Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Kompania KoRNA (Czarne KoRNO) 2019

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. małopolskie - Lanckorona
Date 22 - 23 mar 2019
Headquarter ul. Szkolna 5, 34-143 Lanckorona
Web page http://roc.org.pl/
Regualation http://roc.org.pl/index.php/regulamin-rajdu/
Enrollment Jan. 29, 2019   -   March 24, 2019
Description Zawody zostaną rozegrane w formie rogainingu, uczestnicy będą mieli do wyboru 7 tras, o różnej długości i stopniu trudności: – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią KORNA (TR24) – limit czasu 24 h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią KORNA (TP24) – limit czasu 24 h, – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią NiepoKORNA (TR12) – limit czasu 12h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią NiepoKORNA (TP12) – limit czasu 12h, – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią BezKORNA (TR7) – limit czasu 7 h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią BezKORNA (TP7) – limit czasu 7 h, – Trasa Rodzinna, zwana dalej: Wesołą Kompanią – limit czasu 5 h. Trasa rodzinna (Wesoła Kompania) rozgrywana jest bez klasyfikacji, dlatego też dopuszcza się na niej poruszanie w sposób dowolny – zarówno pieszo, jak i rowerem. Dopuszczalne są także różne kombinacje tych sposób (np. dzieci na rowerze, dorośli pieszo itp.).
All participants count 283
Results status Official results

Results

Route TP24

Start time
March 22, 2019, 11 p.m.
Limit time
24
PK count
-
Runners count
17
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time

Route TR24

Start time
March 22, 2019, 11 p.m.
Limit time
24
PK count
-
Runners count
14
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time

Route TP12

Start time
March 23, 2019, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
29
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
1343Banaś Malwina WarszawaPustelnikK6OK2019-02-03 13:38:58
2068Dziedzina Daniel Rabka ZdrójEpic_Team™M45OK2019-02-12 17:44:25
530Podraza Anna TarnówUltraTarnówK11OK2019-02-13 18:00:41
2142Dziedzina Jakub Rabka-ZdrójEpic_Team™M46OK2019-02-13 20:02:20
2157Majchrzyk Łukasz KrakówEpic_Team™M206OK2019-02-13 20:08:40
2224Złorogi Anzelm --M31OK2019-02-25 19:27:39
417Malicki Grzegorz KrakówT-Mobile Cycling ClubM99OK2019-02-26 11:45:42
160Litewka Jacek Wielka WieśDrużyna GabrysiM100OK2019-02-27 13:21:54
955Talaga Dominik Kokotów-M73OK2019-02-27 18:43:11
957Talaga Gabrysia Kokotów-K74OK2019-02-27 18:46:23
2252Francuz Patrycja --K101OK2019-02-27 19:08:33
452Mikler Arkadiusz KrakówGUTO Adventure TeamM104OK2019-02-28 11:51:29
505Wybraniec Wojciech Bytom-M182OK2019-03-04 20:38:55
2305Chrząstowska Kamila --K183OK2019-03-06 18:25:04
1261Pręcikowski Rysiek Wieliczka-M156OK2019-03-07 09:42:40
556Michalski Adam PiasecznoHałabałaM211OK2019-03-07 17:29:57
560Osyszko Iza Kobyle-K212OK2019-03-10 13:32:02
14Lenczowski Jan 🥇Sulejówekteam360M159OK2019-03-10 22:48:12
151Czechowicz Dariusz KrakówDzikie Życie RunTeamM160OK2019-03-11 10:02:45
19Puka Hubert Stalowa WolaRajd Dolnego SanuM185OK2019-03-13 21:13:44
638Skubida Ewa Stalowa WolaRajd Dolnego SanuK186OK2019-03-13 21:14:28
603Szpak Paweł KielceMotyla NogaM187OK2019-03-14 13:12:46
1046Majkowski Jacek Kraków-M205OK2019-03-15 09:54:56
2327Pyrek Joanna Kraków-K198OK2019-03-15 12:01:36
2334Konwerski Jędrzej Sidzina-M231OK2019-03-16 06:36:33
570Bluza Lukasz Katowice-M247OK2019-03-18 07:45:15
2377Bębenek Marcin Jaworzno-M248OK2019-03-18 09:16:32
1993Słomiany Łukasz KatowicePIANA Z PYSKAM207OK2019-03-18 19:24:39
1010Mański Krzysztof ŻoryEventyrTeamM217OK2019-03-23 09:26:29

