Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

IT Orient 2020

Organizer Knowit Poland Sp. z o.o.
Place woj. łódzkie - Dzierżązna
Date 1 aug 2020
Headquarter
Web page http://itorient.pl/
Regualation http://itorient.pl/regulamin/
Description Rowerowy oraz pieszy maraton na orientację na trasach Giga (ok. 100+ km), Mega (50+ km), Rodzinnej (25 km) oraz Pieszej (30 km). Profesjonalna impreza z rodzinną atmosferą. Charytatywne wpisowe, pomagamy dzieciakom z Fundacji Słonie na Balkonie. Zawody zaliczane do Pucharu Bike Orient.
All participants count 49
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
Aug. 1, 2020, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
49
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°30006:29:4150.00
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA24007:46:0050.00
-2945Adamczyk Ewa 🥇-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina23507:21:1948.96
2-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławDecathlon30007:20:2544.24
3-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos30007:22:4344.01
-31254Kucza Agnieszka -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki22007:37:4145.83
-4883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-19007:46:2939.58
4-60Krasuski Marcin 🥇-WarszawaOK!Sport Warszawa30007:26:1743.66
5-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan29507:47:1142.93
-51099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja18008:17:5937.50
6-5097Szypliński Michał -brakTeam 360°28007:56:4040.75
-65105Kowalska Anna -brak-16506:46:5534.38
7-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team28007:59:0440.54
8-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy26007:32:2537.65
9-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy26007:52:5636.01
10-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient25507:53:1835.32
11-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat25008:01:4434.63
12-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA24007:46:0033.24
13-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja24007:54:4932.63
14-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina23507:21:1931.95
15-205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU23007:55:4431.27
16-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki22007:37:4129.91
17-1262Żelasko Andrzej -Mielec-22007:47:0829.30
18-14532Rudnicki Krzysztof -Mirowice-21507:42:5428.64
18-3693Matera Rafał ---21507:42:5428.64
18-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-21507:42:5428.64
21-693Smejda Andrzej -Warszawa-21007:50:2627.97
22-5101Wojtasik Aleksander -brak-21007:52:3527.84
22-14463Niegowski Arkadiusz -WarszawaSPeCe21007:52:3527.84
22-5099Bohdanowicz Zbigniew -brakSPeCe21007:52:3527.84
22-14313Ścibor-Rylski Michał -Warszawa-21007:52:3527.84
26-1278Śpionek Arkadiusz -PabianicePTC Pabianice20507:33:3127.18
26-5102Lesman Przemysław -brakPTC Pabianice20507:33:3127.18
28-884Redo Grzegorz -Głowno-19007:46:2925.19
28-885Urbanik Janusz -Słowik-19007:46:2925.19
30-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem19007:59:1924.52
30-5103Koperski Piotr -braktańczący z kompasem19007:59:1924.52
32-2036Młynarkiewicz Michał -WrocławFiM Team Wrocław18507:40:3723.87
33-502Wojciechowski Jarosław -PoznańAutsaider18008:18:1523.23
34-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-17507:47:0022.58
35-4024Wodzyński Wojciech --Tytani znad Grabi17007:31:3221.94
35-4023Adamczyk Michał --Tytani znad Grabi17007:31:3221.94
37-356Miśkiewicz Dariusz -Osowiec-16506:46:5521.29
37-369Wołosz Arkadiusz -Warszawa-16506:46:5521.29
39-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan16008:01:4120.65
40-279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-16008:59:4018.43
41-14359Hadyś Maciej -Pruszków-15008:09:4617.28
41-14287Maruszak Grzegorz -PruszkówSzalone naleśniki15008:09:4617.28
41-3709Kotowski Józef --Szalone naleśniki15008:09:4617.28

Route R25

Start time
Aug. 1, 2020, 11 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TP30

Start time
Aug. 1, 2020, 11 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TR50

Start time
Aug. 1, 2020, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date