Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Silesia Race - zima 2019

Organizer Silesia Adventure Sport
Place woj. śląskie - Jaworzno
Date 9 feb 2019
Headquarter Szkoła Podstawowa w Jaworznie.
Web page http://www.silesiarace.pl
Regualation http://silesiarace.pl/php/regulamin.php
Description Zimowe zawody na orientację spod znaku Silesia Race. Cztery opcje do wyboru: - trasa turystyczno - rekreacyjna 10 - 15 km, kategorie: rodzinna i dorosła - trasy piesze 25 i 50 km - trasa rowerowa 50 km - rajdy przygodowe 60 i 125 km
All participants count 45
Results status Official results

Results

Route TP50

Start time
Feb. 9, 2018, 9:30 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
45
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-82305:20:0048.00
2236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails2305:54:3042.62
32403Zdąbłarz Marcin -Chrzanów-2306:02:2840.73
4703Korpula Grzegorz -Piekoszów-2306:04:1639.53
51159Grabowska Joanna 🥇-KrakówWKS Wawel Kraków2306:06:1639.32
64676Rajtar Zbigniew -Kraków-2306:32:3536.68
7376Szczepański Sławomir -PoznańSS2306:38:3536.13
8452Mikler Arkadiusz -KrakówGUTO Adventure Team2306:42:4835.75
9937Wiktorowicz Mateusz -KrzeszowiceGórzanka Nawojowa Góra2306:53:3334.82
10123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy2306:56:0034.62
11160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi2307:12:3533.29
11942Hoduń Anna -KrakówAZS CM UJ2307:12:3533.29
131993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA2307:15:0133.10
142232Świętek Jakub ---2307:15:0533.10
152377Bębenek Marcin -Jaworzno-2307:29:5932.00
16505Wybraniec Wojciech -Bytom-2307:43:1331.09
173884Litwa Szymon -Mysłowice-2307:52:2430.48
1810Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-2307:53:0030.44
191023Osyszko Andrzej -Kobyle-2307:59:0830.05
20417Malicki Grzegorz -KrakówOrange Polska2308:09:1029.44
21157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise2308:33:0028.07
22341Jabłoński Rafał -RydułtowyZłamane Wiosło2308:35:0027.96
232236Rajkowski Przemysław ---2308:37:0027.85
232235Dziubecki Kamil ---2308:37:0027.85
2563Korzeniewski Łukasz -Warszawa-2308:45:3827.40
25151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam2308:45:3827.40
271097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław2308:45:3927.39
28386Polański Rafał -Katowice-2308:58:5626.72
292084Adamczyk Paweł ---2308:58:5826.72
301327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-2310:50:1022.15
301032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków2310:50:1022.15
32603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga2310:50:1522.15
33305Gąsiorek Paweł -ZabrzeZłamane wiosło2208:35:0021.18
342202Dalecka Justyna ---2210:23:2017.50
341168Cedrych Roman -Mikołów-2210:23:2017.50
34350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi2210:23:2017.50
34908Laskowski Arkadiusz -Wojkowice-2210:23:2017.50
382238Cibis Anna ---2211:24:0015.95
382239Nigbor-Fogel Kasia ---2211:24:0015.95
382237Pastecki Marcin ---2211:24:0015.95
41932Malawska Kamila -KrakówVelocilamy1807:24:1513.05
41931Malawski Filip -KrakówVelocilamy1807:24:1513.05
432240Ryskalok Piotr ---1706:57:0512.32
442241Szarek Rafał ---1509:28:2410.87
452242Boś Przemysław ---1509:28:3410.87