Route TR12

Start time
March 23, 2019, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
29
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
897Wilk Anna KatowiceGang OlsenaK19OK2019-01-29 17:21:47
898Lisik Wioleta Chorzów-K2OK2019-01-29 19:33:25
990Słaboń Mariusz WolbromSzprychy i WentylM5OK2019-01-29 19:52:34
1222Matuszczyk Maciej KatowiceCZPTychy.plM3OK2019-01-29 21:26:07
350Matura Grzegorz WojkowiceSąsiedziM171OK2019-01-30 09:53:01
908Laskowski Arkadiusz Wojkowice-M181OK2019-01-31 19:18:29
2216Leyko Konrad JaworznoRóża Wiatrów / AzymutTeamM60OK2019-02-25 08:57:53
2217Figiel Natalia --K26OK2019-02-25 14:31:13
1098Ciosek Krzysztof Opole-M30OK2019-02-25 19:19:17
1296Nieduziak Angelika Gołcza-K66OK2019-02-27 13:11:39
1006Kot Maciej KrakówRajd HawranM143OK2019-02-28 10:46:19
918Baster Przemysław Kraków-M93OK2019-02-28 10:49:42
1004Dudek Magdalena 🥉KrakówRajd Hawran/Warczące SzprychyK94OK2019-02-28 10:52:33
866Śmietański Jacek SkawinaRecykling przede wszystkimM106OK2019-02-28 13:55:21
965Śmietański Mikołaj SkawinaRecykling Przede WszystkimM107OK2019-02-28 14:08:02
105Fałowski Rafał Gajków-M108OK2019-02-28 14:29:06
970Małodobry Wojciech Miechów-M96OK2019-03-03 20:00:44
948Kapustka Wojciech ŻoryArsBonaM176OK2019-03-12 10:06:36
836Motyl-Adamczyk Agata NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamK179OK2019-03-13 07:20:44
837Adamczyk Bartosz NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamM180OK2019-03-13 09:42:35
1239Dobosz Patryk Tarnów Opolski-M192OK2019-03-14 21:24:14
5Wieczorek Jarosław WrocławRajd Liczyrzepy / Europa UbezpieczeniaM216OK2019-03-15 07:27:00
1267Siedlecka Marta Pogwizdów-K237OK2019-03-16 14:51:31
1231Liszka Tomek KatowicePijane Szprychy KatowiceM242OK2019-03-17 18:28:42
2375Janerka Marzka Chorzów-K244OK2019-03-17 21:11:08
2179Marczak Katarzyna --K254OK2019-03-18 20:21:31
2180Marczak Cezary --M255OK2019-03-18 20:22:44
2329Duśko Piotr Kraków-M267OK2019-03-19 10:55:41
2414Polonius Łukasz --M300OK2019-03-23 09:08:21

