Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Jesienne Beskidzkie KoRNO 2019

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. śląskie - Jeleśnia
Date 26 - 27 oct 2019
Headquarter Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jeleśni Rynek 11, 34-340 Jeleśnia
Web page http://roc.org.pl/
Regualation http://roc.org.pl/index.php/jesienne-beskidzkie-korno-2019/
Enrollment Sept. 11, 2019   -   Oct. 26, 2019
Description Dwudniowy rajd na orientację organizowany w Beskidach. Do wyboru trasy piesze i rowerowe.
All participants count 111

Results

Route P15

Start time
Oct. 26, 2019, 11 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
56
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
3923Malina Waldemar Sosnowiec-M1OK2019-09-13 19:10:16
887Jary Paweł Świętochłowice-M12OK2019-09-14 11:03:36
3944Dzedzej Marcin Katowice-M85OK2019-09-18 07:53:45
901Fałowska Wioletta Gajków-K15OK2019-09-20 14:38:07
3957Zydroń Anna Kraków-K--2019-09-22 18:50:54
2445Trybała Wojciech Zawoja-M14OK2019-09-23 08:44:11
3978Pietrzyk Jarosław Częstochowa-M36OK2019-09-24 09:47:03
3979Paprotna Agnieszka Częstochowa-K35OK2019-09-24 10:36:19
3984Stokłosa Piotr KonradówKORI EXTREME TEAMM16OK2019-09-25 00:12:54
3985Stokłosa Kornelia KonradówKORI EXTREME TEAMK3OK2019-09-25 00:24:14
3958Gabała Michał Będzin-M13OK2019-09-25 10:13:06
3987Sychowska-Gabała Różena Będzin-K9OK2019-09-26 10:40:00
1267Siedlecka Marta Pogwizdów-K20OK2019-09-29 07:23:21
2431Potęga Joanna Dąbrowa Górnicza-K32OK2019-09-30 14:16:02
914Wrzeciono Jacek Świętochłowice-M18OK2019-09-30 14:27:24
3823Dereń Wojtek Tychy-M19OK2019-09-30 17:26:46
3820Blimke-Dereń Dalia Tychy-K5OK2019-09-30 17:27:48
3998Łazuka Klaudia Tychy-K17OK2019-09-30 17:57:27
3997Łazuka Kamil Tychy-M4OK2019-09-30 17:58:55
1022Patyk Joanna Chorzów-K25OK2019-09-30 18:12:12
2216Leyko Konrad JaworznoRóża Wiatrów / AzymutTeamM24OK2019-09-30 18:34:49
3999Szulc-Wylężek Barbara Piekary Śląskie-K33OK2019-09-30 18:36:13
4000Fułek Ewelina Jaworzno-K27OK2019-09-30 18:45:34
3996Bigos Emilian Dąbrowa GórniczaBrowerowy DymekM22OK2019-09-30 18:55:20
3995Drążyk Basia Dąbrowa GórniczaBrowerowy DymekK21OK2019-09-30 18:57:32
4001Drabczyk Wiktor OświęcimBrowerowy DymekM26OK2019-09-30 19:18:16
4002Szylewska Ewa Chorzów-K23OK2019-09-30 19:47:37
4004Gabała Liliana --K29OK2019-10-01 05:03:43
2446Trybała Agnieszka Zawoja-K28OK2019-10-01 05:09:02
2410Marek Marcin --M7OK2019-10-01 05:14:58
2463Trybała Piotr --M34OK2019-10-01 05:15:30
2464Trybała Bartłomiej --M6OK2019-10-01 05:15:57
2246Zawadzka Magdalena --K75OK2019-10-07 10:21:24
4030Patyk Małgorzata --K8OK2019-10-08 05:51:46
4031Sajda Tosia --K30OK2019-10-08 05:52:47
4032Wince Robert --M31OK2019-10-08 05:54:08
4035Brych Marcin Koniecpol-M42OK2019-10-09 17:37:11
4037Kołodziejczyk Aleksandra swietochlowice-K2OK2019-10-10 12:38:28
2079Ginter Grzegorz KrakówAZS Collegium Medicum UJM41OK2019-10-10 20:24:24
4041Niemirowski Gabriel Rzeszów-M44OK2019-10-14 08:33:45
4042Miernik Robert Rzeszow-M43OK2019-10-14 08:44:44
4043Techmański Łukasz Rzeszów-M45OK2019-10-14 08:48:45
2274Zieliński Paweł BydgoszczbebokiM47OK2019-10-16 14:41:54
4049Nowak Joanna Będzin-K46OK2019-10-16 18:45:02
4048Nawrot Paulina Katowice-K48OK2019-10-16 18:51:26
2311Zieliński Filip --M11OK2019-10-21 03:49:25
2472Dura Grzegorz Zagłębie-M301OK2019-10-21 11:41:26
4098Niżborska Monika Sosnowiec-K83OK2019-10-21 11:44:01
4099Niżborski Adrian Sosnowiec-M84OK2019-10-21 11:55:22
2475Ginter Katarzyna Kraków-K300OK2019-10-21 19:03:06
954Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza-M305OK2019-10-23 20:14:50
961Suchecki Ignacy Dąbrowa Górnicza-M--2019-10-24 19:42:44
962Suchecki Ryszard Dąbrowa Górnicza-M--2019-10-24 19:43:12
4127Leonhard Filip --M--2019-10-24 19:44:48
4128Leonhard Mikołaj --M--2019-10-24 19:45:38
4034Wałek Marcelina Czeladź-K--2019-10-26 07:58:14

