków Tryb.ARTOM TeamM-OK2021-05-28 12:31:57
14310Gala Anna Łódźrowerempopolsce.plK-OK2021-05-28 13:10:16
14311Gala Jacek Łódźrowerempopolsce.plM-OK2021-05-28 13:29:39
14316Kawecki Krzysztof Łódź-M-OK2021-05-30 19:57:49
1767Kowalewski Dominik --M-OK2021-05-31 07:07:28
1209Ponikiewicz Rafał CzeladźVIVOM-OK2021-05-31 17:41:33
1210Ponikiewicz Dominika CzeladźVIVOK-OK2021-05-31 17:44:12
14318Sołtysiński Dariusz ŁódźRS TeamM-OK2021-06-01 12:12:41
14337Pocheć Mariola Skarżysko - Kamienna-K-OK2021-06-01 12:31:07
14338Pacyna Piotr Lesiów-M-OK2021-06-01 12:39:19
14339Wawszczyk Małgorzata Sarbice-K-OK2021-06-01 18:41:14
14312Gumienik Paweł Janów Lubelski-M-OK2021-06-03 11:15:09
14292Durka Karolina Tuszyn-K-OK2021-06-03 19:17:13
14293Skowronek Stanisław Tuszyn-M-OK2021-06-03 19:18:46
14341Adamus Paweł Częstochowa-M-OK2021-06-04 18:49:19
14343Galant Magdalena ŁódźProsiakiK-OK2021-06-04 21:54:33
3795Mikołajczyk Sławomir Bełchatów-M-OK2021-06-06 21:03:10
14346Worpus Sławomir BełchatówWormikoM-OK2021-06-07 10:38:39
14347Wypychowski Radosław BielawyBielOrientM-OK2021-06-07 16:36:14
14350Matusiak Rafał ŁódźProsiakiM-OK2021-06-07 19:59:19
14351Matusiak-Seta Małgorzata ŁódźProsiakiK-OK2021-06-07 20:05:01
14342Wolski Michał ŁódźProsiakiM-OK2021-06-07 20:37:19
14365Lekki Bartosz Bielsko-Biała-M-OK2021-06-08 20:46:41
14366Kużajska Katarzyna Łódź-K-OK2021-06-08 22:22:38
14370Bińczyk Artur Piotrków Trybunalski-M-OK2021-06-09 08:26:36
14372Chojwa Marcin Piotrków Tryb.-M-OK2021-06-09 11:21:08
14374Drobik Kuba Łódź-M-OK2021-06-09 12:19:49
14376Jarmuła Magdalena Racibórz-K-OK2021-06-09 13:01:30
14380Fijołek Dorota Piotrków Trybunalski-K-OK2021-06-09 16:14:40
14379Fijołek Marcin Piotrków Trybunalski-M-OK2021-06-09 16:29:49
14381Zarzycka Anna Łódź---OK2021-06-09 18:40:21
14382Kiciński Janusz Łódź----2021-06-09 18:53:10
14391Skiba Urszula Pabianice-K-OK2021-06-09 20:08:38
14398Dajewski Łukasz StarachowiceBIKEFREAKS.PLM-OK2021-06-10 08:25:27
14400Skiba Antonina Pabianice-K-OK2021-06-11 06:14:12
14401Skiba Bartłomiej Pabianice---OK2021-06-11 06:15:43
14402Skiba Konrad Pabianice-M-OK2021-06-11 06:17:10
14403Adamus Kornel Częstochowa-M-OK2021-06-11 07:34:45
14404Bilecki Piotr Łódź-M-OK2021-06-11 08:32:11
14405Zytka Agnieszka Łódź-K-OK2021-06-11 08:47:14
14406Ignaczak Agata Łódź-K-OK2021-06-11 09:44:39
14407Ciesielski Paweł Warszawa-M-OK2021-06-11 10:42:01
14412Cieciora Piotr Starachowice-M-OK2021-06-13 21:14:41
14414Stępień Paweł Smyków-M-OK2021-06-14 08:04:22
14415Stokłosa Bartosz Pstroszyce Pierwsze-M--2021-06-14 09:34:32
14416Stokłosa Justyna Kraków-K--2021-06-14 09:58:21
14417Gołda Rafał StarachowiceBikefreaks.plM-OK2021-06-14 15:30:55
14418Wrochna Rafal STARACHOWICE-M-OK2021-06-14 19:41:52
14419Niessner Piotr Kraków-M-OK2021-06-15 08:51:27
