Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Roztoczańska 13 2019

Organizer KTS Kraśnik
Place woj. lubelskie - Kraśnik
Date 25 - 26 may 2019
Headquarter
Web page https://www.facebook.com/Roztocza%C5%84ska-13-1738422329730714/?hc_ref=ARS6mWXDF1CEUqBpHfS5Ygue5bPKUlMRLWNJiao4itL-_c7Q7yJqqlV0RSWway04veg
Regualation
Description Rajd w formie rogainingu, trasy piesze 5-cio i 8-mio godzinne oraz rowerowe w takim samym wymiarze
All participants count 35
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
May 25, 2019, 11 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
5
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
1-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team18108:00:0050.00
2-1262Żelasko Andrzej -Mielec-17808:00:0049.17
3-3682Skrynicki Sławomir --brak16808:00:0046.41
4-3683Banach Piotr --brak16608:00:0045.86
5-3684Sieczka Krzysztof --brak12508:00:0034.53

Route TP8h

Start time
May 25, 2019, 11 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
30
PositionIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal timePoints
119Puka Hubert -Stalowa WolaUjadające okratki13007:59:0043.00
2205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU11807:48:0038.31
3206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU11607:48:0036.69
42359Kwiatkowski Adam --adwokatuRUN11307:48:0034.77
599Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy11107:58:0034.15
628Maryniak Mariusz -KrakówCompass Team11007:43:0033.85
7556Michalski Adam -PiasecznoHałabała10907:59:0033.54
88Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI10707:42:0032.92
93472Pakuła Paweł ---10107:43:0031.08
10191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports9907:49:0030.46
112114Bojczuk Marek ---9907:58:0029.89
121144Łazowska Sylwia 🥉-WarszawaŁaziki9507:42:0028.68
12666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze9507:42:0028.68
14638Skubida Ewa -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu9207:40:0027.77
153474Jach Marceli ---9007:31:0027.17
163475Jach Paweł ---9007:35:0026.93
17695Siejko Łukasz -Lublin4S8907:54:0026.63
183476Wąsik Jecek ---8107:51:0024.24
191425Sierżęga Andrzej 3DRerunRzeszówELMAK7407:48:0022.14
20492Majewski Marek -WarszawaZaszyci7007:43:0020.95
212355Dubil Aleksandra --Rajd Źródeł Chodelki6907:40:0020.65
2159Dubil Michał -Kłodnica GórnaRajd Źródeł Chodelki6907:40:0020.65
233477Deptuś Bartłomiej ---6914:21:0011.03
243478Dubil Bartłomiej ---6807:40:0010.87
252156Motyka Mariusz ---6507:10:0010.39
263480Jachura Zbigniew ---6407:30:0010.23
273481Tylus Jan ---5107:10:008.15
283482Tylus Wojciech ---5007:10:007.99
293469Gac Grażyna ---4707:12:007.51
293468Sołtys Dagmara ---4707:12:007.51