Route TP7

Start time
March 23, 2019, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
70
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
2079Ginter Grzegorz KrakówAZS Collegium Medicum UJM4OK2019-01-29 23:29:42
899Gamrat Marta Sosnowiec-K43OK2019-02-06 15:39:34
900Gamrat Paweł Sosnowiec-M44OK2019-02-07 18:32:40
2133Kwiatkowski Piotr --M7OK2019-02-10 20:30:49
2135Kwiatkowska Małgorzata --K8OK2019-02-10 20:40:20
2153Langner Przemysław --M12OK2019-02-13 09:45:18
485Mazur Krzysztof TarnówOddział PTTK Ziemi TarnowskiejM47OK2019-02-14 18:20:39
937Wiktorowicz Mateusz KrzeszowiceGórzanka Nawojowa GóraM14OK2019-02-18 13:14:53
2201Bembnista Robert Katowice-M17OK2019-02-19 18:29:17
2212Tarnowski Zbigniew --M15OK2019-02-20 21:37:56
2213Dwornik Maciek KrakówWarczące SzprychyM20OK2019-02-21 17:29:37
2214Dwornik Małgorzata KrakówWarczące SzprychyK21OK2019-02-21 17:37:48
1008Pałka Sławomir Dąbrowa Górnicza-M24OK2019-02-25 09:34:59
2221Gołuński Mikołaj --M28OK2019-02-25 19:01:20
2222Grzywna Anna --K29OK2019-02-25 19:04:49
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K32OK2019-02-25 19:39:42
1244Cyniewska Agnieszka Krakow-K37OK2019-02-26 07:29:22
567Stolarek Małgorzata BytomStrefa BykówK64OK2019-02-26 10:12:22
1245Vasilev Mikhail Kraków-M40OK2019-02-26 12:54:21
2219Markiewicz Marcin --M50OK2019-02-26 15:17:10
2229Ścigaj Rafał --M51OK2019-02-26 15:18:17
2115Oleksak Marek --M140OK2019-02-26 15:40:13
910Skutela Angelika ŚwierklaniecStrefa Byków BytomK65OK2019-02-26 20:37:41
1000Nowak Magda WarszawaTelimenkiK68OK2019-02-27 13:36:51
2249Madeja Aleksandra BytomMGBK70OK2019-02-27 15:37:41
981Pacowska-Brudło Ola WarszawaBa-BiK78OK2019-02-27 18:52:32
2253Bzowski Michał --M80OK2019-02-27 19:28:28
2261Stanek Alina Karniowice-K84OK2019-02-27 21:02:37
683Płecha Tomasz KrakówKurka EdziaM87OK2019-02-28 06:54:46
2265Kański Michał --M111OK2019-02-28 16:59:53
124Kania Tomasz Krakow-M112OK2019-02-28 17:27:46
2267Pawluk Aleksandra --K113OK2019-02-28 17:54:23
2268Pawluk Wojciech --M114OK2019-02-28 17:58:43
926Zajcew Tristan Krakow-M116OK2019-02-28 18:40:09
2274Zieliński Paweł BydgoszczbebokiM95OK2019-02-28 19:15:41
1274Mikler Agnieszka KrakówWEERIDE GUTOK121OK2019-02-28 19:21:08
2277Urbański Jakub Kraków-M123OK2019-02-28 20:01:57
2278Sondej-Urbańska Agnieszka Kraków-K124OK2019-02-28 20:08:10
2279Stanek Katarzyna --K125OK2019-02-28 20:10:18
2271Stuglik Iwona --K126OK2019-02-28 20:15:33
2280Jabłońska Martyna --K127OK2019-02-28 20:15:55
2283Szafran Adam --M130OK2019-02-28 20:49:58
2284Słupski Szymon --M132OK2019-02-28 21:01:42
2220Mękarska Małgorzata --K133OK2019-02-28 21:10:52
2285Banaś Mikołaj --M209OK2019-02-28 21:18:33
1299Mączka Michał Siemianowice Śląskie-M134OK2019-02-28 21:22:16
1257Musioł Radosław Gliwice1983M136OK2019-02-28 21:56:21
2286Banaś Maciej --M210OK2019-02-28 22:24:56
2287Glanas Dariusz --M137OK2019-03-01 15:55:45
1417Cieśla Bartosz Świebodzice-M144OK2019-03-04 14:26:12
2291Szymczak Małgorzata --K145OK2019-03-04 14:31:51
28Maryniak Mariusz KrakówCompass TeamM138OK2019-03-07 09:29:37
1282Łapanowska Kamila WarszawaDzika CzesiaK165OK2019-03-11 19:25:05
2067Krochmal Adam --M177OK2019-03-12 20:32:30
2066Malanowska Anna -Klub InO StowarzyszeK178OK2019-03-12 20:38:00
1049Nawrocka Olga KrakówMotorola Bike TeamK184OK2019-03-12 21:28:36
2320Mossoczy Sonia Zabierzów-K191OK2019-03-14 20:16:44
2330Żero Dagmara Będzin-K199OK2019-03-15 16:45:17
2187Żero Sebastian --M200OK2019-03-15 16:46:50
2331Stefańczyk Monika Kraków-K219OK2019-03-15 18:10:14
22Rafalska Joanna 🥉Jelenia Góradrużyna górskiego SkrzataK225OK2019-03-15 21:45:37
2338Domański Robert Jelenia Góradrużyna górskiego SkrzataM228OK2019-03-15 21:59:00
2341Szczepaniak Paweł TychyAphta TeamM201OK2019-03-15 22:32:51
2071Krochmal Małgorzata --K238OK2019-03-16 20:21:22
2072Krochmal Grzegorz --M239OK2019-03-16 20:24:20
149Domin Tomasz Krakowsevencoins.plM273OK2019-03-17 06:49:32
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB / BRUBECK TeamM275OK2019-03-21 06:35:07
2445Trybała Wojciech Zawoja-M277OK2019-03-21 20:21:35
2410Marek Marcin --M278OK2019-03-21 20:24:39
2349Bułka Łukasz Zabierzów-M246OK2019-03-23 09:18:18