14413Adamus Monika Pabianice-K-OK2021-06-15 19:15:15
14443Migacz Marcin Zabierzów-M-OK2021-06-16 07:50:49
14445Gawlik Mariusz TYCHY-M-OK2021-06-16 19:53:14
14446Gawlik Zofia Tychy-K-OK2021-06-16 20:02:30
14447Kleski Adam ŁódźProsiakiM-OK2021-06-17 12:07:23
14448Rakoczy Monika ŁódźProsiakiK-OK2021-06-17 12:33:19
14452Prokop Mirosław Starachowice-M-OK2021-06-18 06:33:16
898Lisik Wioleta Chorzów-K--2021-06-18 12:48:59
14453Czyż Włodziemierz Tychy-M-OK2021-06-19 06:39:43
358Trykozko Urszula WarszawaTeam 360K-OK2021-06-19 23:52:59
14454Szałek Witold Sieradz-M-OK2021-06-21 05:54:58
14458Jeż Bogusława Łódź-K-OK2021-06-21 07:39:18
14459Jeż Jakub Łódź-M-OK2021-06-21 07:52:33
14457Szałek Michał Sieradz-M-OK2021-06-21 19:37:21
14466Gawin Piotr Zofiówka-M-OK2021-06-22 07:31:57
14344Ciupa Marcin Łódź-M-OK2021-06-22 07:52:41
14469Bartos Pweł Nowe Lipiny-M--2021-06-22 08:05:26
14464Holwek Krystian Kudrowice-M-OK2021-06-22 09:26:56
14471Paszkiewicz Marcin Sieradz-M-OK2021-06-22 15:14:39
14474Gawin Joanna Zofiówka-K-OK2021-06-22 17:59:11
5114Szeląg Tomasz Mińsk Mazowiecki-M-OK2021-06-22 18:03:31
14477Lekki Magdalena Bielsko-Biała-K-OK2021-06-23 12:41:59
14478Siemiątkowska Anna Katowice-K-OK2021-06-23 14:31:02
14479Nowicki Aleksander Mysłowice-M-OK2021-06-23 18:28:11
14485Matysek Marcin Tarnowskie Góry-M-OK2021-06-24 17:19:13
14486Tyczyński Krzysztof Bytom-M-OK2021-06-24 17:24:41
14492Toboła Ewa Łódź-K--2021-06-25 17:20:27
14493Toboła Andrzej Łódź-M--2021-06-25 17:22:11
656Hajduk Jacek OleśnicaSNOB/BRUBECK TeamM-OK2021-06-25 19:22:04
14497Cieciorowski Andrzej Końskie-M-OK2021-06-25 19:56:12
632Moszkowicz Paweł Kraków-M-OK2021-06-26 19:41:32
2210Hajduk Lidia OleśnicaSNOB/BRUBECK TeamK-OK2021-06-27 09:24:34
603Szpak Paweł KielceMotyla NogaM-OK2021-06-27 22:56:35
14505Łuczak Przemysław Rzeszów-M-OK2021-06-28 07:41:22
14507Jakusiewicz Paulina Wrocław-K-OK2021-06-28 12:32:54
14508Kiesiewicz Cezary Żarnowiec-M--2021-06-28 15:51:26
920Banaszkiewicz Paweł WrocławKTR BikeOrientM-OK2021-06-28 19:41:25
4951Szymańska Zuzanna WarszawaTeam 360ºK-OK2021-06-29 06:32:27
14510Margas Konrad Końskie-M-OK2021-06-29 07:25:51
14468Ciupa Monika Łódź-K-OK2021-06-30 07:07:51
1045Bergier Tomasz ZielonkiZgórmysynyM-OK2021-06-30 13:38:15
983Puchalski Tomasz Królewskie-M-OK2021-06-30 15:48:32
14524Socha Zbigniew Gliwice-M-OK2021-06-30 16:12:54
14525Sadowska Katarzyna Kraków-K-OK2021-06-30 16:49:38
14526Pietrzak Sebastian Łódź-M-OK2021-06-30 19:26:32
14528Szczygieł Wiesław Goszcza-M-OK2021-06-30 21:12:03
14531Złotnicki Maciej Kielce-M-OK2021-07-01 11:59:00
14536Gawin Adam Zofiówka-M-OK2021-07-01 17:17:18
14535Gawin Julia Zofiówka-K-OK2021-07-01 17:18:14
14537Gralak Szymon łódźRS-TeamM-OK2021-07-01 17:56:11

Route TR30

Start time
July 3, 2021, 10 a.m.
