Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

BikeOrient Wielkopolska 2018

Organizer Pozytywne Emocje
Place woj. wielkopolskie - Władysławów
Date 28 apr 2018
Headquarter Władysławów
Web page https://www.bikeorient.pl/
Regualation
Description Rowerowy maraton na orientację, trasy do wyboru: - Fan 30 km - Mega 60 km - Giga 120 km
All participants count 42
Results status Official results

Results

Route TR120

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
42
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-50.00
1-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team50.00
2-3090Piwakowski Wojciech ---49.34
-2945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina49.36
3-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl48.75
-35056Hajduk Lidka --Bez Skorka47.31
3-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-48.75
-4503Wojciechowska Katarzyna -PoznańAutsaider41.14
-5883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-39.08
5-1072Zarzycki Piotr -ŁódźKTR BikeOrient47.28
6-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos46.54
7-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure44.99
8-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan43.44
8-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla43.44
10-8809Michalak Marcin ---42.16
11-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-41.14
12-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia39.77
13-783Zawadzki Artur -Marki-37.03
14-117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team36.23
15-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl34.89
16-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI31.08
17-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja29.88
18-2039Wesołowski Michał -Oleśnicawww.dimen.pl29.41
19-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek29.17
20-205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU29.16
21-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina27.99
22-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-26.83
23-869Kaczmarek Mateusz -PoznańOnSight25.42
23-868Pieczyński Paweł -Poznan-25.42
25-11359Błaszczyk Darek ---25.36
25-656Hajduk Jacek -OleśnicaSNOB/BRUBECK Team25.36
27-3688Sompoliński Łukasz ---25.13
28-11439Abramowicz Bartosz ---25.12
28-3687Arkuszewski Tomasz --DZTZKLSNU25.12
30-2036Młynarkiewicz Michał -WrocławImmotion Specialized Team Wrocław21.84
31-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-21.47
32-11447Urbaniak Mateusz ---21.21
33-693Smejda Andrzej -Warszawa-20.86
34-502Wojciechowski Jarosław -PoznańAutsaider20.24
35-11453Prałat Dawid ---19.23
36-884Redo Grzegorz -Głowno-16.76
36-885Urbanik Janusz -Słowik-16.76