Route P50

Start time
Oct. 26, 2019, 8 a.m.
Limit time
10
PK count
-
Runners count
30
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
1343Banaś Malwina WarszawaPustelnikK49OK2019-09-12 11:15:49
1236Dziewior Arkadiusz GliwiceDziewiorkiM76OK2019-09-13 07:48:41
1237Dziewior Iwona GliwiceDziewiorkiK77OK2019-09-13 14:17:38
976Szajna Abu ZielonkiBajk eMTeBeM86OK2019-09-20 05:37:35
105Fałowski Rafał Gajków-M50OK2019-09-20 17:46:51
3988Pieczara Krzysztof Jaworzno-M52OK2019-09-30 05:27:02
592Rosłaniec Anna Wrocław-K51OK2019-09-30 12:11:38
452Mikler Arkadiusz KrakówRELIM - WeeRide - GUTOM53OK2019-09-30 18:54:56
474Szmyt Maciej Poznań-M--2019-09-30 21:05:16
610Wojtala Alicja WrocławRajd LiczyrzepyK79OK2019-09-30 23:36:13
567Stolarek Małgorzata BytomStrefa BykówK64OK2019-10-04 13:09:26
910Skutela Angelika ŚwierklaniecStrefa Byków BytomK65OK2019-10-07 12:05:31
2433Kołodziejczyk Michał Kobiernice-M303OK2019-10-09 06:53:34
2454Frączek-Bogacka Justyna Krakow-K67OK2019-10-09 20:26:28
2455Marcjanek Maciek -M--2019-10-11 20:06:29
717Porębski Marek TargowiskoDziewiątyM66OK2019-10-14 18:04:34
4047Plata Michał Piekary ŚląskieTKTJM71OK2019-10-16 17:14:25
2453Dubik Marcin Tarnowskie GóryTKTJM70OK2019-10-16 18:48:04
931Malawski Filip KrakówVelocilamyM68OK2019-10-16 20:06:50
932Malawska Kamila KrakówVelocilamyK69OK2019-10-16 20:16:20
4094Darchuk Oleksandr Węgrzce-M80OK2019-10-19 21:38:08
3889Olejnik Tomasz --M87OK2019-10-23 05:47:03
977Jamrozik Krzysiek KrakówNożny OrjentM88OK2019-10-23 05:47:30
2456Talanda Mateusz Bielsko-Biała-M89OK2019-10-23 07:49:23
2377Bębenek Marcin Jaworzno-M90OK2019-10-23 15:37:01
4119Kruszek Małgorzata WarszawaWydryK303OK2019-10-23 16:57:36
4120Rogóż Kamil WarszawaWydryM304OK2019-10-23 16:59:48
61Szmyt Barbara 🥉WarszawaKlub InO STOWARZYSZE WarszawaK307OK2019-10-23 19:26:52
4122Walczyna Dariusz WarszawaKlub InO STOWARZYSZEM308OK2019-10-23 19:52:46
940Więcek Maciej 🥇Krakówinov-8M306OK2019-10-23 21:41:34

Route R40

Start time
Oct. 26, 2019, 11 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
8
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
1209Poni Rafał CzeladźVIVOM37OK2019-09-12 12:50:26
1210Poni Dominika CzeladźVIVOK38OK2019-09-12 12:52:13
3836Góras Łukasz Bytom-M40OK2019-09-30 18:53:09
944Gwóźdź Nikodem Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM10OK2019-09-30 20:01:04
943Gwóźdź Paweł Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM39OK2019-09-30 20:13:10
921Wiktorowicz Roman KrzeszowiceHard Bike Tęcza TenczynekM63OK2019-10-15 15:18:41
4112Ligocki Tomasz Siemianowice Śląskie-M92OK2019-10-22 18:34:51
4113Ligocki Mateusz Siemianowice Śląskie-M93OK2019-10-22 18:50:38

Route RG80

Start time
Oct. 26, 2019, 8 a.m.
Limit time
10
PK count
-
Runners count
17
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
982Czarny Grzegorz KrakówSzkoła Fechtunku ARAMISM81OK2019-09-12 20:43:30
1005Czarny Barbara KrakówSzkoła Fechtunku ARAMISK82OK2019-09-12 20:45:55
1201Witkowska Ania KatowiceKlub Królika StefanaK54OK2019-09-15 20:21:55
1239Dobosz Patryk Tarnów Opolski-M60OK2019-09-25 20:31:40
1222Matuszczyk Maciej KatowiceCZPTychy.plM57OK2019-09-27 08:21:52
837Adamczyk Bartosz NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamM55OK2019-09-27 18:14:49
836Motyl-Adamczyk Agata NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamK56OK2019-09-27 18:29:31
36Mierzwicki Krzysztof WarszawaMazurskie TropyM91OK2019-09-27 20:26:00
1296Nieduziak Angelika Gołcza-K58OK2019-09-30 21:12:12
844Belica Robert WarszawaT-Mobile Cycling TeamM61OK2019-10-01 14:58:04
970Małodobry Wojciech Miechów-M59OK2019-10-01 16:28:29
4027Zawadzki Michał Kraków-M74OK2019-10-07 17:13:25
1098Ciosek Krzysztof Opole-M73OK2019-10-07 17:56:24
1231Liszka Tomek KatowicePijane Szprychy KatowiceM72OK2019-10-09 20:12:52
4039Kędziora Marcin Staszów-M62OK2019-10-11 10:39:02
833Konopiński Maciej KrakówBikeholicyM--2019-10-22 23:18:20
898Lisik Wioleta ChorzówGang OlsenaK302OK2019-10-23 19:08:37