Limit time
6+1
PK count
-
Runners count
64
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
14314Krysztofiak Przemysław Łódź-M-OK2021-05-29 19:45:09
14336Krysztofiak Lena Łódź-K-OK2021-06-01 08:54:11
14348Rośniak Bartłomiej Wieliczka-M-OK2021-06-07 16:39:32
14349Piekara Wacław Wieliczka-M-OK2021-06-07 17:33:51
961Suchecki Ignacy Dąbrowa Górnicza-M-OK2021-06-07 21:20:01
962Suchecki Ryszard Dąbrowa Górnicza-M-OK2021-06-07 21:25:30
14355Kasza Jarosław Krempna-M-OK2021-06-08 09:18:57
14356Balwierz Krystian Kraków-M-OK2021-06-08 09:23:52
4919Górecki Marcin Tarnowskie Góry-M-OK2021-06-08 12:44:54
14361Borwin Mariusz Łódź-M-OK2021-06-08 20:23:19
14362Borwin Sylwia Lodz-K-OK2021-06-08 20:25:58
14363Borwin Mateusz Łódź-M-OK2021-06-08 20:27:51
14364Borwin Maciej Łódź-M-OK2021-06-08 20:29:26
14367Gamus Tomasz Łódź-M-OK2021-06-09 06:25:55
14368Gamus Dagmara Łódź-K-OK2021-06-09 06:36:56
14369Gamus Lena Łódź-K-OK2021-06-09 06:41:34
14373Babula Kamila Kraków, Poland-K-OK2021-06-09 12:14:25
14375Babula Paweł Polish-M-OK2021-06-09 13:04:34
14377Babula Mateusz Kraków-M-OK2021-06-09 13:27:47
14384Bolek Magdalena Kraków-K-OK2021-06-09 19:17:53
14385Letkiewicz Alicja Katowice-K-OK2021-06-09 19:20:36
14386Bolek Rafał Kraków-M-OK2021-06-09 19:22:43
954Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza-M-OK2021-06-09 19:48:24
14389Górecka Lucyna Tarnowskie Góry-K-OK2021-06-09 19:55:09
14390Górecki Mikołaj Tarnowskie Góry-M-OK2021-06-09 20:00:30
14392Letkiewicz Michał Katowice-M-OK2021-06-09 20:50:56
14393Kozubek Sebastian Końskie-M-OK2021-06-09 21:14:18
14396Pater Mariola Końskie-K-OK2021-06-09 21:21:44
14394Letkiewicz Izabela Katowice-K-OK2021-06-09 21:28:30
14395Ferdek Igor Chorzów-M-OK2021-06-09 21:30:33
14449Nowak Teresa Legionowo-K--2021-06-17 12:45:28
14455Rytych Cezary Opole-M-OK2021-06-20 21:41:48
14460Lis Jacek Jodłówka-M-OK2021-06-21 11:25:16
14462Rytych Dawid Opole-M-OK2021-06-21 15:50:17
14470Rutkowski Jaroslaw Raszyn-M-OK2021-06-22 13:39:56
14476Padberg Natalia Opole-K-OK2021-06-23 12:10:51
14480Kluk Beata Kielce-K-OK2021-06-23 21:37:02
14484Kargul Karolina Kielce-K-OK2021-06-23 21:51:37
14487Drewniak Wiesław Bolków-M-OK2021-06-24 19:04:33
14488Rybiński Aleksy Jelenia Góra-M-OK2021-06-24 19:07:02
14491Pieszko Kacper Jodłówka-M-OK2021-06-25 17:18:56
14489Cieciorowska Aleksandra KOŃSKIE-K-OK2021-06-25 18:18:19
14494Klisowska Anna Szczęsne-K-OK2021-06-25 18:55:31
14495Klisowska Ewa Szczęsne-K-OK2021-06-25 19:04:35
14496Klisowski Jan Szczesne-M-OK2021-06-25 19:08:25
14499Cieciorowski Adam KOŃSKIE-M-OK2021-06-26 09:04:29