Route TR7

Start time
March 23, 2019, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
38
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
1210Ponikiewicz Dominika CzeladźVIVOK58OK2019-02-01 10:09:05
42Kołodziej Sebastian Kwaśniów DolnyVajra TeamM139OK2019-02-01 11:02:55
1209Ponikiewicz Rafał CzeladźVIVOM59OK2019-02-02 08:04:53
2148Puzio Kacper --M9OK2019-02-12 21:11:23
921Wiktorowicz Roman KrzeszowiceHard Bike Tęcza TenczynekM25OK2019-02-17 17:12:10
943Gwóźdź Paweł Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM22OK2019-02-25 08:27:51
2218Socha-Stojek Magdalena --K98OK2019-02-25 15:21:01
941Palińska Anna Bytomkp2BK27OK2019-02-25 18:33:11
2226Poła-Słowik Katarzyna --K189OK2019-02-25 20:43:39
2227Stanek Rafał KarniowiceZabierzów biegaM49OK2019-02-26 09:00:59
2038Helbik Michał --M57OK2019-02-27 12:13:29
1253Kucza Jarosław Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiM102OK2019-02-27 19:53:38
1254Kucza Agnieszka Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiK103OK2019-02-27 19:53:46
2256Górszczak Konrad Kraków-M141OK2019-02-27 19:54:10
2259Kowalska Katarzyna Kraków-K142OK2019-02-27 20:00:21
2246Zawadzka Magdalena --K88OK2019-02-28 07:16:50
931Malawski Filip KrakówVelocilamyM91OK2019-02-28 10:00:26
901Fałowska Wioletta Gajków-K109OK2019-02-28 15:24:49
2281Lupa Marcin --M128OK2019-02-28 20:24:32
1255Puzio Karolina Kraków-K135OK2019-02-28 21:46:48
983Puchalski Tomasz Królewskie-M173OK2019-03-05 07:04:15
2295Szapski Maksymilian --M148OK2019-03-05 13:18:19
2296Siemek Piotr Krakow-M157OK2019-03-05 14:48:56
2297Ciereszko Joanna --K149OK2019-03-05 15:28:06
2298Ciereszko Stanisław --M150OK2019-03-05 15:37:12
2288Kołodziej Marta Kwaśniów Dolny-K146OK2019-03-06 22:19:18
2314Handydraj Daria KrakówBajk eMTeBeK164OK2019-03-11 19:09:49
2316Mański Sebastian ŻoryEventyr TeamM214OK2019-03-13 19:05:29
975Pasiecznik Wojciech KatowiceWounded KneeM269OK2019-03-14 08:39:47
45Franke Marcin KatowiceSilesia Adventure SportM218OK2019-03-15 17:46:16
2335Mołdoch Weronika Kraków-K222OK2019-03-15 21:30:55
1313Puzio Maciek Krakow-M224OK2019-03-15 21:42:20
656Hajduk Jacek OleśnicaSNOB/BRUBECK TeamM240OK2019-03-17 15:25:46
2210Hajduk Lidia OleśnicaSNOB/BRUBECK TeamK241OK2019-03-17 15:28:39
2205Błaszczyk Dariusz Oleśnica-M274OK2019-03-17 22:05:18
992Gorczyca Paweł Bolechowice-M272OK2019-03-18 15:19:01
2413Cisło Agata --K282OK2019-03-22 22:32:25
2162Mossoczy Zbigniew ZabierzówBIKEBOARDM190OK2019-03-23 09:15:59

