Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Grassor 300 2018

Organizer Maratony
Place woj. wielkopolskie - Ligota, gm Kobyla Góra
Date 23 - 24 jun 2018
Headquarter Gościniec w Starym Zamku Ligota 20, 63-507 Kobyla Góra
Web page http://maratony.home.pl/grassor300
Regualation http://maratony.home.pl/grassor300/regulamin2018.htm
Enrollment April 29, 2018   -   June 23, 2018
Description Rajd w terminie najdłuższego dnia w roku, do pokonania trasa ponad 300km w limicie czasu 24h
All participants count 49

Results

Route TR300

Start time
June 23, 2018, 1 p.m.
Limit time
24
PK count
60
Runners count
49
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-100.00
-1968Gruziel-Słomka Magdalena -WarszawaTeam 360100.00
2-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl96.82
-2323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin96.96
3-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-94.09
-3945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina90.37
4-120Królikowski Roman -Modlniczka-87.68
-41005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS82.22
4-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia87.68
-5825Pokora Katarzyna -Brzeg DolnyPtaszniki51.63
-6901Fałowska Wioletta -Gajków-50.37
6-920Banaszkiewicz Paweł -WrocławKTR BikeOrient85.77
7-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info81.36
-71042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja48.15
-8981Pacowska-Brudło Ola -WarszawaBa-Bi24.44
8-1158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat80.86
-8979Brudło Basia -WarszawaBa-Bi24.44
9-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure79.91
-10826Ostaszkiewicz Jolanta -Wrocławptaszniki13.33
-101160Ostaszkiewicz Pola -Wroclaw-13.33
10-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT79.00
11-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet75.41
12-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl69.54
13-813Kowalski Krzysztof -Wołów-61.82
13-809Rudnicki Mariusz -Wołów-61.82
15-301Paszkowski Wojciech -Białystok-61.64
16-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek61.41
17-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36061.36
18-279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-59.82
19-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin59.50
19-1163Wawrzyn Grzegorz -KoszalinNietoperze Koszalin59.50
21-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-58.64
22-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura58.00
23-776Wesołowski Stefan 🥈-KolobrzegCobra Rajd Team57.36
24-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina55.68
25-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-50.91
26-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS50.45
27-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN49.09
28-859Białka Marcin -Jelenia Góra-43.64
29-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla41.36
30-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient38.64
31-105Fałowski Rafał -Gajków-30.91
32-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja29.54
33-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team16.36
34-980Brudło Zbych -WarszawaBa-Bi15.00