14498Cieciorowska Alicja KOŃSKIE-K-OK2021-06-26 09:47:15
3791Zieliński Bartłomiej Kroczyce-M-OK2021-06-26 20:30:18
14502Zieliński Karol Cynków-M-OK2021-06-27 08:11:12
14501Zieliński Rafał Cynków-M-OK2021-06-27 08:12:43
14503Nowakowski Przemysław Łódź-M-OK2021-06-28 05:02:39
14504Nowakowski Witold Łódź-M-OK2021-06-28 05:11:47
1050Latała Bożena Kraków-K--2021-06-28 15:42:12
14509Gawarecki Maciej Górniki-M-OK2021-06-28 19:24:05
14513Wąsiewicz Piotr WarszawaTeam 360M-OK2021-06-29 16:30:27
14515Wąsiewicz Urszula WarszawaTeam 360K-OK2021-06-29 16:35:26
14514Wąsiewicz Marzena WarszawaTeam 360K-OK2021-06-29 16:41:29
14516Woźniak Marcin Miedzierza-M-OK2021-06-29 18:04:50
14517Czaja Norbert Matyniów-M-OK2021-06-29 18:06:40
14520Pietrasik Wioletta Górniki-K-OK2021-06-30 05:16:30
14521Hamera Adrian Matyniów-M-OK2021-06-30 05:52:49
14527Litwiński Paweł Zagdańsk-M--2021-06-30 19:34:21
14529Cieciorowska Anna Końskie-K-OK2021-07-01 07:36:14
14533Walasiak Adam Zgierz-M-OK2021-07-01 16:25:42

Route M30

Start time
July 3, 2021, 10 a.m.
Limit time
6+1
PK count
-
Runners count
26
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
14279Mikulski Piotr Aleksandrów Łódzki-M-OK2021-05-18 04:37:36
14280Grzejdziak Rafał Wola Moszczenicka-M--2021-05-18 05:23:08
14276Białek Ela Lelitek-K-OK2021-05-18 05:30:37
14281Patek Katarzyna Piotrków Trybunalski-K--2021-05-18 06:11:37
14282Kociołek Krzysztof Piotrków Trybunalski-M-OK2021-05-18 15:00:31
14288Ostrowska Kinga Końskie-K-OK2021-05-20 18:32:29
14289Maciuch Anna Pysznica-K-OK2021-05-20 18:35:20
706Wąsik Jacek LublincbfsM--2021-05-20 20:46:38
14340Wójcik Mariusz Opoczno-M-OK2021-06-02 18:32:00
14352Zawrzykraj Ania Radoszyce-K-OK2021-06-08 07:13:42
14353Stera Joanna Radoszyce-K-OK2021-06-08 07:35:29
14357Stępień Małgorzata Plenna-K-OK2021-06-08 15:30:43
571Deptus Bartłomiej Krasnystaw-M-OK2021-06-09 07:10:38
14354Zawrzykraj Kamil Radoszyce-M-OK2021-06-09 08:22:26
14383Armada Andrzej Kielce-M-OK2021-06-09 19:30:20
14397Lipińska Dorota Radoszyce-K-OK2021-06-10 05:52:15
4707Parda Radosław JózefówKSW BushiM-OK2021-06-14 07:31:16
14409Kałuzińska Jadwiga Radoszyce-K-OK2021-06-15 17:11:30
14451Kamiński Arkadiusz Załuzie-M--2021-06-17 22:10:20
765Komorowski Mateusz Warszawa-M-OK2021-06-20 19:28:54
14411Banaszkiewicz Krzysztof Opoczno-M-OK2021-06-28 18:41:35
14512Malicki Grzegorz NOWY KAZANÓW-M--2021-06-29 12:10:23
703Korpula Grzegorz Piekoszów-M-OK2021-06-30 18:40:31
977Jamrozik Krzysiek Kraków-M-OK2021-07-01 16:30:44
14539Wydra Lidia Radoszyce-K-OK2021-07-01 20:47:08
14541Jachym-Drewniak Joanna Kraków-K--2021-07-01 21:43:00