Route TPJUNIOR7

Start time
March 23, 2019, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
8
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
843Mazur Oskar TarnówEkipa z TarnowaM48OK2019-02-14 18:21:14
2172Pudełek Błażej --M13OK2019-02-17 14:18:58
2223Bembnista Adrian Katowice-M18OK2019-02-25 19:17:25
1001Witkowska Telimena WarszawaTelimenkiK69OK2019-02-27 13:40:40
980Brudło Zbych WarszawaBa-BiM76OK2019-02-27 18:50:43
979Brudło Basia WarszawaBa-BiK77OK2019-02-27 18:51:26
1211Mikler Aleksander KrakówRELIM - WeeRide - GUTOM105OK2019-02-28 12:05:14
2343Domański Gabriel --M232OK2019-03-16 11:49:13

Route TRJUNIOR7

Start time
March 23, 2019, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
2
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
944Gwóźdź Nikodem Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM23OK2019-02-25 08:31:47
2244Frajer Wiktor NAKŁO ŚLĄSKIEGrupa Kolarska GliwiceM53OK2019-02-26 21:22:26

Route RODZINNADOROSŁY0

Start time
March 23, 2019, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
41
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
874Kopel Krzysztof Kraków-M202OK2019-02-12 23:16:41
2225Ciosek Elżbieta --K33OK2019-02-25 20:22:04
1275Dors Mariusz Dabrowa Górnicza-M61OK2019-02-26 07:34:32
1273Dors Aneta Dabrowa Górnicza-K63OK2019-02-26 07:57:24
2243Rarok Barbara --K52OK2019-02-26 17:08:26
2245Korzańska Beata Kraków-K54OK2019-02-27 08:22:56
2247Korzański Tomasz Kraków-M56OK2019-02-27 10:26:29
2250Wysługocka Sandra --K72OK2019-02-27 18:40:48
2251Prucia Karol --M75OK2019-02-27 18:47:51
2254Bronkowski Michał --M81OK2019-02-27 19:34:01
2258Bronkowska Anna --K86OK2019-02-28 06:20:27
2262Łomnicki Maciej --M89OK2019-02-28 09:35:48
2264Wilczek Magdalena KatowiceBebokiK92OK2019-02-28 10:10:29
1050Latała Bożena Kraków-K110OK2019-02-28 16:27:18
2266Bronkowski Szymon --M115OK2019-02-28 18:30:58
2269Bronkowska Anna --K117OK2019-02-28 18:47:57
2273Potrzebowska Agnieszka --K119OK2019-02-28 19:12:38
2282Korba Andrzej --M129OK2019-02-28 20:31:50
2290Stojek Mateusz Ruda ŚląskaSRTM172OK2019-03-03 23:47:36
2304Krawczyk Marcin --M154OK2019-03-06 09:27:42
1017Król Krzysztof BędzinMouse In HouseM166OK2019-03-11 21:01:04
1019Król Ania BędzinMouse In HouseK169OK2019-03-11 21:18:12
2321Kowal Estera Będzin-K193OK2019-03-14 22:10:41
1036Kowal Tomasz BędzinW pogoni za duchemM194OK2019-03-14 22:14:07
2332Pilch Krystian Lipnica Wielka-M220OK2019-03-15 20:39:52
2333Pilch Barbara Lipnica Wielka-K221OK2019-03-15 20:43:22
976Szajna Abu ZielonkiNożny OrjentM223OK2019-03-15 21:37:52
2337Bekus Edyta Katowice-K226OK2019-03-15 21:50:57
2336Bekus Robert Katowice-M227OK2019-03-15 21:54:59
998Jamrozik Gienia KrakówNożny OrjentK233OK2019-03-16 12:16:28
2344Buzek Gabi --K234OK2019-03-16 12:17:38
2373Kuciara Izabela Kraków-K243OK2019-03-17 20:44:40
2374Kuciara Piotr Kraków-M245OK2019-03-17 21:14:32
2378Adamczyk-Banach Magdalena Kraków-K249OK2019-03-18 09:48:39
2379Matyasik Karolina Kraków-K271OK2019-03-18 10:12:55
2381Jakubowski Jacek Lanckorona-M250OK2019-03-18 13:06:54
2383Dylewski Piotr Kraków-M251OK2019-03-18 14:21:13
2385Dylewska Amanda Kraków-K252OK2019-03-18 16:22:06
2400Malina Stanisław --M261OK2019-03-19 10:28:58
2394Siuty Marek --M263OK2019-03-19 10:29:39
2401Czajka Wojciech --M266OK2019-03-19 10:31:18

Route RODZINNADZIECKO0

Start time
March 23, 2019, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
35
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
2152Kopel Szymon Kraków-M203OK2019-02-12 23:22:47
1272Dors Hanna Dąbrowa Górnicza-K62OK2019-02-26 07:56:14
2248Korzański Wojtek Kraków-M55OK2019-02-27 10:23:50
2255Bronkowska Alicja --K82OK2019-02-27 19:49:43
2257Bronkowska Weronika --K83OK2019-02-27 19:55:19
2260Żak-Kopciewicz Anna --K85OK2019-02-27 21:11:39
2263Łomnicki Krzysztof --M90OK2019-02-28 09:43:41
2272Bronkowska Dominika --K118OK2019-02-28 19:05:58
2275Manys Tomasz --M120OK2019-02-28 19:20:02
2276Manys Jakub --M122OK2019-02-28 19:23:10
2427Stojek Konstanty Ruda Śląska-M174OK2019-03-06 09:01:51
2426Stojek Aleksander Ruda ŚląskaSRTM175OK2019-03-06 09:03:15
2301Żak Norbert --M151OK2019-03-06 09:08:41
2302Kopciewicz Lena --K152OK2019-03-06 09:10:18
2303Krawczyk Alicja --K153OK2019-03-06 09:26:15
2311Zieliński Filip KatowiceBebokiM97OK2019-03-07 11:46:44
1018Król Maciej BędzinMouse In HouseM167OK2019-03-11 21:12:07
1020Król Alicja BędzinMouse In HouseK168OK2019-03-11 21:16:18
2322Kowal Zofia --K195OK2019-03-15 08:09:31
2323Kowal Hanna --K196OK2019-03-15 08:10:29
2324Kowal Antoni --M197OK2019-03-15 08:11:11
2339Bekus Eliza Katowice-K229OK2019-03-15 22:06:16
2340Bekus Sonia Katowice-K230OK2019-03-15 22:11:26
2345Bublik Piotrek --M235OK2019-03-16 12:19:42
2346Bublik Maciek --M236OK2019-03-16 12:20:40
2376Kuciara Mateusz Kraków-M270OK2019-03-17 21:22:22
2386Dylewski Erwin Kraków-M253OK2019-03-18 16:44:04
2390Kuciara Stanisław --M256OK2019-03-19 06:09:36
2392Malina Karolina --K257OK2019-03-19 10:27:05
2395Malina Aleksandra --K258OK2019-03-19 10:27:30
2398Malina Tomasz --M259OK2019-03-19 10:27:51
2399Malina Magdalena --K260OK2019-03-19 10:28:41
2393Siuty Jakub --M262OK2019-03-19 10:29:23
2396Czajka Ksawery --M264OK2019-03-19 10:30:01
2382Jakubowski Max Lanckorona-M265OK2019-03-19 10:30:27